9402 посетителя онлайн

Угроза катастрофы на ЗАЭС начинает спадать, - Буданов

заес,аес,запорізька

Угроза российского теракта на временно оккупированной Запорожской атомной станции "уменьшается".

Об этом в интервью The Times рассказал глава Главного управления разведки Кирилл Буданов, передает Цензор.НЕТ.

Он отказался называть причины такого вывода, но заявил, что к этому привели "определенные публичные и непубличные действия в этой сфере". Буданов сказал, что Украина предпринимает определенные публичные и непубличные действия в этой сфере. По мнению главы разведки, уменьшается угроза техногенной катастрофы со стороны захватчиков.

"И я думаю, что сейчас опасность искусственной техногенной катастрофы потихоньку спадает", – заметил он.

Топ комментарии
+21
Как только Гросси заявил о том, что вроде бы все нормально, тут же и зеленые крокодилы начали летать ниже. Бывают же такие совпадения...
показать весь комментарий
06.07.2023 07:15 Ответить
+15
Прошлый раз он нёс, что парашнки крыши 2-х энергоблоков заминировали. Теперь у него "угроза спадает". Буданов, так что с этими 2-мя крышами- разминировали их парашники, или нет? Если нет- почему "угроза спадает"?
показать весь комментарий
06.07.2023 07:25 Ответить
+14
Це Буданов лежачи в шезлонгу в Євпаторії розповідає?
показать весь комментарий
06.07.2023 07:22 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Как только Гросси заявил о том, что вроде бы все нормально, тут же и зеленые крокодилы начали летать ниже. Бывают же такие совпадения...
показать весь комментарий
06.07.2023 07:15 Ответить
Як раз інформаційний шум в Світі, допомогає зривати плани рашистів, поки що.
показать весь комментарий
06.07.2023 07:19 Ответить
Ось пояснення: Буданов сказав, що Україна робить певні публічні та непублічні дії в "цій сфері".

Може, якраз через це рашка і здійняла шум ...
показать весь комментарий
06.07.2023 07:55 Ответить
Лучше заткнись , придурок ! 👅👅👅🐒Дерьмаковский прихвостень ! Занимайся своим ***********, которого , ты пРИСТРОИЛ СОВЕТНИКОМ
показать весь комментарий
06.07.2023 09:32 Ответить
Загроза начинает спадать благодаря тому что наши правители сообщили об этой опасности всему миру. Поэтому старый дрыщ *****, срущий в чемодан, не рискнул в этот раз.
показать весь комментарий
06.07.2023 07:20 Ответить
Буданов уже заявил, что ЗАЭС взрывать россияне не собираются.

Вот что значит команда от Байдена не мешать рушить образ «слабого, но доброго Путина» под «заморозку» войны…(Д.Корнейчук)
показать весь комментарий
06.07.2023 09:47 Ответить
"наши правители" - крепостной?
показать весь комментарий
06.07.2023 11:30 Ответить
Про це йому розповів арестович?
показать весь комментарий
06.07.2023 07:22 Ответить
блогер-хер обдристович нервово смокче рошенівську чоколатку в сторонці, блогер-лейтенант буданов рулить, вдень і вночі за клавіатурою.
показать весь комментарий
06.07.2023 10:11 Ответить
Це Буданов лежачи в шезлонгу в Євпаторії розповідає?
показать весь комментарий
06.07.2023 07:22 Ответить
Прошлый раз он нёс, что парашнки крыши 2-х энергоблоков заминировали. Теперь у него "угроза спадает". Буданов, так что с этими 2-мя крышами- разминировали их парашники, или нет? Если нет- почему "угроза спадает"?
показать весь комментарий
06.07.2023 07:25 Ответить
Завдяки лише зеленим зрадникам загроза катастрофи зросла і тепер знову ж таки завдяки їм почала спадати).
Працюють не покладаючи рук, однак лише у зворотньому напрямку.
показать весь комментарий
06.07.2023 09:44 Ответить
Если нет- почему "угроза спадает"?
Здесь всё написано,почему. https://www.facebook.com/Dmitriy.Korneychuk/posts/9437562626317731
показать весь комментарий
06.07.2023 09:50 Ответить
Так это Байден сначала заминировал, а потом разминировал? Ну даёт дед, по крышам реакторов скачет. Это вам не Обама, который только в парашных подъездах ссал.
показать весь комментарий
06.07.2023 12:58 Ответить
Правильніше сказати--спадає на данний момент часу.
показать весь комментарий
06.07.2023 07:29 Ответить
а ось і правда...

Главу Кремля предостерег и Китай.США, Великобритания и Франция предупредили Россию об ответном ударе обычным вооружением в случае применения тактического ядерного оружия в Украине.Об этом сообщает издание Financial Times со ссылкой на источники в западных странах и в России.
показать весь комментарий
06.07.2023 07:32 Ответить
Скаже шо рашковани муляжі розставляли .
показать весь комментарий
06.07.2023 07:34 Ответить
Цей Муданов - такий Буданов!
показать весь комментарий
06.07.2023 07:35 Ответить
Візміть вже цього Буданова на работу на 1+1. Він вже заслужив.
показать весь комментарий
06.07.2023 07:35 Ответить
Крыши заминированы... Там нет никаких устройств... А, ну ок. Угроза спадает.
показать весь комментарий
06.07.2023 07:36 Ответить
прогнози головного зеленого мольфара буданова
показать весь комментарий
06.07.2023 07:43 Ответить
Мені цікаво скіки ще довбнів вірить цим покідькам буданову,подоляку,арестовічу та іншим.
показать весь комментарий
06.07.2023 07:53 Ответить
73% из пришедших на выборы.
показать весь комментарий
06.07.2023 08:44 Ответить
Вчора пропонував дати посилання як взнати наявність радіації, а тутешні паприкольщики почали ржать. Ну ржіть далі і на цьому всьо.
показать весь комментарий
06.07.2023 08:01 Ответить
Такі дані як і раніше при людиноненависницькому совку закриті від публічного доступу українців. Чи ви хочете корок і паніки на дорогах при виїзді із забрудненої території?
показать весь комментарий
06.07.2023 09:49 Ответить
Президент Володимир Зеленський заявив, що якби влада, яка володіла даними розвідки США, попередила українців про вторгнення Російської Федерації завчасно, то "окупанти захопили б Україну за три дні".

Про це в вівторок, 16 серпня, інформує The Washington Post.

Зеленський зазначив, що від початку масштабного вторгнення Росії, Україна почала втрачати від 5 до 7 мільярдів доларів на місяць.

"Якби ми це повідомили (що Росія готує вторгнення, - "Н"), а цього хотіли деякі люди, яких я не буду називати, тоді я б втрачали 7 мільярдів доларів на місяць, починаючи з жовтня минулого року, і в той момент, коли росіяни справді атакували, вони б нас захопили за три дні.

Я не кажу, чия це була ідея, але загалом наше внутрішнє відчуття було правильним: якщо ми посіємо хаос серед людей перед вторгненням, росіяни нас зжеруть. Тому що під час хаосу люди тікають з країни", - сказав Зеленський.

"І ось що сталося, коли почалося вторгнення - ми були настільки сильними, наскільки могли бути. Частина наших людей виїхала, але більшість залишилася тут, воювали за свої домівки. І як би цинічно це не звучало, але це люди, які все зупинили", - заявив глава держави.

"Одна справа, коли хаос контрольований і це військовий час - ти керуєш державою по-іншому. Ви можете відкрити кордон, закрити кордон, атакувати, відступати, захищатися. Ви можете взяти під контроль свою інфраструктуру.

І зовсім інша ситуація, коли у вас немає військової ситуації чи надзвичайного режиму, а у вас є держава, якою керує величезна кількість різних чиновників та інституцій. А мінус 7 мільярдів доларів на місяць навіть без зброї - це вже велика війна для нашої країни", - сказав він.
показать весь комментарий
06.07.2023 10:27 Ответить
"Частина наших людей виїхала" - а именно оборотни в погонах, местная гебня, судейские, зелёная депутня с семьями, семейство самого Зленского! - все "их" люди заблаговременно выехали!
Подставив под удар население Украины
показать весь комментарий
06.07.2023 11:40 Ответить
як же нам перемогти з такими керівниками-довбойобами ??
показать весь комментарий
06.07.2023 08:06 Ответить
Не каркай
А робіть все можливе і неможливе щоб запобігти катастрофі
Для України і європі а може і світу в цілому
показать весь комментарий
06.07.2023 08:33 Ответить
Разведка донесла, шо на мину по ошибке посцал часовой и запал отсырел...
И крым к лету не возьмем, потому что кто-то разбил мост на Чонгаре и кацапы ямок накопали по пути...
показать весь комментарий
06.07.2023 08:48 Ответить
Ну вже тільки геть лінивий чи дурний не почув, що катастрофи, такою як її описують панікери (яка їх вигода?) не буде. Але кацапи по максимуму пограбують і напаскудять, щоб неможливо було відновити роботу станції.
показать весь комментарий
06.07.2023 09:03 Ответить
Я не ГУР, не ЦРУ та таке інше.
Тім більш - не іксперд рівня обдристовича чи принаймні маляр.
Тім не менш, я впевнений, що цапи замінували ЗАЕС. Так само, як раніше замінували каховську ГЕС. Вони того не могли не зробити, це вам не плісняві покидьки, які розмінували Чонгар.
Питання - чи підірвуть, чи ні - не стоїть. Питання - коли і чи призведе то до радіаційної катастрофи - це те, чим більш всього стурбований світ. ООН стурбована коли стурбованнісь оголошувати.
показать весь комментарий
06.07.2023 09:04 Ответить
Буданов деколи несе таку дичину що на вуха не налазить,поки кацапи на станції загроза існує постійно,і не потрібно мені бути співробітником ГРУ чи СБУ щоб це розуміти
показать весь комментарий
06.07.2023 09:13 Ответить
Це тому що ракет на 2-3 залпи лишилось .
показать весь комментарий
06.07.2023 09:22 Ответить
ее и не было, только на хрена народ опять пугали
показать весь комментарий
06.07.2023 09:25 Ответить
Можливо щоб завалити Європу українськими біженцями
показать весь комментарий
06.07.2023 09:52 Ответить
Дай-то бог
показать весь комментарий
06.07.2023 09:39 Ответить
Буданов своїм язиком всіх врятував, що тут незрозуміло?
показать весь комментарий
06.07.2023 09:39 Ответить
Далі буде ...
показать весь комментарий
06.07.2023 10:22 Ответить
ЗАЭС плешь все-таки побоится подрывать. Нам нужно думать, как его нейтрализовать.
Как нам обезвредить путина ч.4
Как известно, диктатор проводит большую часть своего времени в подземных бункерах Москвы и Урала, но иногда появляется на улице, к примеру, в Кремле.
Необходимо найти по идейным или материальным соображениям своего человека в персонале Кремля, определить маршруты палача и договориться
о тайном монтаже установки инфразвука, оказывающего разрушительное действие на ткани мозга в месте, где постоянно ходит диктатор.
Через некоторое время у него случится удар и он прекратит СВО, либо его подручные прекратят т.к. весь мир хочет ее прекращения, кроме самого бункера и
простых людей раши, оболваненных маразматиком.
показать весь комментарий
06.07.2023 10:42 Ответить
Те саме і про дамбу казали. А ***** не злякався. І навіть своїх солдат потопив.
показать весь комментарий
06.07.2023 11:08 Ответить
Якшо Буданов сказав шо не *******, значить точно *******. І скоро.
показать весь комментарий
06.07.2023 11:09 Ответить
"И в борьбе с зеленым змеем побеждает змей"(рус.) Я поки що твоєї версії на більше 50% не спостерігаю.
показать весь комментарий
06.07.2023 16:42 Ответить
Мої прогнози ніколи не збуваються, тому я намагаюся робити їх якомога більш поганими
показать весь комментарий
06.07.2023 17:00 Ответить
Нахя щось робити, евакуювати людей, якщо можна сказати що загроза вибуху спадає? Ідіоти.
показать весь комментарий
06.07.2023 11:53 Ответить
Ти недооцінюєшь бажання рфії ТАКОГО, евакуаційно-напруженого сценарію, що надає багато можливостей для подальшого інфо-стресу з переходом до...
показать весь комментарий
06.07.2023 16:38 Ответить
https://www.pravda.com.ua/rus/news/2023/07/5/7409964/ пророк Буданов дал заднюю ... после заявления МАГАТЭ гендиректора агентства Рафаэля Гросси .............
показать весь комментарий
06.07.2023 13:11 Ответить
Якщо навіть і так, навіщо про це казати? От саме він, що хотів цим висловити і з якою метою? Аби хоч щось сказати?
Сенсу в цьому немає ніякого, але якщо не дай бог щось трапиться - просто стане зрозуміло, що головний розвідник країни може сказати що завгодно, не несучи найменшої відповідальності за свої слова.
показать весь комментарий
06.07.2023 15:32 Ответить
На жаль, така "лінія" намітилася і, на мою думку, витоки цього в складовій "МАКСИМАЛЬНИЙ публічний ефект" на потенційний електорат.
показать весь комментарий
06.07.2023 16:34 Ответить
Можна зрозуміти це, як натяк на подяку причетним до "зменшення" у тіні, але ж, як і все (майже) в інфосвіті має ефект "другий бік", в якому є потенціальні козері ворогу, адже не все в цьому критичне залишилося в минулому...
показать весь комментарий
06.07.2023 16:29 Ответить
Агову ''будьонний'' , в Українському Криму коли купатися будемо???
показать весь комментарий
06.07.2023 16:41 Ответить
Коли все расєйське дєрьмо від перебування море розчинить до прийнятного.. Досі всі, як сповіщують, зливи каналізації без будь-якого очищення стікають в море! А морська база?
показать весь комментарий
06.07.2023 16:47 Ответить
це, вибачте прутень починає "спадати", коли красуня пройшла та зникла.
а ось ця "прутня" з нашою ЗАЄС "спаде", коли з ней викинуть гомо-********* війська з на єреф!
показать весь комментарий
06.07.2023 17:03 Ответить
Егєш а у травні , на шашлики , пом'ятаємо
показать весь комментарий
06.07.2023 20:26 Ответить
Дуже дивно, людей у паніку загнали, а навіщо?
показать весь комментарий
06.07.2023 20:30 Ответить
Якщо блогер сказав заспокоїтися, значіть можна робити шашлики.
показать весь комментарий
06.07.2023 20:48 Ответить
Пане генерале Буданов, за усіма твоїми прогнозами річної і піврічної давнини, війна уже мала закінчитись нашою перемогою, а раша вже мала розвалитись. Твоїм словам вже немає віри, тому не віримо.
показать весь комментарий
06.07.2023 22:15 Ответить