10180 посетителей онлайн

В боях за Украину погиб 19-летний ватерполист Всеволод Татьков

татьков,всеволод

В ночь с 4 на 5 июля на Бахмутском направлении. Всеволод Татьков выполнял спецзадание – спасал побратимов.

Об этом сообщили в Федерации водного поло Украины, передает Цензор.НЕТ.

"Ему было всего 19 лет. Всеволод был игроком команды Харьковской области 1, многократным призером чемпионатов Украины по водному поло среди юниоров и юношей", - рассказали в федерации.

Всеволод Татьков героически защищал Украину с первого дня полномасштабного вторжения россиян. 24 февраля 2022 года, на свое 18-летие, юноша вступил в ряды теробороны, а пройдя учебу, поступил в спецподразделение "Kraken".

Топ комментарии
+27
Спочивай з миром справжній воїне та герой...
показать весь комментарий
07.07.2023 09:35 Ответить
+19
Гинуть на жаль кращі за час війни загинули майже триста українських спорсменів. Ну що МОК невже і далі плануєте росію і білорусь допускати до олімпіади ?
показать весь комментарий
07.07.2023 09:45 Ответить
+16
Кращі сини України гинуть! Нестерпний біль і сум! Спочивай з миром, Герою!
показать весь комментарий
07.07.2023 09:49 Ответить
Комментировать
Сортировать:
95 квартал успішно наступає. Втрат немає
показать весь комментарий
07.07.2023 09:29 Ответить
Хто і коли у нас казав, що втрат немає, чмошник кацапський?
Коли це буває наступ без втрат?
показать весь комментарий
07.07.2023 09:40 Ответить
Сам ти чмошнік кацапський. Я про те, що в зеленій банді втрат нема.
показать весь комментарий
07.07.2023 10:58 Ответить
Дуже прикро. Честь таким Людям як Всевлод !!! І ганьба довбаним казнокрадам ( не за за такі цінності молоді люди гинуть ))).
показать весь комментарий
07.07.2023 09:35 Ответить
І ухилянтам хитрожопим матрацникам така ж ганьба
показать весь комментарий
07.07.2023 12:13 Ответить
Спочивай з миром справжній воїне та герой...
показать весь комментарий
07.07.2023 09:35 Ответить
Гинуть на жаль кращі за час війни загинули майже триста українських спорсменів. Ну що МОК невже і далі плануєте росію і білорусь допускати до олімпіади ?
показать весь комментарий
07.07.2023 09:45 Ответить
Svitla Pam'yat' ...🇺🇦
показать весь комментарий
07.07.2023 09:48 Ответить
Кращі сини України гинуть! Нестерпний біль і сум! Спочивай з миром, Герою!
показать весь комментарий
07.07.2023 09:49 Ответить
після стількох смертей простих мужніх українських захисників менe нудить, коли я бачу oті жирні тіла тих, хто ховається за їx спиною тa грабує Україну та українців 😒
Честь, любов i подяка Всевлоду від простих людей, якиx він захищав 💛💙
показать весь комментарий
07.07.2023 10:03 Ответить
Прийми, Господе, світлу душу воїна Всеволода до Царства Небесного, бо немає більшої любові на світі, як віддати життя за ближнього свого!
показать весь комментарий
07.07.2023 10:17 Ответить
"всьо по плану"...