10368 посетителей онлайн

Украина в будущем станет членом НАТО, - Госдепартамент США

ес,нато

НАТО продолжает придерживаться политики открытых дверей и Украину пригласят в НАТО, когда все условия для вступления будут выполнены.

Об этом заявил спикер Госдепартамента США Мэтью Миллер во время пресс-брифинга 11 июля, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Голос Америки.

"Одна из вещей, которые Россия говорила до начала этой войны, – это то, что они решительно выступали против вступления Украины в НАТО и хотели получить железное обязательство, что Украина никогда не присоединится к НАТО. Мы четко заявили, что это не рассматривается, что мы придерживаемся политики "открытых дверей НАТО". Мы подчеркиваем это обязательство сегодня. Мы четко заявили, что Украина станет членом НАТО", – заявил Миллер.

Представитель Госдепа США добавил, что принять Украину в Альянс прямо сейчас было бы нецелесообразно. По его словам, весомой причиной, почему Украина не становится членом НАТО, прямо сейчас является то, что это "мгновенно бы вовлекло Соединенные Штаты в войну с Россией".

Отмена ПДЧ, по словам Миллера – признание успехов, которые Украина сделала за последние несколько лет, особенно – с момента полномасштабного российского вторжения: "Украина становится все более интегрированной, в частности, политически с НАТО. Вы видели, как НАТО тренирует украинские силы, как НАТО поставляет военные системы".

Среди условий присоединения Украины к НАТО Миллер отметил укрепление демократии и антикоррупционную реформу. "Украина уже сделала существенный прогресс, и мы сможем пригласить их в НАТО, когда все условия будут выполнены", – подчеркнул спикер Госдепа. По его словам, Украина продемонстрировала прогресс в реформах демократизации и армии.

"Мы всегда понимали, почему президент Зеленский и другие представители украинской власти и общества делали запросы в НАТО, США и другие страны. В их страну вторглись, их инфраструктуру атаковали, тысячи их граждан погибли, мы их понимаем. Если бы мы были на их месте, мы бы делали те же запросы", – добавил спикер Госдепа США.

Топ комментарии
+26
А ви заїбали обирати Януковичів та Зеленських.
показать весь комментарий
11.07.2023 23:46 Ответить
+23
Да, даже повторю. Это ЧМО со своими холуями из-за своей необузданной жадности, раздутого гонора и дремучей тупости просырает наше будущее, будущее наших детей и внуков, будущее всей страны. Разрушенная в хлам страна, угробленная экономика, миллионы разрушенных судеб и сотни тысяч смертей, а теперь вот и это ...
показать весь комментарий
11.07.2023 23:35 Ответить
+22
Шантаж самовлюбленного недонаполеона не прошел и ему указали на место. "Все будет уже после тебя". Жаль, что отдуваться за это будем все мы. Навыбирали ...ять.
показать весь комментарий
11.07.2023 23:33 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
ТОДІ БУЛО ТЕ Ж САМЕ НАТО І ТА САМА КУЙНЯ
показать весь комментарий
11.07.2023 23:46 Ответить
Брехня!!!

Згідно з лютневими опитуваннями 2008 року різних соціологічних служб, членство України в НАТО підтримували від близько 20 до 30 % українців,
не підтримують - близько 50%.
показать весь комментарий
11.07.2023 23:51 Ответить
опитування мабуть від Вітренко."конотопської відьми".в цих опитуваннях взагалі то правди не знайти
показать весь комментарий
12.07.2023 00:06 Ответить
Годі, це відомий факт, в той час по цьому питанню маніпуляції були не потрібні…
показать весь комментарий
12.07.2023 00:15 Ответить
ото ж бо ГОДІ. Відносно України маніпуляції ведуться весь час ,без перекуру,і у часовому вимір- тисячоліттями
показать весь комментарий
12.07.2023 00:18 Ответить
Не смішно. 2008 рік підтримка НАТО?
показать весь комментарий
12.07.2023 00:22 Ответить
Ні не смішно.після зізнання Меркель
показать весь комментарий
12.07.2023 00:27 Ответить
А що не так з Меркель? З нею все зрозуміло. Вона Німеччині зашкодила? Дискусійне питання. Допомогла Україні? Ні, а повинна була?
Самі обрали яника((( де меркель помилися?..
показать весь комментарий
12.07.2023 00:45 Ответить
А Бундесвер це напевно інше - ось мені цікаво постійно чую в нас розпродували зброю нічого не виробляли для армії, а щож німці - і корупції не має і гроші є і доступ до всіх технологій - а Бундесвер в лайні. І комсомолка тут до нічого - а те що воно 16 чи скільки там років була при владі "то це інше ви не розумієте".
показать весь комментарий
12.07.2023 07:18 Ответить
Вони в НАТО, у випадку чого у ни буде все з найближчих складів США і т. д. і т.п.
Трохи «розслабились», прийдуть до тями.
показать весь комментарий
12.07.2023 08:38 Ответить
"Розслабились" - тепер буду знати як подібне називається. Найближчі склади США - найближчими складами не вийде, вони на території Німечини а так як у них з армією швах то складам би точно дісталося.
показать весь комментарий
12.07.2023 10:18 Ответить
Меркель шкодила своїми діями Україні
показать весь комментарий
12.07.2023 07:19 Ответить
Україні і ЄС в цілому шкодила курва.
показать весь комментарий
12.07.2023 08:34 Ответить
Це не важливо скільки і хто хотів сам факт що Україні відмовили
показать весь комментарий
12.07.2023 07:20 Ответить
Це дуже важливо, зважаючи на те, що тоді дії влади були спрямовані на вступ у НАТО, а зараз навпаки.
показать весь комментарий
12.07.2023 08:49 Ответить
Політика»відкритих» дверей для цього і залишили Столтенберга, і не призначили британця(((((
показать весь комментарий
11.07.2023 23:39 Ответить
а втом майбутнем НАТ ще буде?
показать весь комментарий
11.07.2023 23:41 Ответить
Україна буде в НАТО але без Зермака і його шапіто. Шобло буде з Оману та Еміратів спостерігати як Україну будуть приймати в НАТО
показать весь комментарий
11.07.2023 23:42 Ответить
Ну а шо ви хотіли? Самі багаті люди в Україні: бандити, шахраї, чиновники, судді, прокурори, митники, депутати ВР... Коли всі зрозуміють, що так не має бути, тоді і в НАТО приймуть без затримок.
показать весь комментарий
11.07.2023 23:42 Ответить
Як вони ******* з тими відкритими дверима...
показать весь комментарий
11.07.2023 23:43 Ответить
А ви заїбали обирати Януковичів та Зеленських.
показать весь комментарий
11.07.2023 23:46 Ответить
Будуть ще вибирати 300 рокив. Забудь.
показать весь комментарий
11.07.2023 23:54 Ответить
Ну і кому таке дурне опудало треба, що робить крок уперед і три назад?
показать весь комментарий
11.07.2023 23:59 Ответить
Но не все до этого майбутнього доживут... ой не все.
показать весь комментарий
11.07.2023 23:51 Ответить
Януковичів ставило ***** тому що нато було насрати на Україну разом з меркель
показать весь комментарий
11.07.2023 23:53 Ответить
а ты думаешь, Зеленского ставило не *****?
вспомни хотя бы идею Бени о том, чтобы за 300 млрд. долларов от РФ Украина отказалась от суверенитета
такие слова говорят не просто так - это была цена, за которую Беня готов был сдать Украину с помощью своих ставленников - 95 квартала и Ко
показать весь комментарий
12.07.2023 08:19 Ответить
Закриття патріотичних телеканалів і монопольний зебло-марафон з держфінансуванням - це зовсім не прогрес у реформах демократії від слова "ніхера".
показать весь комментарий
11.07.2023 23:54 Ответить
А які у вас критерії патріотичності каналів? Усі без винятку українські канали належать олігархам, то хто ж із них найбільший ''патріот''?
показать весь комментарий
12.07.2023 04:22 Ответить
Визнач що є таке олігарх? Чи на марафоні не розказують а курва подляківська
показать весь комментарий
12.07.2023 10:52 Ответить
Патріотичність та інші параметри каналу визначаються за змістом та трактовкою передач та новин. Для аналізу змісту необхідно мати хоча б трози мізків. В вас із цим якісь проблеми?
показать весь комментарий
12.07.2023 17:32 Ответить
У мене з цим жодних проблем немає. Так хто ж у нас найпарріотичніший олігарх із найчеснішими новинами. Ахметов, Коломойський, Пінчук, Фірташ чи Порошенко?
показать весь комментарий
12.07.2023 19:09 Ответить
Критерії каналів вам названо. Нема чим опрацьовувати? )) Якщо б не було проблем із мізками, то не вмикали б вар'ята так примітивно. Втім, це притаманно всім, хто топить за протизаконну монопольну зелену ТБ-помийку, але соромиться у цьому зізнатися.
показать весь комментарий
12.07.2023 19:20 Ответить
Не цікаво ... відповіді на головне питання про найпатріотичного олігарха я так і не почув. Хоча можете і не відповідати, я чудово розумію хто це за вашими критеріями
показать весь комментарий
12.07.2023 19:29 Ответить
Звісно, про мізки не цікаво, коли іх нема. )) Питання було про критерій патріотичности каналів. Відповідь надана - визначайте досхочу. Ні, почалися тупі шмарклі через відсутність мізків, бо зелена єрмаківська методичка не передбачала такого простого рішення. ))
показать весь комментарий
12.07.2023 19:37 Ответить
ок...)))
показать весь комментарий
11.07.2023 23:55 Ответить
показать весь комментарий
11.07.2023 23:56 Ответить
Цікаве. https://www.youtube.com/watch?v=zARTj4vqQVs
показать весь комментарий
12.07.2023 00:03 Ответить
Меседж - якщо ти хочеш щось змінить в своєму житті, не чекай, що хтось зробить це за тебе для тебе
показать весь комментарий
12.07.2023 00:18 Ответить
+++,),,аще добавлю---що у такому разі,на цензорі,таких процентів 90,,)),,
показать весь комментарий
12.07.2023 00:31 Ответить
Це вже ясно що без відновлення ядерної зброї ця війна буде безкінечною.
показать весь комментарий
12.07.2023 00:40 Ответить
І як говорив улюблений більшостю виборців арахамія:"Мы могли бы шантажировать весь мир". Ну звісно зебілам лекше ядерну зброю зробити чим перестати красти. https://www.youtube.com/watch?v=0269OiqYNrA&t=185s
показать весь комментарий
12.07.2023 07:18 Ответить
Ядерна зброя потрібна мені щоб запустити її по містам РФ
показать весь комментарий
12.07.2023 07:21 Ответить
Ось тому що таких як ви в Україні більше 73 процентів Україну не запрошують в НАТО та з острахом надають навіть звичайну зброю.
показать весь комментарий
12.07.2023 07:23 Ответить
Тобто ти і інші тварини жаліють населення РФ згідно правилам війни все населення РФ винні у війні і мають страждати
показать весь комментарий
12.07.2023 07:39 Ответить
Сме так як ти і думають тварини в рф тому і війна. Такими дописами ти льєш воду на мельницю пропаганди рфії що нібито в Україні безжальні нацисти яких потрібно знищити. І нажаль підтримувана тобою пропаганда рефії проникає в цивілізовані країни від допомоги яких залежить перемога України. Ну наприклад давати чи не давати касетні ********** Україні дивлячись на твої дописи просто не можливо з точки зору цивілізованих людей. А ці ********** ой як потрібні нашим ЗСУ.
показать весь комментарий
12.07.2023 09:00 Ответить
До речі згідно правил ведення війни мирне населення повинно якомога менше страждати від війни. Звісно якщо це правила цивілізованого світу, а не помийної ями рефії.
показать весь комментарий
12.07.2023 09:16 Ответить
В рф мирного населення немає в рф мирне населення відповідальне за війну і винне в смертях кожного українця а ти напевно та категорія конченого населення яке не розуміє що русня не люди і ми повинні винищувати їх всіх
показать весь комментарий
12.07.2023 13:28 Ответить
Що у вас в голові? "В рф мирного населення немає в рф мирне населення відповідальне за війну і винне в смертях кожного українця" з цієї вашої фрази так і не зрозуміло чи є в рф мирне населення чині? Якщо його нема як ви стверджуєте в першій частині свого речення то як те чого нема може відповідати за війну як ви стверджуєте в другій частині? Задайте собі запитання чому під час другої світової війни не було знищене населення Німеччин? Скільки бы ви не намагалися мене образити я не буду сходити до вашого рівня відповідаючи на ваше хамство хамством.
показать весь комментарий
12.07.2023 19:12 Ответить
Да, да. Что бы через 5 минут всю ЯО слили москалям "іліта націі". Толку? Только посадить послать всю зеленую шоблу, и быстро провести реформы.
показать весь комментарий
12.07.2023 07:38 Ответить
Байден на старості літ міг зробити історію,а так піде на інший світ як простий боягузливий лідер.
показать весь комментарий
12.07.2023 00:54 Ответить
У нас багато хто міг би створити "історію" та стати таким от нашим українським "Мойсеєм". Наприклад Ющенко після Майдану та Петро Порошенко після ЄвроМайдану. Але ж якось не склалось... Граблі то наше все. І на десерт вибрали комедіантів під керуванням фсб-шних кротів.
Тому як кажуть наші вороги кацапи "нєча на зєркала пєнять коль рожа крива"
показать весь комментарий
12.07.2023 08:35 Ответить
І хто винен тим "мойсеям", що вони ними так і не стали і все просрали?
показать весь комментарий
12.07.2023 08:52 Ответить
я ж відповів кацапським прислівям
показать весь комментарий
12.07.2023 09:04 Ответить
Гога, ты постоянно палишься, чмо лишнехромосомное
показать весь комментарий
12.07.2023 10:35 Ответить
Коли вони вже прямо казатимуть - "Умовою є ліквідація олігархічного ладу" замість "...укріплення демократії та антикорупційна реформа"? Ніякі реформи та укріплення у мафіозній системі, окрім як у формі імітації процесу, неможливі, хто б тут офіційно не керував. Бо реально керує банда з-за лаштунків.
показать весь комментарий
12.07.2023 01:25 Ответить
Марафон работает.
показать весь комментарий
12.07.2023 03:11 Ответить
Україна буде в НАТО, але без зеленського і квартально фсбшної шобли.
показать весь комментарий
12.07.2023 06:35 Ответить
Хорошая попытка кацапчик, но не угадал - украинцы погибаю за Украину а не за жыдов.
И да - "мужыки" на кацапии! И это там они погибают за царя
показать весь комментарий
12.07.2023 10:31 Ответить
отвечу тебе просто......четырыста погибших украинских всу ...тебе не в.....плюс.......плюс поранени...та ампутовани....ты що хлопчик....в окопи ........чи так попиз ...дедь....запомни одну вещь...люди это не теретироия.....
показать весь комментарий
05.08.2023 08:54 Ответить
казав пан кожух дам
показать весь комментарий
12.07.2023 07:10 Ответить
То что мы не в нато виноват не зеленский а 73% плебса тупоголового. Думаете они кого то лучше потом выберут? Выберут кремлевских холуев с лозунгами "Мы за мир"
показать весь комментарий
12.07.2023 07:31 Ответить
Кина не будет,расходимся!
показать весь комментарий
12.07.2023 08:46 Ответить
Страница 2 из 2