9394 посетителя онлайн
5 298 19

Парламент Грузии не смог объявить импичмент президенту Зурабишвили

зурабішвілі

Сегодня, 18 октября, парламент Грузии не смог объявить импичмент президенту Саломе Зурабишвили. Она останется в должности главы государства.

Об этом сообщает РБК-Украина со ссылкой на издание NewsGeorgia.

"Импичмент президента Грузии ожидаемо не состоялся. "За" отставку Саломе Зурабишвили проголосовали только 86 депутатов из необходимых 100 голосов", - говорится в сообщении.

Отмечается, что по итогам голосования Саломе Зурабишвили остается в должности главы государства.

Напомним, 1 сентября правящая партия Грузии "Грузинская мечта" заявила о начале импичмента президента Саломе Зурабишвили. Причина – поездки в Европу в поддержку членства Грузии в ЕС, разрешения на которые ей не дало правительство.

Топ комментарии
+11
Ипанутым нет покоя.. брати Грузини, бережіть демократію, Ми з вами..
показать весь комментарий
18.10.2023 16:27 Ответить
+8
В Грузіії демократією не пахне-звідти смердить "хрюскім міром".
показать весь комментарий
18.10.2023 16:30 Ответить
+8
Повинен додати що й в Україні, принаймні до 2022 смерділо цим "руССким миром" дуже сильно з огляду на кількість місць у парламенті відданих українцями депутатам з пророССійською позицією, та й ЗЕзидент не страждав патріотизмом до власної країни!!!
показать весь комментарий
18.10.2023 16:41 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Ипанутым нет покоя.. брати Грузини, бережіть демократію, Ми з вами..
показать весь комментарий
18.10.2023 16:27 Ответить
В Грузіії демократією не пахне-звідти смердить "хрюскім міром".
показать весь комментарий
18.10.2023 16:30 Ответить
Сподіваємось що ти помиляєшся..
показать весь комментарий
18.10.2023 16:31 Ответить
Повинен додати що й в Україні, принаймні до 2022 смерділо цим "руССким миром" дуже сильно з огляду на кількість місць у парламенті відданих українцями депутатам з пророССійською позицією, та й ЗЕзидент не страждав патріотизмом до власної країни!!!
показать весь комментарий
18.10.2023 16:41 Ответить
Я сподівався,в перші місяці війни.Зараз ілюзій нема.Як щодо їх політичного керівництва,так і щодо народу-треба тверезо оцінювати їх реалії-переважній більшості або пох. або продалися за газ-нафту.Просто трохи більше маю інформації ніж у змі.
показать весь комментарий
18.10.2023 16:51 Ответить
Вони бояться війни. Грузія навалу паРаші не витримає, а дивлячись на реакцію Заходу, їм сподіватися нема на що.
показать весь комментарий
18.10.2023 17:04 Ответить
Про навалу не йдеться.Вони взагалі "не рипаються", відкрито підтримують рашку,тупо заробляють на їхніх ухилянтах,на реекспорті підсанкційних товарів,споживають енергоносії!Ви хоч одну заяву від Грузії чули, про претензії щодо окупованих територій?Ще раз- не тіште себе ілюзіями, "момент істини" настав,кацапня пустила дуже глибоке коріння ,потрібно тверезо оцінювати ситуацію.
показать весь комментарий
18.10.2023 19:49 Ответить

Парламент Грузії не зміг оголосити імпічмент президентці Зурабішвілі


показать весь комментарий
18.10.2023 16:29 Ответить
Дуже радий що "Грузинська мрія" (якщо тільки грузини "мріють" про те щоб опинитись у союзі із Москвою у якості підлеглих) сіла у калюжу. А мабуть вважали що вони володіють усією повнотою влади, а виявилось що то була лише розпухла самовпевненість!
показать весь комментарий
18.10.2023 16:38 Ответить
То "мрія" однієї людини, на прізвище Іванішвілі.
показать весь комментарий
18.10.2023 16:55 Ответить
Не людини, а мавпи іванішвілі.
показать весь комментарий
18.10.2023 17:11 Ответить
покажи свої мільйони
показать весь комментарий
18.10.2023 22:12 Ответить
Що можна очікувати від грузин якщо враховувати кримінальний менталітет та тотальну корумпованість цього народу? Вони згнили ще за часів сталіна. Мене вразила, коли я вперше потрапив в Грузію наприкінці 70-х, величезна кількість портретів сталіна. Вони були всюди. Було таке враження що сталін дивиться на тебе всюди з вікон квартир, з машин, зі стін, з портретів в кафе, ресторанах, громадських місцях... Буханка хліба коштувала "рубль". Дві, три, і навіть чотири буханки теж "рубль". Переплачували всі усім і за все. Без хабаря неможливо було вирішити жодного побутового питання. Грузини нахабно паразитували на абхазцях перетворивши їх в рабів на ************ плантаціях... В 80-ті 90% хлопчиків мріяли стати "злодіями в законі", а з 1115 "злодіїв в законі" СРСР 775 були грузинами. Але красти дозволялось тільки було за межами Грузії. За все своє життя я не зустрічав в Києві жодного порядного і чесного грузина. Таких в Україні нема бо до нас їдуть з Кавказу тільки особи певної категорії і виключно для особистого збагачення шляхом скоєння злочинів. Можливо десь в грузинських провінціях ще лишились поодинокі чесні та порядні грузини... Поки що достатніх підстав для трансформації Грузії в демократичну країну я не бачу, а міф про "великого реформатора Міхо" не витримує жодної критики... Схиляюсь до думки що майбутнє корумпованої Грузії дуже сумне і безнадійне...
показать весь комментарий
18.10.2023 17:21 Ответить
"За все життя я в Києві не зустрів жодного порядного і чесного грузина.Бо ні разу я в Києві не був"...
показать весь комментарий
18.10.2023 17:30 Ответить
В цілому він правий, хоча перегнув трохи палку.
показать весь комментарий
18.10.2023 17:55 Ответить
як ти не був, то чого триндиш?
показать весь комментарий
18.10.2023 22:14 Ответить
Були і є порядні грузини, наприклад Вахтанг Кікабідзе, який не пробачив 2008, 2014 роки, не продався за брудні кацапські гроші, і таких людей повно.
показать весь комментарий
18.10.2023 18:37 Ответить
Добре
показать весь комментарий
18.10.2023 18:48 Ответить
Вочевидь, не усе так погано у Сакартвело... "Грузинська мрія" мріє існувати у "руцкам міре"?
показать весь комментарий
18.10.2023 18:54 Ответить