10282 посетителя онлайн

Венгрия предлагает уменьшить пакет помощи ЕС для Украины, - Bloomberg

орбан

По информации Bloomberg, Венгрия предложила уменьшить наполовину предлагаемый пакет помощи Европейского Союза для Украины в 50 миллиардов евро.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на ZN.ua.

На прошлой неделе Венгрия сообщила странам-членам ЕС, что 25 миллиардов евро будет достаточно для Украины на данном этапе, говорят люди, знакомые с этим вопросом, а другая часть может быть выделена позже, в зависимости от потребностей Украины, добавили собеседники агентства.

Правительство Орбана ссылалось на ряд проблем, включая собственную неспособность получить доступ к критически важным фондам ЕС из-за проблем с верховенством права и коррупцией, а также на то, что, по его словам, соседняя Украина плохо относится к этническим венграм.

По словам лица, знакомого с переговорами, ЕС может разблокировать почти 13 миллиардов евро финансирования для Венгрии в этом году, что совпадает с усилиями, направленными на то, чтобы заставить Орбана уступить, сообщает источник. Украина также ослабляет критику Орбана, изъяв венгерский OTP Bank из Перечня международных спонсоров войны России в Украине, удовлетворив еще одно ключевое требование Будапешта.

Программа для Украины является частью пересмотра долгосрочного бюджета ЕС, также предусматривающего дополнительное финансирование на общую сумму 66 миллиардов евро. Европейская Комиссия, исполнительный орган ЕС, надеялась на заключение соглашения до конца года. Но разногласия в позициях общего пересмотра бюджета ЕС, которые могут подорвать необходимое для его принятия единодушие, помешали усилиям достичь своевременного решения.

Государства-члены должны окончательно согласовать нерешенные элементы пакета помощи Украине, включая роль национальных правительств в надзоре за ним, гибкость инструмента или распределение грантов, гарантий и кредитов, добавили участники дискуссии. Венгрия является одной из стран, призывающих к усилению роли государств-членов в реализации программы.

Топ комментарии
+26
Рідкі підори ...
показать весь комментарий
03.10.2023 23:07 Ответить
+18
Ці гандони ще тілька нам буквально на голову не висрались. Дипломатія в нас вузькоспеціалізується на відосиках?
показать весь комментарий
03.10.2023 23:10 Ответить
+17
А не простіше виключити Угорщину з ЄС, та не перейматися її забаганками?
показать весь комментарий
03.10.2023 23:09 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Рідкі підори ...
показать весь комментарий
03.10.2023 23:07 Ответить
Кацапи. Кочові.
показать весь комментарий
03.10.2023 23:39 Ответить
Зараз словаки підтягнуться.
показать весь комментарий
04.10.2023 07:10 Ответить
А не простіше виключити Угорщину з ЄС, та не перейматися її забаганками?
показать весь комментарий
03.10.2023 23:09 Ответить
Простіше виключити орбана з проросіськими ***********, але то політика сили нині невідома заходу
показать весь комментарий
03.10.2023 23:12 Ответить
Хватить марити, з ЄС нікого не збираються виключати, треба щось робити з тим що є, так прогинатися це вже зовсім звиздець...
показать весь комментарий
03.10.2023 23:28 Ответить
Договір про Європейський Союз не містить явної процедури примусового вилучення однієї держави з ЄС. Відповідальність за рішення про вихід із ЄС лежить виключно на самій державі-члені.

Однак стаття 7 Договору про Європейський Союз передбачає механізм, який може застосовуватися у випадку, якщо держава систематично порушує основні цінності ЄС, такі як демократія, правова держава та захист прав людини. Цей механізм називається "процедура за статтею 7".

Процедура за статтею 7 може бути запущена Європейською комісією, Європейським парламентом або однією з держав-членів ЄС. Вона включає кілька етапів, у тому числі виявлення систематичного порушення, діалог з державою, що порушує, і прийняття відповідних рекомендацій або рішень на рівні Ради Європейського Союзу.

Проте важливо зазначити, що процедура статті 7 не передбачає примусового виключення держави з ЄС. У випадку, якщо було вжито серйозних заходів, аж до позбавлення голосу на Раді, держава-член все одно залишається членом ЄС. Виняток із ЄС може статися лише з власної волі держави-члена шляхом застосування процедури, описаної у статті 50 Договору про Європейський Союз.
показать весь комментарий
04.10.2023 09:42 Ответить
Ніщо не заважає членам ЄС змінити деякі положення договору.
показать весь комментарий
04.10.2023 10:26 Ответить
Мабуть, щоб щось змінити, треба щоб проголосували ВСІ члени ЄС. Замкнуте коло...
показать весь комментарий
04.10.2023 11:06 Ответить
Точно - от малесенькій Угорщині, на яку ніхто не нападав - потрбно 25 мільярдів - і у 5 раз більшій Україні, яка веде війну на виживання - теж 25 мільярдів. Це ж не угорці - їх не жалко орбанам.
показать весь комментарий
03.10.2023 23:09 Ответить
Ці гандони ще тілька нам буквально на голову не висрались. Дипломатія в нас вузькоспеціалізується на відосиках?
показать весь комментарий
03.10.2023 23:10 Ответить
Біда в тому що не тільки нам. З тим "рівноправієм" ЄС догралася, що Орбан, фіг ложивши на демократію та борьбу з коррупцією, вертить ЄС як хоче =(
показать весь комментарий
03.10.2023 23:30 Ответить
Предлагаю уменьшить орбона
показать весь комментарий
03.10.2023 23:11 Ответить
фіцо підтримає.
показать весь комментарий
03.10.2023 23:13 Ответить
Люди оооочень нетрадиционной сексуальной ориентации.
показать весь комментарий
03.10.2023 23:14 Ответить
******** мадяр)Воно думає,що якщо зменшать то йому все те й перепаде)як і новоспечений словак.
показать весь комментарий
03.10.2023 23:14 Ответить
Все гадав, кого він мені нагадує. Нарешті прийшло:

Я Водяной, я Водяной,

Поговорил бы кто со мной,

А то мои подружки,

Пиявки да лягушки.

Фу, какая гадость.

Эх, жизнь моя - жестянка,

Да ну её в болото,

Живу я, как поганка,

А мне летать, а мне летать,

А мне летать охота.
показать весь комментарий
03.10.2023 23:18 Ответить
Ніяк не можу визначитись, який орбан буде кращим: зарізаний чи повішений?
показать весь комментарий
03.10.2023 23:19 Ответить
Два в одному.
показать весь комментарий
04.10.2023 07:48 Ответить
тобто буквально тиждень тому зе-лупа з дєрьмаком прогнулися й вивели мадярський банк з-під санкцій, а у відповідь мадярська свиня продовжує свій шантаж. що наступне - може їхній прапор на ратуші в ужгороді?! а де фірмове звертання зеленого ублюдка на кшталт: "слишь, орбан, ти чьо?!" ну, так, як до байдена та воллеса...
але я маю підозру, що до орбана так "ніззя", тому, що дєрьмачня "нє вєліт"; тому, що орбан - він союзник кацапів... а дєрьмачня - агент відповідальний, вказівки гру рф виконує точно...
показать весь комментарий
03.10.2023 23:20 Ответить
Прикольно, завтра ця жаба вимагатиме щоб усі в Єврокомісії і України стояли на головах не менше години на добу, і всі стоятимуть, бо в іншому випадку це буде ображати закарпатських угорців.
показать весь комментарий
03.10.2023 23:21 Ответить
Курві Орбану хрін на комірець, щоб макітра не гойлалася.
показать весь комментарий
03.10.2023 23:23 Ответить
Усе каже правильно. Якщо терпіли прокачують своіми трубами йому газ та нафту, коли їх поздячать з усіх боків, то логічно народжується думка, що терпіли до того ж ще й мазохісти. Тобто, можна і пайку врізати, і .......
показать весь комментарий
03.10.2023 23:26 Ответить
Це не Північна Корея і навіть не Афганістан,
Це ЙОббіканутий орБАНІСТАН
показать весь комментарий
03.10.2023 23:26 Ответить
А шо сталося, ***** більше не допомагає? 😆
показать весь комментарий
03.10.2023 23:28 Ответить
А нафіга коли ЄС саме поможе, ще дякує скаже, що не сильно блокував =(
показать весь комментарий
03.10.2023 23:31 Ответить
Цікаво, українські спецслужби ніколи не розглядали варіант "умиротворення" Орбана?

Що там про український Моссад говорили...
показать весь комментарий
03.10.2023 23:30 Ответить
Угорщина пропонує зменшити пакет допомоги ЄС для України----Україна,пропонує послати угорщину *****!!!,,усім Світом!,
показать весь комментарий
03.10.2023 23:31 Ответить
Запропонувати ЄС пропорційно зменшити суму, яку Угорщина прагне отримати від ЄС.
На 50%.
З обов'язковою невербальною демонстрацією Орбану пропонованого зменшення фінансування лівою витягнутою рукою з покладеною на неї долонею правої руки напроти ліктевого суглобу.
показать весь комментарий
03.10.2023 23:36 Ответить
Дуже слушна пропозиція!
показать весь комментарий
04.10.2023 07:51 Ответить
Я пропоную зменшити угорщину
показать весь комментарий
03.10.2023 23:40 Ответить
Це вже клініка.
показать весь комментарий
03.10.2023 23:43 Ответить
Про цього обрана уйобка нема чого писати, воно виригає завжди однаково проти України. Про нього можна написати всього 2рази, коли його самі мадяри скинуть і коли воно подохне.
показать весь комментарий
03.10.2023 23:46 Ответить
А як українці живуть в угорщині, яке там ставлення до них, чи є українські школи, дітсадки на мадярщині???? Може пора розмовляти з ними симетрично?
показать весь комментарий
03.10.2023 23:53 Ответить
я его ненавижу
показать весь комментарий
03.10.2023 23:55 Ответить
А 1956 рік не пійшов до тями ?
показать весь комментарий
04.10.2023 00:03 Ответить
хтось би їм язика зменшив,

за бабло рашистського фюрера все продадуть,
десь на родичах мабуть ховає біткойни чи на кіпрі вже
показать весь комментарий
04.10.2023 00:18 Ответить
Перепыть им московский нефтепровол и газопровод типа на ремонт.
показать весь комментарий
04.10.2023 06:51 Ответить
Так несподівано...
показать весь комментарий
04.10.2023 08:34 Ответить
Пропоную зменшити Орбана на 30 сантиметрів.
показать весь комментарий
04.10.2023 08:45 Ответить
У него, скорее всего, максимум 8 см.
показать весь комментарий
04.10.2023 12:46 Ответить
Наскільки воно зріже допомогу, настільки одразу зкоротити прокачку нафти.
показать весь комментарий
04.10.2023 08:48 Ответить
Як тошнить повтора Орбан
Не розумію як Україна вживеться з цією тварюкою коли увійде в ЄС
Не хотілося б щоб піти в ЄС і ця потвора буде сидіти і проти України всіх налаштовувати
показать весь комментарий
04.10.2023 09:04 Ответить
вот это все кукареканье зауральских ******* результат "работы" паДлолюков с братом из фсб, агента фсб Елдака , продажных Крыс таранов, резниковых, венедиктовых которых Оманский Нарко Дурак место тюрьмы ставит дипломатами и т.д какой поп такой и приход + рыговский Пи...р шуфрич который с паспортом венгрии ездит туда консультировать ******* какую подлянку сделать только ручной малюк этого не знает или не хочет знать....
показать весь комментарий
04.10.2023 09:18 Ответить
Не туди *уйло війною поліз, якби туди то точно вже окупував би всю країну.
показать весь комментарий
04.10.2023 09:22 Ответить
А якщо Орбану зменшити допомогу від ЄС
показать весь комментарий
04.10.2023 09:51 Ответить
Ну скільки можна мати таку беззубість до Угорщини ?!
МЗС, СБУ не спить!
Можно ж просто оголосити підозри, санкції, податки, митні збори тощо всім підприємствам в Уа де є великі угорські активи. Почати їх кошмарити іншою мовою. І потім баш на баш. Ви нам згоди а ми вам дозволи. Треба бути ініціативним, не можна постійно ходити з капелюхом в руці .
показать весь комментарий
04.10.2023 10:37 Ответить