9659 посетителей онлайн

Верещук призывает гражданских россиян поскорее покинуть Крым ради собственной безопасности

верещук

Гражданским россиянам, проживающим на территории временно оккупированного Крыма, следует как можно быстрее уехать ради собственной безопасности.

Сообщение с призывом вице-премьер и министр по вопросам реинтеграции временно оккупированных территорий Ирина Верещук опубликовала в фейсбуке, сообщает Цензор.НЕТ.

"На что рассчитывают многие тысячи россиян, которые в последние годы незаконно заехали в наш Крым. Потому что обычно все неприятное случается вдруг. Когда упадет крымский мост (это вопрос времени, это очевидно), когда будет перерезан сухопутный коридор, когда начнутся наземные бои на полуострове, что они будут делать?" - подчеркнула Верещук.

Она отметила, что быстро покинуть остров тысячам гражданских не удастся, ведь с перерезанными путями, когда вокруг бои, осуществить это нереально.

"Поэтому обращаюсь к гражданским россиянам, которые незаконно находятся на полуострове. Пребывание в украинском Крыму для вас опасно. Езжайте. Не будьте легкомысленными", - резюмировала Верещук.

Топ комментарии
+50
Ты бы, гнида зеленая, так беспокоилась о жителях территорий, с которых не выехали жители, послушав твое вранье накануне и в первые недели вторжения. Сотни тысяч смертей и на твоей совести.
показать весь комментарий
28.09.2023 22:05 Ответить
+27
Пригадайте як портновська шістка Смаглюк закликала жителів півночі КО сидіти вдома і не боятись рашистів і чим це все закінчилось. Немає жодних сумнівів на чиєму боці ці підкацаплені гниди.
показать весь комментарий
28.09.2023 22:14 Ответить
+24
Те відчуття, коли ця ******* більше турбується за кацапів, ніж за українців🤬🤬
показать весь комментарий
28.09.2023 22:10 Ответить
Комментировать
Сортировать:
На шаттлах поїдуть...
показать весь комментарий
28.09.2023 22:02 Ответить
показать весь комментарий
28.09.2023 22:18 Ответить
Це ж треба такідва прізвища типу українські "западенські"- але не від ВЕДМІДЬ з закінченням "чук" а від слова Медвідь (рашистський перевертень ) а ВЕРЕЩУК - то взагалі як човен назвеш...
показать весь комментарий
29.09.2023 05:13 Ответить
ну не всім же носити "гамериканське прізвище ГОНЧАР".
При чому тут прізвище УБОГА?
А як на рахунок прізвища ДОНЦОВ? Його носій етнічний "русскій"
показать весь комментарий
29.09.2023 08:20 Ответить
Усе що вона може
Закликати росіян?

Абсолютна нікчема! Нічого не робе для України.

Грати з посади без коливань!
показать весь комментарий
28.09.2023 23:31 Ответить
а то шо...вона прилетить на парасольці і всіх нажахає своєю пикою
показать весь комментарий
28.09.2023 22:04 Ответить
Кирзовая пыка еще ладно, я от ее тупого мычания скоро сам разбегусь в разные стороны.
показать весь комментарий
28.09.2023 22:09 Ответить
Так турбується про них ?
показать весь комментарий
28.09.2023 22:04 Ответить
Ну аякже, це ж її братушки.
показать весь комментарий
28.09.2023 22:12 Ответить
А хто такi " гражданськие росияне"?
показать весь комментарий
28.09.2023 22:29 Ответить
А шо робить " гражданським украīнцям"?
показать весь комментарий
29.09.2023 01:28 Ответить
Ты бы, гнида зеленая, так беспокоилась о жителях территорий, с которых не выехали жители, послушав твое вранье накануне и в первые недели вторжения. Сотни тысяч смертей и на твоей совести.
показать весь комментарий
28.09.2023 22:05 Ответить
100пудово!!
показать весь комментарий
28.09.2023 22:07 Ответить
Пригадайте як портновська шістка Смаглюк закликала жителів півночі КО сидіти вдома і не боятись рашистів і чим це все закінчилось. Немає жодних сумнівів на чиєму боці ці підкацаплені гниди.
показать весь комментарий
28.09.2023 22:14 Ответить
У неї немає совісті. Зовсім. Якщо у кацапа замість совісті росте "фуй" то у неї п"арасолька...
показать весь комментарий
28.09.2023 22:56 Ответить
не п"арасолька ,а "пілотка" , для кацапського "фуя"
показать весь комментарий
29.09.2023 13:46 Ответить
А я закликав би нашу Мері Дупінс (та й Зє!рпентарій у повному складі) якнайшвидше покинути Україну заради власної безпеки.
показать весь комментарий
28.09.2023 22:05 Ответить
Вересчучка як ото бiлини об`iлася. Не поймешь кому сваливать. Пару дней назад наших выдворяла, теперь за кацапов взялася.
показать весь комментарий
28.09.2023 22:06 Ответить
Хаб всьо?
показать весь комментарий
28.09.2023 22:08 Ответить
Хаб тупости?
показать весь комментарий
28.09.2023 22:10 Ответить
Кримчани, не слухайте верещук, все, що вона говорила і робила, чомусь йшло на вред Україні.
показать весь комментарий
28.09.2023 22:09 Ответить
А шож ти кур.ва не закликала українців перед вторгненням виїзджати з Півдня України - скіки людей загинуло, згвалтовано. Будь ти проклята.
показать весь комментарий
28.09.2023 22:09 Ответить
Верещить як завжди. 🤭
показать весь комментарий
28.09.2023 22:10 Ответить
Те відчуття, коли ця ******* більше турбується за кацапів, ніж за українців🤬🤬
показать весь комментарий
28.09.2023 22:10 Ответить
Відчуття вас не підводить...
показать весь комментарий
28.09.2023 22:40 Ответить
Дайте їй вже сєльодки, аби пельку свою стулила. Блювати хочеться від цієї дешевої бравади.
показать весь комментарий
28.09.2023 22:11 Ответить
З молоком.
показать весь комментарий
28.09.2023 22:13 Ответить
Таке враження, що ця ***** з парасолькою більше турбується за кацапів ніж за українців! Бо це ж вони тоді у лютому закликали нас НЕ ПАНІКУВАТИ і готуватись до шашликів і...нас і поклали десятки чи навіть сотні тисяч! А тут вона переймається за них, бідося, бо бачте - "коли почнуться наземні бої на півострові, що вони робитимуть?"
Боже, і за що ж ОЦЕ всім нам?
показать весь комментарий
28.09.2023 22:12 Ответить
За вибір 2019!
показать весь комментарий
28.09.2023 22:26 Ответить
Після 24-ого закликала лишатись вдома, а зараз виїхати, турбується мабуть щоб окупаційним війскам на довше вистачяло, ліків, води та продовольства.
показать весь комментарий
28.09.2023 22:13 Ответить
показать весь комментарий
28.09.2023 22:14 Ответить
Типо, на лаврова смахивает, заездили бедную.
показать весь комментарий
28.09.2023 22:15 Ответить
Мені ця картинка трохи Ганку-Ге нагадала. Пригадуєте таку істоту?
...Отак подивився на цих потвор, і думаю: а може професор Ломброзо таки мав рацію?..
показать весь комментарий
29.09.2023 01:32 Ответить
Та й хер з ними. Хай пливуть на матрацах, чи ще як. Яка нам різниця?
показать весь комментарий
28.09.2023 22:15 Ответить
***** ти з вухами... А українців у Маріуполі у лютому 2022 року закликала не панікувати. Мразота зелена.
показать весь комментарий
28.09.2023 22:23 Ответить
чому ж ти сучисько не попередила Українців на початку 2022 року ???
показать весь комментарий
28.09.2023 22:24 Ответить
якби ти так закликала у лютому 22 року ......
показать весь комментарий
28.09.2023 22:27 Ответить
А шатли їм надаш? Бож це расяне,а не українці!
показать весь комментарий
28.09.2023 22:27 Ответить
Ну коли сама бездарна міністерша треба щось вигадувати ,а хіба вона розуміє якою ціною даєтся звільнення кожного кілометра ,зате як швидко розмінували кримський перешийок і чонгар ,що дало змогу рашистам за пять днів окупувати і південь і якби не генерал Марченко рашисти дійшли б до Одеси,адже все робилось до здачі півдня.
показать весь комментарий
28.09.2023 22:43 Ответить
Клоунесса. Вже будь-якому останньому дегенерату зрозуміло, що Україна до Криму не добереться. А поодинокі удари ракетами та дронами до масової загибелі не призводять, нас в 500 разів більше бомбили і нічого.
показать весь комментарий
28.09.2023 22:43 Ответить
Добре, що в ЗСУ не "останні дегенерати", яким як тобі все вже зрозуміло...
показать весь комментарий
28.09.2023 23:13 Ответить
А ти впевнений, що ЗСУ там сліпо вірять, що вони от-от будуть в Криму? Чи через півроку? Чи через рік?
Я вже бачу, що навіть у придурошних пазітіффних експердів націленість наступу з деокупації Криму до чи хоча б перерубання коридору до нього девальвували вже до звільнення Токмаку, або хоча б блокування ЖД-дороги до нього. Чи це не сигнал, що про Крим у ніякій ближній перспективі можна і не мріяти? Чи ти будеш і далі продовжувати кидатись лозунгами, які ніякими ресурсами і реальністю не базуються.
показать весь комментарий
28.09.2023 23:20 Ответить
очень трогательная забота о безопасности росиян.
показать весь комментарий
28.09.2023 23:06 Ответить
Цікаво, виходить що вона намагається звільнити від покарання росіян?!
показать весь комментарий
28.09.2023 23:08 Ответить
Генератор безглуздих ідей та глупства.
показать весь комментарий
28.09.2023 23:11 Ответить
Мері Поппінс ******!
показать весь комментарий
28.09.2023 23:17 Ответить
Ви помилились, бо Мері Попінс була позитивним персонажем. Про істоту на Зє!-парасолі правильно писати - Мері Дупінс.
показать весь комментарий
29.09.2023 01:35 Ответить
Коли ця **** не мита вже покине Україну ?
показать весь комментарий
29.09.2023 00:25 Ответить
После отсидки пожизненного вместе с ЩЕНЕВТИКОМ.
показать весь комментарий
29.09.2023 06:12 Ответить
нарешті до даунів дійшло, що з українських земель треба виганяти мосКАЛів, а не українців!!
бо всі останні півтора роки ця верещук верещала, що українцям треба виїжджати зі своїх земель, щоб ніби-то полегшити звільнення земель і в результаті НІ ЗЕМЕЛЬ, НІ УКРАЇНЦІВ НА ТИХ ЗЕМЛЯХ!!!!
показать весь комментарий
29.09.2023 01:34 Ответить
Поверь, не дошло. Это случайно у тебя сложилось такое мнение. Просто она выслуживается перед Кремлем, спасает оккупантов. На украинцев ей насрать.
показать весь комментарий
29.09.2023 06:14 Ответить
Окуеть тварь. Участвствовала в подготовки к сдаче территорий Украины, убеждала украинцев в отсутствии необходимости эвакуации, а тут сдает цели ЗСУ и спасает русню.
показать весь комментарий
29.09.2023 06:11 Ответить
В неї душа болить за раСЄян.Ментально близькі їй створіння ,jopt.
показать весь комментарий
29.09.2023 06:53 Ответить