10288 посетителей онлайн
8 381 87

В Газе армия Израиля ликвидировала министра экономики ХАМАС Шамалу, - пресс-секретарь ЦАХАЛ

терорист,хамас

Израильская армия ликвидировала министра экономики боевиков ХАМАСа Джавада Абу Шамалу. Также ликвидирован высокопоставленный член ХАМАС Закарий Абу Маамара в Газе.

Об этом сообщил главный спикер Армии обороны Израиля контрадмирал Даниэль Хагари, передает Цензор.НЕТ.

"Сегодня ночью (10 октября – ред.) самолет ЦАХАЛа убил Джавада Абу Шамалу, министра экономики террористической организации ХАМАС.

В должности он руководил финансами организации и выделял средства на финансирование и управление терроризмом внутри и за пределами Сектора Газа", - говорится в сообщении.

Также Хагари заявил о ликвидации "одного из высокопоставленных членов политического бюро террористической организации ХАМАС, занимавшего должность руководителя отдела национальных связей организации". Речь идет, по его словам, о Закарии Абу Маамаре – "главе министерства национальных отношений в политическом бюро террористической организации ХАМАС в Секторе Газа".

Спикер армии Израиля сообщил, что на своем посту Абу Маамар отвечал за "принятие решений в Газе, обеспечение внутренних отношений и координацию между организациями Газы".

Чиновников ХАМАС ликвидировали в Хан-Юнисе на юге Сектора Газа.

Топ комментарии
+22
показать весь комментарий
10.10.2023 17:28 Ответить
+21
Ізраїль не заспокоїться, поки не знищить Хамас.Щоб забезпечити мир ,знову хоч на 50 років.
І в сраці має, ті озабоченності ООН.
показать весь комментарий
10.10.2023 17:05 Ответить
+18
Молодці ізраільтяни, швиденько наповнюють Джаганнам високопоставленими шайтанами.
показать весь комментарий
10.10.2023 17:03 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Молодці ізраільтяни, швиденько наповнюють Джаганнам високопоставленими шайтанами.
показать весь комментарий
10.10.2023 17:03 Ответить
показать весь комментарий
10.10.2023 17:28 Ответить
А ти так впевнений по всім пунктам?
- немає комендантської години? В Ізраілі оголошено "стан війни", який передбачає і комендантську годину. Те ж стосується і цензури.
- пред'яв і закидів союзникам? Почекай , не все одразу. Будуть, якщо війна затягнеться і мт ресурси Ізраіля будуть спустошуватись. Але якби воно за наш рахунок не поповнялось(.
З іншим згоден, але на рахунок марафону - спочатку він дійсно був потрібен, але затягнулося. До того ж ряд каналів на нього не пішли. Тут вже питання скоріш до власників, хоча, наприклад, ІСТВ його обійшло, створивши ІСТВ2, який не в марафоні і там крутять свій контент.

З.І. Хто такі друзі Шмигаля?))
показать весь комментарий
10.10.2023 18:54 Ответить
Ізраїль не заспокоїться, поки не знищить Хамас.Щоб забезпечити мир ,знову хоч на 50 років.
І в сраці має, ті озабоченності ООН.
показать весь комментарий
10.10.2023 17:05 Ответить
Их прикрывают авианосец, подлодки, эсминцы. Кроме того, у них у самих под тысячу f16и f15. Потому они могут. У нас другая ситуация.
показать весь комментарий
10.10.2023 17:09 Ответить
Це цілком відомо всім...Україна веде війну з регулярними військами. а не з бармалєями
показать весь комментарий
10.10.2023 17:16 Ответить
Та там і без прикриття. В хамасу пво майже на нулі, відстані малі, там літає все що може и насипає
показать весь комментарий
10.10.2023 17:21 Ответить
Та це і так відомо, Ізріїль витрачав гроші на ракети, літаки, танки, а не на дороги, чи просять снаряди в США? Ні, все є своє, на відміну від наших можновладців, які мало того, що мізер виділяли на армію, та ще й примудрядися мародерити, закупляти яйця по 17 грн. ті інше.
показать весь комментарий
10.10.2023 17:46 Ответить
Сегодня туда полетели геркулесы из США с оружием и боеприпасами. По дороге и другое оборудование уже морем. США финансирует противоракетные системы - купол, стрелы, пращу давида и т.д. Потому не все там так просто.
показать весь комментарий
10.10.2023 17:51 Ответить
І що, що поперла зброя із США? Це на подальші дії, а вже декілька днів армія Ізраїлю має все для проведення операцій по знищенню ворога. Не захищайте владу, бо прийдкться пригадати "бузковий парк" в Херсоні та інші такі "бузкові" по всій Україні, які виходили зустрічати ворога з пляшками із запальною сумішшю і голими руками. Особисто я стояв на блокпосту без нічого, а місцеву приходили із мисливськими рушницями. У мене не було рушниці, бо там де застала мене війна у мене нічого не було і куди я тільки не з'являвся була відмова, а в деяких місцях і не було куди звертатися. А нашу владу, на відміну від Ізраїля, попереджали за декілька місяців.
показать весь комментарий
10.10.2023 18:10 Ответить
і не забувайте що Ізраїль має ядерну зброю, і підводні човни також, з ядерними ракетами!
показать весь комментарий
10.10.2023 17:49 Ответить
Не варто забувати також, що бойові дії ведуться на території розміром з третину Харкова,
показать весь комментарий
10.10.2023 18:01 Ответить
вам дебілам сказали таку маячню, а ви почали носитися з нею, як дурні з писаною торбою!!! площа сектора гази 365 км кв (населення 2 млн.), площа Харкова 350 км кв.! тебе що в гуглі забанили, чи мозок відсутній, щоб інформацію перевіряти?
показать весь комментарий
10.10.2023 18:09 Ответить
І? Ізраіль лупане ядерною зброєю по Газі?
показать весь комментарий
10.10.2023 18:58 Ответить
тобі думати заборонили? це застереження для іранських гнид!
показать весь комментарий
10.10.2023 20:30 Ответить
Так тримати!
показать весь комментарий
10.10.2023 17:08 Ответить
Не можу второпати: кому це було вигідно? Куча вбитих людей, з однієї та іншої сторони. На що?
показать весь комментарий
10.10.2023 17:09 Ответить
А від гази скоро взагалі залишаться руїни.
О це так хамас підставив звичайних людей.
показать весь комментарий
10.10.2023 17:14 Ответить
Звичайні люди не підтримують терористів.
показать весь комментарий
10.10.2023 17:22 Ответить
то не звичайні люди, то пособники терористів, їх брати, сестри, діти і батьки. ПОдивіться як вони радіють захопленим заручникам. Для прикладу, після всіх ментівських звірств на Майдані захоплені в полон менти були живі, здорові і майже не відпижжені. Отака різниця між людьми і звірями.
показать весь комментарий
10.10.2023 17:22 Ответить
масква лікуєт.
показать весь комментарий
10.10.2023 17:16 Ответить
Можна вже зараз почати перелічувати на пальцях кому це вигідно.
1. *****. Увага світу переключилася з України на Ізраїль, в "глобального заходу" додався ще один фронт, на який ***** не витрачає ресурсів.
2. Знову *****. Бо війна на близькому сході тут же позначилася на цінах на нафту.
3. Експерти кажуть, шо Китаю. Але я не дуже зрозумів яким чином.
4. Ірану. За дуже дешево і без втрати іранців нанесли величезний удар по ненависному їм Ізраїлю.

Можливо трохи згодом ще якісь бенефіціари випливуть.
показать весь комментарий
10.10.2023 17:19 Ответить
Китай руками росії та муслімів розпочав 3-тю світову війну. А сам залишився осторонь.
показать весь комментарий
10.10.2023 19:32 Ответить
Яка Китаю від того радість? Шоби шо? Шоб повбивало його ринки збуту і мільярд китайців подохли з голоду? Не дуже зрозуміло.
показать весь комментарий
10.10.2023 19:38 Ответить
"Ринки" (сировини і готової продукції) - це фетіш "загниваючого заходу".
Піднебесній Імперії вони більше не потрібні.
Володарям Імперії потрібне світове панування.
показать весь комментарий
10.10.2023 19:53 Ответить
"Бодай тому теляті вовка зʼїсти"(С)
показать весь комментарий
10.10.2023 19:54 Ответить
А якщо у цих людей закладено програму вбивати? Всіми закладена генетикою предків, вихованням, вуличною обстановкою, проповідями в мечетях, псевдо-культирою оточення... Вбивай, сила це твоя перевага, насильство і вбивство це твоє геройство і доблесть.
Для прикладу - адже це вже стало мемом, що російський "ваня" всюди і завжди насамперед шукає пляшку, бо хоче захмеліти. А араб п'яніє від зброї, від усвідомлення того, що він став сильним і його всі бояться. Сопливий пацан 16 років бере до рук пістолет і навіть зовні змінюється, очі блищать, інший голос. Він почувається сильним і хоче цю силу виявити насильством по відношенню до оточуючих
показать весь комментарий
10.10.2023 17:22 Ответить
ви там в Ізраїлі так нічого й не зрозуміли...жаль,а я думав,що хоч ця трагедія навчить вас тверезо дивитися на свої лідерів типу вічного Бібі,які як дешева маркітанка роками вихляли очком,думаючи,що вони найхитрозачесаніші серед усіх.ну от і довихлялися...може нападники і запрограмовані вбивати....але ,за всієї,поваги,я не повірю,що хамасівські мальчікі в трусіках самі розробили і організували таку операцію....якби ті хто розробляли напад ще й своїх людей дали,замість хамасовців....ваш хвалений ЦАХАЛ,як сраних котів ганяли б по всьому Близькому Сходу.а ваші розпіарені 30 спецслужб на чолі з "всемогутнім" Моссад вже драпонули б в США та Європу. і ще,в Ізраїлі так і не звернули увагу,що почерк вбивств і звірств проти мирного населення у захоплених містах Ізраїлю....чомусь дуже нагадує картини з Бучі та Ізюму...да....для боговибраних,ви,друзі, мало,що розумієте і ще менше замічаєте.....мої співчуття вашій країні-або ви знищите нападників та організаторів нападу або вони знищать вас.
показать весь комментарий
10.10.2023 17:47 Ответить
Геть...
показать весь комментарий
10.10.2023 18:07 Ответить
да....так нічому й не навчилися,так нічого й не зрозуміли....одне слово,богоізбранниє....
показать весь комментарий
10.10.2023 18:37 Ответить
Вон Іорданія у вас під боком. Ті ж араби. І нічого, не п'яніють від зброї. Не туди копаєте. Генетика предків - це взагалі маячня, як виховали - такі і є. Попробуйте генетикою предків пояснити Аушвіц? Мабудь не вийде.
показать весь комментарий
10.10.2023 19:08 Ответить
Вы вообще не понимаете о чем пишите. Иордания как раз пример того, о чем я и говорю. Это королевство, в котором большинство жителей арабы, а управляют ими бедуины. И управляют, это мягко сказано. Держат в железном кулаке. А на что способны арабы, так почитайте про "Черный Сентябрь" 1970-го и как папа нынешнего короля тех арабов давил танками и самых буйных вышвырнул из страны, а оставшихся плотно контролирует до сегодняшнего дня. Так оно с тех пор в Иордании и ведется - 70% армии, 90% танкистов, 100% летчиков и 100% службы безопасности - бедуины.
А иначе с ними нельзя - хорошее отношение они принимают за слабость, а протянутую руку стараются укусить
показать весь комментарий
10.10.2023 20:18 Ответить
Ви де жевите на марсі-йде неприкрита війна цівілізацією та кучей різних людожерських режимів увіровавших що вони можуть диктувати свої условія,велика маса необразованих людей їм вірить.Звідсі і з'вляються різни путіни,асади,хомеіні,трампи та інші.
показать весь комментарий
10.10.2023 17:24 Ответить
ми живемо у цьому світі і знаємо,що хитровиї**** і хитрозачесаний лідер Ізраїлю Бібі роками,як дешева повія,вертів очелом перед людожерським режимом Рашки і навіть гордився цим.ну от його й причесали....як говориться,бачили очі,що купували-їжте хоч і повилазьте
показать весь комментарий
10.10.2023 18:09 Ответить
Радостно тебе, кацапский ублюдок
показать весь комментарий
10.10.2023 18:26 Ответить
а тобі,янкі-ублюдок,весело? весело від того,що ви в 1992-94 роках разом з Рашкою викрутили руки Україні і за безплатно забрали ЯЗ до Рашки,а вашими гарантіями по Будапештському меморандуму можна підтерти Трампа або якого-небудь Десантіса?гарантії і запевнення США це 0 без палички
показать весь комментарий
10.10.2023 18:35 Ответить
Разрывом кацапского пердака удовлетворён! А теперь иди на йух, мразь руснявая
показать весь комментарий
10.10.2023 19:04 Ответить
ого кацапа розірвало 😁
показать весь комментарий
10.10.2023 19:16 Ответить
Я не пойняв, а хто з цих двох кацап? Той, що українською не володіє? Чи той, хто володіє? Так другий чувак висловив свою думку. І багато з чим я погоджусь. Проте чувак, який пише російською, довести свою правоту не зміг і почав обзиватись.
До речі, чисто кацапська звичка
показать весь комментарий
10.10.2023 21:19 Ответить
шо нам Газа, ворог з ночі знищує Авдіївку
показать весь комментарий
10.10.2023 17:12 Ответить
Війна, яка там зараз відбувається, дуже важлива для України. Цивілізаційна барикада стає вищою і країни світу набагато чіткіше розподіляються по обидві її сторони. На мою думку великий геостратег ***** в черговий раз обісрався, коли мутив всю цю бодягу. І західних рожевих поні в черговий раз трошечки труснуло.
показать весь комментарий
10.10.2023 17:26 Ответить
коли втречаємо наше хіба може бути щось важливіше?
показать весь комментарий
10.10.2023 18:00 Ответить
Хтось напав на Трафальгар сквер? Ми втрачаємо Ліверпуль?
показать весь комментарий
10.10.2023 18:10 Ответить
голландець, не впізнав
показать весь комментарий
10.10.2023 18:45 Ответить
З ночі? Ви тільки народились чи що? Ворог знищує Авдіївку з 21 лютого 2022 року, з моменту визнання так званої "лднр"
показать весь комментарий
10.10.2023 18:40 Ответить
такий розумний, я це все чую
показать весь комментарий
10.10.2023 18:43 Ответить
Ну розумним бути кращє, ніж гальмом, яке тільки вчора дізналося про те, що щє з 21.02.22 відбувається.
показать весь комментарий
10.10.2023 19:17 Ответить
ні, ти тупой, пояснюю тупому, знахожусь поруч з Авдіївкою, такого пздца з 14 року не було
показать весь комментарий
10.10.2023 19:27 Ответить
Міністра економіки України ліквідуйте.
показать весь комментарий
10.10.2023 17:14 Ответить
сама-сама-сама! (с)
показать весь комментарий
10.10.2023 17:20 Ответить
Не треба було обирати незрозуміло що у яскравій обгортці,та кидатись на солодке слово-ХАЛЯВА.
показать весь комментарий
10.10.2023 17:31 Ответить
Ось так відповідають військові за підлу атаку, коли в них розв'язані руки, а керівництво держави мало того що на одному боці з армією, так ще й не лізе у справи та не заважає і не видає укази забороняючи йти в наступ без "соглосованія" з ЗЕрмаками.
показать весь комментарий
10.10.2023 17:25 Ответить
Враховуючи, що більшість у Кнесеті складають палестинці....
показать весь комментарий
10.10.2023 17:29 Ответить
що?
показать весь комментарий
10.10.2023 17:53 Ответить
Йти в наступ чи не йти вирішує Залужний без якихось там "согласаваній" з будь-ким.
показать весь комментарий
10.10.2023 18:43 Ответить
главное денег на ВСУ поменьше давать, пруды чистить и тротуары делать
показать весь комментарий
10.10.2023 19:30 Ответить
Ну так, це ж не те що у нас при владі, навіть міністра яйценоміки не посадили за повторні корупційні схеми мільярдних масштабів.
показать весь комментарий
10.10.2023 17:27 Ответить
переговори проходять за планом,

з кількома вже поговорили, хто там ще хотів переговорів
показать весь комментарий
10.10.2023 17:31 Ответить
Тільки ліквідатори нормально обісралися...мабуть важкувато обхезаним бігати..
показать весь комментарий
10.10.2023 17:43 Ответить
Если кому интересно, сегодняминистерство образования Израиля запретило использовать зум для удаленного обучения как не соответствующую требованиям безопасности.
показать весь комментарий
10.10.2023 17:44 Ответить
якась **** тут ще щось скаже про "нещасних мирних жителів гази, страждаючих від ізраїльських ударів"? вилазьте гниди, скажіть що небудь!!!
Тела 40 обезглавленных израильских младенцев обнаружили в поселке - СМИ показали видео https://cursorinfo.co.il/israel-news/tela-40-obezglavlennyh-izrailskih-mladentsev-obnaruzhili-v-poselke-smi-pokazali-video/
показать весь комментарий
10.10.2023 18:20 Ответить
По адресам пошли или пока ещё с воздуха херачат?
показать весь комментарий
10.10.2023 18:22 Ответить
https://t.me/voynareal/74492 Ізраїльський Ашкелон у ці хвилини під вогнем ракет ХАМАС.
показать весь комментарий
10.10.2023 18:26 Ответить
https://t.me/voynareal/74488 З Гази о 17:00 здійснили масований пуск ракет попередньо по Ізраїльському місту Ашкелон.
показать весь комментарий
10.10.2023 18:27 Ответить
https://t.me/voynareal/74489 Робота ППО над Ашкелоном в Ізраїлі.
показать весь комментарий
10.10.2023 18:28 Ответить
В израильском поселении Кфар-Аза нашли 40 детских тел. Часть с отрезанными головами. И пусть хоть одна тварь мне только заикнется, что не все так однозначно, и в Газе есть мирные жители..
показать весь комментарий
10.10.2023 18:37 Ответить
ніхто нічого подібного не стверджуватиме. просто коли в Бучі русня заперла 30 дівчаток у підвалі і кацапосолдатня ходила їх там цілий місяці гвалтувала....хоч одна тварь в Ізраїлі заїкнулася про це? навпаки,Ізраїль категорично відмовився засуджувати Рашку,а хитрозачесаний Бібі навіть гордився своєю хитрож.....тю....
показать весь комментарий
10.10.2023 18:40 Ответить
Чому це для тебе стало приводом почати демонстративно підмахувати москалям?
показать весь комментарий
10.10.2023 19:20 Ответить
малко из подоляцко-зеленского логова
показать весь комментарий
10.10.2023 19:33 Ответить
Мабуть колись йому єврей(по його жид) не так Зуб полікував,він досі ниє при згадці про Сіон.
показать весь комментарий
10.10.2023 20:07 Ответить
ні,дружочок,не вгадав. в 1930 вони в мого прадіда та діда відібрали землю(8 десятин) і загнали в колгоспи,в 1933 здійснили Голодомор,просто не випускали селян із сіл,а продукти відібрали,а в 1936-37 здійснювали т.з. сталінські репресії. з 1992 вони приклали руку щоб зробити Україну найбіднішою у Європі,а зараз привели в мою країну війну....
показать весь комментарий
10.10.2023 20:43 Ответить
Ну і що в мого діда 6 десятин,в так званий колгосп, та ще й розкуркулили,але баба розповідала і показувала кому що дісталося,тому пасіка тому кожух ітд.,але той кожух носив дід Пилип через балку,і ні одного *жида*в селі,як і в цілому районі таких не було,все також наші рідненькі українці все те робили що ви описали,а за свій вже значний вік,не можу сказати лихого слова про євреїв,які частенько траплялись на моєму життєвому шляху.
показать весь комментарий
10.10.2023 21:04 Ответить
підмахував москалям всі ці роки Ізраїль на чолі з хитрозачесаним Бібі? скільки разів з 2014 Бібі відвідав Москву? разів 10,в тому числі й колорадкою там красувався! а Київ? 1 раз! і то запам"ятався не він а його жінка Сарочка,яка бридливо викинула хліб-сіль на асфальт у Борисполі....
показать весь комментарий
10.10.2023 20:57 Ответить
США, Великобританія, Німеччина та Франція створили військовий альянс, який завдасть неминучої військової відповіді всіх чотирьох країн по будь-якій третій стороні, яка посміє втрутитися у війну Ізраїлю в Газі.
показать весь комментарий
10.10.2023 18:42 Ответить
В приграничных районах Израиля ликвидирована 1500 боевиков ,в том числе и чвк-вагнеровцев. ..... за первые сутки.
показать весь комментарий
10.10.2023 18:43 Ответить
Це самий правильний підхід.
Бо ці паскуди не планували здохнути під ізраільськими бомбами: для цього в них повно недоумків з промитими мізками.
А ці, планували жити довго, ні в чому собі не відмовляючи.
показать весь комментарий
10.10.2023 19:06 Ответить
КНДР готовится к нападению на Южную Корею с использованием тактики ХАМАС - https://www.yna.co.kr/view/AKR20231010164300504 объединенный комитет начальников штабов Южной Кореи

В официальном пресс-релизе сообщается, что Северная Корея может оккупировать приграничную территорию и взять заложников.
показать весь комментарий
10.10.2023 19:32 Ответить
Там таке не прокатить: п'ятикілометрова полоса між Кореєю та північним комуняцьким смітником, це найбільш мілітаризоване місце у світі.
Мопеди, пікапи, дельтаплани, та мавпи з калашами точно не пройдуть.
показать весь комментарий
10.10.2023 19:44 Ответить
Про Израиль тоже думали, что мышь не проскочит на границе, ЦАХАЛ непобедимый и т.д. Результат мы видим... Не стоит недооценивать противников.
показать весь комментарий
10.10.2023 19:58 Ответить
За вашою логікою, Ізраіль повинен був 24/7 тримати в окопах та бліндажах на кордоні з Газою дві-три роти своїх солдат на кілометр кордону?
Тримати постійно напоготові відмобілізовану та розгорнуту армію, це дуже дороге задоволення, яке жодна країна не потягне.
показать весь комментарий
10.10.2023 20:25 Ответить
надеюсь что когда нибудь услышим о системной ликвидации кремлевских террористов прямо в москве...
показать весь комментарий
10.10.2023 19:32 Ответить
показать весь комментарий
10.10.2023 19:35 Ответить
Європейська правда : ... Що стосується України, то однозначна підтримка Києвом будь-якої зі сторін може мати небажані наслідки. Можливо, оптимальним для України варіантом є долучення до позиції Євросоюзу. ..."

Вже долучилися.. що тільки зараз пропонується признати хамас терористами.. !

та... то таке

Але... пора робити вибір на " майбутнє", бо невдозі " сусідка з болота " зніме з куполів хрести замінивши їх півмісяцем, то тоді " жителям "Цензор Нет доведеться вирішувати для себе що носити на шиї замість хрестика ...бо вже зараз гриземось за " справедливість " викорінення тероризму в Ізраїлі закриваючи очі на тероризм у себе.. в Україні. А тоді будуть свари й поготів ...

показать весь комментарий
10.10.2023 19:47 Ответить
Резня в Кфар-Азе - 7 октября 2023 года боевики терористической группировки https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A5%D0%90%D0%9C%D0%90%D0%A1 ХАМАС напали на кибуц https://ru.wikipedia.org/w/index.php?title=%D0%9A%D1%84%D0%B0%D1%80-%D0%90%D0%B7%D0%B0&action=edit&redlink=1 Кфар-Аза . В результате нападения были убиты по меньшей мере 200 человек, среди них минимум 40 детейhttps://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%B5%D0%B7%D0%BD%D1%8F_%D0%B2_%D0%9A%D1%84%D0%B0%D1%80-%D0%90%D0%B7%D0%B5#cite_note-ria-2 [2] . Некоторые из детей были обезглавленыhttps://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%B5%D0%B7%D0%BD%D1%8F_%D0%B2_%D0%9A%D1%84%D0%B0%D1%80-%D0%90%D0%B7%D0%B5#cite_note-timesofisrael-1 [1] . В кибуц дали доступ журналистамhttps://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%B5%D0%B7%D0%BD%D1%8F_%D0%B2_%D0%9A%D1%84%D0%B0%D1%80-%D0%90%D0%B7%D0%B5#cite_note-reuters-3 [3] , а событие сравнивается с https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%B5%D0%B7%D0%BD%D1%8F_%D0%B2_%D0%91%D1%83%D1%87%D0%B5 Резней в Буче https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%B5%D0%B7%D0%BD%D1%8F_%D0%B2_%D0%9A%D1%84%D0%B0%D1%80-%D0%90%D0%B7%D0%B5#cite_note-timesofisrael-1 [1] .

По словам генерала Итая Верува: «Вы видите детей, матерей, отцов в их спальнях, в комнатах защиты и то, как их убивает террорист. Это не война, это не поле битвы. Это резня, это террористическая деятельность»
показать весь комментарий
10.10.2023 20:28 Ответить
Эти арабские собаки вместе с иранскими аятоллами и ***** пожалеют что родились