10145 посетителей онлайн
8 128 89

Фракция "Слуга народа" имеет много вопросов к Резникову, - Шуляк

шуляк

Министр обороны Алексей Резников приглашен на заседание парламентской фракции партии "Слуга народа", к нему много вопросов.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом Украинскому Радио сообщила глава парламентского комитета по вопросам организации государственной власти, местній самоуправления, глава партии "Слуга народа" Елена Шуляк.

В частности, отвечая на вопрос, есть ли во фракции вопросы к главе Минобороны, она сказала:

"Есть вопрос к министру. Поэтому министр приглашен на фракцию также и, несмотря на то, будет ли замена министра на следующей неделе, все равно он будет отвечать на те вопросы, которые будут сформированы непосредственно у представителей нашей политической силы. Министр ответит на многие вопросы". Много разных и документов, и слухов, и неоднозначных выводов по определенным закупкам, хорошо, что эта информация анализируется экспертами, гражданами, представителями гражданского общества, работающими с различными антикоррупционными инициативами, что говорит о том, что в нашей стране мы всегда будем очень придирчиво смотреть на все вещи, где возможно может быть коррупция".

Вместе с тем, отвечая на вопрос относительно информации народного депутата Ярослава Железняка о возможных планах сменить в должности министра обороны Алексея Резникова Рустемом Умеровым, Шуляк отказалась ее подтвердить или опровергнуть.

"Я бы хотела прокомментировать официальные решения фракции или решения, которые будут выноситься в сессионный зал Верховной Рады. – сказала она. – Поэтому давайте дождемся их. Наша фракция будет заседать на следующей неделе. Я думаю, кадровые назначения возможны, но кто это будет, как это будет, в какие сроки… Хотелось, чтобы это было решение, которое будет приниматься монобольшинством также".

Топ комментарии
+50
показать весь комментарий
01.09.2023 22:39 Ответить
+49
У народа, багато запитань до Слуг Народа...
показать весь комментарий
01.09.2023 22:31 Ответить
+48
показать весь комментарий
01.09.2023 22:41 Ответить
Комментировать
Сортировать:
О понеслось. Укротитель дал команду)))
показать весь комментарий
01.09.2023 22:29 Ответить
"Пацан. У нас общак. Дєліться надо".
показать весь комментарий
01.09.2023 22:34 Ответить
Та не. Засветившийся в системе выбывает из нее. Суть вопроса не в том, шо ворует, а в том, шо не умеет воровать.
показать весь комментарий
01.09.2023 23:44 Ответить
Ця будівельна сосна не гірше Резнікова вміє! Той хоч мав в біографії й непогано часи праці на Україну Ю Бригинець казав чесно й достойно співпрацював у Київради з Резніковим , вже не кажучи про його позицію в часи Помапанчевої Революції . А ця лярва тільки та! У неї чесного початку шляху не було . Вона чекає відбудови України разом з замісником Єрмака Кулебою ТАКОГО МРІЮТЬ НАБАРИЖИТИ - на усю мафіюОПУ вистачить !!
показать весь комментарий
02.09.2023 01:09 Ответить
Де гроші, Кіса
показать весь комментарий
02.09.2023 02:35 Ответить
а вже скільки запитань до самої фракції слуговней?
показать весь комментарий
01.09.2023 22:29 Ответить
Та та там питання до міністра від сук урода тільки такого плану

-як тобі вдалося стільки вкрасти, розкажи, ми теж так хочемо
-скільки заносив до дерьмака з янелохом
-на чому ще можно поживитися
-хто тобі допомогав, хай нам теж допоможуть
-куди ховав гроші, щоб не знайли
.......

І т.д. і т.п.
показать весь комментарий
02.09.2023 15:44 Ответить
Вовремя предать - это не предать, а предвидеть (с)
показать весь комментарий
01.09.2023 22:30 Ответить
леха всьо
показать весь комментарий
01.09.2023 22:30 Ответить
У народа, багато запитань до Слуг Народа...
показать весь комментарий
01.09.2023 22:31 Ответить
Та немає жодних питань. Переоберуть із результатом навіть не 73%, а всі 80% і жодних питань не задаватимуть.
показать весь комментарий
01.09.2023 23:00 Ответить
Хочуть запитати куди послом: до Великої Британії чи до Швейцарії?
показать весь комментарий
01.09.2023 22:31 Ответить
..Послухали Лисичку
І щуку кинули у річку.
показать весь комментарий
01.09.2023 22:32 Ответить
це тільки два питання, а список посольських сінекур значно ширший, тому і питань багато. Тим більше - в Швейцарії вже вєнєдіктова причаїлась.
показать весь комментарий
01.09.2023 22:37 Ответить
Цирк на дроті
показать весь комментарий
01.09.2023 22:31 Ответить
Яйцами по 17 не поделился?
показать весь комментарий
01.09.2023 22:32 Ответить
І у всіх приблизно таке "Як посісти твоє крісло???"
показать весь комментарий
01.09.2023 22:32 Ответить
до вас, клоуни, питань вже немає
показать весь комментарий
01.09.2023 22:32 Ответить
цей вже напакувався, заноси наступного...
показать весь комментарий
01.09.2023 22:35 Ответить
Хтоб казав чому ця генераторка корупційних законів й досі на посаді голови Комітету ВР з питань містобудування? Чому нею й досі не зацікавилось НАБУ?
показать весь комментарий
01.09.2023 22:36 Ответить
Ой! А до тебе, з твоїм "Містопохованням" та решти агрохімій безумних чи верещучок шиферних питань немає! Звісно! Звідки питання до посліду дєрьмаків зеленських?

Вони дійсно думають, що безсмертні і правитимуть вічно? 🤔
показать весь комментарий
01.09.2023 22:36 Ответить
саме страшне в цьому зеленому шапіто, що вони і дійсно так думають...
показать весь комментарий
01.09.2023 22:39 Ответить
І готові заради цього на будь-який злочин!
показать весь комментарий
01.09.2023 23:05 Ответить
саме так, шановний...
влада яка вважає себе безсмертною, так само і вважає, шо в неї є індульгенція на будь які злочини.
показать весь комментарий
01.09.2023 23:10 Ответить
Ясна-панятна чвой чілавєк.
показать весь комментарий
01.09.2023 22:36 Ответить
велика ймовірність того що вся ваша фракція увійде в історію України як сама корумпована і невдала влада всіх часів незалежності, категорія звичайних наперсників де головна жертва держава і її народ .і найголовніше, пані Олена - не забудьте на брифінг сумочку від ЕРМЕ чи Луї Вютон - ось що найважливіше.
показать весь комментарий
01.09.2023 22:36 Ответить
"В этот день бог послал Алёше на засідання сиріт фракції: бочечку шотландського віскі, домашние грибки, форшмак из скумбрии по 8, украинский борщ с свиним мясом первого сорта, курицу с рисом, компот из сушеных яблок по 54, яйця по 17 за кіло, літні курточки по ціні зимових та багато інших продуктів з пакетів гумдопомоги, а також речей та військової снаряги"
показать весь комментарий
01.09.2023 22:39 Ответить
показать весь комментарий
01.09.2023 22:41 Ответить
Жрать то ладно, а где исполняется спецзаказ на робу.
показать весь комментарий
01.09.2023 23:48 Ответить
Наверняка в Укроборонпроме.Чехол с танка перешили.
показать весь комментарий
02.09.2023 11:21 Ответить
Шедеврально!!
показать весь комментарий
01.09.2023 23:07 Ответить
показать весь комментарий
01.09.2023 22:39 Ответить
показать весь комментарий
02.09.2023 08:28 Ответить
А Українці мають дуже багато питань до фракції "Слуга народу"!

Сподіваюсь, що дуже скоро вони з'являться і в правоохоронних органів, коли ви усвідомите, що виявляється ви не є недоторкані!
показать весь комментарий
01.09.2023 22:40 Ответить
Це називається - хапнув, тепер уступи хлібне місце іншому квартальщику.
А як щодо того, щоб посадити з конфіскацією?
показать весь комментарий
01.09.2023 22:42 Ответить
показать весь комментарий
01.09.2023 22:42 Ответить
на наших очах розгортається епічне комік-шоу "рєзніков-какашка, ти нє с намі, ми тєбя нє знаєм, нє вінаватиє ми, ти сам прішол". режисер - єрмак, озвучує - найвеличніший лідор, на разогрєвє - голова "слуг" Шуляк....
показать весь комментарий
01.09.2023 22:42 Ответить
піде на адвоката десь там нас на Волині, ми добрі і цього відадвокатимо....
показать весь комментарий
01.09.2023 22:44 Ответить
і тільки Бог і хлопці знають для чого на Волині збирається цей зелений Тітанік...
показать весь комментарий
01.09.2023 23:53 Ответить
Запитання до Рєзнікова можуть бути виключно щодо статтів які йому інкримінують. Інші запитання це що вам доправити на перші дні до камери.
показать весь комментарий
01.09.2023 22:46 Ответить
А може викликають на фракцію щоби поділився досвідом як мародерити в час війни зі своєю наступницею мар'яною безмозглою?
показать весь комментарий
01.09.2023 22:59 Ответить
Чоловік все бабло і годинники встиг вивезти в Європу?
показать весь комментарий
01.09.2023 22:46 Ответить
Треба перевірити чим він там займається,
чи не створює якісь фірми прокладки
показать весь комментарий
01.09.2023 22:54 Ответить
Варто визнати, шо провина Зеленського є очевидною, бо ж він сам , хай там як, і привів у парламент команду, принаймні частина якої , ймовірно, влаштовує проти нього заколот.
показать весь комментарий
01.09.2023 22:46 Ответить
ваша здатніть тулити коментарі не за темою, вражує...
показать весь комментарий
01.09.2023 22:53 Ответить
я в вам підказав, та ви зобідетеся і трьох чортів запостите...
показать весь комментарий
01.09.2023 23:27 Ответить
то ви мені з України написали? - я помітив...
все що я сказав - тулiть свої коменти в відповідну тему і нічого більше...
показать весь комментарий
02.09.2023 00:00 Ответить
Це непорозуміння яке генерує корупційні закони є голова партіїї СН,
по суті, шулячка це шкідник, який стримує нормальний розвиток будівельної галузі та країни та завдає шкоди суспільству! Це просто прожирач податків!
показать весь комментарий
01.09.2023 22:50 Ответить
Кажуть, що риба гниє з голови
показать весь комментарий
01.09.2023 22:57 Ответить
Почали підозрювати, що їм малий відсоток краденого перепадає. Хочуть більше.
А пізно. Він вже все в Британію перевів.
показать весь комментарий
01.09.2023 22:59 Ответить
Питання типу « де їх доля» очевидно
показать весь комментарий
01.09.2023 22:59 Ответить
Вор вору глаз не выклюет!...
показать весь комментарий
01.09.2023 23:01 Ответить
Перше запитання:
«Де наша частка, Олексію? Той 💼 що ти заносиш, по різним чуткам і журналістських розслідуваннях повинен бути вдесятеро більшим. Відповідай! Гадьониш! »
показать весь комментарий
01.09.2023 23:03 Ответить
Гильдия воров "Слуга урода", вызывает на допрос одного из своих ярых аферистов.
показать весь комментарий
01.09.2023 23:06 Ответить
Так, складається враження, що ВР це якесь організоване злочинне угрупування
показать весь комментарий
01.09.2023 23:11 Ответить
Пора вже й народу провести засідання та послухати відповіді на запитання "партії" кловунів дібілів і крадіїв.
Шуляк, Арахамія, Безвугла, верещук яременко шуфрич...
показать весь комментарий
01.09.2023 23:08 Ответить
Нарід чекає нову казочку замість Голобородько, щоб більше ненавидіти "баригу", який для них зробив безвіз, асоціацію, закріпив рух в ЄС і НАТО в Конституцію, допоміг отримати Томос, прийняв закони про захист мови, провів ряд вдалих реформ, як децентралізація, прозоро..., відновив армію, економіку..., бо кіно про Голобородьку вже не актуальне і все, що Володя і його барижно-мародерська команда брехали на Порошенко, виявилася правдою про них, про кожного "слугу". Боневтік не простий парєньок, це ж він з Бенею організовували на кожні вихідні походи нацсук і нацдружин під адміністрацію президента та закидали її ігрушечними свинками, нагадуючи про видумааних ними "свинарчуків". Тих "свинарчуків", що тягали з росії клістрони для наших ППО і прийшовши до влади, ті клістрони вилучили, розмінували Чонгар, Перекоп, підходи до Маріуполя, знищили всі ракетні програми, не закупивши жодного снаряду, витерли ноги об САУ "Богдана", брехали наріду, що нападу не буде, в той час, коли російські танки стояли за крок до кордону з Україно, брехали і кликали на шашлики, закатуючи під асфальт останні 50 мільярдів передед самим нападом. То виникає просте питання -"на користь якої армії діяла команда "слуг" і їх братів "риг"??? І ще сьогодні вистачає у них наглості корчити із себе патріотів?
показать весь комментарий
02.09.2023 07:41 Ответить
Основне питання слуг урода: "Чому не поділився?"
показать весь комментарий
01.09.2023 23:25 Ответить
Та, чому спалився?
показать весь комментарий
01.09.2023 23:45 Ответить
Не поделиться такая должность системы не может, грохнули бы без разборок. Ниже правильный акцент, мол, почему засветился.
показать весь комментарий
01.09.2023 23:54 Ответить
Это та модама ,которая просовывает интересные законы для строительной мафии ?
показать весь комментарий
01.09.2023 23:29 Ответить
Сама чесна і сама відкрита до діалогу серед мафіозі.
Завжди дасть фідбек. Навіть, якщо ти ветеран війни з ампутованими ногами.
показать весь комментарий
02.09.2023 02:07 Ответить
Дивні оті служки у ВРУ, порозпихали крадені гроші по власним кишеням, а потім вирішили запитати у тих хто їм роздав ці гроші, а звідки ці гроші??
Стефанчук, із першим замом, дурнів увімкнув …
Шию муляє вірьовка, дивлячись на ліхтарний стовп на вул. Грушевського біля ВРУ!!
Співпадіння…
показать весь комментарий
01.09.2023 23:31 Ответить
І шо? Багато і зразу? Чи чекали поки багато стане?🤡
показать весь комментарий
01.09.2023 23:38 Ответить
вопросы этому воровскому ублюдку лучше задавать в камере предварительного заключения
показать весь комментарий
02.09.2023 00:11 Ответить
Вопросы к партии Слуга Народа и Президенту, более важны, чем к Министру:
- почему партия не поднимала вопросы о Ленд-лизе, внедрение которого, проголосованное Конгрессом, закончило бы войну в 2022, разгромом России, и спасением тысяч украинцев.
- почему партия не поддержала митинги украинцев перед Белым Домом, за Ленд-лиз
- почему замалчивается сдача территорий, видимо, из-за разминирование Чонгара, кто виноват.
- почему Герой Украины, полковник Червинский за решеткой , а Баканов на свободе... может в этом, одна из причина падения рейтинга Президента
- понимает ли партия, что проведение выборов в 2024 г. , поднятое в США, это стремление поменять власть Украины, которая действует неэффективно. Узурпация власти Президентом в демократической стране недопустимо...
показать весь комментарий
02.09.2023 00:22 Ответить
Ой-вей. Помітили, коли вже хата згоріла.

З початку вторгнення дууууже багато питать є і до СН, і до ЗЄ. Тільки чомусь вони від цих питань тупо тікають.

А тих, хто починає давати відповіді, за фейковими звинуваченнями запроторюють у тюрячку.
показать весь комментарий
02.09.2023 02:06 Ответить
З самого початку "правління" цієї бандформування є питання
показать весь комментарий
02.09.2023 06:03 Ответить
Бандформування "слуга народу"
показать весь комментарий
02.09.2023 05:59 Ответить
Та які питання! "Вы,друзья, как не садитесь в музыканты не годитесь".
показать весь комментарий
02.09.2023 07:20 Ответить
К нему вопросы должны быть у прокуроров,еще лучше у ФБР,а эта горе фракция сама должна ответитб на пару вопросов,когда назначите выборы или когда сложите мандаты.
показать весь комментарий
02.09.2023 07:24 Ответить
дуже прискіпливо дивитися на всі речі, де можливо може бути корупція". Джерело:
Щоб поділилися?
показать весь комментарий
02.09.2023 07:42 Ответить
Зеленому слизняку і іншим слугам бєні каломойші, бажаємо як можна швидшої відставки, та довічного ув'язнення за державну зраду!
показать весь комментарий
02.09.2023 07:42 Ответить
Кодла здає пацюка. Забагато недоклав в общак...
Нам страшні не московські воші а українські гниди ОЗГ "Зе95"
показать весь комментарий
02.09.2023 08:54 Ответить
Міцність вашої політичної сили, пані шуляк, залежить прямопропорційно від товщини конверта з зеленими гривнями, отриманого від каломойші.
показать весь комментарий
02.09.2023 09:17 Ответить
До самої хракції питань ще більше. Там жодної порядної людини немає. Зрадники дуполизи пристосуванці , мародери і хабарники
показать весь комментарий
02.09.2023 09:25 Ответить
Типу - де нам можна стільки вкрасти? І чого не поділився?
показать весь комментарий
02.09.2023 09:34 Ответить
Вот Яценюк, как всем известно, украл миллиард долларов. А сколько украл ЛИЧНО Резников?
Па-ачиму молчим?
Цыфру, сестра!
Цыфру!
показать весь комментарий
02.09.2023 10:53 Ответить
Суки, а чому у вас не було до мародера питань до того, поки журналісти не оприлюднили всю суть його зрадницької діяльності? Бо Зепліснява йому довіряє?
показать весь комментарий
02.09.2023 12:16 Ответить
Тепер ще 10-15 місяців він буде продовжувати працювати коли багато питань до нього. А потім ці питання відпадуть.
показать весь комментарий
02.09.2023 20:40 Ответить