8928 посетителей онлайн

Жумадилов назначен гендиректором Государственного оператора тыла, - Минобороны

жумаділов

Министр обороны Украины Рустем Умеров подписал приказ о назначении Арсена Жумадилова гендиректором ГП "Государственный оператор тыла".

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-службу Минобороны.

Отмечается, что Жумадилов прошел все необходимые проверки и официально вступил в должность. Первое направление, по которому Государственный оператор тыла будет обеспечивать ВСУ – питание. Проведение закупок запланировано на декабрь. Первые поставки ожидаются во втором квартале 2024 года.

Пока еду для ВСУ Министерство обороны временно закупает по новым правилам. Они будут действовать на переходный период, пока Государственный оператор тыла возьмет на себя все обязанности по обеспечению потребностей Вооруженных сил.

Топ комментарии
+28
Ще одне типово "українське" прізвище. Правильно свого часу Кузьма казав: "В Україні тільки одна нація почувається зайвою - українці". Євреї, кацапи та татари сиділи і сидять в теплих кабінетах поки українці вмирають на фронті.
показать весь комментарий
01.11.2023 20:22
+24
Оці фото в «мілітарі», просто вбивають.
Ну не ганьбіться: жодного відношення до армії ви не маєте, ви цивільні чиновники і камуфляж з бородою не зроблять з вас фронтовиків!
показать весь комментарий
01.11.2023 20:22
+14
тепер новостворена фірма міністра оборони, буде кормитися з бюджету України
показать весь комментарий
01.11.2023 20:23
Комментировать
Сортировать:
Ще одне типово "українське" прізвище. Правильно свого часу Кузьма казав: "В Україні тільки одна нація почувається зайвою - українці". Євреї, кацапи та татари сиділи і сидять в теплих кабінетах поки українці вмирають на фронті.
показать весь комментарий
01.11.2023 20:22 Ответить
смае так - українське!
бо Крим це Україна, а киримли - частина української політичної нації

керував при Пороху районом в Одеській області, вивів район з останнього на перше місце.


З квітня 2019 року очолює національну агенцію «https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B0%D1%86%D1%96%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B0_%D0%B0%D0%B3%D0%B5%D0%BD%D1%86%D1%96%D1%8F_%C2%AB%D0%9C%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D1%87%D0%BD%D1%96_%D0%B7%D0%B0%D0%BA%D1%83%D0%BF%D1%96%D0%B2%D0%BB%D1%96_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8%C2%BB Медичні закупівлі України » - самі позитивні відгуки.
З початку https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%96%D0%B9%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B5_%D0%B2%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_%D0%B2_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%83_(2022) повномасштабного вторгнення Росії в Україну мобілізований до лав Медичного командування https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D0%B1%D1%80%D0%BE%D0%B9%D0%BD%D1%96_%D1%81%D0%B8%D0%BB%D0%B8_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8 Збройних сил України .
показать весь комментарий
01.11.2023 20:32 Ответить
Стрьомно...до Медичного Командування і їх бракованих китайських турнікетів за заборони переливання крові у фронтових госпіталях ой багато претензій.
показать весь комментарий
01.11.2023 20:56 Ответить
китайські турнікети закуповували Медична сили Збройних Сил України
кончай патякать - вчи мат часть
показать весь комментарий
01.11.2023 21:09 Ответить
Невже Мінбуд?
показать весь комментарий
01.11.2023 21:19 Ответить
"Медична сили Збройних Сил України"

Сам прочитай, що ти написав.
показать весь комментарий
01.11.2023 21:23 Ответить
Сам ти такий, хоч попередні коменти читай - З початку https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%96%D0%B9%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B5_%D0%B2%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_%D0%B2_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%83_(2022) повномасштабного вторгнення Росії в Україну мобілізований до лав Медичного командування https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D0%B1%D1%80%D0%BE%D0%B9%D0%BD%D1%96_%D1%81%D0%B8%D0%BB%D0%B8_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8 Збройних сил України .
показать весь комментарий
01.11.2023 21:29 Ответить
"Сам ти такий" - на якому політологічнлму базарі торгуєш ?
показать весь комментарий
01.11.2023 21:32 Ответить
Ми з народу
показать весь комментарий
01.11.2023 22:09 Ответить
з базарного ?
показать весь комментарий
01.11.2023 22:29 Ответить
На даний час з пенсійного.
показать весь комментарий
01.11.2023 23:43 Ответить
поровознюк, приміром - типове українське прізвище. хочеш його в президенти? може когось з дубневичів? українці ж не крадуть, крадуть лише ляхи, москалі, татари і жиди, так?
показать весь комментарий
01.11.2023 20:35 Ответить
А ти сам хто по національності?
показать весь комментарий
01.11.2023 20:37 Ответить
Билять, ну нельзя так *ером в лоб.
показать весь комментарий
01.11.2023 21:20 Ответить
Цить!
показать весь комментарий
02.11.2023 08:23 Ответить
Ти тупий нацик, якщо вважаєш що на 85% українців не можна знайти 85% нормальних людей на владні посади.
показать весь комментарий
01.11.2023 21:10 Ответить
якийсь штрих, який лідить людей за національною ознакою, когось називає нациком. Валєра, тобі в махачкалу
показать весь комментарий
01.11.2023 23:42 Ответить
для когось і кузьма Герой України

Те, що під час Помаранчевої революції Кузьма співав за Януковича, він пояснив так: "Я ж не міг тоді вийти і сказати: "Люди, я працював на "Інтері", я був підневільний!"
https://tabloid.pravda.com.ua/person/4************/

по геройськи працював на яника
показать весь комментарий
01.11.2023 20:59 Ответить
Я навів лише його висловлювання, що не означає підтримку політичної діяльності чи чогось подібного. Якщо так вже доколупуватися до минулого, то можна пригадати в чийому уряді був Порох і в якій церкві свого часу був. Теж скажете, що він геройськи працював на Яника?
показать весь комментарий
01.11.2023 21:11 Ответить
і сам пішов
показать весь комментарий
01.11.2023 21:33 Ответить
Оці фото в «мілітарі», просто вбивають.
Ну не ганьбіться: жодного відношення до армії ви не маєте, ви цивільні чиновники і камуфляж з бородою не зроблять з вас фронтовиків!
показать весь комментарий
01.11.2023 20:22 Ответить
Більше вбивають самовпевнені невігласи-Жумаділов мобілізований до медичного командування ЗСУ
показать весь комментарий
01.11.2023 20:29 Ответить
З квітня 2019 року очолює національну агенцію «https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B0%D1%86%D1%96%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B0_%D0%B0%D0%B3%D0%B5%D0%BD%D1%86%D1%96%D1%8F_%C2%AB%D0%9C%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D1%87%D0%BD%D1%96_%D0%B7%D0%B0%D0%BA%D1%83%D0%BF%D1%96%D0%B2%D0%BB%D1%96_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8%C2%BB Медичні закупівлі України » - самі позитивні відгуки.

він вже за посадою в ЗСУ
показать весь комментарий
01.11.2023 20:34 Ответить
За закупку китайських турнікетів самі позитивні відгуки?
показать весь комментарий
01.11.2023 20:56 Ответить
китайські турнікети закуповувала Військова медслужба ЗСУ

кончай патякать - вчи мат часть
показать весь комментарий
01.11.2023 21:03 Ответить
Там і по аптечкам, і їхньому наповненню купа питань....
показать весь комментарий
01.11.2023 21:34 Ответить
Даже голови маленьких ОТГ.....так ходять.По Зе...всьо.
показать весь комментарий
01.11.2023 20:52 Ответить
тепер новостворена фірма міністра оборони, буде кормитися з бюджету України
показать весь комментарий
01.11.2023 20:23 Ответить
Яка фірма? У нього є фірма? У нас чинушам заборонено мати фірми. Це привід до відставки.
показать весь комментарий
01.11.2023 20:57 Ответить
То може міністерство розігнати до дідька-нехай тим всим ''оператор'' займається. Для чого нам стільки дармоїдів!
показать весь комментарий
01.11.2023 20:25 Ответить
скоро взнаємо, хто з них ким кому приходиться й хто на кому сидів. ))
показать весь комментарий
01.11.2023 20:28 Ответить
алєнь, чурки в твоєму рашиському чуркістані залишились, а

киримли - корінний народ України із Батьківщиною в Криму
показать весь комментарий
01.11.2023 20:35 Ответить
ніт
показать весь комментарий
01.11.2023 21:55 Ответить
план створення агенції на папері...
лютий пздц...
показать весь комментарий
01.11.2023 20:34 Ответить
Нісіво несросумила) повторіть
показать весь комментарий
01.11.2023 20:36 Ответить
*****, хоть одна украинская фамилия есть?
показать весь комментарий
01.11.2023 20:49 Ответить
Море......в окопах.
показать весь комментарий
01.11.2023 20:50 Ответить
да украинские фамилии- погибшие герои
показать весь комментарий
01.11.2023 21:01 Ответить
агрохімія ...
показать весь комментарий
01.11.2023 21:05 Ответить
нашествіє золотої орди просочилось мііж орчиг ніг.Коли вже Поперденка кудись назначать?.
показать весь комментарий
01.11.2023 20:51 Ответить
То я з сином воюємо за Україну? чи за Кримотатарію? чи за жидостан?...
показать весь комментарий
01.11.2023 21:08 Ответить
на Мексиканському фронті ?
показать весь комментарий
01.11.2023 21:16 Ответить
Киримли - частина української нації. Корінний народ України. Що ви маєте проти киримли?
показать весь комментарий
01.11.2023 21:24 Ответить
ніт
показать весь комментарий
01.11.2023 21:56 Ответить
это был вопрос лишь времени -когда Умеров начнет затягивать своих бусурман на жирные места - оказалось ждать не долго -
показать весь комментарий
01.11.2023 21:23 Ответить
Коли вже в Україні буде керувати закон, а ні блат і клановість, навіть під час агресії коли вже велику частину країни окупувано царьки добивають Україну з середини, Якщо ти не воював на передньому краю фронту і не живеш по закону України, а розкрадав, розпродавав державу, не маєш вислуги років і заслуги перед суспільством і все це одночасно- немає чого робити в державних органах на високих посадах . А так закон повинен бути один для всіх не залежно від національностей , вкрав - повинен сісти в тюрму з конфіскацією , але для цього мабуть потрібно спочатку посадити всіх суддів і тих хто їх призначав і проводити вибори до Ради не раз в 2 роки, як в США, а кожен рік поки не змінити псіхологію вседозволиності.
показать весь комментарий
01.11.2023 21:35 Ответить
Не знаю,як з їхніми кошерними і антикошерними прізвищами,але точно впевнений,що чим більше держструктур,агенцій і тп створюють,тим більше потенційних злодіїв. А для них ще більше антикорупційних-безкорисних органів потрібно наплодити.Байден їх не прогодує всіх,схаменіться !
показать весь комментарий
01.11.2023 21:49 Ответить
Судячи з постійних новин, всі призначення такого рівня повинні відбуватися після журналістських розслідувань BIHUS INFO...
показать весь комментарий
01.11.2023 21:51 Ответить
Державний оператор … це типу як Київстар такий най%бщи№ шахер - махер
показать весь комментарий
01.11.2023 22:43 Ответить
А паспорт московії у нього є? Чи хоча б у його дружини?
показать весь комментарий
01.11.2023 23:51 Ответить
Знову граблі. Знову сусіди по кварталу, куми, любі друзі, подільники по бізнесу......
показать весь комментарий
02.11.2023 00:48 Ответить
ось такі у нас зараз жумаділа з харчуванням ЗСУ.

Рахункова палата підтвердила розкрадання на харчах в Міноборони Резнікова. 7 439,1 млн. грн. тільки за 6 місяців 2023 року. Тільки на харчуванні ЗСУ. Я навіть уявити боюся, скільки сотен мільярдів пішло в особисті кішені зеленої влади за весь час...

показать весь комментарий
02.11.2023 01:44 Ответить
Оц тоц пєрвєр тоц...Спочатку шити паслися на цій ниві,а коли їх турнули ,мусліки-татари взялися за діло...А коли ж пересічного українця-чистокровку назначать на хлібне місце???
показать весь комментарий
02.11.2023 06:54 Ответить
Єврей підтягує єврея, татарин-татарина.
А що ви хотіли, щоб вони українців підтягували до управління країною і грошових потоків
показать весь комментарий
02.11.2023 07:25 Ответить
Жидомуділов?
показать весь комментарий
02.11.2023 07:25 Ответить
Чому дружин держпосадовців України, які мають паспорт агресора, не позбавляють українського громадянства і не депортують на їхню батьківщину? Доки у нас не будуть працювати норми Конституції для можновладців? До яких пір Україною керуватимуть запроданці і зрадники?
показать весь комментарий
17.11.2023 11:39 Ответить