3537 посетителей онлайн

Ведущей с каналов Медведчука Панченко сообщено о подозрении в госизмене, - СБУ

панченко

Диана Панченко оправдывает агрессию и поддерживает оккупацию регионов Украины.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-службу СБУ.

"После работы на подсанкционных телеканалах Виктора Медведчука она выехала во временно оккупированный Донецк, чтобы продолжить информационно-подрывную деятельность в пользу страны-агрессора. Установлено, что с октября 2022 года по настоящее время Панченко по указанию из Москвы способствует военно-политическому руководству России в подрывной деятельности против Украины.

В частности, фигурантка систематически оправдывает вооруженную агрессию России против Украины, поддерживает и пропагандирует оккупацию регионов нашего государства, а также манипулятивно освещает военно-политическую ситуацию в Украине и призывает наших сограждан не сопротивляться оккупантам", - говорится в сообщении.

Пропагандистка Панченко публикует эти материалы на собственном YouTube-канале с почти 1 млн пользователей. Кроме того, пропагандистские "сюжеты" и "публикации" она "разгоняет" через сеть прокремлевских телеграмм-каналов.

Ей сообщено о подозрении по ч. 2 ст. 111 Уголовного кодекса Украины (государственное предательство, совершенное в условиях военного положения).

Поскольку Панченко скрывается от правосудия, продолжаются комплексные меры по ее привлечению к ответственности.

Напомним, ранее СБУ уже сообщила Панченко о подозрении по ч. 3 ст. 436-2 Уголовный кодекс Украины (оправдание, признание правомерной, отрицание вооруженной агрессии Российской Федерации против Украины, глорификация ее участников).

Топ комментарии
+27
А чого тільки за цю Панченко тут мова? А чому https://detector.media/community/article/199161/2022-05-12-mediynyky-zaklykaly-zelenskogo-ta-tkachenka-vidstoronyty-kolyshnikh-prorosiyskykh-veduchykh-vid-natsionalnykh-marafoniv/ заклик низки українських медійних організацій і журналістів до влади відсторонити від ЄрЗе-телемарафету вісьмох телеведучих, які в свій час на мертвечукових аналах поширювали проросійську пропаганду залишився владою непоміченим?
Йдеться про Василя Голованова, Тиграна Мартиросяна, Наталію Влащенко, Тетяну Гончарову, Назара Довгого, Володимира Полуєва, Анну Степанець та Анастасію Даугуле.
показать весь комментарий
12.10.2023 12:20 Ответить
+23
там остальные с каналов Медведчука, вполне себе на народные миллионы, срут в уши с "марафона"
показать весь комментарий
12.10.2023 12:12 Ответить
+17
Cитуація вже стандартна:коли ця простохвондя була в Україні вона робила теж саме але в СБУ до неї питань не було, а як лише вона виїхала в рашку-з,явилися. І то не відразу. Десь через рік.
показать весь комментарий
12.10.2023 12:14 Ответить
Комментировать
Сортировать:
А шо так быстро? можно было подождать пока от старости умрёт, или так долго думала работать на зелёных или на пуйла?
показать весь комментарий
12.10.2023 12:11 Ответить
там остальные с каналов Медведчука, вполне себе на народные миллионы, срут в уши с "марафона"
показать весь комментарий
12.10.2023 12:12 Ответить
її мали переманити працювати в "Дом" із мульйонними зарплатами, але медведчук підбирає надійні кадри, одне Верещадло чого вартує.
показать весь комментарий
12.10.2023 12:15 Ответить
не пройшло і півроку
показать весь комментарий
12.10.2023 12:32 Ответить
Киянка Голда Мейєр у таких випадках казала:
"Посилайте наших хлопчиків" 😕
показать весь комментарий
12.10.2023 12:45 Ответить
А она шо, не на ядинам ***************?
показать весь комментарий
12.10.2023 12:13 Ответить
Cитуація вже стандартна:коли ця простохвондя була в Україні вона робила теж саме але в СБУ до неї питань не було, а як лише вона виїхала в рашку-з,явилися. І то не відразу. Десь через рік.
показать весь комментарий
12.10.2023 12:14 Ответить
Такого чесного голови СБУ в Україні ще не було - Зеленський про Баканова
СЕРЕДА, 20 ТРАВНЯ 2020, 11:43

показать весь комментарий
12.10.2023 12:18 Ответить
Пряма мова Зеленського: "Іван Баканов нічого не боїться. Все, що в нього є було придбано до політичної кар'єри, ще багато років тому. Навіть ще до того як він став працювати в студії "Квартал 95". У нього був його будинок, в якому він живе. Ми дійсно товаришуємо, я дійсно поважаю порядну людину. Я знаю і ви це знаєте, що такого чесного і професійного… може чогось не вистачає… але за цей рік він показав, що такого чесного голови СБУ в Україні ніколи не було".
показать весь комментарий
12.10.2023 12:26 Ответить
ваня баканов чесно зливав секрети кацапам та чесно розставляв на керівні посади агентів ФСБ, а зеленський чесно всі ці посади затверджував своїми наказами. І владімірссанич і ванютка баканов до останнього залишаються чесними перед своїми оманськими партнерами ...
показать весь комментарий
12.10.2023 12:46 Ответить
Єрмака ревнощі охопили. Як роботодавця.
показать весь комментарий
12.10.2023 12:18 Ответить
Хотів її послицею відправити
показать весь комментарий
12.10.2023 12:26 Ответить
2 роки тому ОПУ Єрмака нагородило Панченко премією ЖУРНАЛІСТ РОКУ
https://www.youtube.com/watch?v=0Wt87edsj3w
показать весь комментарий
12.10.2023 14:05 Ответить
Шлюха Хамаса
показать весь комментарий
12.10.2023 12:16 Ответить
В Ізраїлі Скабєєву назвали законною мішенню.
показать весь комментарий
12.10.2023 12:28 Ответить
Взагалі-то в нас повинні цю шльондру, як і інших пропагандонів, назвати законною мішенню. Там щось Лідор зелений ****** про те, що Україна стане, як Ізраїль? Ну так саме час діяти українському Моссаду.
показать весь комментарий
12.10.2023 13:02 Ответить
що Україна стане, як Ізраїль... Мав на увазі, що в Україні жодної держморди не буде, що не має громадянства чи підтвердженого права на виїзд до історичної батьківщини?
показать весь комментарий
12.10.2023 13:19 Ответить
Міліон користувачів… отаке.
показать весь комментарий
12.10.2023 12:17 Ответить
Як цікаво!!! А за кого Діана Панченко топила на президентських виборах 2019 року? 🤔 А чому всі, хто за цього кандидата топив, виявляються зрадниками? 😲
показать весь комментарий
12.10.2023 12:17 Ответить
О, Наталя "пів-вареника" Мосійчук напряглася .
показать весь комментарий
12.10.2023 12:20 Ответить
А чого тільки за цю Панченко тут мова? А чому https://detector.media/community/article/199161/2022-05-12-mediynyky-zaklykaly-zelenskogo-ta-tkachenka-vidstoronyty-kolyshnikh-prorosiyskykh-veduchykh-vid-natsionalnykh-marafoniv/ заклик низки українських медійних організацій і журналістів до влади відсторонити від ЄрЗе-телемарафету вісьмох телеведучих, які в свій час на мертвечукових аналах поширювали проросійську пропаганду залишився владою непоміченим?
Йдеться про Василя Голованова, Тиграна Мартиросяна, Наталію Влащенко, Тетяну Гончарову, Назара Довгого, Володимира Полуєва, Анну Степанець та Анастасію Даугуле.
показать весь комментарий
12.10.2023 12:20 Ответить
А хіба наташа влащенко і "нада пагаваріть" приймають участь у марафоні?
показать весь комментарий
12.10.2023 12:23 Ответить
та я навів стару інфу, в суті якої, може, і сталися незначні зміни - але в пронципі, цей заклик і досі актуальний.
ЗІ: телемарафет не дивлюся, тому не можу ні спростувати, ні підтвердити, ні уточнити вас.
показать весь комментарий
12.10.2023 12:38 Ответить
Чекають поки здриснуть запорєбрік - потім повідомлять підозру
показать весь комментарий
12.10.2023 12:29 Ответить
тому що вся ця п"ята колона зараз обслуговує інформативно ОП, тому до них у зрадників з влади немає і не буде жодних питань... у зрадників з ОПи питання лише до українських офицерів, до українських виробників зброї та до українських патріотів. з 2019 при владі 5 колона, тож дивуватися нема чому.
показать весь комментарий
12.10.2023 12:50 Ответить
забули ви згадати про проукраїнських продержавницьких журналістів 5-го телеканалу, Прямого та Еспресо.
показать весь комментарий
12.10.2023 14:18 Ответить
а що 5-й канал Прямий та Еспрессо вже в телемарафоні??? Може покажете де саме журналісти 5-го, Прямого та Еспрессо працюють на зе-лідора та його шоблу???Чи то ви просто, щоб "задля об"єктивності" вирішили й на опозицію кинути лайна на вентилятор?
показать весь комментарий
12.10.2023 15:28 Ответить
може, вми не зрозуміли; а, може, я неточно висловився - але я мав на увазі про переслідування журналістів згаданих ТК шляхом бану їх ТК, (їхньої роботи) в Т2
показать весь комментарий
12.10.2023 17:40 Ответить
тоді я вас не зрозумів. згоден з вами щодо незаконного, антидемократичного затикання рота журналістам 5-го каналу, Прямого та Еспрессо через бан їх ТК та роботи в Т2
показать весь комментарий
12.10.2023 17:43 Ответить
а запитання в коменті в мене, звісно, риторичне.
показать весь комментарий
12.10.2023 14:19 Ответить
Пан Поярков ще п'ять років просив СБУ заарештувати цю нелюдь.Опам'ятались
показать весь комментарий
12.10.2023 12:24 Ответить
Зеленський довго думав чи нагородити орденом, чи оголосити підозру?
показать весь комментарий
12.10.2023 12:26 Ответить
Цирк на дроті - коли вона сиділа в Києві і проводила "інформаційно-підривну діяльність на користь країни-агресора" то все було ок, а як тільки втікла з України - "повідомлено про підозру". І скільки такого лайна хрін порахуєш. За те Червінському шиють якусь дичину
показать весь комментарий
12.10.2023 12:26 Ответить
їй до дупи ваші підозри вона в кацапії треба було раніше
показать весь комментарий
12.10.2023 12:35 Ответить
нафіга так робити, треба заманити, арештувати і віддати в окопи "відпрацьовувати", а та вона в лукашенка з переляку довічно смоктати буде
показать весь комментарий
12.10.2023 12:36 Ответить
Краще Раєвській оголосіть , там вистачає вище даху .
показать весь комментарий
12.10.2023 12:42 Ответить
вона ще не здриснула, рано оголошувати
показать весь комментарий
12.10.2023 14:20 Ответить
Як вчасно! Не перестаю дивуватись: як тільки зрадник п"ятами накивав з України, так і підозра тут як тут. І це, на жаль, стосується не тільки зеленої влади.
показать весь комментарий
12.10.2023 13:24 Ответить
та на лайномарафон і набрали колаборантів)
або кримінальна справа, або зепідарських хєрмаків облизувати)
показать весь комментарий
12.10.2023 14:35 Ответить
Бачив її ролики в ютуб. Треба її знайти і вбити. Скабєєва на мінімалках.
показать весь комментарий
12.10.2023 14:41 Ответить
Судячи по кількості користувачів на її youtube каналі у нас ще десь мільйон зрадників