5662 посетителя онлайн
1 083 22

Сегодня проведение выборов в "Дії" не обсуждается, - Федоров

дія

Для проведения выборов в "Дії" нужно решение парламента, поэтому сейчас такая возможность не обсуждается.

Об этом заявил вице-премьер, министр цифровой трансформации Украины Михаил Федоров в интервью РБК-Украина, передает Цензор.НЕТ.

По его словам, для этого нужно решение парламента и ЦИК, а также проведение интеграции "Дії" с реестром избирателей.

"Для этого нужно начать новые крупные организационные проекты", – добавил Федоров.

В настоящее время в приложении действительно развивают опросы. Подобные инструменты, по его мнению, можно использовать для выборов в Совет правосудия, сказал вице-премьер.

Отвечая на вопрос о возможности выбирать через приложение депутатов и президентов, Федоров отметил, что для этого необходимо соответствующее распоряжение от Центральной избирательной комиссии и парламента.

"Но есть много других инструментов, где можно использовать прямую электронную демократию. И учитывая, в каких условиях мы находимся во время полномасштабной войны, я уверен, что этот инструмент будет достаточно эффективным", - подытожил глава Минцифры.

Топ комментарии
+8
Пошол на зі своєю електроной демократієй,хто йому таке впіхнул-фсб,чи гру рашкі.
показать весь комментарий
30.10.2023 13:31 Ответить
+8
Право голосу мають усі громадяни україни з 18 років,азаслужити як це собі представляєте,поясніть.Голосування в дії порушує закон про тайну голосування т.к усі паспортні данні у такзванной дії,а це повишає ризики маніпуляціі,а також можливість переслідування тих як що проголосували за політичні(партіі,людей)яки програють вибори.А це пряма дорога к діктатурі.Ніде в розвинутих демакратіях не проводяться вибори у смартфоні.
показать весь комментарий
30.10.2023 13:44 Ответить
+8
Розводняк чистої води. Клоун які захоче результати. такі і намалює
показать весь комментарий
30.10.2023 13:47 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Пошол на зі своєю електроной демократієй,хто йому таке впіхнул-фсб,чи гру рашкі.
показать весь комментарий
30.10.2023 13:31 Ответить
« И учитывая, в каких условиях мы находимся во время полномасштабной войны, я уверен, что этот инструмент будет достаточно эффективным", - подытожил глава Минцифры. «…. ?!?

Він ідіот?

1. Які вибори під час війни?!

2. « Я уверен…»?!

До чого нам таоя впевненність?! Який це аргумент? Ніякій!

3. Твоя « Дія» як решето.
Вона дірява та не забезпечує сохранність персональних данних громадян.

Кібер безпека практично на нулі.
Ніякоі відповідальності для державних чиновників за порушення роботи з ціею величезною БД не передбачено.

4. Хто буде гарантувати сохранність данних ?
Ти?

Яка буде відповідальність? 5 років тюрьми? Чи довічне?

В це тільки « технічни проблеми» єлектронного голосування!

А е ще і «політичні».
Створення цифрового ГУЛАГУ- мрія кожного диктатора.

Та е порушенням Свобод та Прав Людини.
показать весь комментарий
30.10.2023 15:20 Ответить
Вибори в Дії були б чудовим рішенням. Але право голосу треба заслужити
показать весь комментарий
30.10.2023 13:31 Ответить
Прокачати пєрки та скіли
показать весь комментарий
30.10.2023 13:35 Ответить
У елдака, да, ватка?
показать весь комментарий
30.10.2023 13:38 Ответить
Право голосу мають усі громадяни україни з 18 років,азаслужити як це собі представляєте,поясніть.Голосування в дії порушує закон про тайну голосування т.к усі паспортні данні у такзванной дії,а це повишає ризики маніпуляціі,а також можливість переслідування тих як що проголосували за політичні(партіі,людей)яки програють вибори.А це пряма дорога к діктатурі.Ніде в розвинутих демакратіях не проводяться вибори у смартфоні.
показать весь комментарий
30.10.2023 13:44 Ответить
А насправді "закон про тайну голосування" - основа основ для будь-яких маніпуляцій голосами виборців. Ніхто не зможе перевірити тих, хто організовує та проводить голосування.
показать весь комментарий
30.10.2023 14:12 Ответить
Ви дочитайте до кінця.Чим може закінчить для виборця,який голосував за опозіційні партіі(політиків) як що данні будуть доступні.У нас більшість людей незнає своїх прав і нехоче їх захищяти(думають про шлунок).
показать весь комментарий
30.10.2023 14:35 Ответить
Уважно дочитав, будьте певні. Якщо виборець непокоїться (боїться) за наслідки свого голосування, то це не вибори.
показать весь комментарий
30.10.2023 14:39 Ответить
Вибори онлайн: 65% українців не підтримують ідею через ризик фальсифікацій.
показать весь комментарий
30.10.2023 13:39 Ответить
Знову щось мутять..постійно дію з виборами згадують..
показать весь комментарий
30.10.2023 13:45 Ответить
Самі ж постійно і вкидують інфу про "поки не обговорюємо". Щоб привчити до думки, що колись відбудуться вибори в "Дії". Хоча такі вибори не захищені ні від атак, ні від фальсифікації. Чомусь Зельониє цього не бояться, а навпаки, прагнуть провести в своїй кацапами створеній "Дії". Єдиний варіант протягнути вибори так як їм потрібно.
показать весь комментарий
30.10.2023 13:46 Ответить
Розводняк чистої води. Клоун які захоче результати. такі і намалює
показать весь комментарий
30.10.2023 13:47 Ответить
идите в жопу со своими эл.выборами..........недодолбоебы.................................................
показать весь комментарий
30.10.2023 13:54 Ответить
Подібні так званні вибори онлайн проводилися у рашці.Назвалося це "дійство"-умное голосавание(які вибориу диктатурі?).Мабуть вони (Федоров і ко)бажають ПАВТАРІТЬ,тіки под іншими гаслами.Правду кажуть необільшовики 21сторіччя набагато хитрийші і безпринципніші.А обмануті люди самі посадять собі катів на шію.
показать весь комментарий
30.10.2023 13:57 Ответить
А чому?
показать весь комментарий
30.10.2023 14:07 Ответить
Наразі на дворі тепла погода.
показать весь комментарий
30.10.2023 14:08 Ответить
Господи, когда мы уже избавимся от этой зелёной банды?
показать весь комментарий
30.10.2023 14:13 Ответить
Тіко після припинення вєнних дій,з свободой слова,розблокованими тв каналами і конкуренцією ідей а не тупо популіскими гаслами(таріфи,зарплати,просто перестать стрелять,договорится по серединке ит.д)
показать весь комментарий
30.10.2023 14:42 Ответить
Чергове тестування українців на свої хочунчики. Запахне гнівом, скаже, що його вирвало із контекста.
показать весь комментарий
30.10.2023 15:35 Ответить