3900 посетителей онлайн

Рашисты обстреливают центральную часть Херсона

окупанти

Российские оккупанты бьют по центральной части Херсона.

Об этом сообщил заместитель председателя Херсонского областного совета Юрий Соболевский, передает Цензор.НЕТ.

"Осторожно, враг наносит удары по центральной части Херсона!" – говорится в сообщении.

Топ комментарии
+7
Де відповідь? Ми маємо лівий берег навпроти Херсону випалити нахрін!
показать весь комментарий
15.08.2023 15:44 Ответить
+6
Зелені проміняли на барабани і лижі...
показать весь комментарий
15.08.2023 15:53 Ответить
+5
потрібно з територій яких обстрілює артелерія та ракети рашистів ближнього радіусу дій примусово вивести всіх дітей, їхніх батьків та вагітних жінок - примусово - і створити їм нормальні умови у місцях, куди їх вивезуть
показать весь комментарий
15.08.2023 15:39 Ответить
Комментировать
Сортировать:
потрібно з територій яких обстрілює артелерія та ракети рашистів ближнього радіусу дій примусово вивести всіх дітей, їхніх батьків та вагітних жінок - примусово - і створити їм нормальні умови у місцях, куди їх вивезуть
показать весь комментарий
15.08.2023 15:39 Ответить
Про це давно кажуть, але владі похєр, це ж не їх рідних обстрілюють.
показать весь комментарий
15.08.2023 15:45 Ответить
Требв зріаняти з землею міста з яких рашка обстрілює.
показать весь комментарий
15.08.2023 15:54 Ответить
Дак ви визначіться на цьому сайті - що ж людям робити - бо вони виїдуть - їх тут обгадять, і не виїдуть - теж.
показать весь комментарий
15.08.2023 16:57 Ответить
ось чому як Василиса так одразу пахне кислими щами, сартирами на вулиці із зеленими мухами, не митими пахвами, перегаром, кокошниками та обоссаними берізками?
показать весь комментарий
15.08.2023 17:08 Ответить
Добре готую піцу, холодець свій можу навернути шість тарілок, борщ не люблю чомусь з дитинства, в хаті завжди, як в церкві... снайпер по мухам, бо в юності дуже добре грала в теніс.... реакція збереглась.
показать весь комментарий
15.08.2023 19:55 Ответить
Де відповідь? Ми маємо лівий берег навпроти Херсону випалити нахрін!
показать весь комментарий
15.08.2023 15:44 Ответить
там теж наші люди живуть... Якщо й палити, то по позиціях рашистів.
показать весь комментарий
15.08.2023 15:52 Ответить
Де ж відповідь і наші контрбатерейні радари ?
показать весь комментарий
15.08.2023 15:50 Ответить
Зелені проміняли на барабани і лижі...
показать весь комментарий
15.08.2023 15:53 Ответить
Якась беспорадність і тиша .....Невже у нас немає вже чим дати гідну відсіч ?
показать весь комментарий
15.08.2023 15:51 Ответить
Якась замітив послідовна у наших військах бездіяльнісь і слабкість.До чого це іде і хто за цим стоїть? Нам Єрмак готовить підняти в найближчий чаас білий прапор?
показать весь комментарий
15.08.2023 15:55 Ответить
Саме безпораднiсть. Руйнують Херсон, вбивають людей. Цiлодобово.
показать весь комментарий
15.08.2023 17:40 Ответить
Якого біса ви не відповідаєте. Кругом тільки ми терпіли.
показать весь комментарий
15.08.2023 18:36 Ответить