9740 посетителей онлайн

Ни Путин, ни Зеленский не готовы к мирным переговорам, - президент Бразилии Лула да Силва

да,лула,сілва

Президент Бразилии Луис Инасиу Лула да Силва заявил, что его страна работает ради мира в Украине, но ни Путин, ни Зеленский не готовы к мирным переговорам, а Совет Безопасности ООН – не останавливает войну.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Reuters.

Лидер Бразилии пояснил, что его страна вместе с другими хочет сформировать "мирное предложение" для Украины, когда этого захотят обе стороны. При этом Лула да Силва подверг критике западные государства и Совет Безопасности ООН за то, что они якобы не останавливают войну.

"Совбез ООН не сработал. США вторглись в Ирак, Франция и Англия вторглись в Ливию, теперь Россия. И каждый имеет право вето", - отметил он.

Кроме того, бразильский президент считает, что G7 больше не должна существовать, а ее должна заменить больше группа по принципу G20, в которую войдут развивающиеся страны.

"Я надеюсь, что раз и навсегда люди увидят, что обсуждение политики в G7 устарело. После G20 G7 даже не должно быть", - добавил Лула да Силва.

Топ комментарии
+19
Та таки ж Бразилія межує з росією та Україною, їм війна під боком не потрібна))

Він вже за рівнем маячні міг би працювати на російських федеральних телеканалах не гірше Скабєєвої чи Соловйова.
показать весь комментарий
03.08.2023 10:35 Ответить
+14
Звався... Там где многа диких абезян...
показать весь комментарий
03.08.2023 10:34 Ответить
+14
Який він баран Лулу. Да, Сильва
показать весь комментарий
03.08.2023 10:35 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Звався... Там где многа диких абезян...
показать весь комментарий
03.08.2023 10:34 Ответить
куйло "вивєді вайска" - і мир настане за "двє трі нєделі"
показать весь комментарий
03.08.2023 11:52 Ответить
Який він баран Лулу. Да, Сильва
показать весь комментарий
03.08.2023 10:35 Ответить
Та таки ж Бразилія межує з росією та Україною, їм війна під боком не потрібна))

Він вже за рівнем маячні міг би працювати на російських федеральних телеканалах не гірше Скабєєвої чи Соловйова.
показать весь комментарий
03.08.2023 10:35 Ответить
в цій ситуації і путін і зеленській зацікавлені, для збереження своєї влади, щоб війна була безкінечною.
показать весь комментарий
03.08.2023 10:36 Ответить
дурілка картонна
показать весь комментарий
03.08.2023 10:37 Ответить
Лула недопрацьовує -- до путі -- і нах з Украіни
показать весь комментарий
03.08.2023 10:37 Ответить
Пітор.
показать весь комментарий
03.08.2023 10:38 Ответить
Клоун, разберись с наркокартелями у себя в стране для начала.
показать весь комментарий
03.08.2023 10:42 Ответить
Скоріше це вони з ним розберуться. Там мафія рулить країною.
показать весь комментарий
03.08.2023 11:00 Ответить
...разберись с картелями, Ты чего ломанул??? Картель это деньги,продукт болотам мацковии,низя другов болот мацковии кидать,как же дуРаШкв будет нести пургу без продукта...
показать весь комментарий
03.08.2023 11:50 Ответить
Чергова "******" розповідає, що нам тра робить... НА ХЕР !!!
показать весь комментарий
03.08.2023 10:46 Ответить
цей колекціонер вже заїбав весь світ. Мабуть хоче отримати від путіна в колекцію ще орден "За заслуги перед Отечеством".
показать весь комментарий
03.08.2023 10:48 Ответить
Вага країни в ООН прямо пропорційна її долі в світовому ВВП.
показать весь комментарий
03.08.2023 10:49 Ответить
Вага країни в ООН прямо пропорційна кількості ядерних боєголовок.
показать весь комментарий
03.08.2023 11:12 Ответить
Ну і яка ж вага Пакистану?
показать весь комментарий
03.08.2023 11:14 Ответить
****** десілва не може і тижня протриматься щоби щось не ********* в ефір. Агов, слугинаріда - вам почетний член партії не потрібний? Підходить ідеально: тупе пафосне нічого не уміюче ******** ЧВСшне чмо.
показать весь комментарий
03.08.2023 10:51 Ответить
Зеленського українці "підперли вилами" так,що він вже не може "зійтись десь посередині", а хутін не може сам вийти з України без " шматка території в кишені".
Може Лула да Сільва запропонує ху "шматок" території Бразилії,замість "шматка" України,і з цією пропозицією запропонувати переговори?
показать весь комментарий
03.08.2023 10:55 Ответить
да сілва, ти не зіпрів від такої напруженої праці? Відпочинь!
показать весь комментарий
03.08.2023 10:58 Ответить
Судячи з тексту,то там про інтереси Бразилії.Красавчик,вирішив за рахунок українців підняти статус Бразилії в глобальному світі).
показать весь комментарий
03.08.2023 10:59 Ответить
Ну зато Лула всегда готов, как пионер.
показать весь комментарий
03.08.2023 11:02 Ответить
Віддай п'яту частину Бразилії кацапам ( а вони візьмуть, не сумнівайся), а тоді покажи майстер-клас з ведення переговорів!
показать весь комментарий
03.08.2023 11:03 Ответить
Лула більше всіх хвилюється. Напевно, переживає бідний, не спить хоче "допомогти" українцям
показать весь комментарий
03.08.2023 11:09 Ответить
Ого. Оце так потужна аналітика. Дякую, Кеп!
показать весь комментарий
03.08.2023 11:11 Ответить
Луїс Інасіу За Лупа да Сілва, тупий недоумок, замість того, щоб закликати агресора до припиненення війни й виводу військ з чужої, суверенної території квакає про неготовність України до переговорів... до яких переговорів, може За Лупа готовий поділитись частиною Бразілії на окуповані території України??? ми готові до переговорів.
показать весь комментарий
03.08.2023 11:12 Ответить
Миротворец х@ев, у себя порядок в стране наведи , нищебродов из фавел рассели , а потом уже мировые вопросы решай.
показать весь комментарий
03.08.2023 11:17 Ответить
Этадругоэ...
А вообще давно замечено, что чем в большем дерьмище кто живёт, тем охотнее лезет учить тех, кто живёт в достатке, "духовности".
показать весь комментарий
03.08.2023 11:36 Ответить
зелулу де сифілва ....
показать весь комментарий
03.08.2023 11:28 Ответить
Так точно, капитан очевидность....и это правильно...
показать весь комментарий
03.08.2023 11:30 Ответить
Зеленський і не має зараз бути готовим до переговорів. Переговори будуть після перемоги!
показать весь комментарий
03.08.2023 11:42 Ответить
Очі відкрийте. Зовсім з реальність не дружите? У вас серіальчики замість зброї, а на фронт вже пропонують гнати усіх і затикати дірки гарматним м'ясом. Перемога в них...
показать весь комментарий
03.08.2023 12:20 Ответить
Хто пропонує гнати всіх? Це тобі соловйов і скабєєва сказали?
показать весь комментарий
03.08.2023 15:00 Ответить
наркобарон забеспокоился о болотах мацковии,понимаю теряет клиента,болота мацковии
показать весь комментарий
03.08.2023 11:44 Ответить
La silva (исп.) - свисток
показать весь комментарий
03.08.2023 11:53 Ответить
Ця макака впала з пальми, та зламала свій хвіст.
показать весь комментарий
03.08.2023 11:54 Ответить
люля,іди ти в сельву
показать весь комментарий
03.08.2023 12:10 Ответить
Лула иди в жопу.
показать весь комментарий
03.08.2023 12:13 Ответить
Дєдушка, йди вже на пенсію і не ганьбись дурними заявами.
показать весь комментарий
03.08.2023 12:24 Ответить
Лула вазьми банан и лез назад на свою пальму....це не твоя вiйна ,не лiзь сюди.
показать весь комментарий
03.08.2023 12:28 Ответить
"Банани лопала Лула йе йе "(с) навэяло iз рузськой попси
показать весь комментарий
03.08.2023 12:31 Ответить
Этот Лула-дай-сливу - капитан очевидность!
показать весь комментарий
03.08.2023 12:37 Ответить
Що можна розумного очікувати від ****** в образі президента, який нагадує персонаж Ніс, з однойменного твору Гоголя.
показать весь комментарий
03.08.2023 13:06 Ответить
К А З К О В И Й Д О В Б О --Й О Б
показать весь комментарий
03.08.2023 13:24 Ответить
Хворе на всю голову старе пердло
показать весь комментарий
03.08.2023 17:31 Ответить
Один хоче капітуляції України, другий розуміє, що на наступний день після такого підписання треба шукати іншу країну. То про що ж домовлятись?
показать весь комментарий
03.08.2023 17:59 Ответить
На фіга ті G, якщо є БРІКС