9132 посетителя онлайн

На Ореховском направлении россияне больше не могут проводить все контратаки и противостоять украинскому прорыву, - ISW

рф,армія,техніка

Российские подразделения, которые постоянно воюют на Ореховском направлении, утратили свои боевые возможности.

Так считают аналитики Института изучения войны (ISW), информирует Цензор.НЕТ.

Министр обороны России Сергей Шойгу во время селекторного совещания с российским военным руководством отметил странную группу российских вооруженных формирований, действующих в западном направлении Запорожской области.

Шойгу приписывает успешные российские оборонные операции вокруг Работино и Ивового подразделениям 70-го гвардейского мотострелкового полка (42-я мотострелковая дивизия, 58-я общевойсковая армия, Южный военный округ), 56-й воздушно-десантной бригады (56-й воздушной армии). военного округа), 56-го десантно-штурмового (ВДВ) полка (7-й дивизии ВДВ), 810-й бригады морской пехоты (Черноморского флота) и 291-й гвардейской артиллерийской бригады (58-й армии ПДВО) во время совещания военного командования 3 октября", - говорится в отчете.

Эксперты заметили, что Шойгу не выделил других формирований, которым обычно приписывают удержание линии Работино-Вербовое, такие как 108-й полк (7-я дивизия ВДВ) или 247-й полк (7-я дивизия ВДВ).

По мнению специалистов, министерство обороны России регулярно намеренно умаляет или завышает достижение определенных командиров, чтобы достичь политических целей Шойгу или российского военного командования.

По оценкам ISW, привлечение 70-го гвардейского мотострелкового полка к этим контратакам свидетельствует о том, что боевые возможности активных элементов 7-й дивизии ВДВ значительно ухудшились, и что они больше не могут проводить все контратаки вдоль украинского прорыва на Ореховском направлении.

Топ комментарии
+8
Мене смішить емблема 247-й полку Він - "ваздушна-десантный" Іменується "казачий" А на емблемі - "протазани" схрещені! А протазан (з моменту виникнення та модернізації його з мисливської "рогатини") як бойова зброя був чисто піхотним Бо його центр маси був зміщений вперед - для колючо-рубаного удару (Він в процесі розвитку замінив різні види бойових сокир у піхотних підрозділах) А древкова зброя кавалеристів центр маси має ближче до їх руки - так нею легше управлять в бою Але більше всього "убиває" "туг" ("бунчук") на протазані Він - з хвоста тварини родини собачих (такі носили на списах "тугджі" (прапороносці") - кавалеристи нерегулярних частин російської армії до 18 ст Але це були КАЛМИКИ - а не козаки!) Один хвіст на списі означав військовий загін типу ескадрону При командирові полку повинні носить "бунчук" з ДВОМА хвостами
Ну - нічого! Ще трохи - і 247-й полк стане "історією" російських збройних сил
показать весь комментарий
04.10.2023 06:46 Ответить
+5
Эскадрон конных водолазов с парашютами.
показать весь комментарий
04.10.2023 06:50 Ответить
+5
Та кацапні аби щось на себе причепити. Їм і х#й на лобі намалюй-будуть гардіться.
показать весь комментарий
04.10.2023 06:55 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
04.10.2023 06:55 Ответить


це непорушна традиція пєтухів
показать весь комментарий
04.10.2023 07:35 Ответить
показать весь комментарий
04.10.2023 08:05 Ответить
Саме про це я і написав!
показать весь комментарий
04.10.2023 09:12 Ответить
Сьогодні не можуть, а завтра отримають підкріплення і знову зможуть(
показать весь комментарий
04.10.2023 07:40 Ответить
ага..."низький моральний дух" і всьо такоє...
показать весь комментарий
04.10.2023 08:01 Ответить
Нє... при чому тут "моральний дух"?!? Їх там просто фізично стає настільки мало, що штурмовики ЗСУ починають по позиціях ходити безперешкодно. Чи ви думаєте оці повідомлення "така-то бригада ДШВ почала контратаку на позиції ЗСУ, але в процесі була вимушена відійти з початкових позицій", вони вигадані? С хєра лі? Вони починають атаку, ЗСУ концентрує арту на наступаючих та на вихідні позиції насипає касетами. Потім йде контратака ЗСУ - і там у ворога деякий час фізично немає кому захищати ті позиції.

Звісно, потім "з глибини" висуваються резерви, підтягуються суміжники, та й ЗСУ не завжди контратакує для того, аби зайняті позиції залиши собі - не все зручно захищати.
показать весь комментарий
04.10.2023 12:48 Ответить
відповідь на ваш допис.
Росія вдалася до нової тактики - "еластичної оборони", - NYT Джерело:
показать весь комментарий
04.10.2023 13:07 Ответить
Ця "нова тактика" написана в совкових підручниках вже років 50. Генерали в нашому ГШ - вчилися за тими ж підручниками. Але вони ще й по інших підручниках останні 20 років вчилися.

Тому всі спроби засрашинців "відновити положення" навколо Роботиного та Вербового, підрозділами цілих 4 (ЧОТИРЬОХ) ДШВ-дивізій призводять тільки до того, що вони вимушені відводити "сточені" полки та бригади з-за втрати тими боєздатності в результаті критичних втрат, які призводять до втрати керовеності. А це - більше 20-25% особового складу.
показать весь комментарий
04.10.2023 21:58 Ответить