3429 посетителей онлайн
3 541 15

Студентам или курсантам, обучающимся на авиаторов, разрешили выезжать за границу

прикордонник,кордон,держприкордонслужба

Кабинет министров разрешил выезжать за границу студентам или курсантам, получающим образование по авиационным специальностям.

Об этом сообщил представитель Кабинета министров в Верховной раде Тарас Мельничук, передает Цензор.НЕТ.

Он отметил, что правительство разрешило пересекать границу студентам или курсантам, обучающимся по авиационным специальностям и не подлежащим призыву на военную службу во время мобилизации.

Они могут выехать из Украины, если нуждаются в практической летной подготовке в иностранных учебных заведениях или в авиационных школах в связи с закрытием воздушного пространства нашего государства.

Как известно, из-за военного положения из Украины не могут уехать мужчины в возрасте от 18 до 60 лет. Выезд разрешен только при непригодности к военной службе, наличии трех несовершеннолетних детей, уходе за лицами с инвалидностью и еще ряду других причин.

Топ комментарии
+9
Не можу зараз уявити кількість бажаючих стати льотчиками!
показать весь комментарий
01.09.2023 16:13 Ответить
+4
Ця заборона на виїзд, це фількіна грамота що суперечить українському законодавству.
показать весь комментарий
01.09.2023 16:13 Ответить
+4
Доведи! З опорою на "законодавство" Почни з Конституції
показать весь комментарий
01.09.2023 16:24 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Не можу зараз уявити кількість бажаючих стати льотчиками!
показать весь комментарий
01.09.2023 16:13 Ответить
Ця заборона на виїзд, це фількіна грамота що суперечить українському законодавству.
показать весь комментарий
01.09.2023 16:13 Ответить
Доведи! З опорою на "законодавство" Почни з Конституції
показать весь комментарий
01.09.2023 16:24 Ответить
А що там доводити. Створили заборону, поставили касу і рублять бабло. Чиста корупція, якої немає.
показать весь комментарий
01.09.2023 16:33 Ответить
Ясно! Прямо як учора по Дніпру - "Поліцаї винні - бо вони - ПОЛІЦАЇ!" Якщо вже "*******" взялися - так доводьте свою правоту! А то "ляпнули" - і "в кущі"!
показать весь комментарий
01.09.2023 16:49 Ответить
Ви ж десь на Полтавщині осіли?
Ваш місцевий суддя "Суддя вказав, що укази президента про мобілізацію не були оформлені відповідно до законодавства. А ТЦК немає права примушувати людину до виконання військового обов'язку."
Зір норм, осилите 35 сторінок
https://reyestr.court.gov.ua/Review/112988151?fbclid=IwAR3ep4-gtVN6L2omRl3ogJhfkJ-Uu0lg57aEFhIzuAmwE7UlGBW-rwpYQV4
І спілкуйтесь чемно, бо ви постійно скаржитесь адміну на дописувачів, а самі не кращі.
показать весь комментарий
01.09.2023 17:04 Ответить
Едік!
По-перше - я не "на Полтавщині осів";
По-друге - суддя місцевого суду - не "конституційник" Він не має права "трактувать" і тлумачить законодавчі акти держави та розпорядження президента;
По-третє - я не до тебе звертався, а до "Гросарчука";
По-четверте - тобі ніхто не заважає також на мене скаржиться (якщо є за що)
показать весь комментарий
01.09.2023 17:35 Ответить
Начебто, Ви не прихильник зеленої наволочі. Тим паче,у їх беззаконні. Помилявся.

"Так звані "Закони" та "Укази Президента", в тому числі (..про мобілізацію, введення ВС, про використання ЗСУ), які легітимуються під виглядом Законів є авторськими творами, не мають конституційного підґрунтя, не є законами по суті, не є обов'язковими до виконання народом, є офертами від суб'єкта, що надає послуги з держуправління, які мають статус застосовуваних, а не є легальним чинним законодавством».
(Зіньківський районний суд Полтавської області)
показать весь комментарий
01.09.2023 18:29 Ответить
Хлопчику! Я бачу - ти трохи нахапався "юридичної термінології" Однак це не означає що ти - "правознавець" Якщо ти вважаєш рішення виконавчої влади "неправильними" - можеш їх оскаржувать в судовому порядку А "*************" судді районного суду не має стосунку до законів та підзаконних актів виданих на їх розвитокдля усієї України
показать весь комментарий
01.09.2023 18:54 Ответить
Блин, аж летать захотелось)))
показать весь комментарий
01.09.2023 16:26 Ответить
А що, мама не дозволяє?
показать весь комментарий
01.09.2023 18:06 Ответить
Здоровье и возраст. Меня туда не возьмут.
показать весь комментарий
01.09.2023 18:22 Ответить
.. це стосується тільки тих...хто навчається у Кіровоградській академії на пілота (їх прирівняли до студентів) і які мають домовленності на виконання льотної практики. А також курсанти Харківського УПСу.. для учбових польотів. Всі інші можуть заспокоїтися.!!))) Навіть здорові і молоденькі..)))
показать весь комментарий
01.09.2023 22:24 Ответить
Закона немає. Є ПОСТАНОВА, яка протиричить Закону України від 11.12.2003 № 1382-IV (Чинний ). Про свободу пересування .
* Вища юридична сила закону полягає у тому, що всі
підзаконні нормативно-правові акти приймаються на основі законів
та за своїм змістом не повинні суперечити їм.*
показать весь комментарий
01.09.2023 20:52 Ответить
Это вы к чему? Опять на тему запрета на выезд? Ну смотрите, у нас есть Конституция. Это основной закон. Другие законы не имеют права ему противоречить. Есть право на учебу даже вовремя войны. Вы можете учится в Украине. Да, есть отдельные категории (лётчики, моряки, врачи, учёные и т.д), которые не способны обучаться только в Украине. Но их не так много.
показать весь комментарий
01.09.2023 23:23 Ответить