4864 відвідувача онлайн
2 958 78

Росія нарощуватиме кількість ударних БпЛА, - Ігнат

дрони,шахеди

Росіяни збільшують виробництво "шахедів" та FPV-дронів.

Про це в ефірі телемарафону "Єдині новини" сказав речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на  Укрінформ.

"Якщо ракет не буде в такій кількості, як минулого року, то з безпілотниками справа інша. Йдеться не лише про "Шахеди", виробництво яких збільшується, а також про FPV-дрони. До них ці дрони надходять тисячами, це небезпечна зброя. І засоби для захисту, і засоби протидії потрібно брати з урахуванням, що наш противник буде нарощувати саме ударні БпЛА", - сказав він.

Ігнат зауважив, що Росія надалі може вдатися до нових тактичних прийомів у війні, зокрема, у цей зимовий період.

"Ворог використовує військову хитрість. Він діятиме нахабно, можливо, якимись новими тактичними прийомами. Ці прийоми протягом війни змінюються, росіяни щось нове вигадують", - сказав речник.

Топ коментарі
+15
А що в нас така напруга із своїми "шахедами"? Чи ми відсталіші за Іран?

Без кінця люди донатять, союзники допомагають, а ми все плачемося за шахеди?
Нептуни у нас можуть зробити, а "шахеди" ні?
показати весь коментар
22.10.2023 12:24
+12
Авже , у них заводи клепають безпілотники. А в нас клали асфальти, тепер перекладають бруківку і тільки дайте-дайте зброю.
показати весь коментар
22.10.2023 12:20
+12
То може не треба винаходити велосипед, а скопіювати шахед і не скиглити?

Скільки шахедів можна виробити замість нікому не потрібного марафона?
показати весь коментар
22.10.2023 12:39
Коментувати
Сортувати:
давайте і тут стопіцот коментарів - "а у нас все пропало, і ніхєра не робицця".
показати весь коментар
22.10.2023 12:16 Відповісти
а що у нас є масове виробництво ударних дронів ? кацапи каждої, каждої ночі кошмарять нас херанями а Ми ?
давайте не плутати виробництво державою ударних та розвідувальних бпла з кустарною збіркою волонтерами фпвшок.
показати весь коментар
22.10.2023 12:54 Відповісти
Ігнат - хитирий лис
дайте більше Ф-16 бо у кацапів буде більше дронів
правильна постановка проблеми
показати весь коментар
22.10.2023 13:01 Відповісти
за дронами на ефках будуть ганятись рівно до того моменту поки не втратять пару літаків...
нами вже були втрачені міги, так само ПК втрачала свої літаки коли збивала БП чечхейобиків.
показати весь коментар
22.10.2023 13:12 Відповісти
не бзди, кацапчику - перевдягай штани
багато Ф-16 не тільки дрони знищать а й коврові бомбардування кацапам на голову на розвороті зроблять
показати весь коментар
22.10.2023 13:30 Відповісти
капац ясно понятно , вас почитати так ефка, а нам не дадуть блок 5, це супер зброя яка змінить хід війни, ну як абрамси та леопарди....
для того щоб скидати бімби на голови кацапоїдам як це роблять євреї та американці, потрібно або воювати з терористами без ПВО або її знищити.
показати весь коментар
22.10.2023 13:47 Відповісти
побільше вбити кацапів і кацапчиків - ось шлях до перемоги
і не важливо чим - лопатою чи літаком
показати весь коментар
22.10.2023 20:26 Відповісти
тобі хтось заважаю піти під Авдіївку кацапів лопатою бити ?
показати весь коментар
22.10.2023 20:30 Відповісти
ти вже там - де саме? гукни може почую
показати весь коментар
22.10.2023 20:32 Відповісти
знаєш як вичислити кацапського троля як ти?
дуже легко - у нього гнилий базар і він постійно на проводі - куратор всєгда слєдіт
краще - давай побазарим про твоєго бувшого
женю пірожина що пішов на договорняк з пукіним
казав справєдлівий женя перєд казнью - "бамбас нікто нє дамбіл"
маладца
ти його поважаєш за героическую гібєль за царіка?
показати весь коментар
22.10.2023 20:37 Відповісти
йолопе ти ж пропонуєш рубати кацапів лопатою, то вперед з піснею, можна з криком ура!!! здохнути за кілька секунд...
Ви диванні хенералісімуси нічим від тупих кацапів поцреотів не відрізняєтесь.
показати весь коментар
22.10.2023 20:51 Відповісти
а масове це скільки? Я наприклад не маю уявлення скільки приблизно у нас за місяць збирає "Ескадрон" "пегасів" і "буефалів", скільки збирає за місяць "Корт" восьмих та десятих "ос", скільки за місяць збирає "громів" компанія "Небо перемоги", скільки за місяць збирається іншими компаніями FPV-дронів - як то SkyKnight-2, KH-S7, KH-S10, F7 та інші. Може ви знаєте ці цифри "кустарної збірки волонтерами фпвшок"?
Просто прийміть, що у нас не буде "кіна" з показом заводу дронів із дзеркальними стінами в цехах. Цим хай кацапи займаються. А я сподіваюсь, що "фільмів" про виробництво дронів і іншої військової техніки у нас буде стількі ж, як в Ізраїлі. Тобто не буде.
показати весь коментар
22.10.2023 13:21 Відповісти
масовість можна "побачити" по бавовні на кацапії, а вона там буває дуже рідко. Тут не потрібно бути якимось супер аналітиком чи шпіоном щоб зрозуміти що саме ударних бпла у нас збирають як кіт на плакав.
п.с. по фпв дронам у нас з кацапами паритет, просто вони їх ще не навчились вправно використовувати. Але це нівелює безмежна прірва у засобах РЕБ
показати весь коментар
22.10.2023 13:30 Відповісти
ви маєте на увазі, що нема масовості ударів дронів по містам в рф?
показати весь коментар
22.10.2023 13:45 Відповісти
нахрін мені здались кацапен міста, коли є безліч цілей на кацапії такі як заводи, військові частини, аеродроми, склади бк...
показати весь коментар
22.10.2023 13:49 Відповісти
заводи, військові частини, склади у них прямо в містах, і навіть аеродроми прямо біля забудови.
Коли в черговий раз прилетіло в Халіно, то тут місцеві "корисні", переказуючи кацапькі тєлєги, почали писати, що прилетіло у м'ясокомбінат. Не так просто влучити в "Крємній Ел" і при цьому не влучити в тєхнікум, який з одного боку завода, а з другого столовка "Трі тарєлки", а через дорогу житловий будинок.

показати весь коментар
22.10.2023 14:02 Відповісти
Ні у нас все робиться, аж гай шумить, а нас безкінечно луплять Шахедами
показати весь коментар
22.10.2023 13:07 Відповісти
вони луплять по цивільним.
показати весь коментар
22.10.2023 13:22 Відповісти
Ворог використовує військову хитрість--та невже? А ви шо думали,що рашисти дурнуваті?
показати весь коментар
22.10.2023 12:17 Відповісти
там різних хватає ...
Так само . як і у нас
показати весь коментар
22.10.2023 12:23 Відповісти
Они накапливают. Если вы владеете азами арифметики, то легко подсчитаете число носителей, количество ракет в залпе и поймете, что полноценного с использованием 100% своих возможностей, залпа кацапы ещё не делали. Плюс БПлА.
показати весь коментар
22.10.2023 12:26 Відповісти
Зимою відчуємо ,у повній мірі 100 відсотково
показати весь коментар
22.10.2023 12:43 Відповісти
Следите за погодой. Первый мороз в районе - 5, по моему мнению, покажет сколько скопили.
показати весь коментар
22.10.2023 12:51 Відповісти
навряд ,чи рашисти будуть бити в перші морози...будуть бити .тоді коли сильніше вдарять морози,бо тоді навантаження на електросистему буде максимальне. І ще будуть бити під релігійні свята
показати весь коментар
22.10.2023 13:22 Відповісти
Увидим. Это моё мнение. Оно субъективно.
показати весь коментар
22.10.2023 13:24 Відповісти
Нє . Вони всі інтелектуали і лауреати Нобелівських премій - у сфері бпла .
показати весь коментар
22.10.2023 12:28 Відповісти
Рашисти не тільки нарощують ПРОМИСЛОВЕ виробництво дронів, але й змінюють типові частоти передачі відео та сигналів управління дронами для ухилення від стандартних засобів РЕБ.
Ударні дрони рашистів отримують додаткові можливості позиціонування у діапазоні
GPS L5 GAL E5a IRNSS 1176,45, +/-10.23 MHz, для придушення якого потрібні відповідні зміни наявних засобів РЕБ.
показати весь коментар
22.10.2023 20:32 Відповісти
Авже , у них заводи клепають безпілотники. А в нас клали асфальти, тепер перекладають бруківку і тільки дайте-дайте зброю.
показати весь коментар
22.10.2023 12:20 Відповісти
А ми що нарощуємо? Телемарахон?
показати весь коментар
22.10.2023 12:21 Відповісти
ППО. С помощью союзников и партнёров.
Ну и марахфон естественно, куда же без него. От когда будем, как Израиль, тогда и воевать сможем без телемарахфона, строительства дорог, барабанов и овощерезок с арфами в убежищах и т.д.
показати весь коментар
22.10.2023 12:24 Відповісти
дійсно...якось дивно виходить? Україна не під санкціями,люди донатять,союзники допомагають-- а у нас виробництво ,тих самих з "гівна і палок"/як говорить Ігнат/ виробництво , Бпла не взмозі налагодити в массовому виробництві.
Я так вважаю,що ,оце ..те що у владі тепер сидить ...та і по штабах настільки о'уїло,що надіється тільки на допомогу "когось""С помощью союзников и партнёров.", це ж розпиляти бабло можна.
показати весь коментар
22.10.2023 12:36 Відповісти
''Оте'' що ''отам'' сидить по кабінетах приховані вороги! І це не бачать лише сліпці!
показати весь коментар
22.10.2023 12:39 Відповісти
Люди донатят - притулы с властью пиз..т.
показати весь коментар
22.10.2023 12:41 Відповісти
Щоб бути як Ізраїль, то не на марафони треба державні гроші викидати, а на армію
показати весь коментар
22.10.2023 13:10 Відповісти
1. Я так и написал - когда будем как ....
2. ВладимСаныч пообещал, что будем как Израиль, и взял под личный контроль этот вопрос. Видимо после этого его в Израиль не пустили. Бояться конкуренции наверное.
показати весь коментар
22.10.2023 13:13 Відповісти
Не смешите, просто не о чем с найвеличнішим толковать .
Только время тратить.

Пусть ему очередную проповедь, которые он читает по бамажк,е напишут и отошлют в Израиль. Некогда им зря время тратить
показати весь коментар
22.10.2023 13:20 Відповісти
Я попробовал, но у меня не получилось. Клоун из меня никакой, а тем более фигляр, так что президентство мне ни светит. Снимаю свою кандидатуру.
показати весь коментар
22.10.2023 13:25 Відповісти
Пиз.... від світанку до смерканку...
показати весь коментар
22.10.2023 12:27 Відповісти
хтось продукує тєлємарахвон, хтось масштабує виробництво дронів... у нас країна поділена, на відміну від Ізраїлю. Одні випячують в інстаграмах весільні торти за 100 тисяч і розкидають стодоларові банкноти, а хтось непомітно для широкого загалу робить дрони тисячами. Цей поділ є, і він буде, і ще нас переживе. Нажаль.
показати весь коментар
22.10.2023 12:31 Відповісти
а над Києвом багаторівнева система ППО.
показати весь коментар
22.10.2023 12:39 Відповісти
так, бо центр прийняття рішень там. Непогана і над Староконстянтинівом, бо там авіабаза, і над Ладижином така нічогенька собі, бо ТЕЦ....
показати весь коментар
22.10.2023 12:47 Відповісти
Але так бути не повинно. Суспільство просто їб*нулося, якщо є такий поділ. Зараз усі повинні працювати так, чи інакше, на перемогу, а не торти по 100 тис. виставляти. Це - ненормально!
показати весь коментар
22.10.2023 13:07 Відповісти
так, суспільство "їбанули" ще при совку, і цей стан тягнеться допіру. І це буде довго ще після того, як я помру. Націю, яка була під совєтами 70 років, треба лікувати щонайменше ті ж 70 років. А ми ще і половину цього шляху не пройшли.
показати весь коментар
22.10.2023 13:29 Відповісти
А ми?
показати весь коментар
22.10.2023 12:24 Відповісти
..для Вас два варіанти...: Або сліпий...Або дурний!))
показати весь коментар
22.10.2023 14:01 Відповісти
А що в нас така напруга із своїми "шахедами"? Чи ми відсталіші за Іран?

Без кінця люди донатять, союзники допомагають, а ми все плачемося за шахеди?
Нептуни у нас можуть зробити, а "шахеди" ні?
показати весь коментар
22.10.2023 12:24 Відповісти
За ті гроші, що викидають на марахвон уже б хоч одного шахеда зробили.

Просто сором якийся
показати весь коментар
22.10.2023 12:26 Відповісти
https://www.youtube.com/@EuropeanSolidarity Європейська Солідарніс ть
200 тис безпілотників? Де вони?
https://www.youtube.com/watch?v=OaqGSmGq5GI
показати весь коментар
22.10.2023 12:31 Відповісти
Згідно даними Держбюджету-2023, на загальнонаціональний телемарафон "Єдині новини" держава планує витратити приблизно

600 мільйонів гривень



По данным издания, цена иранского производства Shahed-136 составляет

от 20 000 до 50 000 евро за беспилотник.

показати весь коментар
22.10.2023 12:31 Відповісти
Марафон - це лише ОДНЕ З
джерел інформації, яких сьогодні ми маємо величезну кількість.
І не найкраще джерело

Є що подивитись і кого послухати, крім марафону.
Навіщо викидувати на вітер бюджетні гроші?!
показати весь коментар
22.10.2023 12:48 Відповісти
Це - не джерело інформації. Це - огидн пропаганда у кращому дусі кацапні для промивання мізків населенню.
показати весь коментар
22.10.2023 13:09 Відповісти
Людожерська москальня нарощуе та вигадуе, а ми за цей час невигадали ніякої стратегічної балістичної зброї. Потрібно знищувати ворожі шахеди на теріторії ворога.
показати весь коментар
22.10.2023 12:32 Відповісти
То може не треба винаходити велосипед, а скопіювати шахед і не скиглити?

Скільки шахедів можна виробити замість нікому не потрібного марафона?
показати весь коментар
22.10.2023 12:39 Відповісти
В современной войне использование ДРОНОВ с ИИ (воздушных, морских или сухопутных) является главным приоритетом, техника "не боится смерти", у кого выше научный потенциал и промышленная база, а также политическое руководство не страдающее маразмом и дебилизмом, тот и выйдет победителем!
показати весь коментар
22.10.2023 12:42 Відповісти
А у кого вище науковий потенціал і промислова база. Як ви думаєте?
показати весь коментар
22.10.2023 12:51 Відповісти
Судячи по шахедам у Ірану
показати весь коментар
22.10.2023 12:55 Відповісти
Да, но в США проблема в маразматическом руководстве страны как у демократов, так и республиканцев! Про Европу молчу, там все политическое руковостдво слюнтяи-тряпки и популисты (за исключением едениц, котрые не в состоянии преодолеть маразм заплывшего от жира и благ разума большинства обывателей), левачество и фактический БОЛЬШЕВИЗМ губит современный западный мир!
показати весь коментар
22.10.2023 13:04 Відповісти
нада просить у Байдена THAAD
показати весь коментар
22.10.2023 12:47 Відповісти
Старый маразматик полгода "ломаться" будет (как девственица) прежде, чем решит что-то дать. Есть все основания полагать, что Байден хочет сохранить путенизм в паРашке, так как опасается развала паРашки и потери контроля над ее ядерным оружием со строны кремлевских орков!
показати весь коментар
22.10.2023 12:57 Відповісти
https://www.pravda.com.ua/rus/news/2023/10/22/7425179/ Лепят "из палок": Игнат рассказал о новых дронах РФ с двигателями с AliExpress
показати весь коментар
22.10.2023 12:49 Відповісти
за что я уважаю чайников то что в них пересылка дешевая , у нас очень дорогая , заказал у нас 4 микросхемы за 42 грн пересылка стоила 50 грн
показати весь коментар
22.10.2023 12:51 Відповісти
Як написав один з дописувачів на це

А хіба є різниця з чого саме вони "ліплять"?
Невже від цього менше шкоди ці дрони роблять?

Щодо мене, то хай би ми хоч з "дірьма" ліпили аби воно завдавало аналогічних руйнувань у ворога

А в нас замість дронів ліплять марафони за великі гроші
показати весь коментар
22.10.2023 12:53 Відповісти
марафон тоже нужен - информировать население
показати весь коментар
22.10.2023 12:56 Відповісти
Єсть кому информировать гораздо лучше

Марафон всего лишь один из информаторов и далеко не лучший и востребованый. Убедитесь в этом на Ютубе.

А деньги бюджетные жрет, за которые можно было бы производить свои "шахеды".

Может вы еще скажете, что люди массово слушают гундосики найвеличнішого?
показати весь коментар
22.10.2023 13:04 Відповісти
інформація і "брехлива зелена туфта"- різні речі
показати весь коментар
22.10.2023 15:11 Відповісти
Якшо у нас нікчемна влада, то нам нічого не допоможе.
Тільки й може що просить, виклянчувати
показати весь коментар
22.10.2023 12:50 Відповісти
Зрадофилам прямо бальзам на душу.
Не хочется расстраивать болезных, но по FPV-дронам мы рашистов опережаем 75 на 25 процентов подтвержденных по отчету DeepState. И закупают волонтеры у нас фпв десятками тысяч.
Наращивание хераней дело относительное, в мае 2023 рашисты применили 400, летом копили и по 200 в месяц, в сентябре выдали рекорд 500+, но мы выстояли. И в октябре снова просадка на 200-250. Без Ирана у них с нанащиванием хреново, а Иран занят израильским вопросом сейчас.
Так, что не бздите панове - отобьемся.
показати весь коментар
22.10.2023 13:02 Відповісти
ага тільки от кацапи вже самі випускають шахеди. По фпв без питань у нас перевага але поки що, та і якщо послухати схлопців з передової то ваші 75 на 25 є відвертою брехнею.
Ворог сильний розумний і підступний, тому ваші намагання ліпити тут земарафонську ***** не дуже працюють.
показати весь коментар
22.10.2023 13:21 Відповісти
Что значит выстояли от гераней? А как можно было не выстоять? Это ж не атомная бомба.
Выстояли или нет против 500 гераней можно будет судить лишь зимой.
А про ФПВ дроны и их количество это прохладные истории. Нет органа, который достоверно подсчитал бы наши дроны и тем более достоверно кацапские.
показати весь коментар
22.10.2023 13:22 Відповісти
Ті 500, або більше, що атакуватимуть взимку більш небезпечні. Ворог постійно вдосконалює Шахедогерані, покращує можливості системи позиціювання, захисту від РЕБ, точність наведення, ефективної "поведінки" у складі рою ударних БПЛА тактику застосування.
Нещодавно повідомлялось, зокрема, що в Шахедогерані зʼявилася можливість вимкнення двигуна при вході в пікірування на ціль. Шахедогерань може пікірувати на ціль беззвучно.
показати весь коментар
22.10.2023 20:55 Відповісти
До чого тут зрадофіли?
Зрадофіли це ті, що нічого не роблять для України. Їм достатньо марахвону.
показати весь коментар
22.10.2023 13:16 Відповісти
А ми нарощуємо випуск безпілотників, чи знову будемо клянчити чи за донати купувати?
показати весь коментар
22.10.2023 13:29 Відповісти
Ігнат , куйло вже мабуть домовився про північно-корейські ракети середнього радіусу дії ,як і про балістичні ракети дальнічтью поза 1000км.?
показати весь коментар
22.10.2023 15:09 Відповісти
А зеленскому похрін. Та нехай вмирають кращі українці. Увесь квартал, мама, тато, діти - у надійних місцях, банківськи ячейки, завдяки міністру оборони повні діамантів за майже два роки війни. Шефіри кожного вечора придумують якусь херь для лохів мархвону. Життя таке яскраве - дерьмак кожного вечора нову тропку розвідує - найкращя йде з оману.
показати весь коментар
22.10.2023 16:25 Відповісти