4787 посетителей онлайн
5 245 40

Байден подписал указ об ограничении инвестиций в технологии Китая

байден

Президент США Джо Байден подписал указ об ограничении американских инвестиций в производство отдельных видов технологий и продукции, связанных с национальной безопасностью в Китае.

Об этом говорится в официальном сообщении на сайте Белого дома, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Укринформ.

Указ уполномочивает министра финансов США "регулировать американские инвестиции в вызывающие беспокойство страны", а также в организации, занимающиеся деятельностью, связанной с чувствительными технологиями, критическими для нацбезопасности. Речь идет прежде всего о секторах полупроводников и микроэлектроники, квантовых информационных технологиях и искусственном интеллекте.

"Президент определил Китайскую Народную Республику, включая Специальный административный район Гонконг и Специальный административный район Макао, как страну, вызывающую беспокойство",- уточняется в документе.

Топ комментарии
+25
А це вже дуже серйозно. Таки взялись за комуняків. І якщо врахувати ще той факт, що за червень-липень поточного року США зменшили імпорт з Китаю на 24%, а ЄС на 20% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, то тенденція дуже хороша. нехай і далі комуняки пір'я своє розпушують. Як то кажуть, дорозпушувались. разом з кацапами.
показать весь комментарий
10.08.2023 01:46 Ответить
+19
Краще пізно, кажуть, ніж ніколи. Невже дійшло нарешті що розвивати потенційних ворогів НЕ ВАРТО?!
показать весь комментарий
10.08.2023 02:12 Ответить
+15
Это очень серьезный удар по Китаю
показать весь комментарий
10.08.2023 02:33 Ответить
Комментировать
Сортировать:
А це вже дуже серйозно. Таки взялись за комуняків. І якщо врахувати ще той факт, що за червень-липень поточного року США зменшили імпорт з Китаю на 24%, а ЄС на 20% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, то тенденція дуже хороша. нехай і далі комуняки пір'я своє розпушують. Як то кажуть, дорозпушувались. разом з кацапами.
показать весь комментарий
10.08.2023 01:46 Ответить
Си такой же параноик как и Пу!
показать весь комментарий
10.08.2023 07:38 Ответить
За часів мого дитинства були класні китайські термоси, електричні ліхтарики та махрові рушники.
Кітайцям варто вже переходити на виробництво цих традиційних для їх економіки товарів 😂
показать весь комментарий
10.08.2023 09:53 Ответить
..і кеди
показать весь комментарий
10.08.2023 13:00 Ответить
...а США та ЄС це "золотий міліард"!

на кацапах та африканцях китайці не зароблять 😊
показать весь комментарий
10.08.2023 10:18 Ответить
Краще пізно, кажуть, ніж ніколи. Невже дійшло нарешті що розвивати потенційних ворогів НЕ ВАРТО?!
показать весь комментарий
10.08.2023 02:12 Ответить
Это очень серьезный удар по Китаю
показать весь комментарий
10.08.2023 02:33 Ответить
Китайози!
Повертайтеся до виробництва кедів та термосів!
показать весь комментарий
10.08.2023 02:40 Ответить
Дуже хотілося б поспостерігати як вони знов горобців ловитимуть.
показать весь комментарий
10.08.2023 07:38 Ответить
Пиня це китайцям забеспечить!
Не горобців, звісно, а їхню ловлю.
Своїми зерновими блокадами 😂
показать весь комментарий
10.08.2023 09:59 Ответить
https://t.me/war_monitor/9479 Пишуть, що в Домодедово якесь Бавовнятко грається...
показать весь комментарий
10.08.2023 03:03 Ответить
І ще:

"https://t.me/astrapress/34861 «Да, я видела, как оно взорвалось! »,

- жители Домодедово сообщают, что слышали два звука взрыва, затем начался пожар. По их данным, горит территория в районе котельной."
показать весь комментарий
10.08.2023 03:08 Ответить
"пекельні" санкції проти рашки ми вже побачили.

Комісія ще не всі транзакції знайшла ? Зокрема, і від китайських комуняк для big guy ?
показать весь комментарий
10.08.2023 03:05 Ответить
Не треба тут Komsomolsky pravdy передруковувати))
показать весь комментарий
10.08.2023 08:26 Ответить
раїсія до певного часу теж "викликала занепокоєння!" . Щоб і з Китаєм одного разу бац! і не виявилося пізно
показать весь комментарий
10.08.2023 03:28 Ответить
Давно пора Китай заставити рисовими паличками підтиратись.
показать весь комментарий
10.08.2023 05:07 Ответить
Велика частина озброєння Кремля, включаючи балістичні та крилаті ракети, широко використовує електронні компоненти, вироблені в США, Великобританії, Німеччині, Нідерландах, Японії, Ізраїлі та Китаї. У квітні цього року Nikkei виявив, що 75% американських мікрочіпів постачалися в Росію через Гонконг або Китай. Слідчі Nikkei виявили, що малі та середні постачальники, створені після повномасштабного вторгнення Росії, були дуже залучені, іноді працюючи з анонімних неназваних офісів у Гонконгу.
показать весь комментарий
10.08.2023 06:22 Ответить
Хоча Росії все ще вдається імпортувати значну кількість напівпровідників, вони не завжди найвищої якості. «Російський імпорт напівпровідників, який почав зростати наприкінці минулого року, знову впав на дві третини з січня по лютий 2023 року», «змусивши їх покладатися на низькоякісні замінники, такі як мікрочіпи з 40% відсотком браку. ." Росії доводилося обходитися без певних можливостей, у тому числі тепловізорів, і перепрофілюванням технологій радянських часів.

BBC
показать весь комментарий
10.08.2023 06:29 Ответить
Эти ВВС больше года дурят своих пересичных идиотов сказками про чипы из стиральных машин. Реальность к сожалению совсем другая.
показать весь комментарий
10.08.2023 06:53 Ответить
це америка витягнула вузькоглазих з ями- от нехай і запихає туда!!
показать весь комментарий
10.08.2023 06:37 Ответить
сам ты жопоглызый
показать весь комментарий
10.08.2023 06:39 Ответить
ти казах! а не вузькоглазий! -тільки наші вороги-китайці вузькоглазі!
Мен казахша сен казахша
показать весь комментарий
10.08.2023 06:42 Ответить
показать весь комментарий
10.08.2023 06:54 Ответить
У Вашингтоні широко поширена думка, що на сьогоднішній день головним противником США є Китай, який витісняє Росію, що ослабла, з країн Центральної Азії. Це не викликає захоплення у США. Зараз Китай цілком влаштовує його відносини з Росією. Але розвал Росії передбачає виникнення деякої кількості держав, менших за розміром і слабших в економічному, політичному та військовому відношенні, ніж сама Росія. Це дозволить Китаю нав'язати цим новим країнам такі відносини, за яких виграватиме лише одна сторона. Таке посилення Китаю вкрай невигідне для США, які докладуть чималих зусиль для запобігання цьому сценарію.
показать весь комментарий
10.08.2023 06:42 Ответить
На нынешних технологиях Китай будет ехать ещё лет 50.
показать весь комментарий
10.08.2023 09:24 Ответить
Не буде!
Люди міняють свою електроніку не тому що вона перестала працювати, а тому, що морально застаріла.
Я пережив програвачі вініла, магнітофони, СД-програвачі і т.д.
показать весь комментарий
10.08.2023 10:05 Ответить
Меняют по тому что прекращается поддержка фирм Апл и Андроид
показать весь комментарий
10.08.2023 10:14 Ответить
а без поддержки не Гугл плэй не Апл сторе
показать весь комментарий
10.08.2023 10:15 Ответить
Апла не маю,
проблем не знаю 😂
показать весь комментарий
10.08.2023 10:22 Ответить
маю трошки тiльки для себе
показать весь комментарий
10.08.2023 10:31 Ответить
МР4 буде в ходу років 10 мінімум. І буде сумісним з наступними версіями.
А головне - це військова сфера, і там елементна база протримається довше.
показать весь комментарий
10.08.2023 11:04 Ответить
Надо срочно ещё китайской вакцины прикупить и китайских телефонов для Е-бабусь.
показать весь комментарий
10.08.2023 09:39 Ответить
на Али Экспресс теперь будут одни бракованные подделки
показать весь комментарий
10.08.2023 10:17 Ответить
...під китайський брак? 😂
показать весь комментарий
10.08.2023 10:23 Ответить
я три раза попал на брак , подделанные транзисторы для сварки проработали 5 минут , зато дешевые
показать весь комментарий
10.08.2023 10:33 Ответить
оригинальные стоят в раз 5 дороже
показать весь комментарий
10.08.2023 10:36 Ответить
у сфері "квантових інформаційних технологій" Китай попереду якщо мова про квантовий захищений звязок через супутники. Комуняки вже мають на чому вішати недалекоглядних американських капіталістів - наймуть для цього БЛМ...
показать весь комментарий
10.08.2023 10:31 Ответить
"квантовий захищений звязок через супутники"

мурзілку перечитали?
показать весь комментарий
10.08.2023 10:50 Ответить
Коммунисты должны чай без заварки пить, а не технологии им подавай