6488 посетителей онлайн

Правительство Болгарии одобрило решение о передаче Украине 100 БТР

бтр,ffg

Болгарское правительство одобрило проект соглашения между МИДом Болгарии и Министерством обороны Украины о предоставлении партии бронетранспортеров. Планируются переговоры с украинской стороной о заключении соглашения, "при его дальнейшей ратификации".

Соответствующее решение в свое распоряжение получила "Европейская правда", передает Цензор.НЕТ.

Решение правительства Болгарии предусматривает, что глава МВД страны Калин Стоянов уполномочен провести переговоры с украинской стороной о заключении соглашения, "при условии его дальнейшей ратификации".

Кроме того, соглашение о передаче бронетранспортеров Украине временно будет применяться "с даты подписания до вступления в силу". Это означает, что сама передача может начаться еще до ратификации соглашения в парламенте Болгарии.

Напомним, 21 июля парламент Болгарии одобрил предоставление Украине дополнительной военной помощи в форме около 100 бронетранспортеров советского образца.

Топ комментарии
+22
Спасибі болгарам. Будь-яка броня на колесах зараз в нагоді стане.
показать весь комментарий
04.08.2023 17:20 Ответить
+22
Болгарія постачала вкрай необхідні Україні снаряди у перші місяці війни. Це стало відомим пізніше. Так що, дякуємо Болгарії!
показать весь комментарий
04.08.2023 17:29 Ответить
+13
Болгарія підтягується -- як хто пошептав
показать весь комментарий
04.08.2023 17:19 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Болгарія підтягується -- як хто пошептав
показать весь комментарий
04.08.2023 17:19 Ответить
Болгарія постачала вкрай необхідні Україні снаряди у перші місяці війни. Це стало відомим пізніше. Так що, дякуємо Болгарії!
показать весь комментарий
04.08.2023 17:29 Ответить
Це ви просто не в курсі про артснаряди 122, 152, мінометні, які Болгарія постачала із перших днів війни, і саме без цих снарядів, до початку поставка 155-х, ЗСУ нічим би було воювати.
Не кажучи вже про поставки десятків САУ "Гвоздіка" і "Акація".
показать весь комментарий
04.08.2023 18:44 Ответить
наша олеся ілащук, посолка в болгарії працює так ефективно, як уміє...
і вміє, як бачимо, хоча декому надто не хотілось цього призначення
показать весь комментарий
04.08.2023 20:11 Ответить
Спасибі болгарам. Будь-яка броня на колесах зараз в нагоді стане.
показать весь комментарий
04.08.2023 17:20 Ответить
А как же братушки? У пропагандонов будет разрыв шаблонов.
показать весь комментарий
04.08.2023 17:26 Ответить
Не даремно я завжди поважав Стоічкова, Костадінова, Балакова, Сіракова, Пєнєва та Лєчкова з Михайловим

Дякую!
показать весь комментарий
04.08.2023 17:30 Ответить
может быть Пеев?
показать весь комментарий
04.08.2023 18:01 Ответить
Дімітар Пєнєв. Я говорю про золоту команду 94-98 , а не про ту фігню , яка грала у нульових за Київ
показать весь комментарий
04.08.2023 18:22 Ответить
Невже міньєтчіца порєшала?
показать весь комментарий
04.08.2023 17:38 Ответить
А то?
показать весь комментарий
04.08.2023 18:13 Ответить
А ми все її хейтили... А вона вже на 100 БТРів насосала ... І це ще не межа її можливостей.
показать весь комментарий
04.08.2023 18:17 Ответить
А скільки було балачок і суперечок, перед тим як деякі не будемо вказувати пальцем надали нам жалюгідні лічені Панцергаубиці, які швидко поламалися та Гепарди і потім ледь дочекалися снарядів до них. А тут неждано негадано, без зайвих слів сотня БТР
показать весь комментарий
04.08.2023 17:44 Ответить
Перші диверсії на болгарських військових обʼєктах відбулися ще в 2011 році. А в квітні 2015 року агенти ГРУ https://www.svoboda.org/a/30843716.html намагалися отруїти болгарського торговця зброєю Гебрева речовиною, схожою на сумнозвісний Новачок.Служба безпеки Болгарії розслідує вірогідність участі шістьох громадян Росії у вибухах, які відбувалися на військових складах Болгарії починаючи з 2011 року.
Мова також йде про перевірку передбачуваного зв'язку між цими вибухами і вибухом складу *********** в чеському населеному пункті Врбетіце в 2014 році,
2023 р. Поблизу болгарського Карнобата вночі сталася пожежа та вибухи на складі ***********, що належить власнику компанії "Емко" .
показать весь комментарий
04.08.2023 18:00 Ответить
Болгарія невелика країна що змогла те й дала але як бачимо Болгарія намагається надавати більше
Хоча слід пам'ятати це уряд Болгарії а не президент
Президент Болгарії закликав не надавати зброю
показать весь комментарий
04.08.2023 18:31 Ответить
Дякуємо Болгарії!!!
показать весь комментарий
04.08.2023 18:40 Ответить
Якщо вони їздять, вже будуть корисні.
показать весь комментарий
04.08.2023 19:13 Ответить
потому что знают, после Польши в случае успеха раши будут 3-ми
показать весь комментарий
04.08.2023 19:18 Ответить
И никто их не тянул за яйца, сами взяли и отдали.
показать весь комментарий
04.08.2023 19:22 Ответить
Та так,але можливо їм пообіцяли заміну,т,я,всім хто нам поставляє є вигода-переозброюються.
показать весь комментарий
04.08.2023 21:29 Ответить
Тоже подумал об этом, но раньше если кому обещали, то об этом сообщали.
показать весь комментарий
04.08.2023 21:35 Ответить
Дякуємо Вам, за підтримку Українців!!
Хоть би нічого на ляпнуло, оте від моновідстою …
Допоможи Господи і захисти!!
Слава Україні!!
показать весь комментарий
04.08.2023 19:26 Ответить
Старий, іржавий мотлох.
показать весь комментарий
04.08.2023 21:29 Ответить