8997 посетителей онлайн
4 892 118

Не нужно отождествлять народ Палестины с боевиками ХАМАС, - Боррель

боррель

ЕС и его партнеры должны четко разделять террористов ХАМАС и народ и администрацию Палестины. Следует продолжить финансирование гуманитарных программ в регионе.

Об этом Высокий представитель ЕС Жозеп Боррель заявил в Омане во время пресс-конференции по итогам неформальной встречи министров иностранных дел Евросоюза, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Укринформ.

"Есть четкое разделение между ХАМАС, народом и Палестинской администрацией. Мы считаем ХАМАС террористической организацией… Но Палестинская администрация – это другое дело, она является нашим партнером. Мы не имеем дело с ХАМАС, но поддерживаем и работаем вместе с Палестинской администрацией. И не все палестинцы являются террористами. Поэтому коллективное наказание всех палестинцев было бы несправедливым и непродуктивным, это было бы против наших интересов и против интересов мира", - сказал Боррель.

По его словам, большинство европейских министров поддержали декларацию о разрешении кризиса на Ближнем Востоке. Она требует не блокировать поставки гражданскому населению в Газе воды, продовольствия и электричества. Для жителей Газы, желающих уехать в Египет, должны быть открыты гуманитарные коридоры.

Боррель также отметил, что поставки гуманитарной помощи Евросоюзу для Палестины не прекращались.

Кроме того, он подтвердил, что Еврокомиссия предложила пересмотреть помощь, предоставляемую ЕС Палестине, чтобы убедиться, что финансирование не имеет связи с террористической деятельностью движения ХАМАС.

Топ комментарии
+37
ну, почалооооооооооося! харошиє палєстінци? гляньте, що звичайні "цивільні" жителі Гази творили на вулицях з нагоди терористичної атаки!
показать весь комментарий
11.10.2023 08:57 Ответить
+30
Была бы сейчас Макрель у власти, она бы живо распорядилась отправить пароходы и самолеты за миллионами беженцев в солнечную Палестину; приняла бы их всех и обогрела за деньги немецких налогоплательщиков; всем бы дала пожизненные социальные выплаты и жилье. Уже есть опыт! Потом бы они расползлись быпо всей Европе, но налогоплательщиками они так и не станут. Им надо хорошо кушать и плодить новых обитателей Европы. Работать будут европейцы.
показать весь комментарий
11.10.2023 09:05 Ответить
+28
О--- запел песню старую!
показать весь комментарий
11.10.2023 08:56 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
немцы не поддерживали Гитлера
кацапы - пуйло
палестинцы - хамас
показать весь комментарий
11.10.2023 09:49 Ответить
Я вже таке десь чув.
«Не треба ототожнювати народ росії з путіним»
показать весь комментарий
11.10.2023 09:49 Ответить
ЕСЛИ израиль устроит геноцид палестинцев то какая разница между ним и хамасом и российской властью . СЛАВА УКРАИНЕ!
показать весь комментарий
11.10.2023 09:50 Ответить
Почему богатые арабские страны не принимают всю эту дикую орду у себя в качестве беженцев? ОАЭ, Саудовская Аравия, та же Турция с хитро@опым Эрдоганом? Вот накуя эта толпа ленивых ( прекрасно знаю арабский менталитет, работал с ними) , агрессивных дикарей со своими средневековыми устоями в Европе.
показать весь комментарий
11.10.2023 10:11 Ответить
Бо не для того тая орда створювалась...
показать весь комментарий
11.10.2023 11:26 Ответить
А для чого ця орда в Європі - треба спитати авторів теорії "мультикультуризму".
показать весь комментарий
11.10.2023 11:29 Ответить
Саме народ Палестини обрав Хамас на останніх виборах.
показать весь комментарий
11.10.2023 10:12 Ответить
zapel *********** !!!!
показать весь комментарий
11.10.2023 10:41 Ответить
Повинна бути як раз колективна відповідальні, бо тероризм це є частиною їх суспільства. Так само як колись жителі Дрездена, Хіросіми та Нагасакі відповили за підтримку націзму. Так само і звичайни кацапи повинні відповісти за підтримку рашизму
показать весь комментарий
11.10.2023 10:47 Ответить
Трохи лукавить Борель. Палестинська адміністрація це і є ХАМАС, інакше б вони не дозволили цій ***** статись. А от палестинський народ це дійсно не ХАМАС, хоч вони і задурені нацистською пропагандою.Вбивати палестнських дітей і жінок бомбами, це точно не вбивати ХАМАС. Вбивати дітей це чисте зло.
показать весь комментарий
11.10.2023 10:52 Ответить
Десь я вже таке чув...
От, згадав: "Укронєонацисти восємь лєт дамбілі дєтєй бамбаса"!!!
показать весь комментарий
11.10.2023 11:32 Ответить
Ха ха ха , почалося
показать весь комментарий
11.10.2023 11:16 Ответить
Як вже ці толерантні борелі з гутеришами дістали: російська армія-то не російський народ, бойовики хамас-то не палестинський народ. А чиї ж вони, чи не є вони тим самим народом?
показать весь комментарий
11.10.2023 11:18 Ответить
Й це лише кріхітна частина того пазлу , який може описати рівень спільного "мислення" в Газі як мінімум ... Але очевидний факт , що якби не підтримка Ізраїля Абу Мазена так й короля Йорданії , то б хамас обрали б й на Увест Бенку й в Іорданії .
Серед палестинських арабів якщо й є хтось адекватний , то йому , щоб спокійно жити , требо в дома мати кулемет й РПГ , служити в поліції ПА й мати купу друзів таких як він й пересуватися виключно такими групами .

Газа 11.09.2002 требо передивитися ці відео як там вулиця раділа й танцювала . Те ж саме було коли в Мадріді вокзал взірвали , що зрозуміти т.з. "палестинский народ" .

Люди не розуміють , що в середовищі віруючих арабів мусульман навіть арабської спілноти не існує . Хоча араби це єдиний повноцінний етнос з великою історією й культурою , й епосом , й літературою й наукою . Усі ці сирійці , ліванці , йорданці -- це не не етноси й не народи . Вони дуже самі себе так не ідентефікують .. В них є лише Коран й Шаріат , а там ніяких народів існувати не може в межах ісламської умми .
Єдина їх чіль - це формування всесвітнього халіфату . Й це не ідея як європейці кажуть екстремістів -- це записано в Корані . Це мовив Мухамад , а іслам канонізує будь що , що мовив Пророк й що коїв він - теж канонізованно . Від цього й термін є спеціальний - "дуалізм ісламо" .
Бо як жива людина Махамад прожив довге життя й певний період добрим й гуманим , толерантним до сусідів іншої віри . А потім став агресивним й войовничим .
Тобто в Корані добра людина знайде для себе мотивацію поведінки й садист , педофіл й ман"як вбивця теж . Тому згідно з Кораном й ісламістким вченням добродій Рефат Чубаров правий , й садіст Усама -- теж .
Требо розуміти , що канони не тільки ісламу , але й іудаїзму вони складалися примітивними вівчарами --людьми свого часу й свого роду зайняття ...
Й іудаїзм не став ширмою для різного роду ман"яків й садистів виключно через те , що ця релігія формувалася купою людей . А купа завжди мудрійша за одного Мухамада . Й у купи людей є критичне мислення , й вони називають царя Давіда великим, але й грішним . Й вказують що поганого він зробив . Йще іудейська віра вона самоізоляціоністка . Там нема ідеї обертання інших народів в свою віру . Цілий рік требо проходити "випробування" щоб перейти в іудаїзм . В іслам можно перейти однією фразою , зато вийти з ісламу можно лише тебе не лякає сокира ката . Шаріат придписує за перхід мусульманина чи в іудаїзм , чи в християнство -- смертна кара .
Саме тому така міра є доказом того, що в країнах ісламу або які були під владою ісламу усі християні й іудеї жили ранійше за мусульман . Навіть якщо вони арабомовні , вони нащадки греків Візантії , вони нащадки поломників й хрестоносців .
10 тисяч іудеїв Іерусалима живуть в цьому місті 3 тисячи років . Й саме араби в різні періоди прийшли на ці землі . Й вже після іудеїв й християн -- теж .
Подавна більшість арабів прийшла в Палестину не ранійше за 130 років тому . Бо ця земля фізично не могла прогодувати більше 30-50 тисяч примітвних елян на тому рівні технологій .
Коли в Палестині з"явився Ротшильд , заснував там заводи й виробництва . Прийшли араби з перенаселеного Єгіпту , Лівану й Сирії . Там для селян клімат м"ягший й природних джерел води в рази більше .
Пустелею бачив Палестину Гоголь й Марк Твен теж . Галілєя була лиса ... Бо араби були бедуїнами й їх атари з"ядали увесь шар трави в цьому нагоррі .... А за три місяці субропічних дощів селеві струми багнюки змивали й дерева , бо трава захищала дерева , але після атар вівещь й коз ... солнце 30ї паралелі до корню вижигало траву остаточно - й у дерев не було захисти .

Сьогодняшня зелена зона в долині є рукоробню , через певні обмежання ... випасати отари на схилах гор й пагорбів .
показать весь комментарий
11.10.2023 11:25 Ответить
Нет народа Палестины!
Есть народ ХАМАСА!
показать весь комментарий
11.10.2023 12:43 Ответить
Ага , порасказуй тут про геноцид , поки що усе наоборот . До суботи , ми арабов весь час цілували в дупу , лізали , тіль щоб не образити не дай Бог , грошей довали багато , їжу , воду ,електрику , рабочі місця . Як що ви не розумієте то краще не чого не кажить , не півторуюте лівацьку пропоганду . Щоб розуміти що коїться треба тут жити
показать весь комментарий
11.10.2023 12:49 Ответить
https://vm.tiktok.com/ZMjx6RdP3/. СЛАВА УКРАИНЕ!
показать весь комментарий
11.10.2023 12:56 Ответить
Хочу вам нагадати , що ми не Білі в ПАР , до речі там зараз єлектрики не має , постійної . А як що ви не знаєте , єлектрику Бліжньому Сходу подорували Євреї .Це наша земля і ми тут залишемося , а як що араби не хочуть жити мирно , то їм потрібно буде робити вибір .
показать весь комментарий
11.10.2023 13:58 Ответить
Страница 2 из 2