12497 посетителей онлайн

Украинская армия стала боевой лабораторией для западных союзников, показав, как нужно воевать в 21 веке, - Уоллес

воллес

Министр обороны Великобритании Бен Уоллес назвал Украину "боевой лабораторией" для украинских войск и их западных союзников, которые экспериментируют с новым оружием и технологиями для борьбы с армией РФ.

Об этом Уоллес сказал для Sky News, передает Цензор.НЕТ.

По его словам, "жажда выживания" Украины привела к тому, что официальный Киев отказался от норм и правил мирного времени, чтобы испытать/применить новое вооружение и его модификации, предлагаемые союзниками.

Он подчеркнул, что такое новшество выгодно и союзникам Украины.

"Им (украинцам, - ред) пришлось рисковать и экспериментировать с вещами, о которых они могли не знать, работают они или нет, – и они стали боевой лабораторией для своих собственных сил (обороны, - ред.), и это указало путь и нам", - заявил Уоллес.

Министр обороны Британии добавил, что сожалеет об обстоятельствах, из-за которых это произошло, "но это показало, как нужно действовать в 21 веке на новом поле битвы".

Эта война "стала тревожным звонком для нас, чтобы мы поторопились с нашими приобретениями, чтобы смелее внедряли технологии, особенно когда мы находимся в технологической гонке, были более агрессивными с точки зрения того, как мы заботимся о своей нации, и укрепляли нашу стойкость", добавил глава британского Генштаба Тони Радакин.

Топ комментарии
+17
от навіщо він сказав слово лабораторія - на болотах буде істерика
показать весь комментарий
18.07.2023 10:53 Ответить
+11
українці ********** істерику на болотах. чим більше істерик, то нехай говорить. Волесу респект і подяка. Слава ЗСУ!
показать весь комментарий
18.07.2023 10:58 Ответить
+8
Жаль американцы реальных биолабораторий не настроили, где бы создавались вирусы, которые косили бы исключительно узких
показать весь комментарий
18.07.2023 10:57 Ответить
Комментировать
Сортировать:
от навіщо він сказав слово лабораторія - на болотах буде істерика
показать весь комментарий
18.07.2023 10:53 Ответить
tomu i skazav
показать весь комментарий
18.07.2023 10:56 Ответить
так, скажуть Воллес зізнався в бойових комарах
показать весь комментарий
18.07.2023 10:57 Ответить
українці ********** істерику на болотах. чим більше істерик, то нехай говорить. Волесу респект і подяка. Слава ЗСУ!
показать весь комментарий
18.07.2023 10:58 Ответить
хай вже краще до тями приходять і забираються звідси
показать весь комментарий
18.07.2023 11:00 Ответить
показать весь комментарий
18.07.2023 11:05 Ответить
Жаль американцы реальных биолабораторий не настроили, где бы создавались вирусы, которые косили бы исключительно узких
показать весь комментарий
18.07.2023 10:57 Ответить
кіно про фантастики, виявляється, інколи робить велику шкоду
показать весь комментарий
18.07.2023 11:01 Ответить
А ОП - место сходок, которое помогает всем бандитам мира понять, как надо решать вопросы.
показать весь комментарий
18.07.2023 11:01 Ответить
Зброю давайте! Досить звиздіти та оцінювати дії ЗСУ.
показать весь комментарий
18.07.2023 11:07 Ответить
В лабораторях пряцюють з ослабленними штамами...
Обробивши спершу авіацією, наприклад...
показать весь комментарий
18.07.2023 11:11 Ответить
Если развивать сравнение, то русские - лабораторные мыши?
показать весь комментарий
18.07.2023 11:13 Ответить
Так нехай відправлять в нашу "бойову лабораторію" щось на кшталт NGAD, B-21 Raider, LRHW, Ajax чи Challenger 3. А так саме нове, що ми отримали, це схоже IRIS та APKWS
показать весь комментарий
18.07.2023 11:14 Ответить
Ці слова ще раз підтверджують наратив що українці на даний момент знають краще як воювати за будь-яких інструкторів НАТО, і їм бажано негайно переймати наш досвід та модернізувати свої програми по яких вони готують нам рекрутів. Звичайно коли кажеться що "знаємо краще" то мова не про всіх українців, мова не про совків чи м'ясників, а мова за аеророзвідку, роти дронів, і так далі із зменшенням відсотку тих хто знає, хоча навіть наш простий артилерист чи ппошник, або навіть танкіст буде на порядок краще натовського.
показать весь комментарий
18.07.2023 11:15 Ответить
знають краще як воювати за будь-яких інструкторів НАТО......tak ale e nuans - ce znanija voini 20go veka.
показать весь комментарий
18.07.2023 11:47 Ответить
21-го. Це у НАТО знання 20го 😅. Це вони думають що мінні поля можна об'їхати, що всі елементи ППО можна ставити в одній точці, що артилерія може працювати батареями, що артилерія може працювати наподавлення однієї точки а не десятка з постійним рухом, що дрони тактичного рівня це не ефективно, що скиди безглуздо, що паперові карти краще, що дельта це занадто круто, що гісарта-віраж планшет і т.п. це щось із майбутнього яке лиш треба внедрити, що наші розробки які розробили і зараз тестують волонтери це взагалі фантастика.

Ви просто путаєте НАТО із спецурою з США. Воює у війні масова армія, а не парадна. В рф теж ніби була армата, пакфа і т.п., но в реальності у повноцінній війні прийшось воювати мобілізованим ваньки на т72 без модернізацій, на т62, а тепер на т54-55, тобто зовсім не на тому що було в парадної армії. Так НАТО може похвалитись флотом, авіацією і т.п., но наземна армія в них дуже морально застаріла. Так США може похвалитись екзоскелетами в парадної наземної армії, похвалитись віаром і ще цілою горою іншого, но у разі масової війни з китаєм їх середньостатичний американський мобік буде відставати від нас та лиш освоювати те що вже ми освоїли.
показать весь комментарий
18.07.2023 12:05 Ответить
vi durak iz televizora ? "думають що мінні поля можна об'їхати" , tak ale znaete chomu ?

"що всі елементи ППО можна ставити в одній точці, що артилерія може працювати батареями......." ce sovok a ne nato - vi jakim TV kanalm polzuites ?

"Ви просто путаєте НАТО із спецурою з США." eto vi putaete - forumi.
показать весь комментарий
18.07.2023 12:22 Ответить
"ce sovok a ne nato" - ні це саме НАТО. У НАТО всюди так розміщено ППО. Вперше на це масово увагу звернули на Саміті НАТО. Спочатку європейці в соцмережах не поняли чого це ми так афігіваємо та матюкаємось. Почали розбиратись, аналізувати, європейці понаскидували фото як стоїть ППО в усіх їх країнах і виявилось що це тупо НОРМА НАТО.

"tak ale znaete chomu ?" - тому що уявлення не мають що таке ******* та майбутня війна. Вони собі думали що майбутня-******* війна буде виглядати як маленькі конфлікти між парадними спецпідрозділами. Як наслідок до ******** війни вони неготові зовсім. Так може у них і є сильна авіація, ракетні війська, но що з того? Щоб могти тримати землю, окуповувати-визволяти то треба мати ******* наземні війська. І як показує практика кількість тої сильної авіації-ракет в НАТО тупо недостатня.

"eto vi putaete - forumi." - аргументом цьому твердженню є? А що є аргументом? Бо я щось не бачу аргумента...
показать весь комментарий
18.07.2023 12:36 Ответить
tak zachem vam argumenti ?
показать весь комментарий
18.07.2023 12:37 Ответить
Щоб наш діалог був конструктивним та приніс користь як тим хто його прочитає так і нам.
показать весь комментарий
18.07.2023 12:49 Ответить
tut nemae dialogu - tut vashi "znanija" prevashodjat vseh generalov nato
показать весь комментарий
18.07.2023 13:21 Ответить
Та вже видно що ви не здатні в діалог, а прийшли більше посамостверджуватись і ваш рівень це кидати гівно. До речі нагадую що це НАТО ставить всі пускові, радар, машину керування та кунги з комплексу ППО в одній точці, а не ми. Тому так рівень паркетних генералів які ніде не воювали це не щось видатне...
показать весь комментарий
18.07.2023 13:29 Ответить
a s chevo ti vzjal sho mene nuzhen dialog ? "посамостверджуватись" pered kem i zachem ? vi po sebe sudite / ibo shozhe.
показать весь комментарий
18.07.2023 13:31 Ответить
"sho mene nuzhen dialog ""pered kem i zachem " - так я й повірив що на сайт чужої країни ви просто так прийшли.

Щось я та впевнений більшість людей не сидить на австрійських (чи інших країн) новинних сайтах і не сперечається там з громадянами цих країн. Чи ви стверджуєте що для вас норма робити безглузді речі?) Ну тоді вам треба допомогу.
показать весь комментарий
18.07.2023 13:38 Ответить
безглузді речі - ce vashe "know how"
показать весь комментарий
18.07.2023 13:47 Ответить
shob zakonchiti bezpolezny razgovor - nato davno vojuje , litakami ta raketami - to chevo u UA uvi nema.

a objez minnih polei - ce ostatok 20go veka - to pravda.
показать весь комментарий
18.07.2023 12:25 Ответить
"litakami ta raketami" - але ракет в НАТО недостатньо на ******* війну. Ми вже отримали їх ракети. І цього критично мало, а більше вони не можуть дати бо залишаться без них самі. Чому не дають Атамакс но дають крутіші шторм шедоу? Та тому що тих атамакс смішна кількість, просто немає що дати.

Так у НАТО є авіація, і її багато, але ми ще не знаємо її ефективність. В русні теж була та є авіація. Но ефективність її погана, і можливості продавити наші ******* наземні війська ця авіація русні не дає.

Тому писати що знання НАТО як воювати це знання 21 століття лиш тому що у НАТО є передова авіація це велике перебільшення та натяжка. Цілком може виявитись що насичення наземних військ пзрк, дронами робить навіть передову авіацію неефективною. І вийшло б тоді що з країн НАТО протистояти росії змогла б лише Турція та США, а решта могли б бути стрімко окуповані.
показать весь комментарий
18.07.2023 12:48 Ответить
але ракет в НАТО недостатньо на ******* війну..... ot kuda vam eto znatj ? m ? ne serjozno - ot kuda vi etu chush berjote ? u nato raket - hotj v ogorode sazhai - pravda ce to sho nemozhliva vam peredati ot slovo nijak. uvi.

ми ще не знаємо її ефективність. i neuznaete (UVI)....v lutshem sluchae na F16 poletaete - ja ne radujus etomu - prosto otmechaju.

насичення наземних військ пзрк, дронами робить навіть передову авіацію неефективною.....tak chomu vashi voiskovi trebujut litaki ? m ?
показать весь комментарий
18.07.2023 12:55 Ответить
"tak chomu vashi voiskovi trebujut litaki" - бо у нас ефективні наземні війська. Це ж так просто. Ми ефективно стоїмо-обороняємось і навіть наступаємо без передової авіації. І є вже розроблені тактики та стратегії як можна буде застовувати авіацію НАТО. Тактики яких не вчать в НАТО. Тобто ми не плануємо воювати авіацією виключно так як планувало воювати НАТО, якщо ми так зробимо то ми її втратимо, і потім будуть поради в стилі "треба було об'їхати мінні поля".

"ot kuda vam eto znatj ?" - думаєте це секрет? Справді? І зроблені замовлення, виділені бюджети та деякі заяви це просто так. Ні для кого не секрет в кого скільки зброї...

"v lutshem sluchae na F16 poletaete" - наші пілоти вже літали на всій авіації НАТО, про навчання навіть у змі інформація просочувалась. 😉 І f16 це краще з того що можна отримати в достатній кількості. Щось гірше не факт що можна та вдасться успішно застосовувати в ******** війні. У нас ніби теж є авіація, но вона неефективна в ******** війні. Тим не менш ми навчились її використовувати так щоб зберегти.
показать весь комментарий
18.07.2023 13:12 Ответить
"tak chomu vashi voiskovi trebujut litaki" - бо у нас ефективні наземні війська"

Тактики яких не вчать в НАТО. vot po etomu .....tut nijaki argumenti neimejut smisla.
показать весь комментарий
18.07.2023 13:19 Ответить
Бо так сказав ти?)

Гарна затичка щоб не давати аргументи стверджуючи що вони не мають змісту. Так можна на біле упорото казати що воно чорне, а коли вимагають аргументації то заявляти що вона немає змісту.
показать весь комментарий
18.07.2023 13:25 Ответить
jaki tebe argumenti - ti snachal pochitai jaku fignju ti napisav ! jaki tam mozhe biti argumenti...
показать весь комментарий
18.07.2023 13:27 Ответить
Фігня це той чувак який комплекс ППО не роззосередив. І ті його фанати-співгромадяни які упорото переконують що він вміє воювати.
показать весь комментарий
18.07.2023 13:33 Ответить
показать весь комментарий
18.07.2023 13:45 Ответить
а у них вообще есть эта фишка. Они считают себя выше нас. Во всем. И это очень выбешивает.
показать весь комментарий
18.07.2023 16:45 Ответить
s mene hvatit. vi nasluhalis jaku labudu ta rozpovidaete tut . ne treba. i vijobivatsa tozh ne treba - rusnja vzhe dovipendrivalas - "2. armija"
показать весь комментарий
18.07.2023 12:59 Ответить
У вас просто немає аргументів для ваших тверджень. Тому звичайно ви заявляєте що з вас хватить щоб ще більше себе не закопати.

Не розумію чому так важко декому визнати, чи хоча б допустити що він помиляється та використати надану можливість щоб освоїти нові знання.
показать весь комментарий
18.07.2023 13:15 Ответить
davai davai - na boloto
показать весь комментарий
18.07.2023 13:16 Ответить
Поплач ще. А якщо я не хочу до тебе в болото то що зробиш?

P.S. Ось так коли аргументів в ментальної русні немає то вона переходить на кидання гівном. Коли і в це не зможе, то підуть погрози фізично характеру. Прям класика.
показать весь комментарий
18.07.2023 13:22 Ответить
netreba svojo laino na mene skidivati - boloto ce ediny argument dlja tebe
показать весь комментарий
18.07.2023 13:25 Ответить
Написав чувак який не зміг в аргументи та почав кидатись гівном. Ви прям як русня звинувачуєте інших в своїх зашкварах.
показать весь комментарий
18.07.2023 13:40 Ответить
про мало атакамс вперше чую
показать весь комментарий
18.07.2023 16:42 Ответить
По одних даних (офіційних) їх виготовлено чуть більше тисячі. При тому вже офіційно відстріляно тільки в час іракської операції 450, плюс різні тренування, випробування та списання.

По інших даних цих ракет всього зробили 3700, може трохи більше. Відніміть витрачені і розкиньте це на всіх операторів, тобто всі країни які їх використовують і вийдуть смішні кількості по 50-100 ракет. (Відомо що у Туреччини 120 ракет, в Греції 70). А тепер подивіться на кількість застосованих нами Точок У...

При тому слова про малу кількість це навіть не моє твердження та аргумент. Ці фрази використовувались у поясненнях якими мотивували необхідність фінансування та запуску у виробництво для нас GLSDB.
показать весь комментарий
18.07.2023 20:54 Ответить
Ну то давайте побільше експериментальної зброї-ЗСУ її на повну протестує і оцінки виставить.
показать весь комментарий
18.07.2023 11:16 Ответить
москаль собі до фантазує..
показать весь комментарий
18.07.2023 11:18 Ответить
Ні пане Воллес. Воювати треба далеко бійними ракетами і дронами та авіацією. А то що робіть Україна це війна 20-го століття і ви це всі добре знаєте. І повірте якщо би дали би Україні таку ******* зброю то не треба було би пишатись стійкою армією і народом якому потрібно вистояти руссо агрессію вже понад 500 днів. Чому? бо маючи ******* ракети та авіацію ми зо*башили російські війська за личині години і війна би скінчилась. Але це ж не в ваших інтересах Україні реально допомогти, ви ж не амазон. Наші кацапо агенти при владі які крадуть всі гроші і такім чином дають вам всі наявні аргументи тормозити допомогу Україні не репрезентують Українців. Люди гинуть на фронті а кацапські пси крадуть і розраховують Україну. Своєї зброї після півтора року війни досі немає. Ядерну зброю ви разом з кацапами були раді від наших корупціонерів віджати за нікчемний будапештській папірець. Ви ще з 90-х років разом з кацапами прирекли Український народ на знищення. Іншими словами ви всі сукі винні в цій війні і ви це добре знаєте.
показать весь комментарий
18.07.2023 11:22 Ответить
Ви чого йому не дякуєте?
показать весь комментарий
18.07.2023 12:43 Ответить
все верно, только норм. оружие они не дают совсем не из-за кацапо агентив при владі. Там совсем другие причины
показать весь комментарий
18.07.2023 16:46 Ответить
/це показало, як треба діяти у 21 столітті на новому полі битви Джерело: /
Це показало, як діяти не треба!
А те, що відбувається (війна за лекалами минулого століття) - вимушений крок.
показать весь комментарий
18.07.2023 11:23 Ответить
Ймовірно - це так, але надто дорогою ціною це обходиться нашім ЗСУ - гинуть найкращі.
показать весь комментарий
18.07.2023 11:37 Ответить
Меньше слов, июнь 22 Dragonfire, британская программа Laser Directed Energy Programme (LDEW), которая ведётся производителем ракетных систем MBDA, успешно начала серию испытаний точности и мощности нового лазерного оружия.
Волес где лазерное оружие?
показать весь комментарий
18.07.2023 11:56 Ответить
Меньше болтайте, а больше оружия давайте, эксперементаторы хреновы....