12613 посетителей онлайн
1 861 28

Россияне создали на оккупированных территориях "школы молодого избирателя", - Центр нацсопротивления

крым,молодежь,оккупация

Россияне создали на временно оккупированных территориях Херсонщины "школы молодого избирателя", призванные подготовить старшеклассников к "выборам президента РФ".

Об этом сообщает Центр национального сопротивления, передает Цензор.НЕТ.

Как отмечается, в школах из фейковых избирательных комиссий будут обучать подростков фальсификации избирательного процесса. По факту, задачей школ является подготовка "наблюдателей" на псевдовыборах в диктаторской стране.

Учебу начнут в сентябре, и она продлится до марта 2024 года. Отвечает за процесс только что созданная "общественная палата", которая состоит из нескольких предателей.

"Отметим, что в России не существует понятия "выборы", ведь фактически вся власть сконцентрирована в руках правящего режима, решающего, кто допускается к участию в выборах, а кто - нет. Подсчет голосов при такой системе уже не играет никакой роли", - добавили в ЦНС.

Топ комментарии
+8
ми не переможемо росію з банальної причини - ми маленька держава а росія велика.

тому наша перемога - це нічия себто вихід на наші кордони 91 року.

а от всередині країни ми перемогти можемо якщо вихаркаємо все *ідарське - мову, пісні, культуру, фільми, книги, тощо.

тому якщо просто зараз не викидати все російське з України то це допомога ворогу.
показать весь комментарий
06.08.2023 12:51 Ответить
+4
самі їбанати і нас хочуть такими зробити!
показать весь комментарий
06.08.2023 12:59 Ответить
+3
Треба кожному почати з себе! Я вже почав: цой, висоцкій, стругацкіє - *****!
показать весь комментарий
06.08.2023 13:02 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
06.08.2023 13:02 Ответить
Нє, треба лєпс, раZпутіна, гаZманав і пр. шалупонь.
показать весь комментарий
06.08.2023 13:09 Ответить
Це у народжених у совку 40+, а я. на жаль 50+
показать весь комментарий
06.08.2023 13:19 Ответить
Так ти ще молодий тобі ще до, на жаль, ще довго... Це у мене 60+ на жаль...
показать весь комментарий
06.08.2023 13:47 Ответить
Який лєпс, Якщо тобі 60+? У твоїй молодості, що слухали газманав, распутіну. Бідненький
показать весь комментарий
06.08.2023 14:55 Ответить
Який ти примітивний... А що, музику тільки в молодості слухають? Я, приміром до сих пір слухаю Pink Floyd? Queen, Deep Purple, Nazareth, Квітку Цісик і т.д.
показать весь комментарий
06.08.2023 16:34 Ответить
не треба судити по собі. нахіба на мене натягувати газманова распутіну і прочі любе. Я не до сих пір а просто слухаю Pink Floyd? Queen, Deep Purple, Nazareth, Квітку Цісик та інш. Дуже цікавий український фанк совєцького періоду...
показать весь комментарий
06.08.2023 16:57 Ответить
Ні, нігерійську музику я не слухав і не слухаю. Ні в радянські часи ні зараз
показать весь комментарий
06.08.2023 17:45 Ответить
де тобі привиділась нігерійська музика?
показать весь комментарий
06.08.2023 18:21 Ответить
Ти мабуть не розумієш сам шо пишеш. Нахватався всяких сленгів не знаючи їх значення. Фанк це: https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D0%B0%D0%BD%D0%BA https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D0%B0%D0%BD%D0%BA

показать весь комментарий
06.08.2023 19:38 Ответить
Ти мабуть думаєш що ти перший зробив відкритт вікіпедії. Забий в ютубі український фанк в почуєш багато гарної музики і дізнаєся багато нового з першоджерел, а не з вікі, яку пишуть такі як ти вумніки, що думають, що найрозумніші
показать весь комментарий
06.08.2023 19:51 Ответить
Україна може перемогти московію. Барьеру НЕ Мае.

З підтримкою всего світу, та наведенням ладу у середині країни.

Мрія генерала Залужного проїхатись на танку по Червоній площі може здійснитися.
показать весь комментарий
06.08.2023 15:58 Ответить
Чому зразу "може"?
обов'язково переможе! (я пает зовуся цвєтік )
показать весь комментарий
06.08.2023 16:59 Ответить
Ворога не треба недооцінювати.
вони намагаються « системно руйнувати» Україну.

Вивозять дітей.
»Працюють» з молоддю та населенням окупованих теріторіі…
Знищують инфраструктуру, та міста.

А що робить «наша» Ирина Верещук? « мінистр з окупованих територій»…
Ні-чо-го!

Мовчить у тряпочку. Не вилазе.

Бо коли вона зьявляеться та усіх нудить.
показать весь комментарий
06.08.2023 15:47 Ответить
бо ворог хоче виграти війну.

наша влада вважає що можна і так перемогти, без надзусиль.

смішно бо це та сама влада що не вірила в нас і нам не сказала що наближається війна бо думала що всі втечуть в польщу.
показать весь комментарий
06.08.2023 16:25 Ответить
Яка система. Ненависть до нас це у них споконвічна емоція на підсвідомому рівні. Як у скаженних тварин - кусати і гризти. На цьому світі має лишитись тільки один: чи ми, чи вони. Я за те щоб ми
показать весь комментарий
06.08.2023 17:02 Ответить
самі їбанати і нас хочуть такими зробити!
показать весь комментарий
06.08.2023 12:59 Ответить
Це ж іще з совка пішло:ми не хочемо жити краще, ми хочемо щоб всі жили в лайні
показать весь комментарий
06.08.2023 13:35 Ответить
Виборі в **********? Це абсурд. Демократія в диктатуру не влізе.
показать весь комментарий
06.08.2023 13:01 Ответить
Вслед за "школами молодого выборца" будут "школы молодого бойца". Будут учить паковаться в чёрный мешок. Поражаюсь долбодятлам, которые до сих пор оттуда не уехали и детей не вывезли на неоккупированную часть Украины или в Европу. Но тех, кто там Ху#ла ждал, это не касается.
показать весь комментарий
06.08.2023 13:08 Ответить
Но тех, кто там Ху#ла ждал, это не касается
Судя из этой статьи, их уже коснулось!
показать весь комментарий
06.08.2023 13:21 Ответить
И они счастливы...
показать весь комментарий
06.08.2023 13:22 Ответить
Чим довше території під окупацією,тим успішніше *обалванивание*.
показать весь комментарий
06.08.2023 13:19 Ответить
Делают Антиукраину. Чтоб украинцы убивали украинцев.
показать весь комментарий
06.08.2023 13:24 Ответить
показать весь комментарий
06.08.2023 13:24 Ответить
спокійно себе почувають після того як їх без бою пропустили через Чрнгар і дали більше року часу щоб вони вирили окопи і інші укріпленя.
показать весь комментарий
06.08.2023 15:15 Ответить