6390 посетителей онлайн

Из-за массированных обстрелов могут быть блекауты, но кратковременные, - Галущенко

киев,блекаут

Если российские оккупанты будут наносить удары по энергетическим объектам Украины, то отключение электроэнергии возможно, но оно не будет длительным.

Об этом заявил министр энергетики Герман Галущенко, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на РБК-Украина.

По его словам, спрогнозировать уровень и масштаб вражеских атак, а также их влияние на энергосистему Украины достаточно сложно.

"Будем по ходу реагировать и принимать решения", – сказал Галущенко.

По словам министра, сейчас проводятся тренировки для подготовки "к любым решениям".

"Безусловно, если будут массированные удары, и они действительно нанесут существенный вред энергосистеме - возможны блекауты. Но мы готовим все для того, чтобы они имели... они и будут иметь кратковременный характер, и для того, чтобы максимально быстро все восстанавливать", - добавил он. 

Топ комментарии
+2
Так а шо там по 2,64? Скільки нахоботили, куди витратили?
показать весь комментарий
12.10.2023 15:42
+2
Половину суток всего лишь, подумаешь.
показать весь комментарий
12.10.2023 15:47
+1
Та неможе бути - зі слів будьоного у рашистів ще у 22 ракет залишилось, ну максімум, на 2-3 пуски. Не нагнітайте, бо ви хуже скабєєвой.
показать весь комментарий
12.10.2023 16:03
Комментировать
Сортировать:
Так а шо там по 2,64? Скільки нахоботили, куди витратили?
показать весь комментарий
12.10.2023 15:42 Ответить
Половину суток всего лишь, подумаешь.
показать весь комментарий
12.10.2023 15:47 Ответить
Тут хочеться процитувати Арестовича, але не буду - дуже жахливо звучить
показать весь комментарий
12.10.2023 16:49 Ответить
Та неможе бути - зі слів будьоного у рашистів ще у 22 ракет залишилось, ну максімум, на 2-3 пуски. Не нагнітайте, бо ви хуже скабєєвой.
показать весь комментарий
12.10.2023 16:03 Ответить
Що таке "блекаут"? Українською мовою, будь ласка.
показать весь комментарий
12.10.2023 16:08 Ответить
Знаєте що таке "Запозичене слово"?

Наприклад - "Майдан"?
показать весь комментарий
12.10.2023 16:22 Ответить
Уявляєш, знаю що таке запозичення, то перекладеш, що означає українською мовою це слово, чи ти й сам не знаєш але намагаєшся мені тут щось доводити? Доречі, щось забагато "запозичень" на заміну українським словам, складається таке враження, що меншовартісні малороси хочуть перетворити українську мову на англо-український суржик.
показать весь комментарий
12.10.2023 21:50 Ответить
Насправді все нормально в Україні із запозиченими словами - ми ж йдемо в Європу, на захід, відтак це цілком нормально орієнтуватись у тому числі і на іноземний лексікон. Як в нас почнуть посиленно вивчати англійську мову, а тим паче більш активно їздити за кордон, то таких випадків, слів, словосполучень, і загалом запозичень буде ставати все більше, і це не буде залежати від Вашого чи мого бажання - це просто буде, і все... як факт!

Дійсно, хотілось би і свого не забувати, і сподіваюсь, що таки сбережемо свої корені.

А "Black Out" у дослівному переводі означає "Затемнення", "Black out Days" - "Затемнені дні".

Як воно лягло на Українській грунт, і що воно в даний час в нас означає, Ви, сподіваюсь, і без мене знаєте.
показать весь комментарий
12.10.2023 22:59 Ответить
Як я й думав: папужки почули десь якесь слово і бездумно його повторюють не розуміючи значення цього слова. В Українській мові є поняття - відключення світла, а куди і на який ґрунт лягло ,,затемнення,, та, що воно у папудок означає мені не відомо. А щодо того, що зтось там вивче англійстку та буде замість рідних слів вставляти іноземні матиме відповідне до цієї особини відношення - як меншовартісного дурника, наприклад, я не забовязаний знати чийсь суржик чи іноземну мову, а от співрозмовник, якщо він громадянин України, забовязаний володіти українською мовою, тому або буде перекладати своє випендрювання або буде відправлений подалі.
показать весь комментарий
13.10.2023 00:20 Ответить
...і було б чудово, якби Ви з повагою відносились до співрозмовника, як було прийнято в наших краях завжди!
показать весь комментарий
12.10.2023 23:01 Ответить
Повагу заробляють, а не отримують за замовчуванням.
показать весь комментарий
13.10.2023 00:21 Ответить
Ну значить йди під три чорти, малорос!
показать весь комментарий
13.10.2023 00:32 Ответить
Малорос!? І це мені говорить меншовартісна безхребетна істота як ти. Ну то шуруй на кактус смакувати прутень скаженої собаки.
показать весь комментарий
13.10.2023 01:30 Ответить
Так - саме бидло-малорос!
показать весь комментарий
13.10.2023 02:14 Ответить
Кокло-непотріб, жуй сраку.
показать весь комментарий
13.10.2023 09:37 Ответить
"викинь негра"))
показать весь комментарий
12.10.2023 16:50 Ответить
После прошлогодних 5 полных суток без света, воды и отопления (хорошо хоть газ был) - эти блэкауты на полдня-день фигня.
показать весь комментарий
12.10.2023 17:37 Ответить