3540 посетителей онлайн
1 577 30

Беларусь в который раз продолжила совместные с РФ военные учения

рф,армия,беларусь

Беларусь снова продолжила совместные с Россией военные учения на территории страны.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на мониторинговую группу "Беларускі Гаюн".

Отмечается, что военные учения продлили, по меньшей мере, до 29 октября. Они продолжаются на 8 полигонах.

Полигоны, на которых проходят учения белорусской и российской армий:

  • 227-й общевойсковой полигон "Борисовский" (Борисовский район) до 28.10;
  • полигон "Гозский" 6-й омбр (Гродненский район) до 27.10;
  • полигон "Брестский" 38-й одшбр (Брестский район) до 28:10;
  • полигон "Осиповичский" 51-й абр (Осиповичский район) до 27.10;
  • 212-й авиационный полигон "Неман" (Новогрудский район) до 27.10;
  • 230-й общевойсковой полигон "Обуз-Лесневский" (Барановичский район) до 29.10;
  • 174-й учебный полигон ВВС и войск ПВО "Доманова" (Ивацевичский район) до 29.10;
  • полигон "Лепельский" 19-й омбр (Лепельский район) до 28:10.

Совместные учения Беларуси и РФ продолжаются непрерывно с 29 апреля 2022 года.

Топ комментарии
+5
Білоруські дописи в Інтернет - це сидіння на печі і щоб їх хтось звільнив.

2004-вот украинци ревалюция и нам памогут
2008-украинци стремятся в Європу они подтянутся и нам памогут
2013- ревалюция в Украине,ми тожє свергним они помогут
2020-українці кажуть--паліть шини,робіть революцію і беріть владу в свої руки,--білоруси відповідають--ві нє панімаєтє,у нас другоє.мі демакратічєскі хатім с шаріками цвєточкамі.
2022 рік..ВІЙНА..Украинци вистоят і нам памогут свергнуть диктатора,отряд Калиновского нас асвабадіт вмєстє с ВСУ.
показать весь комментарий
22.10.2023 19:42 Ответить
+4
Когда то, очень давно, я думал, что белорусы тоже люди. А оказалось что людей среди них очень мало, но они таки есть, но очень мало, а вот остальное стадо, это безропотное стадо скотов с привычками холуя и подстилок Московии.
показать весь комментарий
22.10.2023 18:49 Ответить
+3
Пілят! Знову навчання!
Вони хоч колись хоч чогось навчаться ?
Такі тупі?
показать весь комментарий
22.10.2023 18:31 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Атестат не можуть отримати?
показать весь комментарий
22.10.2023 18:31 Ответить
Пілят! Знову навчання!
Вони хоч колись хоч чогось навчаться ?
Такі тупі?
показать весь комментарий
22.10.2023 18:31 Ответить
Та, може і Вусатий...
Навчає рашистів-
Доблесно відсосати?
Вчасно сісти за грати...
***** в Гаагу здати?
показать весь комментарий
22.10.2023 19:01 Ответить
це білокацапське навчяльне шапіто вже можна обізвати нескінченним...
показать весь комментарий
22.10.2023 18:36 Ответить
так і про оркскі навчання говорили

вичікують падли коли можна піднастрати знову
показать весь комментарий
22.10.2023 19:37 Ответить
"піднастрати" сподобалось - тут і піднастати і під рострату все підходить
показать весь комментарий
22.10.2023 19:42 Ответить
байстрюкі ненавчаємі скільки не навчай...
показать весь комментарий
22.10.2023 18:39 Ответить
Після бунту білоруської бригади під Михайло-Коцюбинським у березні 2022 року Лука до усрачки боїться посилать своє бидло в Україну - щоб проти нього в Білорусі не піднялася армія Тому весь час лише "навчання" продовжує - тримає нас "в тонусі" а наші резерви - на своєму кордоні
показать весь комментарий
22.10.2023 18:41 Ответить
Когда то, очень давно, я думал, что белорусы тоже люди. А оказалось что людей среди них очень мало, но они таки есть, но очень мало, а вот остальное стадо, это безропотное стадо скотов с привычками холуя и подстилок Московии.
показать весь комментарий
22.10.2023 18:49 Ответить
на Білорусії, пізній савєцкій саюз.Можна і в колгосп,можна і в риночну економіку. Застрягли однією ногою в болотяному минулому, а іншою топчуться на краєчку *********.Недарма на їх так званому гербі-сонце над болотом
показать весь комментарий
22.10.2023 19:28 Ответить
Виноват, а вот вы лично видели этот поздний савецкай союз? Так сказать лично, в расцвете сил и приемлемом для понимания его, позднего савецкака союза что так утверждаете?
показать весь комментарий
22.10.2023 19:30 Ответить
а як, ви вважаєте скільки мені років?Звичайно відчув-всю цю ломку,перш за все морально суспільство, повинно було себе переломити,від того совка.
показать весь комментарий
22.10.2023 19:36 Ответить
я бачив - гімно гімном...
показать весь комментарий
22.10.2023 19:36 Ответить
сталася нагода, сина 4 рочкі за ручку взяв, і пішли ми з долгом за білети в нікуди...
скільки я всього переречув - ніхто не хоче знати...
показать весь комментарий
22.10.2023 19:59 Ответить
Союз - це добровільне об'єднання. Поки будемо називати російську окупацію савєцкім саюзам, то так воно й буде.
показать весь комментарий
22.10.2023 19:45 Ответить
а як тоді називати Північну Корею? вона ж офіційно називається Корейська-Народно Демократична...
показать весь комментарий
22.10.2023 19:49 Ответить
Корейська Ино Кратична.
показать весь комментарий
22.10.2023 19:54 Ответить
Выгребная яма.
показать весь комментарий
22.10.2023 19:56 Ответить
Это какой союз? Савецкий? Добровольный?! Я в афуе!
показать весь комментарий
22.10.2023 19:54 Ответить
То я й кажу,що нема чого російську окупацію союзом називати. Але ще жодного разу нечув саме такого визначення того періоду.
показать весь комментарий
22.10.2023 19:59 Ответить
Так а что там от позднего совка? Ааааа, тряпка что они там у себя за флаг считают!
показать весь комментарий
22.10.2023 19:55 Ответить
паазорники(тихановские драныкоеды-терпилы)
показать весь комментарий
22.10.2023 19:07 Ответить
це-Ждуни..вони чекають-що хтось має прийти.зробити їм революцію,вигнати узурпатора,налагодити економіку, а вони не виходячи з будинку,будуть сидіти на кухні,і обговорювати плани партії і правітєльства.
показать весь комментарий
22.10.2023 19:31 Ответить
показать весь комментарий
22.10.2023 19:42 Ответить
пане ..ви мене цитуєте.
показать весь комментарий
22.10.2023 19:46 Ответить
Я ж на "авторство" не претендую Кілька місяців тому десь прочитав Сподобалося Скопіював у збірник анекдотів
показать весь комментарий
22.10.2023 19:53 Ответить
то вже не пару місяців... то вже десь рік...я це визбирував з дописів користувачів білоруських ,з білоруського сайту ,ще з нашої першої революції..проаналізував-зробив короткий висновок і тут на Цензорі виклав.
Дякую,що цитуєте
показать весь комментарий
22.10.2023 19:57 Ответить
Будь ласка! Хто чим захоплюється Я наприклад - пишу сам та збираю тематичні анекдоти Ця штука - на сторінці "Білорусь"
показать весь комментарий
22.10.2023 20:11 Ответить
.
Пардон за втручання.
Я сказав би, що це особливий підвид ждуна - бульбо-ждун (Zhdunus Solanum tuberosum). Істота, характерна поєднанням важкопоєднуваних рис - сцикливості та впертості.
показать весь комментарий
23.10.2023 03:14 Ответить
Йшов 3578 рік, Бульбабірляндія закінчила навчання армії з тьох чоловік.
показать весь комментарий
22.10.2023 19:12 Ответить