8925 посетителей онлайн
23 440 160

Племянник "слуги народа" Касая был бенефициаром "турецкой" компании, у которой Минобороны втрое дороже закупило "зимние" куртки, - УП. ВИДЕО

Журналисты выяснили, что одним из владельцев турецкой компании, у которой Минобороны купило зимние куртки для ВСУ втрое дороже, был племянник "слуги народа" Геннадия Касая.

Как передает Цензор.НЕТ, об этом говорится в расследовании УП.

"Одним из владельцев турецкой компании, получившей 30 миллионов долларов от Министерства обороны, и от которой ведомство получило летние куртки вместо зимних по завышенной в несколько раз стоимости, был племянник народного депутата президентской фракции "Слуга народа". Депутата, входящего в парламентский комитет по национальной безопасности, обороне и разведке", - говорится в сообщении.

По данным журналистов, поставщиком "скандальных курток" для ВСУ была турецкая компания Vector avia. Именно этой компании Минобороны уплатило десятки миллионов долларов.

"Украинские правоохранители, оказывается, заинтересовались куртками еще в октябре 2022 года. Тогда в Украину из Турции направлялась другая партия заказа. И тогда же украинские таможенники обратили внимание на противоречивый факт. По документам из Турции в Молдову одежда выехала по одной цене, а из Молдовы в Украину заехала уже в несколько раз выше", - добавил журналист Ткач.

Компания Vector Avia зарегистрирована в Стамбуле, согласно данным Торговой палаты Стамбула. Действующим директором и владельцем является Роман Плетнев. Журналисты узнали, что до февраля 2023 года вторым владельцем компании был 26-летний Александр Павлович Касай - племянник нардепа "Слуги народа", члена комитета по вопросам обороны, безопасности и разведки Геннадия Касая.

"До избрания в парламент Геннадий Касай был директором дворца спорта "Юность" компании "Мотор Сич", ныне подозреваемого в госизмене Вячеслава Богуслаева. Брат нардепа и отец гандболиста-бизнесмена много лет также работал у Богуслаева. А сам экс-совладелец поставщика курток для ВСУ также до недавнего времени был гандболистом клуба "Мотор" того же Богуслаева", - говорится в расследовании.

Топ комментарии
+69
Практично усі слуги народу ( урода Бені) зрадники і крахобори. Партія заслуговує на заборону, а її засновники на нари.
показать весь комментарий
25.08.2023 11:14
+63
азохенвей! і знову корупційний скандал, і знову "слуги наріда". А до багатьох так і не дішло. Навіть зараз.
показать весь комментарий
25.08.2023 11:06
+50
Депутата, який входить до парламентського комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Джерело:
От які гниди в нас відповідають за національну безпеку, оборону та розвідку.
Тепер запитання до тих 73% дебілів, які по-приколу і щоб було весело таких гнид привели на всі ті посади: А чого ж то путін напав на Україну? І ще, як вам там, весело *****, прикольно?
показать весь комментарий
25.08.2023 11:09
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
А шо тут такого якщо Туреччина поставляє куртки росії (19:42)
показать весь комментарий
25.08.2023 11:52 Ответить
племінник - звичайна шістка. на яку відкрили фірму
показать весь комментарий
25.08.2023 11:54 Ответить
а ваш парашенка ліпєцкая фабріка свінарчюкі убіл брата єрмака !
показать весь комментарий
25.08.2023 12:01 Ответить
показать весь комментарий
25.08.2023 12:02 Ответить
Вдало підмічено.
показать весь комментарий
25.08.2023 21:31 Ответить
Схоже, що іміджмейкери зеленого шута спеціально виставили його посміховиськом. Це 10 балів з 10 за троллінг!🤣
показать весь комментарий
25.08.2023 23:14 Ответить
хейтери ідіть на ... Я цю фотку на робочий стіл фоном поставлю
показать весь комментарий
26.08.2023 07:34 Ответить
ні, не поставлю, німбів не вистачає
показать весь комментарий
26.08.2023 07:35 Ответить
Зелена дупа накрила Україну, облизуйтесь.
показать весь комментарий
25.08.2023 12:09 Ответить
еякби не війна. то зелю чекала також доля що і Яніка, максимум три роки, але зараз сенат США наполягає про перевиборі президента України 2024 року, на що Дермак і компанія підтримують війну до нескінченності, інакше в'язниця, на всіх чекає, (бігти нема коду), а потім ми почуємо багато чого цікавого, як найліпший презедент насправді звичайний злодій та дрібний шулер
показать весь комментарий
25.08.2023 12:12 Ответить
В тилу сидять ухилянти та різне бидло яке голосувало за цього мерзотника. Вони й проголосують таким чином знову якщо будуть вибори під час війни.
показать весь комментарий
25.08.2023 21:33 Ответить
Зеленський з СН має зробити як з воєнкомами.
показать весь комментарий
25.08.2023 12:16 Ответить
показать весь комментарий
25.08.2023 13:00 Ответить
а звільнення ЗЕ усіх облвійськкомів у 2023 закінчиться тим же, що і звільнення всіх митників у 2019, виселення усіх екс-чиновників із Конча Заспи у 2020, посадки усіх топ-корупціонерів у 2021 та повернення із закордону усіх нардепів і чиновників у 2022.
показать весь комментарий
25.08.2023 13:47 Ответить
показать весь комментарий
25.08.2023 12:18 Ответить
Яка "несподіванка",блд! ЗЕмразь виявилася мраззю ..
показать весь комментарий
25.08.2023 12:19 Ответить
Тільки дуже наївні люди вірять, що служака з якогось ОПУ, зміг провернути багатомільйонну аферу з задіянням міністерств. Ми живемо в країні, якою управляє організована корупційна група з єдиним керівником . Він маскується шмигалями, єрмаками, рєзніковими, а ті шурмами, малярами, "марафонами" але це не змінює суті.
показать весь комментарий
25.08.2023 12:23 Ответить
Мінфін готує держбюджет війни на виживання, - Марченко
показать весь комментарий
25.08.2023 12:37 Ответить
Це просто ганьба. Всю цю сімейку за грати
показать весь комментарий
25.08.2023 12:43 Ответить
Усю "веселу зелену сімейку" треба за грати
показать весь комментарий
25.08.2023 12:55 Ответить
Та ви шо, не може такого бути, щоб черговий корупційний скандал не пройшов повз партію самих чесних і самих порядних слуг... слуг російського народу
показать весь комментарий
25.08.2023 12:46 Ответить
ну хорошая ж партия, чего *********?
показать весь комментарий
25.08.2023 12:53 Ответить
Нажаль свідки зеленого братства так і не второпали кого обрали. Кажуть: та ви що, він лучший і дуже гарно вихований хлопчик...."ідіёти"
показать весь комментарий
25.08.2023 13:00 Ответить
От ОПУ вниз спущены "планы по инкассации" каждому чиновнику! От самого большого, до самого маленького. Нардепы также участвуют и надзирают за процессом. Сдают кэш все! Кого-то из чинуш ловят, кого-то отмазывают, кого-то прессуют, потрошат и "обилечивают". Не обязательно дела доходят до судов. "Дойкой лохов" занимаются средние уровни "конторских". Но здесь важно понимать, что в эту систему втянуты все до единого чинуши в Украине! Без принятия плана по сдаче кэша в систему не возьмут! И система сама по себе не хочет ломаться! Т.к. все в кэше! И лохи, т.е. управленцы, и "конторские", т.е. те, кто надзирает и собирает со стола объедки. Все!
показать весь комментарий
25.08.2023 13:05 Ответить
Так це ж тоді пісець.
показать весь комментарий
25.08.2023 13:26 Ответить
Это ему куртки Порошенко подкинул
показать весь комментарий
25.08.2023 13:24 Ответить
Порошенко підкинув рюкзаки Авакову. Можна погуглити.
показать весь комментарий
25.08.2023 16:01 Ответить
Ахха. Какие там рюкзаки? Вы срусский битум кушали 2,5 года по втрое завышенной цене Гугли, зебилиха
показать весь комментарий
25.08.2023 16:51 Ответить
Хто ми? А ти хто? Ану де адміністратор?
показать весь комментарий
25.08.2023 21:37 Ответить
Зебилье, вроде тебя
показать весь комментарий
25.08.2023 21:39 Ответить
Когда уже эта херня закончится......????
показать весь комментарий
25.08.2023 13:41 Ответить
Коли зелені будуть на вербі сушитися. Іначе не вдасться !
показать весь комментарий
25.08.2023 20:10 Ответить
О це я розумію профіт! 200%! як при торгівлі наркото! І все за гроші дурнуватих українців. Мої оплески! Браво!
показать весь комментарий
25.08.2023 13:47 Ответить
Пдрси
показать весь комментарий
25.08.2023 14:42 Ответить
..ніколи, ***, такого не було..і тут знову
показать весь комментарий
25.08.2023 14:57 Ответить
зелені мародери!
показать весь комментарий
25.08.2023 15:04 Ответить
резников уже сказал, что журналисты всё выдумали ?
что ещё надо лохам ?
показать весь комментарий
25.08.2023 16:08 Ответить
Я навіть не здивований.
Крадуть, тягнуть як в останній раз.
показать весь комментарий
25.08.2023 17:21 Ответить
Олексій Оскер звернувся до нардепів:"Складіть мандати, привітайте Україну"

https://www.youtube.com/watch?v=4MnGWb_zYxo
показать весь комментарий
25.08.2023 17:29 Ответить
❗️❗️❗️ПОНАД 100 ТИСЯЧ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ВТРАТИЛИ ПРАВО НА ДОПОМОГУ ВІД ДЕРЖАВИ!

За даними верифікації Міністерства фінансів, 109 тисяч осіб, які отримували допомогу для ВПО, насправді проживали за кордоном.

Ці громадяни отримують допомогу від інших держав - і фактично більше не є внутрішньо переміщеними особами.

❗️Хвилиночку… Це виходить люди, які отримали ВПО, а потім поїхали за кордон, весь цей час отримували допомогу і від України, і від країни, в якій знаходяться?

Тобто люди так спокійно могли всі ці півтора роки отримувати виплати від обох держав, а тільки зараз Міністерство фінансів вирішило провести верифікацію???

Сто тисяч людей отримували виплати, яких не мало бути. А потім нам будуть розповідати, що в бюджеті не вистачає грошей 🤯
показать весь комментарий
25.08.2023 19:49 Ответить
Вчителі повинні повернути, а як з цими хитро.... Бути?
показать весь комментарий
25.08.2023 19:50 Ответить
Не пишіть дурниць на тему в якій не розумієтесь. Ніхто з тих хто знаходиться за кордоном не може отримати допомогу в Україні бо треба реєструватися в місцевих органах влади.
показать весь комментарий
25.08.2023 21:43 Ответить
Ви в цьому впевнені в нашій країні, в якій в усіх рівні можливості!?

https://www.google.com/amp/s/www.unian.ua/society/ponad-100-tisyach-pereselenciv-vtratili-pravo-na-dopomogu-vid-derzhavi-shcho-stalos-novini-ukrajini-amp-12371475.html
показать весь комментарий
26.08.2023 15:49 Ответить
Зелені летять без зупинку пробиваючи все більші глибини цинізму, і перевіряючи терпіння Українців!!!
показать весь комментарий
25.08.2023 20:12 Ответить
а племяничка под бахмут?
показать весь комментарий
25.08.2023 21:00 Ответить
Богуслаєв передав кацапам біля 200 моторів, А хто давав дозвіл на вивіз, ясна річ Шарапов. І мовчок !
показать весь комментарий
25.08.2023 21:47 Ответить
Не может быть . Это всё Порешенко виноват.
показать весь комментарий
25.08.2023 22:37 Ответить
Знав обох братів Касаїв ще по роботі на "мотор-січі". Їкла у них не стирчали, з людьми та підлеглими вони спілкувалися досить пристойно. Здивувало те що богуслаєв був безмежно терплячий до своїх заводських крадіїв, але батька цих Касаїв все ж таки вигнав з посади директору моторівського філіалу - мабуть зовсім знахабнів.
показать весь комментарий
25.08.2023 22:39 Ответить
ну, все правильно, воруют, обычно, тихо.
показать весь комментарий
26.08.2023 11:42 Ответить
Олександр https://t.me/bryhynets/9372 БРИГИНЕЦЬ. Нетелемарафон
Дуже цікава історія розгортається навколо «турецьких курток»МО. Справді, розслідувачі УП виявили одного винного в розкраданні слугу, якого не шкода… Це людина вже відпрацьованого Богуслаєва… Це зараз, а тоді в 2019 майбутній зрадник Богуслаєв був таким рідним «зеленим», що виділили округ навіть для його керівника заводського БК (уточнюю - БК в даному разі не боєкомплект, а Будинок Культури), якого включили до парламентського комітету з питань нацбезпеки, оборони та розвідки [лобіювати інтереси Богуслаєва?]… а от іншого фігуранта - не злили [бо він близький до Єрмака?]
Але в чому сенс? Його виявила https://t.me/zakrytazona/1381 ЗАКРИТА ЗОНА:
«УП при цьому «не помітила» іншого, нинішнього власника турецької Vector avia - Плетньова? Все просто. Адже Касая «злити» у цій справі не шкода , а у Плетньова значно цікавіші і вищі зв'язки.
‼️Наприклад - серед компаній, де він був співзасновником, значиться ТОВ «Кийенергоінвест». Співзасновниця там же - Миленька Наталія Іванівна. Дивіться інфографіку. А її свекруха, Миленька Світлана - 2020 була співзасновницею іншої компанії, ТОВ «М.Є.П.» разом із Андрієм Єрмаком, нинішнім головою ОП. За три місяці його місце заступив батько, Борис Єрмак. У 2021 - компанія припинила існування
Це ще раз
доводить, що Банкова в силу обставин вирішила публічно злити декого зі своїх, щоб за інформаційним шумов заховати себе і реально своїх (єрмакових).
показать весь комментарий
25.08.2023 22:45 Ответить
Зрозумійте одне, електорат зеленського настілки зазомбований, що ніякі корупційні скандали не змінять настрою цих істот. шут знову буде президентом, "слуга народу" більшістю
показать весь комментарий
25.08.2023 23:07 Ответить
А ви, лохи, йдіть в "армію відновлення" за мінімалку
показать весь комментарий
26.08.2023 00:40 Ответить
Питання є. Як бути військовим? До зими не довго залишилось. Гроші навряд чи повернуть... Винуватців треба судити без застави як диверсантів. Бо то і є диверсія. Депутата під арешт до кінця слідства.
показать весь комментарий
26.08.2023 01:23 Ответить
А Боневтік Оманський все відосіки пише і погрожує корупціонерам? Але ж своїм можна красти. Украли мільярд і всі мовчать.
показать весь комментарий
26.08.2023 07:41 Ответить
Щось дуже багато гандонболистів розвелося навколо закупівль для хлопців на фронті, Держава Україна вже не витримує такої кількості хабарників і корупціонерів.
показать весь комментарий
26.08.2023 09:44 Ответить
Закупили куртку по завищеним цінам і в Туреччині
Туреччина співпрацює з Росією не ввела жодних санкцій а наша влада саме в Туреччині закупила куртки таким чином допомагає коштами
Бо Туреччина допомагає Росії
Тобто Україна співпрацює з непотрібними їй країнами
Хоча пошити куртки Україна може і на своїй території
Так ні будемо ворогу допомагати або друзям ворога
Тому це можна вважати зрадою
Чому не замовили в українських швейних фабрик куртки? І надали б людям роботу
Здається поки такі некомпетентні особи управляють країною то про перемогу можемо тільки мріяти