9724 посетителя онлайн

Война в Украине, возможно, продлится долгое время, - Эрдоган

эрдоган

Президент Турции Реджеп Тайип Эрдоган заявил, что только лидеры Украины и РФ смогут сказать, сколько будет длиться война.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Anadolu.

"Я не могу назвать вам сроки окончания войны или сказать, как долго она продлится. Только лидеры обеих сторон смогут вам сказать об этом", - сказал Эрдоган.

По его словам, конфликт, возможно, продлится "долгое время".

При этом турецкий лидер выразил надежду на скорейшее завершение конфликта.

"И господин Путин выступает за скорейшее прекращение этой войны", - сказал он, комментируя свои переговоры с российским диктатором.

Топ комментарии
+31
оце для турків вікно можливостей - можна роками допомагати рашкє обходити санкції та мати неабиякі прибутки...
показать весь комментарий
19.09.2023 10:24 Ответить
+25
"І пан Путін виступає за якнайшвидше припинення цієї війни", - сказав він, коментуючи свої переговори з російським диктатором. Джерело:
Та шо ти кажеш !?
То чому ж він не дає наказу своєму стаду - залишити територію України і повернутись у свої ***** . ?
показать весь комментарий
19.09.2023 10:26 Ответить
+24
Якийсь дурачок вже закінчив війну
показать весь комментарий
19.09.2023 10:18 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Якийсь дурачок вже закінчив війну
показать весь комментарий
19.09.2023 10:18 Ответить
Чувак понял что путин - Х***о
показать весь комментарий
19.09.2023 10:18 Ответить
****. "Панпутін" блд, виступає...
показать весь комментарий
19.09.2023 10:18 Ответить
Та пішов ти на#уй, містер очевидність - навибирали очільників
показать весь комментарий
19.09.2023 10:21 Ответить
оце для турків вікно можливостей - можна роками допомагати рашкє обходити санкції та мати неабиякі прибутки...
показать весь комментарий
19.09.2023 10:24 Ответить
І не тільки, допомагаючи РФ обходити санкції турки допомагають отримувати РФ кошти, на які РФ провадить війну і нас убиває... по суті Китай, Індія, Туреччина інші країни в меншій мірі успішно фінансують геноцид українського народу!!!
показать весь комментарий
19.09.2023 10:55 Ответить
Авжеж, якщо постачати Росію підсанкційними товарами і компонентами зброї, то довго.
показать весь комментарий
19.09.2023 10:25 Ответить
"І пан Путін виступає за якнайшвидше припинення цієї війни", - сказав він, коментуючи свої переговори з російським диктатором. Джерело:
Та шо ти кажеш !?
То чому ж він не дає наказу своєму стаду - залишити територію України і повернутись у свої ***** . ?
показать весь комментарий
19.09.2023 10:26 Ответить
Тому що він хоче завершити війну на своїх умовах - оркам «печерские пагорби і Одесса» і якомога швидше. Але х… ним
показать весь комментарий
19.09.2023 10:56 Ответить
оркам «печерские пагорби і Одесса» і якомога швидше.)) і губоскаточну машинку на додачу 😂..
показать весь комментарий
19.09.2023 11:02 Ответить
тобто пан ******* виступає за якнайшвидше припинення війни, і лише народ України на колінах благає його щогодинно і щоденно відправляти собі на голову вибухонебезпечний металобрухт?... ліпшого адвоката диявола годі й шукати...
показать весь комментарий
19.09.2023 10:26 Ответить
"І пан Путін виступає за якнайшвидше припинення цієї війни", - сказав він, коментуючи свої переговори з російським диктатором.-ТОЙ , ХТО РОЗПОЧАВ ВІЙНУ - СВІТОВЕ КУЙЛО І ТОЙ.ХТО НАЗИВАЄ СВІТОВЕ КУЙЛО ПАНОМ- СВІТОВЕ ЧМО
показать весь комментарий
19.09.2023 10:27 Ответить
Він ще додав, що довіряє пуйлу і рашці. Бо половина поставок газу надходить із росії, "що означає нашу солідарність"."росія - це один із моїх найближчих сусідів. І у нас спільна історія".
Це точно країна НАТО? Чи нас таки мають за дурнів.
показать весь комментарий
19.09.2023 10:35 Ответить
Нас таки мають за дурнів.
показать весь комментарий
19.09.2023 11:07 Ответить
"нас таки мають за дурнів", а що це не так?
показать весь комментарий
19.09.2023 11:25 Ответить
А тим часом русняві імбецили тренуються за допомогою диму - вводити в оману систему GPS , яка наводить дрони і ракети 😂
--------------------------
На Крымском мосту виден дым, сообщают местные жители. «Власти» заявили о «тренировке».


«Губернатор» Севастополя заявил: «Если видите дым в районе акватории Севастопольской бухты и в центре, то не переживайте. По информации от Черноморского флота - используются табельные средства аэрозольной маскировки, идет тренировка ))
показать весь комментарий
19.09.2023 10:36 Ответить
Який в рф лідер? він злочинець,який об'явлений в міжнародний розшук!
А такі як ти пердоган,з ним договорняки устраюєте.
показать весь комментарий
19.09.2023 10:38 Ответить
У ОЗГ теж є лідери.
показать весь комментарий
19.09.2023 10:42 Ответить
Дебіл, ***!
показать весь комментарий
19.09.2023 10:43 Ответить
Ердоган прикидається ніби нічого нерозуміє, і тіпа гадки не має, що диктаторам війна потрібна щоб нескінченно бути при владі.
показать весь комментарий
19.09.2023 10:46 Ответить
А Реджеп хіба не диктатор?
показать весь комментарий
19.09.2023 10:50 Ответить
а я хіба незрозуміло написав?
показать весь комментарий
19.09.2023 11:00 Ответить
"Путін виступає за якнайшвидше припинення цієї війни" - лукаво - цинічна фігура замовчування від Ердогана. Яку повторяють ще деякі і навіть папа з Риму.

"Путін виступає за якнайшвидше припинення цієї війни" на умовах Кремля. Однак навіть в такій завершеній фразі цинічна брехня: "припинення цієї війни" означає передишка, стратегічна пауза для накопичення сил для продовження війни з метою остаточного вирішення українського питання (остоточне вирішення єврейського питання по т. Гітлеру). Вже була одна стратегічна пауза після 2014 року, після втрату суверенітету над Кримом і територією ЛуганДон з їх референдумати, присоєдінєнієм к РФ..., яка тривала до 2014 р. (Ердоган симулюює відсутність історичної пам'яті). (Турецьке вторгнення на Кіпр - військове вторгнення https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D1%83%D1%80%D0%B5%D1%87%D1%87%D0%B8%D0%BD%D0%B0 Туреччини на острів Кіпр 20 липня 1974 року... - напевно стало одним зі світових прецедентів для Кремля

"Продолжительный европейский мир разрушен российской агрессией против Украины, начавшейся в 2014 году и принявшей вид ужасающей полномасштабной войны 24 февраля 2022 года. Как отнестись человечеству, жаждущему мира, к этой новой европейской войне: страшиться ее распространения и терпеть агрессию, или выступить решительно на стороне жертвы агрессии - Украины? Это - открытый вопрос."

У каждого из решений есть свои плюсы и минусы, и будущие последствия любого из них нам неизвестны. И хотя история никогда не повторяется один к одному, знание прошлого уменьшает возможность ошибок в будущем.

С середины 1930-х годов рейхсфюрер Германии Адольф Гитлер начал упразднять созданный Версальским договором порядок и расширять свои владения. Повністю

https://novayagazeta.eu/articles/2022/05/30/novyi-tridtsat-vosmoi?fbclid=*************************************************************
показать весь комментарий
19.09.2023 10:48 Ответить
І пан Путін виступає за якнайшвидше припинення цієї війни", - сказав він, коментуючи свої переговори з російським диктатор

показать весь комментарий
19.09.2023 10:51 Ответить
Хвилиночку а як же обіцяні шашлики?
показать весь комментарий
19.09.2023 10:51 Ответить
это тебе он пан, а так это х.йло
показать весь комментарий
19.09.2023 10:53 Ответить
Пан путен очень хочет закончить войну но украинцы сволочи не хотят умирать и отдать росиянам свои дома и жен. Ну ето же чистой воды фошизм со стороны Украины
показать весь комментарий
19.09.2023 10:54 Ответить
Компанія диктаторів. Ліберальні толерасти називають їх сором*язливо автократами

показать весь комментарий
19.09.2023 11:00 Ответить
довгий час...бо усім крім України це вигідно.
показать весь комментарий
19.09.2023 11:00 Ответить
Після кожного контакту з х.йлом усі контактери виходять ніби покусаними і інфікованими вурдалаком. Все, цей еродоган поламався, несіть іншого.
показать весь комментарий
19.09.2023 11:03 Ответить
а Україна витримає так довго воювати?
Всі почали в останній час казати що війна буде довогою, у всіх країнах війни нема, включаючи Росію, там мирне життя, а для України всі погодилися на довгу війну
показать весь комментарий
19.09.2023 11:03 Ответить
О...це ще та продажна хвой....а
показать весь комментарий
19.09.2023 11:11 Ответить
Може тривати, а може не тривати, в ЄС нас не беруть тому вони такі ж як рашка, ну і що такого він сказав?
показать весь комментарий
19.09.2023 11:13 Ответить
Нє, скоро перейде на Турцію і там вже буде тривалий час.І ***** буде виступати за якнайшвидше припинення,скаже що треба буде зробити.
показать весь комментарий
19.09.2023 11:16 Ответить
Ще одне побачило мир в очах вбивці...
показать весь комментарий
19.09.2023 11:19 Ответить
звичайно довго, і ти її спонсоруєш - "Туреччина закуповує у РФ вугілля з окупованого Донбасу"
показать весь комментарий
19.09.2023 11:22 Ответить
Если бы эти безпринципные барыги не наживались на войне то может быть и было по другому.
показать весь комментарий
19.09.2023 11:23 Ответить
"лише лідери України та РФ зможуть сказати, скільки триватиме війна. " Та ні, язиком плескати, не мішки таскати. Хто завгодно може сказати.
показать весь комментарий
19.09.2023 11:24 Ответить
звичайно турецькам гандонам вигідна війна, торгувати з рашкою наповну і допомогати обходити їм санкції, а щє шантажувати НАТО, але тупий пєрдоган мабуть не зрозумів шо у далекоглядній переспективі Турції це вилізе боком і дуже сильно
показать весь комментарий
19.09.2023 11:28 Ответить
А кто мешает ***** прекратить войну?!
показать весь комментарий
19.09.2023 11:32 Ответить
Головний передаст пукіна
показать весь комментарий
19.09.2023 11:43 Ответить
Війна в Україні, можливо, триватиме довгий час, - сказав Ердоган, який викупає у росії все крадене українське вугілля з окупованого Донбасу
показать весь комментарий
19.09.2023 11:52 Ответить
Це, мабуть, самий високий жираф...
показать весь комментарий
19.09.2023 11:53 Ответить
Чого накинулись на Ердогана? Ви ж самі з цим згодні. Тоді воюйте довго.
показать весь комментарий
19.09.2023 12:01 Ответить
Хитрожоп...
показать весь комментарий
19.09.2023 12:04 Ответить
> І пан Путін виступає за якнайшвидше припинення цієї війни

До речі, журналістка перепитала пердогана, звідки така думка, бо жодні з дій путіна не говорять про це. І пердоган парирував, що він опирається на слова путіна й вірить їм.

Тобто, султан вірить словам, а не діям - це все, що треба знати про цього турка.
показать весь комментарий
19.09.2023 12:27 Ответить
Війна в Україні, можливо, триватиме довгий час, - Ердоган Джерело:
Зе влада для цього робить тітанічні зусилля
показать весь комментарий
19.09.2023 12:46 Ответить
Особисто моя думка, яка звичайно нікого не цікавить, якщо судити реалістичними, а не ідеалістичними категоріями - ця жахлива війна скінчиться по типу розв'язання Карибської Кризи 1962 року - тобто прямими переговорами росії та США. Україна не може проводити переговори з мордором, оскільки це вже заборонено на законодавчому рівні, США, як основний наш керуючий партнер і військовий радник таких заборон не має.
показать весь комментарий
19.09.2023 13:44 Ответить