8664 посетителя онлайн
8 128 18

Уполномоченный правительства Польши Жарин о предоставлении Taurus: "Обещания Украине заменяют реальную помощь"

ракета,taurus

Уполномоченный правительства Польши по безопасности информационного пространства и заместитель министра по координированию действий спецслужб Станислав Жарин выразил разочарование тем, что Германия не предоставляет Украине дальнобойные ракеты Taurus.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пост Жарина в твиттере.

"В Германии без изменений. Притворство вместо настоящей помощи. Обещания Украине заменяют реальную помощь... Удивительно, если кто-то ожидал чего-то другого", - говорится в сообщении.

Таким образом, он отреагировал на заявление посла Германии в Украине Мартина Егера о том, что сейчас ФРГ не планирует давать ВСУ ракеты Taurus.

Топ комментарии
+11
Пан, мабудь жартує.

Так , у Німеччині дуже важко з наданням наступальної зброї (бо велике рашиське лобі)

Але обороне обзброєння вони надають і за останні місяці надали більше ніж Польща

Не треба спекулювати
показать весь комментарий
23.10.2023 01:02 Ответить
+10
Шкода,що українські заводи не отримували замовленнь , ані зараз , ані починаючи з 2019
показать весь комментарий
23.10.2023 01:46 Ответить
+9
Ага, саме тому деякі країни вже платять 1.5 тисяч у.о тим біженцям, що повернуться додому? Так? В мене є кілька знайомих сімей: у Швеції, Португалії, Німеччині, Великобританіїї, Угорщині, Польщі. З них працюють тільки ті, що в Польщі. При цьому так само вони там працювали і до повномасштабної війни. У Німеччині вже півроку вивчають мову. У всіх інших країнах тупо сидять на допомозі. Дешева робоча сила, кажете?
показать весь комментарий
23.10.2023 03:01 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Пан, мабудь жартує.

Так , у Німеччині дуже важко з наданням наступальної зброї (бо велике рашиське лобі)

Але обороне обзброєння вони надають і за останні місяці надали більше ніж Польща

Не треба спекулювати
показать весь комментарий
23.10.2023 01:02 Ответить
Поляки ******* сернути у Німеччину.
показать весь комментарий
23.10.2023 01:51 Ответить
Ти про що, чи часом не подоляка курва?
показать весь комментарий
23.10.2023 02:16 Ответить
Наявний проєкт федерального бюджету Німеччини на 2024 рік не передбачає виділення понад п'ять мільярдів євро, які міноборони ФРН потребує на військову допомогу Україні. Про це в неділю, 22 жовтня, повідомило німецьке видання Bild із посиланням на внутрішній документ міноборони.

Прописані в цьому документі кошти на військові потреби України виділятимуть з бюджету "загального фінансового управління". Загалом мінфін Німеччини заклав на допомогу Києву чотири мільярди євро на 2024 рік, чого на думку міністерства оборони замало.

У документі, що опинився в розпорядженні Bild, наводиться розрахунок коштів, що виділятимуться. Так, 3,1 мільярда євро передбачено на реалізацію вже обіцяних раніше траншів допомоги, 770 мільйонів євро зарезервовано для міністерства закордонних справ ФРН та його програмам допомоги Україні. Натомість, на нові військові проєкти у 2024 році планують виділити лише незначні 120 мільйонів.

"Однак потреба набагато вища, адже у міноборони Німеччини очікують від Києва додаткових запитів щодо військової допомоги на 5,22 мільярда євро", - пише видання.
показать весь комментарий
23.10.2023 01:04 Ответить
Нічого дивного вони по максимуму затягують надання будь якої зброї.Їх заводи отримали неймовірні конракти вони не поспішають закінчувати цю війну.
показать весь комментарий
23.10.2023 01:26 Ответить
Шкода,що українські заводи не отримували замовленнь , ані зараз , ані починаючи з 2019
показать весь комментарий
23.10.2023 01:46 Ответить
Ага.
Їм мабуть дуже подобається замість своїх потреб виділяти гроші на українських біженців та фінансову допомогу Україні.

Яким місцем ви думаєте, коли подібну хрінь генеруєте...
показать весь комментарий
23.10.2023 01:55 Ответить
Ви настільки дуболові що елементарних речей не розумієте.Біженці?Країни Європи отримали дешеву робочу силу.Вони з радістю платять копійки нашим біженцям ,аби ми залишилися ба більше евросоюз виділяє кошти країнам на допомогу біженцям.А Європейскі промислові воєнні гіганти отримали замовлення на сотні і сотні мільярдів доларів конракти на зброю ! Ця допомога біженцям це нуль за яке вони отримали якісних проф робочих включючи молоде покоління ,а не криворуких і тупих індусів і поліпшують свою економіку.Ви тупі як пробка і хрінь у вас в голові !
показать весь комментарий
23.10.2023 02:44 Ответить
Ага, саме тому деякі країни вже платять 1.5 тисяч у.о тим біженцям, що повернуться додому? Так? В мене є кілька знайомих сімей: у Швеції, Португалії, Німеччині, Великобританіїї, Угорщині, Польщі. З них працюють тільки ті, що в Польщі. При цьому так само вони там працювали і до повномасштабної війни. У Німеччині вже півроку вивчають мову. У всіх інших країнах тупо сидять на допомозі. Дешева робоча сила, кажете?
показать весь комментарий
23.10.2023 03:01 Ответить
Все просто. Щоб біженці повернулися додому, треба давати Україні побільше наступального озброєння, і так Україна швидше вижене людоїдів. Тоді на біженців Німеччині не треба буде тратитись. А самими засобами ППО війну не виграєш. Сцикливість німецької еліти затьмарює їй логіку і розум.
показать весь комментарий
23.10.2023 10:03 Ответить
Ти б повернувся з Німеччини у Єрмаківщину?
показать весь комментарий
23.10.2023 10:09 Ответить
А я й не тікав нікуди. А єрмаківщина не вічна. Історичний поступ і логіка становлення націй заперечують стагнацію. Україна відбудеться. Ну а німців свого часу так пацифікували, що нація втратила войовничість.
показать весь комментарий
23.10.2023 10:49 Ответить
От тільки більшість людей хоче жити нормально зараз, а не у світлому майбутньому.

Тим більше, що 2019 показав, що дебіли вміють все просрати по-приколу одним голосуванням.
Що у свою чергу робить перспективи дуже примарними.
показать весь комментарий
23.10.2023 16:52 Ответить
Говорили что ждут решения по ATACMS. На самом деле жлобам жаль тратить свои ракеты. Зато все время ноют про задерживающуюся помощь из Америки.
показать весь комментарий
23.10.2023 01:31 Ответить
ATACMS вже отримали перша партія ,успішно пуски пройшли.Далі буде більша партія.
показать весь комментарий
23.10.2023 02:46 Ответить
А навіщо? Цілі за 100 км до Харкова не знищують. Що з цієї допомогою що з іншою,бо цілі оп далеко не ті,що в казочці від вовочки.Що там відносно Нова Пошта і бульбла від президента? Це дайте нам щось, а ми знову поставимо на резерв в столиці, бо там ще одного рівня не хватає. Якої ще зброї не має в списку попків на консервації!
показать весь комментарий
23.10.2023 05:28 Ответить
Щоб Україна не капіталювала, і щоб не змогла відновити всі втрачені території! Панове, так завжди було з союзниками!
показать весь комментарий
23.10.2023 08:12 Ответить