8736 посетителей онлайн
7 396 51

Я благодарен польскому народу за поддержку украинцев, - Зеленский

байден,зеленський

Президент Украины Владимир Зеленский выразил благодарность польскому народу за поддержку украинцев, страдающих от ужасов полномасштабной войны Российской Федерации.

Об этом он сказал во время встречи с президентом США Джо Байденом в Белом доме, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Укринформ.

"Я благодарен польскому народу, польскому обществу", - заметил Зеленский в ответ на вопрос польского журналиста о напряжении нынешних отношений между двумя странами.

Кроме того, Президент Украины подчеркнул, что прибыл в Вашингтон, чтобы укрепить международную коалицию для защиты украинских детей, семей, домов, свободы и демократии в мире.

"И начал я свой день в Конгрессе США, чтобы поблагодарить его членов и народ Америки за их большую, огромную поддержку", - сказал Зеленский.

Топ комментарии
+25
Політик з пятдесятирічним досвідом і актор мильних опер, яий вирішив, що вміння грати членом на роялі, цілком достатньо для того, щоб очолити державу!
показать весь комментарий
22.09.2023 00:03 Ответить
+18
Liznul ...da ?
показать весь комментарий
22.09.2023 00:17 Ответить
+13
дрючив він український народ. і досі дрючить. найтупішу його частину.
показать весь комментарий
22.09.2023 00:30 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Єдине за останні місяці висловлювання цього пр-та, з яким можна погодитись
показать весь комментарий
22.09.2023 00:03 Ответить
народ, суспільство.. але забув чи свідомо не згадав про вдячність польському керівництву.
показать весь комментарий
22.09.2023 02:06 Ответить
Політик з пятдесятирічним досвідом і актор мильних опер, яий вирішив, що вміння грати членом на роялі, цілком достатньо для того, щоб очолити державу!
показать весь комментарий
22.09.2023 00:03 Ответить
То вумний та мудрий 73 відсотковий наріт так вирішив, що члєнограй може очолити країну.
показать весь комментарий
22.09.2023 08:33 Ответить
Дуже дипломатично - подяка народу, і ігнорування політикам.

Непогано!
показать весь комментарий
22.09.2023 00:06 Ответить
ПОЛЯКАМ

Ще як були ми козаками,

А унії не чуть було,

Отам-то весело жилось!

Братались з вольними ляхами,

Пишались вольними степами,

В садах кохалися, цвіли,

Неначе лілії, дівчата.

Пишалася синами мати,

Синами вольними... Росли,

Росли сини і веселили

Старії скорбнії літа...

Отак-то, ляше, друже, брате!

Неситії ксьондзи, магнати

Нас порізнили, розвели,

А ми б і досі так жили.

Подай же руку козакові

І серце чистеє подай!

І знову іменем Христовим

Ми оновим наш тихий рай.

T. Шевченко
показать весь комментарий
22.09.2023 00:06 Ответить
Пан хамло, з якого гноїща ви вилізли?
показать весь комментарий
22.09.2023 07:00 Ответить
Щось із Андрієм Борисовичем, на задньому плані не те. Якби його тільки що витягли із каміна.
показать весь комментарий
22.09.2023 00:06 Ответить
чому "якби"
показать весь комментарий
22.09.2023 10:01 Ответить
Польща відправила в Україну 320 радянських танків і 14 літаків МіГ і більше не має запасів для доставки сусіду.

Поставки в Україну майже на третину зменшили польський військовий потенціал.
показать весь комментарий
22.09.2023 00:08 Ответить
а скільки вона натомість отримала ******** танків типу Абрамса і літаків типу Ф-16,35?
показать весь комментарий
22.09.2023 00:43 Ответить
За що заплатила, те й отримає (колись), Україна ж безкоштовно використовує польські танки і літаки.
показать весь комментарий
22.09.2023 01:07 Ответить
Тільки захищаючи мир у тому числі в польщі, гинуть не поляки, а гине цвіт нації України!
совкові танки і літаки - це металобрухт який можна купити, людей неможливо купити - це найцінніший ресурс, і ми його щоденно втрачаємо. Це якщо у вас в канаді про це не знають я тобі нагадаю.
показать весь комментарий
22.09.2023 06:26 Ответить
На Польщу ***** не нападало (хоча спільний кордон є) - засцяло, а на нас напало - не зачцяло. Чому б це?
показать весь комментарий
22.09.2023 07:35 Ответить
Окрім винищувачів, у липні Варшава також відправила до Збройних сил України 12 ударних вертольотів російського виробництва Ми-24. Що стосується артилерії, то Україні було передано 38 самохідних гаубиць («Краб» та «Гоздзікс»), продано 78 (марок «Краб» та «Ракс»), а Київ здійснив виплати за фінансової підтримки ЄС та США. Тепер українці мають 20 радянських РСЗВ «Град», отриманих від Польщі, кілька зенітних гармат, а також ракети земля-повітря та «повітря-повітря».
показать весь комментарий
22.09.2023 02:23 Ответить
Польща змогла поставити Збройним силам України 240 бойових машин піхоти, більшість з яких були закуплені за фінансування ЄС та США. Додамо сюди два десятки розвідувальних дронів, які також знайшли шлях з Польщі в Україну. Також було передано один турецький безпілотник Bayraktar, який став символічним подарунком польському народу. Чи варто говорити, що існує велика кількість стрілецької зброї та *********** до них.
показать весь комментарий
22.09.2023 02:26 Ответить
Тільки за мир у польщі гинуть українці, а не поляки. Мігранська криза дворічної давнини довела, що польска армія не здатна захисти власну країну навіть від беззбройних джамшутів.
До речі, українські біженці вже заплатили понад 3 млрд прямих податків у польщі, що повністю окупило ці польскі поставки зброї. А ще українці бустонули польську економіку, і це також багато мільярдів прибутків польщі.
Так що коли розказуєш історію про поставлені совокві танки, розказуй і про вигоди які отримала польща від війни в Україні
показать весь комментарий
22.09.2023 06:35 Ответить
нехай буде соромно тим хто вже декілька днів строчить і строчить пашквілі на зеленського, який, начебто, свідомо руйнує українсько-польські стосунки.
показать весь комментарий
22.09.2023 00:08 Ответить
Liznul ...da ?
показать весь комментарий
22.09.2023 00:17 Ответить
зеленський просто імбецил і жадібний виродок.
показать весь комментарий
22.09.2023 00:22 Ответить
виродок - згоден.

імбецил?

тоді як назвати того кого він на виборах як бог черепаху дрючив?

і нагадаю - хто ходить табуном за олігархами через 5 років опиняється рівно там де почав за ними йти.

за своїх треба триматися, за народ а не бути холуями в олігархів.
показать весь комментарий
22.09.2023 00:28 Ответить
дрючив він український народ. і досі дрючить. найтупішу його частину.
показать весь комментарий
22.09.2023 00:30 Ответить
і краще працювати на розумного хазяїна, ніж біти кріпаком у сраного клоуна, як зараз всі чоловіки в Україні.
показать весь комментарий
22.09.2023 00:33 Ответить
бути кріпаком погано що у клоуна що у кондитера.

як ви примудряєтеся з двох куп *** обирати ту яка менш смердить не розумію...

ви ж майбутнє своїх дітей олігархам за копійки продаєте.((

чи чим вони там з вами розраховуються.

не думаю що більш цінним аніж крихтами з барського стола.

а те що один з них иншого віддрючив на стадіоні для нас, для народа нічого не змінило бо пішов один зі своїми любими друзями і прийшов другий і привів уже своїх любих друзів.

чи скажете що єрмак чесний та не краде.

ага, щаз.
показать весь комментарий
22.09.2023 00:40 Ответить
Ідіть у підпілля!
показать весь комментарий
22.09.2023 00:55 Ответить
от ще бидляка послухаю. ага, розігнався.
показать весь комментарий
22.09.2023 00:58 Ответить
Я Вам порадив. Там однодумців знайдете!
показать весь комментарий
22.09.2023 01:05 Ответить
показать весь комментарий
22.09.2023 02:09 Ответить
фанат Ляшка? )
показать весь комментарий
22.09.2023 02:10 Ответить
так, таки так, батраком бути краще, ніж кріпаком
показать весь комментарий
22.09.2023 02:22 Ответить
а як назвати тих кого Зельць видрючив у зданим русні Бучі,Бородянці,Ізюмі.Херсоні.Маріуполі і т.д.?
показать весь комментарий
22.09.2023 00:45 Ответить
бидляків в розмову не кликали.
показать весь комментарий
22.09.2023 00:51 Ответить
ну так чого ти тоді тут отираєшся весь вечір?
показать весь комментарий
22.09.2023 00:53 Ответить
біжи в касу,отримай даром квиток на концерт 95-кварталу,заробив!
показать весь комментарий
22.09.2023 00:51 Ответить
таким, за всіх Президентів, соромно не буває, жовчі в них багато, хворі 😒
показать весь комментарий
22.09.2023 02:14 Ответить
Пістон йому вставили?
Але, так й не вибачився за бидлячество свое та своєї "команди".
показать весь комментарий
22.09.2023 00:17 Ответить
Два. А може і три.
показать весь комментарий
22.09.2023 00:23 Ответить
Новий папірець піднесли?
Швидко працюють. Мабуть **здюлини добрі були.
показать весь комментарий
22.09.2023 00:22 Ответить
А де Дєрьмак?
показать весь комментарий
22.09.2023 00:24 Ответить
О киосках шаурмы в ООН договаривается.
показать весь комментарий
22.09.2023 07:53 Ответить
путін також ******** звератись і навіть вітати українский народ, ігноруючи зеленського і його шоблу. Зелений виродок все більше нагадує путіна десь 3-му терміні.
показать весь комментарий
22.09.2023 00:24 Ответить
А ще в цій зустрічі було цікаво, як Байден розєпав польську владу, яка заявляла, що припинить поставки зброї Україні через свою територію. дуда так обісрався, що почав виправдовуватися у стилі парашників "нє всьо так адназначна", "єто другоє". А імбіцили тут на сайті розповідають, що із-за клятих фермерів, польща закриє транзит військової допомоги. Хєр там закриє! польща буде робити те, що скажуть США!
показать весь комментарий
22.09.2023 06:30 Ответить
Хотелось бы узнать кто кому выгодна продажа зерна,агромагнатам или государству? Единоличникам и мелким фермерам как выкручивали руки до войны так и продолжают дальше,от государства помощи ноль в отличие от польской власти которая наоборот поставила ставку на фермеров.
показать весь комментарий
22.09.2023 06:50 Ответить
Вот что Запад животворящий делает.
показать весь комментарий
22.09.2023 07:51 Ответить
Самое логичное высказывание в адрес Польши и Поляков за последнее время.
показать весь комментарий
22.09.2023 08:18 Ответить
Захід не надто стурбований загостренням конфлікту між Україною та Польщею. Усе налагодиться після виборів, кажуть політики. Це просто торговельна суперечка між сусідами, кажуть експерти.
показать весь комментарий
22.09.2023 08:19 Ответить
Jakoś nie widać.
показать весь комментарий
22.09.2023 09:27 Ответить