9727 посетителей онлайн
5 076 16

Новый министр обороны Великобритании Шэппс: Жду продолжения поддержки Украины

грант,шеппс

Первым сообщением Гранта Шэппса в социальной сети Х после назначения на должность министра обороны Великобритании стало сообщение в поддержку Украины.

Об этом Цензор.НЕТ пишет со ссылкой на аккаунт Шэппса.

"Становясь к работе в Минобороны, я с нетерпением жду сотрудничества с отважными мужчинами и женщинами наших Вооруженных Сил, которые защищают безопасность нашей страны. И продолжение поддержки Великобританией Украины в ее борьбе с варварским вторжением Путина", - написал он.

Как ранее сообщал Цензор.НЕТ, 31 августа глава Минобороны Великобритании Уоллес подал в отставку. На его должность назначен Грант Шэппс, ранее занимавший должность министра энергетики Соединенного Королевства.

Топ комментарии
+21
показать весь комментарий
31.08.2023 15:13 Ответить
+8
заголовок немножко по-английскому написан. Но вообще, дякуємо, дядьку...
показать весь комментарий
31.08.2023 14:56 Ответить
+7
Зараз приїде посол Резніков і все порішає. Якщо правда, що пише Железняк і таке зашкварене чмо там приймуть, то ви нічим не кращі.
показать весь комментарий
31.08.2023 14:58 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Так поспішали, що аж дві помилки, в заголовку і тексті.
показать весь комментарий
31.08.2023 14:55 Ответить
заголовок немножко по-английскому написан. Но вообще, дякуємо, дядьку...
показать весь комментарий
31.08.2023 14:56 Ответить
Зараз приїде посол Резніков і все порішає. Якщо правда, що пише Железняк і таке зашкварене чмо там приймуть, то ви нічим не кращі.
показать весь комментарий
31.08.2023 14:58 Ответить
показать весь комментарий
31.08.2023 15:13 Ответить
Дякуємо Британських Парнерів, за важливу підтримку Українців у борні з московським ****** та його прихвостнями в Україні!
Слава Україні !
показать весь комментарий
31.08.2023 15:42 Ответить
Героям слава !!
показать весь комментарий
31.08.2023 16:38 Ответить
Спешить надо быстрее.
показать весь комментарий
31.08.2023 17:09 Ответить
На жаль, ні у Великій Британії, ні у США немає лідера, який би остаточно переробив римську світову систему на англо-саксонську світову систему.
І привід був би гарний: розгром ********* недолугого Цезаря (Путіна) у його Гальській війні проти України. На Пунічну війну проти США в нього не вистачило ні сил, ні розуму.
От війна і зависла, бо ЗЕ якось у ролі перетворювача світу, ким були Хмельницький і Ленін, уявити дуже складно, лідери англо-саксонського світу нічого кардинально змінювати зараз не збираються, а Путін зі своєю мрією відновлення СРСР точно перетворювачем світу не є.
показать весь комментарий
31.08.2023 17:15 Ответить
"Ленін" - палішься, Талмудовскій
показать весь комментарий
31.08.2023 19:48 Ответить
А що, Хмельницький мав ту ж етніку, що й Ленін, тому і пішов під Росію ?
показать весь комментарий
31.08.2023 19:58 Ответить
Перепитайте в тарганів у вашому черепі - шо саме вони мали на увазі?
показать весь комментарий
31.08.2023 20:01 Ответить
А при чому тут "етніка"? Мова йде про перетворювача світу. Хтось ним і зараз є. Питання в тому, хто саме?
показать весь комментарий
31.08.2023 20:06 Ответить
Ось і номінально Бнай-Бріт проявився у грандіозній виставі. B'nai B'rith Youth Organization Inc.
показать весь комментарий
01.09.2023 01:48 Ответить
Так стає зрозуміло, що президентські емоції щодо Воллеса це акторська майстерність виконувати сценарій.
показать весь комментарий
01.09.2023 02:02 Ответить
Стаючи до роботи в Міноборони, я з нетерпінням чекаю співпраці з відважними чоловіками та жінками наших Збройних Сил, які захищають безпеку нашої країни. І продовження підтримки Великою юританією України в її боротьбі з варварським вторгненням Путіна", - написав він.
показать весь комментарий
01.09.2023 02:02 Ответить