8499 посетителей онлайн

Россия не сможет эффективно противодействовать ATACMS, - Игнат

ігнат

Российские военные не смогут эффективно противодействовать дальнобойным ракетам ATACMS, способным поражать цели на расстоянии 300 км.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом сообщает РБК-Украина со ссылкой на представителя Воздушных сил ВСУ Юрия Игната в эфире телемарафона.

Отметим, что Украина получила от Британии и Франции ракеты Storm Shadow/Scalp, имеющие дальность более 250 км. Впрочем, как отмечает Игнат, ракет много не бывает.

"Сейчас есть тандем. Надеемся на трио с немецкой ракетой Taurus, ну и квартет дополнил бы неплохо ATACMS", - сказал он.

Топ комментарии
+14
До чого ця пугалка якщо нам їх ще не дали і ми не знаємо їх ефективність?...
показать весь комментарий
01.10.2023 20:53 Ответить
+14
Цей сраний телемарафон слід негайно закрити хоча б для того, аби патякали на зразок Буданова, Данілова, Кулеби, Ігната і т.п. нарешті зайнялися своїми службовими обов'язками, а не мололи всякі дурниці на камеру. Кожного дня якась нова, абсолютно непотрібна маячня ні про що.
показать весь комментарий
01.10.2023 21:19 Ответить
+8
А вони в нас вже є? ЗСУ їх випробували? До чого такі заявочки!
показать весь комментарий
01.10.2023 21:03 Ответить
Комментировать
Сортировать:
До чого ця пугалка якщо нам їх ще не дали і ми не знаємо їх ефективність?...
показать весь комментарий
01.10.2023 20:53 Ответить
їми вже причесали штаб вмс рф
показать весь комментарий
01.10.2023 20:56 Ответить
Ви впевнені? Якщо так, то добре... Офіційно кажуть, що ще не дали...
показать весь комментарий
01.10.2023 21:10 Ответить
коли офіційнго кажуть що ще не дали, це свідчить що вже дали, і навіть виконали бойове завдання.
показать весь комментарий
01.10.2023 21:33 Ответить
По факту - да, а по росТВ - «Мы их щелкаем как орехи, уничтожены десятки»....
Ну, типа, как над штабом ЧФ - штабом по всем ракетам....
показать весь комментарий
01.10.2023 20:55 Ответить
Незбиваємого не буває, існують погані збивачі. Так само говорили про хаймарси і шторми, через деякий час раха навчилась їх виявляти, пригнічувати ребом, збивати.
показать весь комментарий
01.10.2023 20:55 Ответить
Західна зброя це не радяньська яка у ху&ла.

чому?

Тому що нема технологій. Усе старе.

Тому ці розмови « Що ми щелкаем как орешки»- це тринжежь кацапськой пропаганди.
показать весь комментарий
01.10.2023 21:15 Ответить
Хаймарс коштує 150 тис. дол, і щоб його збити тратять декілька зенітних ракет по 1-2 млн. дол. Так що радійте, коли кацапи кажуть, що вони збили Хаймарс, а якщо вони кажуть, що "пригнітили РЄБом", то це значить, що не збили і Хаймарс попав точно в ціль
показать весь комментарий
01.10.2023 21:56 Ответить
Якщо ракет будуть сотні,з дозволами стріляти по москальській території,то це велика сила для України.
показать весь комментарий
01.10.2023 20:56 Ответить
Ці ракети мають набагато нижчу точність влучання.ніж крилатві ракети Шторм Шедов і понад в два рази в них менша маса,бойової частини.Якщо звісно порівнювати звичайну бойову частину,а не касетну.
показать весь комментарий
01.10.2023 20:59 Ответить
Це звідки у тебе, троль, дані про точність влучання ?
показать весь комментарий
01.10.2023 22:39 Ответить
Офіційні дані ракети відкриті.Шторм Шедов надточна крилата ракета.
показать весь комментарий
01.10.2023 23:22 Ответить
Троль, які "офіційні" дані? Ти ще про вашу, російську С400 розкажи, де "офіційно вражає цілі на відстані 400 км" ?
показать весь комментарий
01.10.2023 23:57 Ответить
https://uk.wikipedia.org/wiki/ATACMS
показать весь комментарий
02.10.2023 02:09 Ответить
Читай таблицю по посиланю.Там є значення кво.В Шторм Шедов,це значення до трьох метрів.
показать весь комментарий
02.10.2023 02:10 Ответить
.
показать весь комментарий
02.10.2023 09:51 Ответить
Нічого смішного не бачу.
показать весь комментарий
02.10.2023 10:14 Ответить
Тільки остання модифікація ATACMS ,а офіційно передали з касетною бойовою частиною.
показать весь комментарий
01.10.2023 23:25 Ответить
А вони в нас вже є? ЗСУ їх випробували? До чого такі заявочки!
показать весь комментарий
01.10.2023 21:03 Ответить
И шо? Один хрен не дадут. Эстонии дают, а Украине хер с маслом.
показать весь комментарий
01.10.2023 21:06 Ответить
"Росія не зможе ефективно протидіяти ATACMS" - елементарно, позвонять Байдену і ніяких Атакмс...
показать весь комментарий
01.10.2023 21:07 Ответить
Ігнат, чого під час нічних тривог шахедами, світло в містах не вимикаєте? А треба! Ще й прожектори включати, наводити на шахеди. Статисти ви наші...
показать весь комментарий
01.10.2023 21:10 Ответить
Чим від сотень шахедів зимою відбиватись? Десятком абрамсів і обіцянками атакамс?
показать весь комментарий
01.10.2023 21:19 Ответить
Німеччина обіцяла поставити потрібну кількість Гепардів для знищення шахідів.
показать весь комментарий
02.10.2023 00:19 Ответить
Цей сраний телемарафон слід негайно закрити хоча б для того, аби патякали на зразок Буданова, Данілова, Кулеби, Ігната і т.п. нарешті зайнялися своїми службовими обов'язками, а не мололи всякі дурниці на камеру. Кожного дня якась нова, абсолютно непотрібна маячня ні про що.
показать весь комментарий
01.10.2023 21:19 Ответить
Ну всё пиз@а кацам раз он сказал.
Шо,Ливерная колбаса подари ракеты,опять?
показать весь комментарий
01.10.2023 21:31 Ответить
Та і F- 35 теж не погано , дурень думкою богатіє Расчехліте своїх олегархів та за 30-ть років хвате на все , ще висточить на підводни човни
показать весь комментарий
01.10.2023 21:38 Ответить
росія також не може ефективно протидіяти "вільхі" і "гром-2". І що з того??
показать весь комментарий
01.10.2023 21:48 Ответить
Их надо делать,а то халява-вот шо с того.
Халявы не бывает много.
показать весь комментарий
01.10.2023 22:05 Ответить
ааа, ну да. Послідовники Тарана рулять.
показать весь комментарий
01.10.2023 22:12 Ответить
ATACMS це ні про що. Їх нам дають в касетній версії. Це для враження живої сили противника яка має зібратися спеціально для знищеня в одному місці на відкритій площині...
показать весь комментарий
01.10.2023 22:37 Ответить
Тобто це кидок з боку союзників? Я розумію, що при правильному використанні ефект буде, але це зовсім інші ефекти і результати.
показать весь комментарий
01.10.2023 22:55 Ответить
Так. Це піар. Жодної загрози для обєктів типу кримського мосту ці високоточні ракети не несуть.
показать весь комментарий
01.10.2023 23:00 Ответить
Втім, як зазначає Ігнат, ракет багато не буває
=============
Це факт. Звичайно бажано було б, щоб однієї серії вони були. Тому що техніки скоро ё*нуться обслуговувати стільки різних