4122 посетителя онлайн

Утром россияне нанесли авиаудары по центру Херсона

херсон

Центр Херсона обстреливали российские захватчики.

Об этом сообщил первый заместитель главы Херсонского областного совета Юрий Соболевский, передает Цензор.НЕТ.

"Центр города под обстрелом, осторожно! Не подходите к окнам", - говорится в сообщении.

Позже глава Херсонской ОВА Александр Прокудин сообщил, что россияне нанесли по центру города авиаудары.

"Около четырех утра российские военные сбросили две управляемые авиабомбы на детсад и жилые дома. В результате обстрела возник пожар, который оперативно ликвидировали пожарные", - говорится в сообщении.

Пострадали шесть человек. 22-летний мужчина был доставлен в медучреждение, другим - врачи оказали помощь на месте.

Утром россияне нанесли авиаудары по центру Херсона 01
Утром россияне нанесли авиаудары по центру Херсона 02
Утром россияне нанесли авиаудары по центру Херсона 03

Топ комментарии
+20
Кацапи , Херсон ніколи не буде під окупацією , ніколи 😠
тому валіть звідти до свого мухосранська поки не пізно 😡
показать весь комментарий
23.08.2023 06:54 Ответить
+9
Та на що ви таке говорите? Українці добрі і незлопам"тні. Вони не вчаться навідь на своїх помилках. Якщо не всі, то більшість, так, процента 73. Після зека вибрали х...грая з командою професіоналів. Продавались за гречку і дешевий газ. Пройде час, якщо виживем, з"являться нові пропозиції для підкупу і з"являться тіж самі 73% дебілів. Є надія на нашіх воїнів, що цього не допустять, але ці 73%, скоріш за все знову все пересеруть.
показать весь комментарий
23.08.2023 09:07 Ответить
+5
Якщо від Херсону щось залишиться. Сьогодні вже ракетою лупанули по житловому масиву. Розстрілюють місто як в тирі після відходу на лівий берег, куди заманеться й коли заманеться. Знайомі з лівого берега кажуть що їх , рашистів, як тарганів. Перелякані, довбані таргани. Їх палять а вони все лізуть і лізуть до твого дому... Коли вже ті мости зруйнують остаточно..?
показать весь комментарий
23.08.2023 08:29 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Кацапи , Херсон ніколи не буде під окупацією , ніколи 😠
тому валіть звідти до свого мухосранська поки не пізно 😡
показать весь комментарий
23.08.2023 06:54 Ответить
Якщо від Херсону щось залишиться. Сьогодні вже ракетою лупанули по житловому масиву. Розстрілюють місто як в тирі після відходу на лівий берег, куди заманеться й коли заманеться. Знайомі з лівого берега кажуть що їх , рашистів, як тарганів. Перелякані, довбані таргани. Їх палять а вони все лізуть і лізуть до твого дому... Коли вже ті мости зруйнують остаточно..?
показать весь комментарий
23.08.2023 08:29 Ответить
А щось окрім пропаганди?
показать весь комментарий
23.08.2023 08:41 Ответить
Ну те, що ти знаєш героя кінофільму, х якого взяв собі НІК, тобі років 59. Ну до основного - де, шановний, ви тут пропаганду побачили?
показать весь комментарий
23.08.2023 09:01 Ответить
1968 р. народження.
А пропаганда всюди, де є тролі на форумах. І те, що відповідь не забарилася, але від іншого ніка, лише підтверджує наявність троля.
А в чому пропаганда? - У стилі написання, у змісті. Наче з партійної трибуни проголошено.
показать весь комментарий
23.08.2023 09:13 Ответить
Мені в тексті жінки все сподобалось, окрім першого речення.
показать весь комментарий
23.08.2023 09:24 Ответить
Всі думали, що кацапський Мухосранськ, - це видумана назва. Ан нєт! )))

показать весь комментарий
23.08.2023 10:02 Ответить
Я ж кажу - тепер вони вже можуть забути про ісконна русскіє хєрсон та куп'янськ , бо раніше вони ще могли розповідати ваті про якість прєлєсті рускага міра та асвабаждєніє , але тепер після знищення цих міст, що можна розказати???? Та нічого. Україна проклинає вас, вибл#дки
показать весь комментарий
23.08.2023 08:49 Ответить
Та на що ви таке говорите? Українці добрі і незлопам"тні. Вони не вчаться навідь на своїх помилках. Якщо не всі, то більшість, так, процента 73. Після зека вибрали х...грая з командою професіоналів. Продавались за гречку і дешевий газ. Пройде час, якщо виживем, з"являться нові пропозиції для підкупу і з"являться тіж самі 73% дебілів. Є надія на нашіх воїнів, що цього не допустять, але ці 73%, скоріш за все знову все пересеруть.
показать весь комментарий
23.08.2023 09:07 Ответить
..якось сальди самі собою вибирались...

по кілька раз підряд !
мером Херсону.
а зараз той екс-мер херачить своїх колишніх ізбиратєлєй 👿

це "рузький мир"...
показать весь комментарий
23.08.2023 09:28 Ответить
Да будуть 73% якщо і далі будуть красти і більше ніж попередні
показать весь комментарий
23.08.2023 10:36 Ответить
Ви дуже помиляєтеся і в Херсоні і в Купянську, та і в інших містах і селах і купа ждунів "русского мира". Це якраз вони повідомляють кацапських потвор куди кидати бомби і куди бити ракетами. Подивіться на російську церкву в Україні, там тисячі бабульок, які розповідають своїм доцям і синам, що вони йдуть до Бога і туди і їх водять. А фактично вони йдуть до гундяя і пуйла, вони роблять все, для існування тут цього "русского мир". Це все наслідки політики діючої влади і влади при кравчуку, кучмі і януковичу.
показать весь комментарий
23.08.2023 09:09 Ответить
+💯

ждунів кацапи вбивати будуть, а вони скавчатимуть "Путін пріді" за тисячу рублів
показать весь комментарий
23.08.2023 09:31 Ответить
Про те, що ЗСУ встановлює вогневий контроль на Херсонщині, ми чули від Гуменюк ще в грудні минулого року. Джерело: .
Що змінилося? Каже, що кількість вистріляних снарядів.
Цього літа показали відео знищення двох гармат.
показать весь комментарий
23.08.2023 09:01 Ответить
Бо другий раз хочуть здати, або злі, що бажаного не отримали. Навіть по настроям жителів міста видно, що до них погано влада відноситься. Чому не роз'яснюють, наприклад, бабусям, що 5тис гривень - це не компенсація за її затоплене житло, а тільки матеріальна допомога. Ніхто їй цього не пояснює, людям не видають ніяких інструкцій в паперовому вигляді, як їм діяти далі, у стареньких - НЕМА смартфонів за цим слідкувати!!
показать весь комментарий
23.08.2023 09:09 Ответить
Вірити Гуменюк, цій розмальованій ляльці з роздутими губами, себе не поважати.
показать весь комментарий
23.08.2023 09:10 Ответить
Одні ЗМІ пишуть, що літаки скинули бомби - де тоді ППО, другі пишуть, що з РСЗО - чому тоді їх запускають, не знищуючи мости і усіх переправ?
показать весь комментарий
23.08.2023 09:21 Ответить
Треба щоб Чмосква років сто оттак виглядала на всіх туристичних фотографіях...
показать весь комментарий
23.08.2023 09:39 Ответить
показать весь комментарий
23.08.2023 09:43 Ответить
Херсон не Київ... Бомби літають туди-сюди...
показать весь комментарий
23.08.2023 09:45 Ответить
А ми у відповідь можемо скло у кацапській висотці розбити, і піару на кілька днів буде
показать весь комментарий
23.08.2023 09:49 Ответить
Было бы неплохо всех нынешних вождей переселить в этот перуанский городок.
показать весь комментарий
23.08.2023 10:17 Ответить
Кацапи мають виздихати!Всі!
показать весь комментарий
23.08.2023 10:53 Ответить
Буде тобі враже...
https://www.youtube.com/shorts/Z23DIkGx_Jc