9871 посетитель онлайн
8 453 56

Институт украиноведения уволил заместителя директора Веденеева, продвигавшего российские нарративы

Директор Научно-исследовательского института украиноведения Василий Монах уволил своего заместителя Дмитрия Веденеева, из-за которого разгорелся скандал в соцсетях.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом сообщил экс-глава Украинского института национальной памяти Владимир Вятрович.

Веденеева избрали заместителем председателя Института украиноведения 21 сентября на собрании коллектива

"Декагебизация в действии. Веденеев больше не заместитель директора Института украиноведения. Спасибо всем неравнодушным", - написал Вятрович.

Институт украиноведения уволил заместителя директора Веденеева, продвигавшего российские нарративы 01

Напомним, Веденеева избрали заместителем председателя Института украиноведения 21 сентября на собрании коллектива.

Назначение Веденеева вызвало негодование в обществе. Во времена Януковича Дмитрий Веденеев был заместителем директора Украинского института национальной памяти. В этой должности он возрождал концепцию Голодомора по версии КГБ. Об этом отмечает на своей странице в Facebook сокоординатор движения "Простір свободи" и журналист Тарас Шамайда.

Институт украиноведения уволил заместителя директора Веденеева, продвигавшего российские нарративы 02

На назначение Веденеева на эту должность также отреагировал украинский историк и народный депутат Владимир Вятрович. По мнению историка, назначение Веденеева на эту должность недопустимо, тем более во время войны, так как он - озвучиватель российских нарративов о нашем прошлом.

В 2010-2014 годах Веденеев был заместителем главы Украинского института национальной памяти. По словам Вятровича, через эту структуру он продвигал выгодное для России видение Голодомора, а сам  озвучивал российские нарративы о нашем прошлом.

Топ комментарии
+17
Обраний на цю посаду колективом.

Отже, там і колектив з душком...
показать весь комментарий
27.09.2023 21:59 Ответить
+15
Звільнили бувшого КГБіста , але ж бувших КГБістів не буває 👍🏼🙂
показать весь комментарий
27.09.2023 21:44 Ответить
+13
Цю потвору колектив інституту обрав. Так може й колектив той нах звідти?
показать весь комментарий
27.09.2023 22:00 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Звільнили бувшого КГБіста , але ж бувших КГБістів не буває 👍🏼🙂
показать весь комментарий
27.09.2023 21:44 Ответить
2 метра під землею бувають... і бувші.
показать весь комментарий
27.09.2023 21:47 Ответить
А як і ХТО призначав цю плтвору? Нехай всіх звільняють‼️
показать весь комментарий
27.09.2023 23:04 Ответить
Нах*й за Урал
показать весь комментарий
27.09.2023 21:45 Ответить
Там по одному прізвищу зрозуміло, що то кацап. Скоріше за все, воно ще й корегувальник і працює з рашистами. Треба дуже ретельно перевірити його разом з усіма родичами.
показать весь комментарий
27.09.2023 21:48 Ответить
Чому не застреляться ті, хто його призначав? Дєдушка добре забашляв за посаду. Поліція тільки бабок на ринку спроможна розганяти
показать весь комментарий
27.09.2023 21:50 Ответить
Вєдєнєєва обрали заступником голови Інституту українознавства 21 вересня на зборах колективу Джерело:
показать весь комментарий
27.09.2023 21:52 Ответить
Колектив копати окопи для українських бійців.
показать весь комментарий
27.09.2023 22:12 Ответить
А яка підстава звільнення? Перша частина листа - який класний спеціаліст, потім - на директора чиниться тиск від громадськості і нарешті - звільнення без вказання статті КЗпП?
Цей кгбешнік виходить жертва, по відношенню до нього булінг, звільнили його незаконно, суд відновить на посаді. Тут питання до того директора Науково-дослідного інституту українознавства, що цей тип робить на цій посаді, якщо вибирає собі такого заступника.
показать весь комментарий
27.09.2023 21:55 Ответить
булінг - це змушування ходити на таку роботу старого пердуна в такому віці і з такою просовковою позицією
показать весь комментарий
27.09.2023 22:04 Ответить
І такого ворогв там - тисячі.
показать весь комментарий
27.09.2023 21:56 Ответить
показать весь комментарий
27.09.2023 21:58 Ответить
Обраний на цю посаду колективом.

Отже, там і колектив з душком...
показать весь комментарий
27.09.2023 21:59 Ответить
І з душком, і з невіглаством;
ще й інститут українознавства...
А зебіли - вони такі... всі без виключення.
показать весь комментарий
28.09.2023 00:27 Ответить
Цю потвору колектив інституту обрав. Так може й колектив той нах звідти?
показать весь комментарий
27.09.2023 22:00 Ответить
Правильно, ця "установа" утримується на бюджетні, тобто народні гроші. Для чого українському народу антиукраїнський заклад? Скороти, а гроші передати у школи, вчителям української мови...
показать весь комментарий
27.09.2023 22:07 Ответить
Так може всі інституції в країні розпустити, якщо керують ватні п**сти? Так виходить по твоїй логіці?
показать весь комментарий
28.09.2023 00:44 Ответить
Шкода, що не посадили
показать весь комментарий
27.09.2023 22:00 Ответить
Скоро скажеш, що Чайковський великий композитор або Залужний сумнівний полководець або Зеленський поганий президент і в тюрму. Адже це російські наративи. А якщо все це відразу скажеш - розстріл.
показать весь комментарий
27.09.2023 22:07 Ответить
Чим це від тебе тхе,Беато?
показать весь комментарий
27.09.2023 22:13 Ответить
реальністю від нього тхне.
показать весь комментарий
27.09.2023 22:16 Ответить
Тю, та від тебе також.
показать весь комментарий
27.09.2023 22:23 Ответить
Якщо поліцейський тебе застрелить, і при цьому буде кричати, що ти сепар - то йому нічого не буде, а ти здохнеш.
показать весь комментарий
27.09.2023 22:25 Ответить
а якшо ти - кацап, чи ше гірше - кацапский чмирь(кацапорилий), то після того як тебе застрелить поліціянт, то ще і насцить тобі на табло, можливо не він один!! 🤣🤣
такой вот он суровий, укроЫнскiй фошызм....
показать весь комментарий
27.09.2023 22:34 Ответить
А якщо ні? Ти придурок польський чув щось про закони і докази?
показать весь комментарий
27.09.2023 22:47 Ответить
Його в тюрму саджають? Як всією продажною колегією призначили, так колегією і звільнили, коли обісрались привселюдно. Вата труситься, що її за шкірки будуть викидувати з усіх колективів. Не переживай, не при цій владі. А поки знайди на ютубі розповідь Свєтлакова про поїзд і "а ви дакажитє!"
показать весь комментарий
28.09.2023 00:50 Ответить
Та тут цирк грьобаний вищого класу, ніж дилетант свєтлаков може заспівати.
показать весь комментарий
28.09.2023 00:53 Ответить
Закон і докази, це для нормальних краін, судів і прокурорів, а не для українських, і таких довпойопів як ти!!
показать весь комментарий
28.09.2023 04:41 Ответить
Полізла з тебе кацапська гниль.
показать весь комментарий
28.09.2023 05:36 Ответить
кацапьом від неі смердить, аж - очі ріже!! 🤣🤣
показать весь комментарий
27.09.2023 22:25 Ответить
І від Олєжки-партньора.
показать весь комментарий
27.09.2023 22:31 Ответить
Ти сепар маринований
показать весь комментарий
28.09.2023 00:36 Ответить
Згинь!
показать весь комментарий
28.09.2023 00:38 Ответить
Саме таке
показать весь комментарий
28.09.2023 00:39 Ответить
Ти забув мене ще назвати подоляцьким ботом або зеленосраким недоноском. Подивись в методичку, як там вам в пітєрській школі Пригожина пропонують.
показать весь комментарий
28.09.2023 00:44 Ответить
Ти що, на голову хворе? Тоді вибач, не зрозумів
показать весь комментарий
28.09.2023 00:44 Ответить
я В'ятровичу трохи вірю, але ж можна і в поліцію написати, що цей діяч порушує закони України. Ніхто заяву не написав.
показать весь комментарий
27.09.2023 22:09 Ответить
користі нині від таких заяв, як то кажуть в народі - Х. цілих та срі десятих
показать весь комментарий
28.09.2023 00:30 Ответить
моя полюція меня бєрєжот, ага
показать весь комментарий
28.09.2023 00:46 Ответить
Там ще слід інститут сім-ї і молоді прошерстити, у тій ж будівлі. Чимало там таких сиділо.
показать весь комментарий
27.09.2023 22:10 Ответить
та іх в усіх "інститутах", як - гімна!! 😡😡
показать весь комментарий
27.09.2023 22:19 Ответить
А по демографії прахвєсарша, яка з упоєнієм виси-ється про завіз мігрантів. Або я ще пам'ятаю, ще при янику, якісь -ін-ов ватніки під прикриттям інституту мовознавства на пресконференції розказували щось на зразок "нам як найпатріотичнішим українським мовознавцям дуже прикро визнавати, але українізація не має перспектив"
показать весь комментарий
28.09.2023 00:59 Ответить
а фулі ви чекали від кацапа, або від зачмирених кацапами(узкагаваящіг)????
Етнічних кацапів і їхніх чмирів, НЕ можна ставити на керівні та відповідальні посади!!!! НАВІТЬ після перевірок на детекторах, БО - якшо вони "зрадили" СВОЮ націю, то нас вони зрадять в два рази швидше!!!! 😡😡
показать весь комментарий
27.09.2023 22:17 Ответить
А чого ще було чекати від особи з трьома літерами є у прізвищі...
показать весь комментарий
27.09.2023 22:22 Ответить
Тобто роками т.зв. "наукова ****.ота" була сліпа й глуха???
показать весь комментарий
27.09.2023 23:14 Ответить
Требо вже давно крімілізувати статтю про ревізіонізм . Так само як в Європі вже давно атоматично штампуються вироки тим, хто спробує спростовувати Голокост .
Це робиться за ради протистояння ревізії нацизму .

Але з 2014 -2019 рік в країні була конституційна більшість по питанню Голодомору , але країною правили не національні інтереси , а сутто політичні й те , що Вятрович продав науку й національні інтереси на користь одної партії й одної ідеалогії , ціллю якої було призначити винними у Голодоморі усю комуністичну ідею й увесь марксизм , то з визнанням світом Голодомору як геноциду значної більшості українського народу не було просуванння а й на міліметр .
Бо требо було хоча б включити мизк науковця й зрозуміти , що ніколи СДПГ Германії , СПФ , КПІ -- тобто половина домінуючих й неомарксистких партій Європи не погодяться з такою формулою . Бо Маркс ніде не писав , що требо якійсь колгоспи робити , відбирати хліб у селян ... Навпаки Маркс дуже ганебно писав про якобинців як про катів й вбивць саме за схоже , що вони подавили криваво Вандею . Маркс не підтримав й паризьку Комууну знов таки через її криваві дії й катування .
В Швеції соціал-демократи правили (бо вигравали вибори) безперервно з 1938 по 1998 ... тобто 50 років поспіль . В Італії 30 років комуніст (але антисталініст) був мером Риму . Та й Оруел був троцкістом , коли воював в Іспанії за республіку .
А Вятрович таких речей не розумів . Як не розумів різницю між більшовизмом , комунізмом й соціал-демократичним рухом .
Требо було шукати формулювання -- провина за Голодомор повністтю лежить на сталіністах й неосталіністах . Злочини попередні - це більшовики .
Ось засудити сталінізм як людоневисницьку ідеалогію , цього требо було вимагати від Заходу . Засудити більшовизм як різновид лівого екстремізму . Щось на кшалт "червоних бригад" . Це була реальна задача й справедлива ціль .

Також требо було доводити те що було в реальному вимірі й що не так важко можливо довести , а ні якісь дуже сумнівні сентенції й висновки .
Бо ціль сталінізму не було знищити усю популяцію українців . В містах репресії відбувалися не по національній й не по етнічній ознаці . Сралін ненавидів головних (тоді) носіїв україства як етносу , тобто мови й носіїв відмінності українців від московитів - тобто селян й національно орієнтованну інтелігенцію . А асімілянтів-українців він не тільки не ненавидів , але навіть більше любив своїх грузин . Партійну еліту в Україні знищили меньше ніж в той же Грузії . Та й пролетаріїв не чепали , а навпаки -- вселяко штовхали .

Не політикою требо займатися , а наукою . А в історичній науці так буває , коли щось не підтверджуєтся документами й архіологією , але підтвержується щось інше й що науковцю як людині не до сподоби ...
Так факт антисемітизму батька підтверджувала Світлана Сталіна багатьма прикладами . А ось українофобських висловів не було . Але була стара образа на те , що Сраліна майже не ростріляли в 1918 році через поразки в Україні й він петлюрівців й махновців (через яких його ледь не репресували) він індентефікував з українськими селянами й інтелігенцією . А ось пролетарія й українця ворошилова сралін другом вважав ... й це був єдиний , хто лякався в 1937 роках арешту
показать весь комментарий
27.09.2023 23:15 Ответить
і Маркс був єврей, і Ульянов, і навіть Сталін мав єврейське коріння. І Голодомором в Україні керували комуністи єврейського походження. Так що не виправдовувай тут свою націю, не перекладай вину на ефімерних комуністів. І національне питання в цій справі також було присутнє.
До речі, і Зеленський - єврей. Хоч і не комуніст; але тільки тому, що ця "партія" (спеціально в лапках) заборонена, зусиллями того же Вятровича.
показать весь комментарий
28.09.2023 00:37 Ответить
Ось саме через таких неонацистів як ти , через такі вигадки у світі коливаються визнавати Голодомор геноцидом .
Бо замість наукового підходи , такі як ти "розумники" вживають "аргументи" недалугого імпотента , неврастеніка й психопата , в якого розуму не вистачило й школу закінчити й до 30 років не оволодіти жодним фахом . Бо за науковим визначенням еврей це виключно причетність до релігії , а в Марскса батько вже викрестився в лютеранство . Ульянова записали в праунука по сімейній легенді , яку з багатьох сестер й братів сіфілитика , тільки одна особа про це написала . За думкої інших сестер й братів лукіча та бабка була шведського походження . Інакше її син ніколи б не потрапив в лікарі імператорської родини , тим більш в часи Миколи Палкіна ... Що до рябого сраліна , то там де він народився , там ніколи ніякі іудеї не жили . То ж не Тбілісо й не Кутаісі ... Існує маса спогадів , в тому числі й родичів розтріляних сраліном більшовиків з Грузії . Усюди батьки сраліна жителі сільскої місцевості .

Ніколи й ніде ні до нацистів не після їх не існувало таке божевілля визначати причетність до євреїв по якихось дальніх родичах ...
Ну хто й коли Івана Нечуй-Левицького міг записати в іудеї тільки тому , що йому якись пращур надав призвище з сутто біблейським корінням . Або Івана Котляревського .
Тільки абсолютні невігласи , які жодного наукового й навіть навколонаукового твори не прочитали могли вигадати такий термін як "кров" . Бо з середини 19 століття кожний лікар й просто культурна людина знали , що саме кров в людині абсолютно не має жодних расовий й тим більш національних відмінностей . А якщо брати гени -- то національність або етнічнох приналежністі не існує з біологічної точки зору . Це виключно культурно-соціальний шар .
Саме тому усі цівільні держави вважать термін nationality більш охоплючим синонимом слова громадянство й це й пишеться у загранпачпорті того ж французького вихідця з Магрібу , що його національність - француз . А курду з Кьольна напишуть - німець .
показать весь комментарий
28.09.2023 01:19 Ответить
У саме комедне в Вашому переходу на особистість , так це спроба зачепити мене через ЗЕхвойду . На відміну від порохоботів для мене не буває "колишньої" ригоблювотини . Но можливе виключення це Льошик Гончаренко ... А ось батькозрадник Тарасик , Інка з Ринку й інші персонажі вони на завжди залишилия ригами . Й фофік й усе його оточеня у усі ці татарови , які щось там спробуть наарахамити або закулінічити якогось сивкокобилича . Я навіть Олександра Зінченка пом"ятаю . Я пом"ятаю хто був засновником ригоблювотини й хто був однопартійцем того ж мертветчука ... й саме тому визнаючи , що я би був би радий , якщо б обрали прям негайно замість колишнього боса Баканова Пєтю й тим більш -- Юлю . Але тоді в далекому 2019 році Пєтя був більш брехливим ніж Фофік ... Саме через подвійні стандарти , спробу узурпувати владу . Підкилимні договорняки з мертветчуком Пєтя й поклав владу Фофіку прямо у руки . Бо в другому турі голосували не за недолугого , а проти досветченого й розумного , але патентованного брехуна й лицеміра ...
Й тільки дрібна купка тоді помітила , що фофік вже до першого туру роздав такі ж недолугі й заздалагіть невиконні обіцянки . Й чим крайще обіцянка просто "нюжна пєрестат" стрєляті" гірша за "закінчити АТО за 3 тиждня" , або 1000 баксів кожному бійцю крайще за "каждому учітєлю как презіденту , а презіденту как учітєлю" Бо останнє дуже абстрактне й розтянуте в часі . А бійцям Петро обіцяв "як тільки стане презідентом" .
Ось зара ми усі засуджуємо іноземні бренди , які дуже повільно біжуть з московії . Але ж Пєтя цілих 2 роки пробув презідентом й платив податки в московії поки не закрив шоколадку у Ліпецьку .
показать весь комментарий
28.09.2023 01:54 Ответить
Чего то я совсем не в курсе и в статье не вижу - так чего он сказал такого про Голодомор, что такой хай поднялся?
показать весь комментарий
28.09.2023 00:17 Ответить
Розігнати весь цей колектив інституту і набрати нових, а головою комісії по відбору нових членів призначити п. В'ятровича.
показать весь комментарий
28.09.2023 00:38 Ответить
.а где этот деятель был раньше,как с 201х происходила мокшнизация Ukrainy ..Крайне интересно как зам занимался пропагандой устоев болот мацковии,а директор не при делах...
показать весь комментарий
28.09.2023 07:39 Ответить
В скільки такого лайнища залишається на посадах і сьогодні!!??
Особливо небезпечно що прокацапські погляди має критична більшості. *руцкагаварясчіх* молодиків покоління зеБЛІ.
Як і їхній президент, вони просувають теорію КАКАЯ РАЗНІЦА. Ця теорія по своїй ментальності є кацапською.
показать весь комментарий
28.09.2023 08:25 Ответить
"кто владеет настоящим - тот владеет прошлым"
Специалист-историк подберёт вам аргументы под любой заказ!
показать весь комментарий
28.09.2023 10:04 Ответить