8765 посетителей онлайн
2 974 78

Россия будет наращивать количество ударных БпЛА, - Игнат

дрони,шахеди

Россияне увеличивают производство "шахедов" и FPV-дронов.

Об этом в эфире телемарафона "Єдині новини" сказал спикер Воздушных сил ВСУ Юрий Игнат, информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на  Укринформ.

"Если ракет не будет в таком количестве, как в прошлом году, то с беспилотниками дело другое. Речь идет не только о "Шахедах", производство которых увеличивается, а также о FPV-дронах. К ним эти дроны поступают тысячами, это опасное оружие. И средства для защиты и средства противодействия нужно брать с учетом, что наш противник будет наращивать именно ударные БпЛА", - сказал он.

Игнат отметил, что Россия в дальнейшем может прибегнуть к новым тактическим приемам в войне, в частности, в этот зимний период.

"Враг использует военную хитрость. Он будет действовать нагло, возможно, какими-то новыми тактическими приемами. Эти приемы в течение войны меняются, россияне что-то новое придумывают", - сказал спикер.

Топ комментарии
+15
А що в нас така напруга із своїми "шахедами"? Чи ми відсталіші за Іран?

Без кінця люди донатять, союзники допомагають, а ми все плачемося за шахеди?
Нептуни у нас можуть зробити, а "шахеди" ні?
показать весь комментарий
22.10.2023 12:24 Ответить
+12
Авже , у них заводи клепають безпілотники. А в нас клали асфальти, тепер перекладають бруківку і тільки дайте-дайте зброю.
показать весь комментарий
22.10.2023 12:20 Ответить
+12
То може не треба винаходити велосипед, а скопіювати шахед і не скиглити?

Скільки шахедів можна виробити замість нікому не потрібного марафона?
показать весь комментарий
22.10.2023 12:39 Ответить
Комментировать
Сортировать:
давайте і тут стопіцот коментарів - "а у нас все пропало, і ніхєра не робицця".
показать весь комментарий
22.10.2023 12:16 Ответить
а що у нас є масове виробництво ударних дронів ? кацапи каждої, каждої ночі кошмарять нас херанями а Ми ?
давайте не плутати виробництво державою ударних та розвідувальних бпла з кустарною збіркою волонтерами фпвшок.
показать весь комментарий
22.10.2023 12:54 Ответить
Ігнат - хитирий лис
дайте більше Ф-16 бо у кацапів буде більше дронів
правильна постановка проблеми
показать весь комментарий
22.10.2023 13:01 Ответить
за дронами на ефках будуть ганятись рівно до того моменту поки не втратять пару літаків...
нами вже були втрачені міги, так само ПК втрачала свої літаки коли збивала БП чечхейобиків.
показать весь комментарий
22.10.2023 13:12 Ответить
не бзди, кацапчику - перевдягай штани
багато Ф-16 не тільки дрони знищать а й коврові бомбардування кацапам на голову на розвороті зроблять
показать весь комментарий
22.10.2023 13:30 Ответить
капац ясно понятно , вас почитати так ефка, а нам не дадуть блок 5, це супер зброя яка змінить хід війни, ну як абрамси та леопарди....
для того щоб скидати бімби на голови кацапоїдам як це роблять євреї та американці, потрібно або воювати з терористами без ПВО або її знищити.
показать весь комментарий
22.10.2023 13:47 Ответить
побільше вбити кацапів і кацапчиків - ось шлях до перемоги
і не важливо чим - лопатою чи літаком
показать весь комментарий
22.10.2023 20:26 Ответить
тобі хтось заважаю піти під Авдіївку кацапів лопатою бити ?
показать весь комментарий
22.10.2023 20:30 Ответить
ти вже там - де саме? гукни може почую
показать весь комментарий
22.10.2023 20:32 Ответить
знаєш як вичислити кацапського троля як ти?
дуже легко - у нього гнилий базар і він постійно на проводі - куратор всєгда слєдіт
краще - давай побазарим про твоєго бувшого
женю пірожина що пішов на договорняк з пукіним
казав справєдлівий женя перєд казнью - "бамбас нікто нє дамбіл"
маладца
ти його поважаєш за героическую гібєль за царіка?
показать весь комментарий
22.10.2023 20:37 Ответить
йолопе ти ж пропонуєш рубати кацапів лопатою, то вперед з піснею, можна з криком ура!!! здохнути за кілька секунд...
Ви диванні хенералісімуси нічим від тупих кацапів поцреотів не відрізняєтесь.
показать весь комментарий
22.10.2023 20:51 Ответить
а масове це скільки? Я наприклад не маю уявлення скільки приблизно у нас за місяць збирає "Ескадрон" "пегасів" і "буефалів", скільки збирає за місяць "Корт" восьмих та десятих "ос", скільки за місяць збирає "громів" компанія "Небо перемоги", скільки за місяць збирається іншими компаніями FPV-дронів - як то SkyKnight-2, KH-S7, KH-S10, F7 та інші. Може ви знаєте ці цифри "кустарної збірки волонтерами фпвшок"?
Просто прийміть, що у нас не буде "кіна" з показом заводу дронів із дзеркальними стінами в цехах. Цим хай кацапи займаються. А я сподіваюсь, що "фільмів" про виробництво дронів і іншої військової техніки у нас буде стількі ж, як в Ізраїлі. Тобто не буде.
показать весь комментарий
22.10.2023 13:21 Ответить
масовість можна "побачити" по бавовні на кацапії, а вона там буває дуже рідко. Тут не потрібно бути якимось супер аналітиком чи шпіоном щоб зрозуміти що саме ударних бпла у нас збирають як кіт на плакав.
п.с. по фпв дронам у нас з кацапами паритет, просто вони їх ще не навчились вправно використовувати. Але це нівелює безмежна прірва у засобах РЕБ
показать весь комментарий
22.10.2023 13:30 Ответить
ви маєте на увазі, що нема масовості ударів дронів по містам в рф?
показать весь комментарий
22.10.2023 13:45 Ответить
нахрін мені здались кацапен міста, коли є безліч цілей на кацапії такі як заводи, військові частини, аеродроми, склади бк...
показать весь комментарий
22.10.2023 13:49 Ответить
заводи, військові частини, склади у них прямо в містах, і навіть аеродроми прямо біля забудови.
Коли в черговий раз прилетіло в Халіно, то тут місцеві "корисні", переказуючи кацапькі тєлєги, почали писати, що прилетіло у м'ясокомбінат. Не так просто влучити в "Крємній Ел" і при цьому не влучити в тєхнікум, який з одного боку завода, а з другого столовка "Трі тарєлки", а через дорогу житловий будинок.

показать весь комментарий
22.10.2023 14:02 Ответить
Ні у нас все робиться, аж гай шумить, а нас безкінечно луплять Шахедами
показать весь комментарий
22.10.2023 13:07 Ответить
вони луплять по цивільним.
показать весь комментарий
22.10.2023 13:22 Ответить
Ворог використовує військову хитрість--та невже? А ви шо думали,що рашисти дурнуваті?
показать весь комментарий
22.10.2023 12:17 Ответить
там різних хватає ...
Так само . як і у нас
показать весь комментарий
22.10.2023 12:23 Ответить
Они накапливают. Если вы владеете азами арифметики, то легко подсчитаете число носителей, количество ракет в залпе и поймете, что полноценного с использованием 100% своих возможностей, залпа кацапы ещё не делали. Плюс БПлА.
показать весь комментарий
22.10.2023 12:26 Ответить
Зимою відчуємо ,у повній мірі 100 відсотково
показать весь комментарий
22.10.2023 12:43 Ответить
Следите за погодой. Первый мороз в районе - 5, по моему мнению, покажет сколько скопили.
показать весь комментарий
22.10.2023 12:51 Ответить
навряд ,чи рашисти будуть бити в перші морози...будуть бити .тоді коли сильніше вдарять морози,бо тоді навантаження на електросистему буде максимальне. І ще будуть бити під релігійні свята
показать весь комментарий
22.10.2023 13:22 Ответить
Увидим. Это моё мнение. Оно субъективно.
показать весь комментарий
22.10.2023 13:24 Ответить
Нє . Вони всі інтелектуали і лауреати Нобелівських премій - у сфері бпла .
показать весь комментарий
22.10.2023 12:28 Ответить
Рашисти не тільки нарощують ПРОМИСЛОВЕ виробництво дронів, але й змінюють типові частоти передачі відео та сигналів управління дронами для ухилення від стандартних засобів РЕБ.
Ударні дрони рашистів отримують додаткові можливості позиціонування у діапазоні
GPS L5 GAL E5a IRNSS 1176,45, +/-10.23 MHz, для придушення якого потрібні відповідні зміни наявних засобів РЕБ.
показать весь комментарий
22.10.2023 20:32 Ответить
Авже , у них заводи клепають безпілотники. А в нас клали асфальти, тепер перекладають бруківку і тільки дайте-дайте зброю.
показать весь комментарий
22.10.2023 12:20 Ответить
А ми що нарощуємо? Телемарахон?
показать весь комментарий
22.10.2023 12:21 Ответить
ППО. С помощью союзников и партнёров.
Ну и марахфон естественно, куда же без него. От когда будем, как Израиль, тогда и воевать сможем без телемарахфона, строительства дорог, барабанов и овощерезок с арфами в убежищах и т.д.
показать весь комментарий
22.10.2023 12:24 Ответить
дійсно...якось дивно виходить? Україна не під санкціями,люди донатять,союзники допомагають-- а у нас виробництво ,тих самих з "гівна і палок"/як говорить Ігнат/ виробництво , Бпла не взмозі налагодити в массовому виробництві.
Я так вважаю,що ,оце ..те що у владі тепер сидить ...та і по штабах настільки о'уїло,що надіється тільки на допомогу "когось""С помощью союзников и партнёров.", це ж розпиляти бабло можна.
показать весь комментарий
22.10.2023 12:36 Ответить
''Оте'' що ''отам'' сидить по кабінетах приховані вороги! І це не бачать лише сліпці!
показать весь комментарий
22.10.2023 12:39 Ответить
Люди донатят - притулы с властью пиз..т.
показать весь комментарий
22.10.2023 12:41 Ответить
Щоб бути як Ізраїль, то не на марафони треба державні гроші викидати, а на армію
показать весь комментарий
22.10.2023 13:10 Ответить
1. Я так и написал - когда будем как ....
2. ВладимСаныч пообещал, что будем как Израиль, и взял под личный контроль этот вопрос. Видимо после этого его в Израиль не пустили. Бояться конкуренции наверное.
показать весь комментарий
22.10.2023 13:13 Ответить
Не смешите, просто не о чем с найвеличнішим толковать .
Только время тратить.

Пусть ему очередную проповедь, которые он читает по бамажк,е напишут и отошлют в Израиль. Некогда им зря время тратить
показать весь комментарий
22.10.2023 13:20 Ответить
Я попробовал, но у меня не получилось. Клоун из меня никакой, а тем более фигляр, так что президентство мне ни светит. Снимаю свою кандидатуру.
показать весь комментарий
22.10.2023 13:25 Ответить
Пиз.... від світанку до смерканку...
показать весь комментарий
22.10.2023 12:27 Ответить
хтось продукує тєлємарахвон, хтось масштабує виробництво дронів... у нас країна поділена, на відміну від Ізраїлю. Одні випячують в інстаграмах весільні торти за 100 тисяч і розкидають стодоларові банкноти, а хтось непомітно для широкого загалу робить дрони тисячами. Цей поділ є, і він буде, і ще нас переживе. Нажаль.
показать весь комментарий
22.10.2023 12:31 Ответить
а над Києвом багаторівнева система ППО.
показать весь комментарий
22.10.2023 12:39 Ответить
так, бо центр прийняття рішень там. Непогана і над Староконстянтинівом, бо там авіабаза, і над Ладижином така нічогенька собі, бо ТЕЦ....
показать весь комментарий
22.10.2023 12:47 Ответить
Але так бути не повинно. Суспільство просто їб*нулося, якщо є такий поділ. Зараз усі повинні працювати так, чи інакше, на перемогу, а не торти по 100 тис. виставляти. Це - ненормально!
показать весь комментарий
22.10.2023 13:07 Ответить
так, суспільство "їбанули" ще при совку, і цей стан тягнеться допіру. І це буде довго ще після того, як я помру. Націю, яка була під совєтами 70 років, треба лікувати щонайменше ті ж 70 років. А ми ще і половину цього шляху не пройшли.
показать весь комментарий
22.10.2023 13:29 Ответить
А ми?
показать весь комментарий
22.10.2023 12:24 Ответить
..для Вас два варіанти...: Або сліпий...Або дурний!))
показать весь комментарий
22.10.2023 14:01 Ответить
А що в нас така напруга із своїми "шахедами"? Чи ми відсталіші за Іран?

Без кінця люди донатять, союзники допомагають, а ми все плачемося за шахеди?
Нептуни у нас можуть зробити, а "шахеди" ні?
показать весь комментарий
22.10.2023 12:24 Ответить
За ті гроші, що викидають на марахвон уже б хоч одного шахеда зробили.

Просто сором якийся
показать весь комментарий
22.10.2023 12:26 Ответить
https://www.youtube.com/@EuropeanSolidarity Європейська Солідарніс ть
200 тис безпілотників? Де вони?
https://www.youtube.com/watch?v=OaqGSmGq5GI
показать весь комментарий
22.10.2023 12:31 Ответить
Згідно даними Держбюджету-2023, на загальнонаціональний телемарафон "Єдині новини" держава планує витратити приблизно

600 мільйонів гривень



По данным издания, цена иранского производства Shahed-136 составляет

от 20 000 до 50 000 евро за беспилотник.

показать весь комментарий
22.10.2023 12:31 Ответить
Марафон - це лише ОДНЕ З
джерел інформації, яких сьогодні ми маємо величезну кількість.
І не найкраще джерело

Є що подивитись і кого послухати, крім марафону.
Навіщо викидувати на вітер бюджетні гроші?!
показать весь комментарий
22.10.2023 12:48 Ответить
Це - не джерело інформації. Це - огидн пропаганда у кращому дусі кацапні для промивання мізків населенню.
показать весь комментарий
22.10.2023 13:09 Ответить
Людожерська москальня нарощуе та вигадуе, а ми за цей час невигадали ніякої стратегічної балістичної зброї. Потрібно знищувати ворожі шахеди на теріторії ворога.
показать весь комментарий
22.10.2023 12:32 Ответить
То може не треба винаходити велосипед, а скопіювати шахед і не скиглити?

Скільки шахедів можна виробити замість нікому не потрібного марафона?
показать весь комментарий
22.10.2023 12:39 Ответить
В современной войне использование ДРОНОВ с ИИ (воздушных, морских или сухопутных) является главным приоритетом, техника "не боится смерти", у кого выше научный потенциал и промышленная база, а также политическое руководство не страдающее маразмом и дебилизмом, тот и выйдет победителем!
показать весь комментарий
22.10.2023 12:42 Ответить
А у кого вище науковий потенціал і промислова база. Як ви думаєте?
показать весь комментарий
22.10.2023 12:51 Ответить
Судячи по шахедам у Ірану
показать весь комментарий
22.10.2023 12:55 Ответить
Да, но в США проблема в маразматическом руководстве страны как у демократов, так и республиканцев! Про Европу молчу, там все политическое руковостдво слюнтяи-тряпки и популисты (за исключением едениц, котрые не в состоянии преодолеть маразм заплывшего от жира и благ разума большинства обывателей), левачество и фактический БОЛЬШЕВИЗМ губит современный западный мир!
показать весь комментарий
22.10.2023 13:04 Ответить
нада просить у Байдена THAAD
показать весь комментарий
22.10.2023 12:47 Ответить
Старый маразматик полгода "ломаться" будет (как девственица) прежде, чем решит что-то дать. Есть все основания полагать, что Байден хочет сохранить путенизм в паРашке, так как опасается развала паРашки и потери контроля над ее ядерным оружием со строны кремлевских орков!
показать весь комментарий
22.10.2023 12:57 Ответить
https://www.pravda.com.ua/rus/news/2023/10/22/7425179/ Лепят "из палок": Игнат рассказал о новых дронах РФ с двигателями с AliExpress
показать весь комментарий
22.10.2023 12:49 Ответить
за что я уважаю чайников то что в них пересылка дешевая , у нас очень дорогая , заказал у нас 4 микросхемы за 42 грн пересылка стоила 50 грн
показать весь комментарий
22.10.2023 12:51 Ответить
Як написав один з дописувачів на це

А хіба є різниця з чого саме вони "ліплять"?
Невже від цього менше шкоди ці дрони роблять?

Щодо мене, то хай би ми хоч з "дірьма" ліпили аби воно завдавало аналогічних руйнувань у ворога

А в нас замість дронів ліплять марафони за великі гроші
показать весь комментарий
22.10.2023 12:53 Ответить
марафон тоже нужен - информировать население
показать весь комментарий
22.10.2023 12:56 Ответить
Єсть кому информировать гораздо лучше

Марафон всего лишь один из информаторов и далеко не лучший и востребованый. Убедитесь в этом на Ютубе.

А деньги бюджетные жрет, за которые можно было бы производить свои "шахеды".

Может вы еще скажете, что люди массово слушают гундосики найвеличнішого?
показать весь комментарий
22.10.2023 13:04 Ответить
інформація і "брехлива зелена туфта"- різні речі
показать весь комментарий
22.10.2023 15:11 Ответить
Якшо у нас нікчемна влада, то нам нічого не допоможе.
Тільки й може що просить, виклянчувати
показать весь комментарий
22.10.2023 12:50 Ответить
Зрадофилам прямо бальзам на душу.
Не хочется расстраивать болезных, но по FPV-дронам мы рашистов опережаем 75 на 25 процентов подтвержденных по отчету DeepState. И закупают волонтеры у нас фпв десятками тысяч.
Наращивание хераней дело относительное, в мае 2023 рашисты применили 400, летом копили и по 200 в месяц, в сентябре выдали рекорд 500+, но мы выстояли. И в октябре снова просадка на 200-250. Без Ирана у них с нанащиванием хреново, а Иран занят израильским вопросом сейчас.
Так, что не бздите панове - отобьемся.
показать весь комментарий
22.10.2023 13:02 Ответить
ага тільки от кацапи вже самі випускають шахеди. По фпв без питань у нас перевага але поки що, та і якщо послухати схлопців з передової то ваші 75 на 25 є відвертою брехнею.
Ворог сильний розумний і підступний, тому ваші намагання ліпити тут земарафонську ***** не дуже працюють.
показать весь комментарий
22.10.2023 13:21 Ответить
Что значит выстояли от гераней? А как можно было не выстоять? Это ж не атомная бомба.
Выстояли или нет против 500 гераней можно будет судить лишь зимой.
А про ФПВ дроны и их количество это прохладные истории. Нет органа, который достоверно подсчитал бы наши дроны и тем более достоверно кацапские.
показать весь комментарий
22.10.2023 13:22 Ответить
Ті 500, або більше, що атакуватимуть взимку більш небезпечні. Ворог постійно вдосконалює Шахедогерані, покращує можливості системи позиціювання, захисту від РЕБ, точність наведення, ефективної "поведінки" у складі рою ударних БПЛА тактику застосування.
Нещодавно повідомлялось, зокрема, що в Шахедогерані зʼявилася можливість вимкнення двигуна при вході в пікірування на ціль. Шахедогерань може пікірувати на ціль беззвучно.
показать весь комментарий
22.10.2023 20:55 Ответить
До чого тут зрадофіли?
Зрадофіли це ті, що нічого не роблять для України. Їм достатньо марахвону.
показать весь комментарий
22.10.2023 13:16 Ответить
А ми нарощуємо випуск безпілотників, чи знову будемо клянчити чи за донати купувати?
показать весь комментарий
22.10.2023 13:29 Ответить
Ігнат , куйло вже мабуть домовився про північно-корейські ракети середнього радіусу дії ,як і про балістичні ракети дальнічтью поза 1000км.?
показать весь комментарий
22.10.2023 15:09 Ответить
А зеленскому похрін. Та нехай вмирають кращі українці. Увесь квартал, мама, тато, діти - у надійних місцях, банківськи ячейки, завдяки міністру оборони повні діамантів за майже два роки війни. Шефіри кожного вечора придумують якусь херь для лохів мархвону. Життя таке яскраве - дерьмак кожного вечора нову тропку розвідує - найкращя йде з оману.
показать весь комментарий
22.10.2023 16:25 Ответить