12875 посетителей онлайн
4 740 31

Завладение недвижимым имуществом Львовского автобусного завода: сообщено о подозрении российскому олигарху Чуркину

чуркін

Сотрудники ГБР сообщили о подозрении российскому олигарху Игорю Чуркину, который организовал и завладел недвижимым имуществом ЗАО "Завод коммунального транспорта" (бывший ОАО "Львовский автомобильный завод").

Действия россиянина привели к убыткам предприятия более чем в 350 млн грн. Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-центр ГБР.

Установлено, что в 2005 году Игорь Чуркин был избран председателем наблюдательного совета ЗАО "Завод коммунального транспорта". Это позволяло олигарху производить организационно-распорядительные функции на предприятии, в том числе принимать решение об отчуждении объектов недвижимого имущества.

В 2008 году он организовал отчуждение 8 объектов недвижимого имущества бывшего государственного предприятия Львовского автомобильного завода. Их новыми собственниками стали его коммерческие структуры.

"Для проведения сделки Чуркин дал указание подчиненному подделать официальные финансовые документы ЗАО "Завод коммунального транспорта". Они были использованы для снятия всех финансовых обременений с объектов недвижимого имущества, что сэкономило деньги олигарху и позволило фактически украсть часть помещений завода", - говорится в сообщении.

Похожую схему российский олигарх повторил в 2016 году. Он организовал подлог судебного решения, которое стало основанием создания якобы законных условий для отчуждения недвижимого имущества завода в пользу его группы предприятий.

По данным ГБР, сумма ущерба, нанесенного ЗАО "Завод коммунального транспорта", составляет более 367 млн грн.

В настоящее время имущество завода возвращено государству.

Россиянину сообщено о подозрении по статье 358 (подделка с целью использования официального документа, составленного в определенной законом форме и содержащего предусмотренные законом реквизиты, совершенная повторно по предварительному сговору группой лиц, соединенная с организацией использования заведомо подложного документа) и по статье 191 (завладение имуществом путем злоупотребления своим служебным положением совершенное повторно по предварительному сговору группой лиц в особо крупных размерах) УК Украины.

Санкция статей предусматривает наказание в виде лишения свободы сроком до двенадцати лет.

Процессуальное руководство осуществляет Офис Генерального прокурора.

Топ комментарии
+12
А яка ж скотина передала чи віддала це майно расєскаму алєгарху???????? Тут місцеві влади з кодного обасного центру повіддавали за копійки заводи та фабрики...рашисти їх порізали на металобрухт...Хто посадить цих госпідарів????????
показать весь комментарий
04.10.2023 14:23 Ответить
+9
Цей Чуркін обанкротив підприємство, яке ще 15 років тому нормально працювало і навіть до Євро-2012 ******* автобуси і тролейбуси поставляло!
До речі, він племінник того Чуркіна, що в ООН ******, а потім копита відкинув!
показать весь комментарий
04.10.2023 14:19 Ответить
+4
А Садовому?
показать весь комментарий
04.10.2023 14:20 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Цей Чуркін обанкротив підприємство, яке ще 15 років тому нормально працювало і навіть до Євро-2012 ******* автобуси і тролейбуси поставляло!
До речі, він племінник того Чуркіна, що в ООН ******, а потім копита відкинув!
показать весь комментарий
04.10.2023 14:19 Ответить
А Садовому?
показать весь комментарий
04.10.2023 14:20 Ответить
садового НЕ чіпають...-це друг руZZкого Злодія фрідмана....

а рашист фрідман...друг арахамії.....
показать весь комментарий
04.10.2023 14:25 Ответить
У Арахамії друзів немає. Тільки спільники.
показать весь комментарий
04.10.2023 14:51 Ответить
Кучмі. Садового тут ніхто й не питав. Тим більше, оборудка сталась ще 2001-му, а Садовий прийняв мерство в 2006-му, так що ... То Данілич з кумпанією такої херні наробив, що ще нашим правнукам розгрібати прийдеться.
показать весь комментарий
04.10.2023 14:25 Ответить
Кучма+Чєчєтов
показать весь комментарий
04.10.2023 14:30 Ответить
А яка ж скотина передала чи віддала це майно расєскаму алєгарху???????? Тут місцеві влади з кодного обасного центру повіддавали за копійки заводи та фабрики...рашисти їх порізали на металобрухт...Хто посадить цих госпідарів????????
показать весь комментарий
04.10.2023 14:23 Ответить
ааа їх багато тих "суддів" та "юристів" ... є різні труби....та труба...
показать весь комментарий
04.10.2023 14:27 Ответить
Пілять! місцеві влади НЕ ВІДДАВАЛИ! Їх ніхто й не питав, то Кучма зі своєю зграєю. До речі, а хто там того кучму на трон посадив? А ну, признавайтесь? О тож, курва.
показать весь комментарий
04.10.2023 14:27 Ответить
та яка різниця???? всерівно місцева влада була зацікавлена....в нас у Вінниці наприклад порізали на метал підшипниковий завод який славився на пів світу....Верстати вивезли ХЗ куди... Потім підшипники ми купували у раші....А де наші нафтопереробні заводи????? Теж порізано крім одного - і раша знов нас посадила на свою нафтову голку.... Все бізнес - знищити у нас - і продавати нам своє.... Так що треба садити бариг починаючи з 1991 року
показать весь комментарий
04.10.2023 14:33 Ответить
Не доходить? Ще раз! Приватизацією, згідно законодавства займається фонд держмайна і кадмін! Ніхто місцеву владу, що приватизувати і що з тим робити не питав і не питає!
От коли йдеш до виборчої урни вмикай мозок, щоб знову чергову кучму не вибрати чи паяца.
показать весь комментарий
04.10.2023 14:41 Ответить
так як я з меншості,мозок вмикати не бачу змісту - 73% на слідуючих виборах знов прголосує за того кого покаже телевізор... так фонд держмайна продавай типу нашим "бізнесменам" які потім перепродували кацапам...
показать весь комментарий
04.10.2023 14:45 Ответить
Це не місцеві влади, це Фонд держмайна взагалі-то... Якщо точніше. то на момент придбання ЛАЗу Чуркіним його очолював Чєчєтов!
показать весь комментарий
04.10.2023 14:27 Ответить
насправлі ЛАЗ купив не Чуркін - він був всього лиш маріонеткою-прокладкою на яку все офіційно оформляли
показать весь комментарий
04.10.2023 17:21 Ответить
Ну про підозру повідомили, а де зараз це монголоїдне непорозуміння????????
показать весь комментарий
04.10.2023 14:25 Ответить
Жирує на кредит від нашого держ.банка
https://www.epravda.com.ua/news/2022/07/8/689011/
показать весь комментарий
04.10.2023 14:34 Ответить
Працівники ДБР повідомляють підозри як правило тим,кому вони своєю підозрою на хвіст солі насиплять.Імітація ,а хто з дбрів за клістрони відповів,коли залишили більше як на пять місяців частину ракет ППО сліпою???
показать весь комментарий
04.10.2023 14:27 Ответить
а де в той час була міська влада? не бачила чи закрила очі навмисне?! яким чином державна власність стала приватною? ще й російського жуліка?
показать весь комментарий
04.10.2023 14:28 Ответить
А як саме повідомлено по Вайберу, Телеграм чи ВацАп?
показать весь комментарий
04.10.2023 14:28 Ответить
Знищили наше чергове підприємство і завозили бульбашине лайно МАЗи.
До цього чуркі не подягнетесь, але ж подільники тут і на місці є.
показать весь комментарий
04.10.2023 14:31 Ответить
Майно повернуто державі.... В якому стані? На тому майні можна автобуси виробляти? Здається ще декілька років тому виробничі території заводу вже почали забудовувати житловими будинками.
показать весь комментарий
04.10.2023 14:31 Ответить
ТАК І Є - на місці колишніх гігантів- торгово-розважальні або житлові комплекси.... у нас у Вінниці де тільки є вільний клаптик землі- все забудовують.... але робочих мість більше не стало....одним словом - ортодоксальні бариги...
показать весь комментарий
04.10.2023 14:36 Ответить
садовий як завжди не при дєлах...
показать весь комментарий
04.10.2023 14:36 Ответить
Это в США мэр - это царь в городе, т.к. его горожане избрали. У нас все мэры "не при делах". И даже не потому, что они "барыги". А потому, что согласно нашей Конституции, мэры - это про дороги, канализации и парки. Кроме коммунального хозяйства, влиять они ни на что не могут.
показать весь комментарий
04.10.2023 15:00 Ответить
Власти много не бывает. Кроме того, в результате децентрализации в городах появились деньги (а в больших городах - много денег). Плюс - влияние на выборы. Под мерами рекламные плоскости, местное ТВ и т.п.
А популярные меры (Кличко например) могут и конкуренцию на выборах президента составить. Зачем же зеленым такая конкуренция? Хотя Кличко - это отдельная боль ...
показать весь комментарий
04.10.2023 15:15 Ответить
Тоді чом зевлада намагається посунути всіх мерів в містах де її просто послали і на неї поклали?
До речі, садового не чіпають, яким би х.ом він не був. Чому?
показать весь комментарий
04.10.2023 15:13 Ответить
майно повернули таки? скільки і в якому стані? а виробництво ЛАЗів відновлять на цьому майні? а бравим ДБР та генпрокурору відомо,що цей кацап Чуркін ще є й власником Днвпровського вагонобудівного заводу? там все чотко? цікаво,як Чуркін,який давно знищив ЛАЗ протримався аж до 2023-го?що 5 років робив попередній президентик і його команда свинарчуків?
показать весь комментарий
04.10.2023 15:04 Ответить
Це зевлада показує боротьбу з олігархами і корупцією, бо їх взяли за яйця?
показать весь комментарий
04.10.2023 15:07 Ответить
А давайте так пройдемся по кожному українському екс-підприємству.
І тоді буде зрозуміло на які кошти існує батальон Монако, Лондон, Париж....
І звідки в Україні з'явились нев@бені підприємці тіпо Пінчуків, Фірташів, Ахметових ..., тощо
показать весь комментарий
04.10.2023 16:03 Ответить