12900 посетителей онлайн
3 762 21

Решение об аресте Путина, если он приедет в Бразилию, будут принимать судебные власти, а не правительство, - президент страны Лула да Силва

путін

Если российский диктатор Владимир Путин приедет в Бразилию в 2024 году на саммит G20 в Рио-де-Жанейро, решение о его аресте будут принимать судебные власти Бразилии, а не правительство.

Об этом заявил президент Бразилии Луис Инасио Лула да Силва, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Reuters.

"Если Путин решит присоединиться (к саммиту в следующем году – ред.), то решение (о возможном аресте – ред.) будут принимать судебные власти, а не мое правительство", - сказал он.

Да Силва также отметил необходимость пересмотреть присоединение Бразилии к Международному уголовному суду, поскольку такие страны, как США, Китай и Индия, этого не сделали.

"Я хочу знать, почему США, Индия и Китай не подписали договор о МКС и почему наша страна его подписала", – добавил бразильский лидер.

Топ комментарии
+10
сподіваюсь віг здохне раніше ніж бразильскому Педро доведеться вирішувати цю ділему
показать весь комментарий
11.09.2023 10:46 Ответить
+6
Лула із сельви лише вчора здається зпявляв, що якщо пуцин приїде у Бразилію, його срештовувати ніхто не буде. 🤔 Лула бухає? 🤔 Тоді коли він п'яним був - вчора, чи сьогодні? А може у Лули роздвоєння особистості - такий собі Джекіл і Хайд? 🤔
показать весь комментарий
11.09.2023 10:59 Ответить
+3
Бразилія лякає карліка конкретно.
показать весь комментарий
11.09.2023 10:53 Ответить
Комментировать
Сортировать:
сподіваюсь віг здохне раніше ніж бразильскому Педро доведеться вирішувати цю ділему
показать весь комментарий
11.09.2023 10:46 Ответить
****** ти вже, Лула да Сілва!
Мішка да Грішка.
Зіта і Гіта.Рам і Шиам.
...
...
показать весь комментарий
11.09.2023 10:48 Ответить
Зорян і Шкіряк
показать весь комментарий
11.09.2023 10:51 Ответить
Цікаво, а Гітлер кудись їздив, чи теж у бункері просидів.
З.і. У Вінницю їздив здається...
показать весь комментарий
11.09.2023 10:48 Ответить
черговий популіст, який робить скандальні заяви заради хайпу. До нього мало хто знав, що в Бразилії взагалі є президенти.
показать весь комментарий
11.09.2023 10:48 Ответить
і знову удар в псіну
показать весь комментарий
11.09.2023 10:49 Ответить
Бразилія лякає карліка конкретно.
показать весь комментарий
11.09.2023 10:53 Ответить
Хочеться помріяти, про те, що хтось на Заході, набереться сміливості збити в такому разі його літак над Атлантикою, а потім стурбовано оголосити пошукову операцію.
показать весь комментарий
11.09.2023 10:54 Ответить
Лула із сельви лише вчора здається зпявляв, що якщо пуцин приїде у Бразилію, його срештовувати ніхто не буде. 🤔 Лула бухає? 🤔 Тоді коли він п'яним був - вчора, чи сьогодні? А може у Лули роздвоєння особистості - такий собі Джекіл і Хайд? 🤔
показать весь комментарий
11.09.2023 10:59 Ответить
что ж ты фраер сдал назад?
показать весь комментарий
11.09.2023 11:02 Ответить
Йому просто вчора з Вашингтона подзвонили.
показать весь комментарий
11.09.2023 11:29 Ответить
вже судова влада стала пріоритетною... ще вчора хрюкав про безпеку для *****... риторика лулу, що амазанська погода, міняється часто...
показать весь комментарий
11.09.2023 11:05 Ответить
"Когда я говорил про арест путина, я говорил в культурном, а не в территориальном смысле"

- лула да сильва
показать весь комментарий
11.09.2023 11:06 Ответить
Що ж ти,фраєр,здав назад?І рибку з'їсти,і на][уй сісти?І путіна сцикотно,і Америка близько?
показать весь комментарий
11.09.2023 11:09 Ответить
Я учора вже писав: Для потрапляння Путіна на саміт в Бразилію надто багато "якщо" - майже десяток І кожне "якщо" може стать перепоною
показать весь комментарий
11.09.2023 11:23 Ответить
Маю надію, що до 2024-го року ***** не дожеве.
показать весь комментарий
11.09.2023 11:50 Ответить
***** такий, - "ето удар в псину"...
показать весь комментарий
11.09.2023 12:12 Ответить
Лула Педро Сільва даремно карячиться. Блєдная спірохєта все рівно нікуди ніколи не поїде з Рашки. Даже в Північну Корею.
показать весь комментарий
11.09.2023 12:12 Ответить
Арештують пуйла або не ариштують, він всеодно туди не поїде, бо туда потяги не ходять.
показать весь комментарий
11.09.2023 12:15 Ответить
да потому что ты-тупая,*************** обезьяна.....................................................*****.................
показать весь комментарий
11.09.2023 12:16 Ответить
Лула для слива!
показать весь комментарий
11.09.2023 12:21 Ответить