14186 посетителей онлайн
169 385 127

"При закреплении в селе у нас был один погибший и несколько раненых - за это ответственна Анна Маляр", - комбат 3 ОШБр Кухарчук

маляр,анна

Командир 2-го штурмового батальона 3-й ОШБр Дмитрий Кухарчук заявил, что, кроме увольнения Анны Маляр с должности замминистра обороны, должна быть и уголовная ответственность.

Об этом он сообщил в Telegram, передает Цензор.НЕТ.

"Маляр отправили в отставку. Ибо нех#й п#здеть. Если ты гражданский человек, которого в душе не #бет, что такое военное дело, и так уж случилось, что случайно попала на должность заместителя министра обороны, - будь тише воды, ниже травы. Я понимаю, что прикольно быть первоисточником в СМИ, когда тебя все цитируют, таким образом создавая иллюзорный фон твоей причастности, но предел есть всему.

Особенно когда это касается войны. В тот момент, когда враг не понимает, где находятся свои и чужие силы, происходит полная потеря им управления и продолжают поступать разные данные по ситуации на поле боя - очень важно сохранять информационную тишину.

Когда Маляр написала об освобожденной Андреевке - у врага не было четкого понимания потери населенного пункта. Противник не мог связаться с командирами батальонов, которые на тот момент были уже ликвидированы, и предполагал, что контроль за частью села остается у них", - говорится в сообщении.

По словам Кухарчука, заявление Маляр дало оккупантам четко понять, что село полностью под контролем ВСУ. И после этого артиллерия противника начала бить уже не прицельно, а наносить огневое поражение по периметру всего населенного пункта.

"Кроме того, враг подключил фабы, а фабы - это п#зда. У 2-го механизированного батальона один погибший, у нас - раненые. За каждого из них ответственна Анна Маляр. Кроме увольнения должна быть уголовная ответственность за разглашение государственной тайны, общественное осуждение и тюрьма. Это стало бы хорошим примером для всех. Что ж… фундамент заложен", - подытожил комбат.

Напомним, ранее заместитель министра обороны Анна Маляр сообщила об освобождении Андреевки Донецкой области. Однако впоследствии воины 3-й ОШБр отрицали эту информацию и назвали ее преждевременной.

Топ комментарии
+54
У неї одна звилина і та звісно не у голові-тому дуже добре що її звільнили але це потрібно було робити набагато раніше...
показать весь комментарий
19.09.2023 08:57 Ответить
+54
В такому випадку, -"а скільки військових загинуло через крадійство різникова, а скільки загинуло через розмінований д'єрмаком-********** Чонгар , а скільки загинуло через недофінансування ЗСУ яке обмежив препіздент , та зелених взагалі! Тут таке питання треба ставити дуже широко!
показать весь комментарий
19.09.2023 09:04 Ответить
+42
Жалюгідна спроба відмазати Маляр: кацапня і так знає як і коли і де застосовувати ФАБи. І вони були застосовані після радісного висєру цієї дурепи.
показать весь комментарий
19.09.2023 09:04 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Дотрынделась...
показать весь комментарий
19.09.2023 11:03 Ответить
Утка маляр решила выпить зайти в бар ©
показать весь комментарий
19.09.2023 12:01 Ответить
Ну так, у всьому винна Маляр. Або Резніков. Або Баканов. А Зеленського невідомо хто вибрав президентом.
показать весь комментарий
19.09.2023 12:28 Ответить
Боже яке дурне у нас стадо. Зевада скаже фас і пішло гавкати.
показать весь комментарий
19.09.2023 12:30 Ответить
Маляршу на покрасочные работы без распиратора!
показать весь комментарий
19.09.2023 12:48 Ответить
Для повного "щастя" залишилось Безуглу призначити якимось там замом (вона теж там у комітеті ошивається) і буде .... перепрошую, цензурні слова на думку геть не йдуть. (((
показать весь комментарий
19.09.2023 12:52 Ответить
Тут ещё вопрос кто её дал информацию которую она заявила, этот кто-то с большой долей вероятности был военным который должен был предупредить её что можно говорить а что нельзя, мы же не знаем должна она была это перепроверить или источник был настолько "авторитетным" что просто сослалась на него, а виновата оказалась она. Я как и большая часть чата не знаем как там у них там налажены каналы информации ну что-то мне кажется это коллективная ошибка у них вышла.
показать весь комментарий
19.09.2023 13:46 Ответить
Всі призначення преза нікчемні, шкідливі і небезпечні. 73%,ну кого ж ви обрали?!!!100%-ий бідоносець.
показать весь комментарий
19.09.2023 16:09 Ответить
А кого обрали 57% у 2014- хіба не така сама наша тоді була вина за Ілловайськ,Дап,Зеленоаілля,Дебальцеве,Луганськ???!!!!
показать весь комментарий
19.09.2023 21:49 Ответить
Ти на 10 році війни ще не розібрався, чия вина за Іловайськ, ДАП, Дебальцево? Ти запитай в Хомчака, Коломоя та Ахметов. Саме вони тоді взяли в опіку добробати. Атще порівняй стан ЗСУ, у 2014 та 2022 роках. І порівняй втрати - в Дебальцево та в Маріуполі. *****, експерди диванні.
показать весь комментарий
20.09.2023 18:16 Ответить
Під...р зЕлений, клоп хрипатий.
показать весь комментарий
19.09.2023 16:24 Ответить
Нехрен шмару з траси ставити в замміністра оборони. Геть здуріли
показать весь комментарий
19.09.2023 16:41 Ответить
Ванья,вітаю з регістрацією..
показать весь комментарий
19.09.2023 18:09 Ответить
Спитайте у Ярмака
показать весь комментарий
19.09.2023 18:21 Ответить
Наступного разу треба буде казати що Зайцеве або Опитне під контролем ЗСУ. Хай орки по своїм іпашаить.
Ви що, панове, дійсно вважаєте, що не маючи можливості зв'язатись з тими уйопками, орки мали можливість дивитись її виступ та прийняли рішення бити артою? Без розвідки, дорозвідки та підтвердження інформації?
показать весь комментарий
19.09.2023 18:17 Ответить
Вони і не таке робили,тому хз
показать весь комментарий
19.09.2023 21:50 Ответить
Таким болтунам язик обрізати і все буде добре і люди будуть цілі, а їх відправити на нульовку!
показать весь комментарий
19.09.2023 22:40 Ответить
149.200
показать весь комментарий
19.09.2023 23:23 Ответить
Можна подумати, що Маляр сама висмоктувала з пальця світлини, та потім цитувала їх прилюдно...
Їй давали інформацію, яку вона і цитувала!
Тому не треба звалювати усе на Маляр, бо вона взагалі до цього не причетна!
І як що висвітлена нею інформація виявилася секретною або допомогла ворогу, то треба взяти за сідниці того, хто цю інформацію передав Маляр!
Комбат Кухарчук, я поважаю Вас як людину, яка захищаю нашу країну від ворога, але вважаю Ваш наїзд на Маляр не коректним!
показать весь комментарий
20.09.2023 07:05 Ответить
В МО, на секундочку, зовсім другі завдання та обов'язки. Тому не шукайте їй виправдання.
показать весь комментарий
20.09.2023 18:19 Ответить
Однозначно зрадниця і провокаторша має сидіти у в'язниці! Гидка особа
показать весь комментарий
20.09.2023 08:09 Ответить
Що таке Фаби, пишуть, що рашисти примінили фаби.
показать весь комментарий
20.09.2023 08:14 Ответить
Що стосується звільнення Маляр з посади, так тут взагалі все прозоро!
Звільнили попереднього міністра оборони. Замість нього прийшла нова людина...
Усі посадовці тримають біля себе вірних їм людей, людей, якім довіряють. Тому коли посадовець іде на іншу посаду, то тягне за собою і своїх людей.
Тому звільнення з посади Маляр аж ні як не пов'язане із тим, що вона казала.
Новий міністр - новим буде і його речник.
показать весь комментарий
20.09.2023 08:17 Ответить
Тому дуже дивно чути наїзди на Маляр. Вона озвучує тільки те, що їй дадуть. Вона не має права навіть крапку чи кому замінити в отриманому тексті, тому слово в слово повторює те, що їй наказали.
Тому якщо висвітлена Маляр інформація допомогла ворогу, то шукайте того, хто цю інформацію їй підсунув!
показать весь комментарий
20.09.2023 08:24 Ответить
100%. Маляр не діє окремо від Міністерства оборони. Вона лише озвучує інформацію, а не є її джерелом. Дуже дивно, що люди, які звинувачують її у некомпетентності, самі не розуміють як працює система