4979 посетителей онлайн
11 945 88

Украина готовит масштабную зимнюю атаку БПЛА, - Генштаб

зсу,беспилотник

ВСУ готовятся масштабно атаковать дронами-камикадзе территорию врага. Под ударом окажутся временно оккупированный Крым, а также ряд регионов страны-агрессора.

Как информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на РБК-Украина, об этом заявил бригадный генерал Сергей Баранов в эксклюзивном материале Independent.

"Крым и приграничные районы россии столкнутся с новой воздушной бомбардировкой, а Киев прицелился к военным базам и инфраструктуре владимира путина", - говорится в материал.

Атаки дронов ВСУ "принесут немало проблем" россии в ближайшие несколько месяцев.

Баранов отметил Independent, что Украина хочет закрепить "значительные успехи" за последние несколько недель, когда некоторые из критически важных военных и военно-морских объектов россии были атакованы украинскими беспилотными летательными аппаратами.



Топ комментарии
+65
А накуя про це трубити?
показать весь комментарий
05.11.2023 08:03 Ответить
+33
Маякують кацапам щоб ті готувались...

Точно так як кожен день зе-гнида разом з дєрьмаком верещали "скоро наступ, скоро наступ (типу - будуйте укріплення)" і відтягували наступ під різними приводами...
показать весь комментарий
05.11.2023 08:09 Ответить
+32
Це як наркОманський півроку трубив про пабедний наступ
показать весь комментарий
05.11.2023 08:07 Ответить
Комментировать
Сортировать:
А накуя про це трубити?
показать весь комментарий
05.11.2023 08:03 Ответить
Це як наркОманський півроку трубив про пабедний наступ
показать весь комментарий
05.11.2023 08:07 Ответить
ну, так хгаспадіну баранаву, треба ж своїх попередити!!!! 😡😡
показать весь комментарий
05.11.2023 08:09 Ответить
https://www.youtube.com/watch?v=AdgvTneZt1o https://www.youtube.com/watch?v=AdgvTneZt1o

СРОЧНО! The New York Times о Залужном и Хоренко, POLITICO о Зеленском и переговорах
показать весь комментарий
05.11.2023 08:19 Ответить
як офіс Вови відчитав Залужного ...
показать весь комментарий
05.11.2023 08:20 Ответить
Готуйте, проводьте, але нах...я про це об"являти?
показать весь комментарий
05.11.2023 09:25 Ответить
Маякують кацапам щоб ті готувались...

Точно так як кожен день зе-гнида разом з дєрьмаком верещали "скоро наступ, скоро наступ (типу - будуйте укріплення)" і відтягували наступ під різними приводами...
показать весь комментарий
05.11.2023 08:09 Ответить
Так, за наявність українських гнид не буду дискутувати. Але й союзнички (в першу чергу америкоїди) спеціально постачали зброю піпеточно-крапельним методом, (перш за все, не були вчасно надані F-16). Тому контрнаступ захлинувся, тому ЗСУ втратили вбитими і пораненими стільки людей. Зе-гниди + зитрожопі партнери + час для рашки на підготовку та недієві санкції => маємо провал контрнаступу
показать весь комментарий
05.11.2023 09:44 Ответить
Шо ти фігню дєрьмаковську розповсюджуєш...

Амери поставляють майже все що запрошує ВСУ та спроможні взяти ЗСУ.

Якби навіть навесні було прийнято рішення про поставки F-16, то майже рік потрібен для налагодження інфраструктури і навчанню що пілотів, що обслуги.
Тому, коли амери валували - у вас все є - чому ви не наступаєте - а з ОПи перділи - немає літаків - то дурням на вуха локшина.
показать весь комментарий
05.11.2023 11:43 Ответить
фигню вы написали
показать весь комментарий
05.11.2023 23:48 Ответить
глибоко продуманий і обґрунтований комент.

Здалеку видно що розумна людина написала...
показать весь комментарий
05.11.2023 23:55 Ответить
Тому що в більшості своїй командування це клінічні дегенерати і зрадники .
показать весь комментарий
05.11.2023 08:19 Ответить
Жуті на кацапів наганяють
показать весь комментарий
05.11.2023 08:19 Ответить
Рейтинги падають
показать весь комментарий
05.11.2023 08:27 Ответить
Та вже б відразу розказав і чим і звідки,і куди битимуть,і скільки дронів,якої дальності,яким зарядом,от же ж чудо
показать весь комментарий
05.11.2023 08:29 Ответить
Цим чудакам язики поривати б.
показать весь комментарий
05.11.2023 14:22 Ответить
Дивіться старий радянський мульт "Ограблєніє по-італьянскі"...
показать весь комментарий
05.11.2023 08:29 Ответить
Где все знали, что Марио собирается грабить банк, и постоянно напоминали ему, включая охранника в банке, что пора уже грабить, а то задолжал всем вокруг, пора долги отдавать.
показать весь комментарий
05.11.2023 08:51 Ответить
Як нафуя, щоб і ворог теж міг вчасно підготуватись,
ви ж бачите, що на вищих посадах у нас кремлівські адепти, треба доповісти
показать весь комментарий
05.11.2023 09:07 Ответить
Бо він Баранов! Що прізвище нічого не говорить хоча ніколи не звертала на це уваги
показать весь комментарий
05.11.2023 09:08 Ответить
Це - елементи психологічних спеціальних операцій, чи - державна зрада у вигляді розкриття реальних операцій, які тільки плануються?
показать весь комментарий
05.11.2023 08:03 Ответить
Піар,і піар не генштабу,а піар влади.
показать весь комментарий
05.11.2023 08:05 Ответить
Нема слів, досить уже балаболити
показать весь комментарий
05.11.2023 08:05 Ответить
а шо ше готує Україна, де як і коли???? га, хгаспадін баранафф???? ***** блдь!!!!! 😡😡😡😡
показать весь комментарий
05.11.2023 08:06 Ответить
Бо треба хоч якось рейтинг зеленої недовлади піднімати, якій летить у прірву .
показать весь комментарий
05.11.2023 08:11 Ответить
Краще мабуть мовчки це робити, Невже це не зрозуміло?(,
показать весь комментарий
05.11.2023 08:07 Ответить
А чего точные цели этих "атак" не огласили? Ну что бы "напугать" россиян по полной.
показать весь комментарий
05.11.2023 08:08 Ответить
Інтріга...
показать весь комментарий
05.11.2023 08:22 Ответить
Люди хвилюються не про дронові атаки, а про те що країною та армією керують такі довпойопи.
показать весь комментарий
05.11.2023 08:20 Ответить
Вумний наріТ вибрав, терпіть...
показать весь комментарий
05.11.2023 08:23 Ответить
Ну то нехай вумний наРот і терпить, чому всі інші повинні це робити?
показать весь комментарий
05.11.2023 09:04 Ответить
Іншого наРоту у нас для нас нема. На жаль
показать весь комментарий
05.11.2023 09:06 Ответить
11млн проголосувавших свідків сватів це не весь народ, а просто пару відсотків долпойопів більшість яких вже втікли з України.
показать весь комментарий
05.11.2023 09:13 Ответить
11 млн.ів на пару відсотків ніяк не тягне. На жаль
показать весь комментарий
05.11.2023 09:18 Ответить
Ну так ми ж проігнорували вибори, а Вумний наріТ ніт...
показать весь комментарий
05.11.2023 09:23 Ответить
Піднімають бойовий дух чи відволікають від проYобів?
показать весь комментарий
05.11.2023 08:10 Ответить
то наступ то звільнення Криму тепер атака БПЛА,а на кінець-аншлаг опу
"бенефіс шапіто".
показать весь комментарий
05.11.2023 08:12 Ответить
Кацапи кажуть- "балтун находка для врага".... схоже не чули деякі чи це новий спосіб передати інформацію від внутрішніх ворогів?
показать весь комментарий
05.11.2023 08:15 Ответить
Шо за треш, лаври будьонава не дають спокою? Де це бл так колись воювали щоб розказувати все наперед ворогу?
показать весь комментарий
05.11.2023 08:16 Ответить
Держприкордонслужба
@DPSU_ua
ВІДЕО) Антидроновою рушницею прикордонники припинили «тютюновий вояж»
показать весь комментарий
05.11.2023 08:18 Ответить
Оце написали пост і не розуміють як зганьбились.
Добре що люди в каментах почали пояснювати.
І так у нас скрізь.
Чи можна виграти війну ???

UNBR0KENко боневтікович
@unbrokenko
·
38 хв
На фронті бронікив і касок досі не вистачає, а ви рушницями за 20к баксів 200 долларові збитки у вигляді податків зупиняєте.
АНТИДРОНОВИМИ ***** РУШНИЦЯМИ у той час коли з усіх прасок виють що їх не вистачає, що треба більше, треба самим вироблять ахахахах ********
показать весь комментарий
05.11.2023 08:20 Ответить
Я думав ми донатимо на антидрон.рушниці щоб вони рятували життя нашим Героям під Авдіївкою а виявляється що вони на стражі кармана ЗЕмародерів .
показать весь комментарий
05.11.2023 08:22 Ответить
???? Вони працюють
показать весь комментарий
05.11.2023 08:25 Ответить
Взагалі не бачу нічого кримінального у тому, що цігарети вироблені в Україні перекидають через кордон. Держава навпаки мала б сприяти розвитку вітчизняної економіки, бо це робочі місця тут і зараз.
А тих довпойопів, які дали зелене світло для відправки антидронових рушниць на кордон, я б виганяв би з державної служби
показать весь комментарий
05.11.2023 08:46 Ответить
Дії цього баранова (не дарма таке прізвище) цілком вписуються в поведінку тупорилого ішака - першим щось зморозити, щоб попіатирись. Ну коли ці зелені гниди вже почнуть хоть трохи дружити з тим, що мало б бути в голові? Питання, звичайно, риторичне.
показать весь комментарий
05.11.2023 08:21 Ответить
О, про контрнаступ пів-року трубили-все пішло коту під хвіст. Тепер починають про дронові атаки трубити-хочуть і тут в каналізацію спустити(це треба туди владу спустити!)
Наступ на сході був вдалий тому що про нього знало обмежене коло людей!
показать весь комментарий
05.11.2023 08:26 Ответить
А тим часом мусора москалогаварящіє у Києві знущаються над військовими і показують усю свою споавжню москальстку сутність....❗️У Києві «поліцейський» побив військового ветерана прямо у відділку поліції!

Війскковий після важкого поранення був направлений на військову лікувальну комісію (ВЛК) до Києва.
Після проходження комісії Сергій направився на вокзал де був затриманий поліцейськими за порушення комендантської години.

Це при тому, що у нього в руках був квиток на поїзд, висновок ВЛК і військовий квиток!.

Його побили в Шевченківському районому відділку поліції. Після чого відпустили.

Сергій повернувся в сектор бойових дій з важким струсом мозку і багатьма іншими ознаками побиття і зараз знаходиться в лікарні міста Балаклія, куди вже дзвонили з Києва і просили не оформляти травми.
Дякувати лікарям, вони відмовились від злочину.

***
Просто виродки.
Ну слів вже немає.
В країні вже такий бєспрєдєл, таке дно…
показать весь комментарий
05.11.2023 08:37 Ответить
А скільки такої мусарні у тилу! Воювати кажуть нікому?https://www.youtube.com/watch?v=0uCIYrQMNQc
У Києві «поліцейський» побив військового
показать весь комментарий
05.11.2023 08:50 Ответить
Кацап іді дамой, водкі нєт.

Для чого розповсюджувати брехливу інформацію?
По перше: поліцейський розмовляв солов'їною.
По друге: порушники комендантської години надто ви*обувалися. Хоч і військові.
По третє: поліцейський також був військовим і приймав участь у бойових діях.

Бачив відео. Поліцію повністю підтримую. Навіть якщо надавали по ниркам порушнику.
показать весь комментарий
05.11.2023 10:37 Ответить
Необучаемые...
показать весь комментарий
05.11.2023 08:37 Ответить
Це так як і про контрнаступ тринділи пів року? Щоб кацапня змогла підготуватися? Якщо агент не може передати інфу не помітно, то можна сказати це публічно
показать весь комментарий
05.11.2023 08:38 Ответить
Баранов одним словом...
показать весь комментарий
05.11.2023 08:38 Ответить
Кацап'є теж сидіти просто так не буде, тож зима буде "веселою"(((
показать весь комментарий
05.11.2023 08:40 Ответить
Вже був "патужний вєрєсєнь". Тепер, бачу, анонсують "мощную зіму".
показать весь комментарий
05.11.2023 08:42 Ответить
Если бы победы давались за работу языком,то мы бы уже были межгалактической империей.
показать весь комментарий
05.11.2023 09:00 Ответить
великими буквами напишіть ...і кількість
показать весь комментарий
05.11.2023 09:05 Ответить
Не хвались ідучи на рать!..
показать весь комментарий
05.11.2023 09:08 Ответить
Немає слів!((
показать весь комментарий
05.11.2023 09:12 Ответить
Очередной трёп.
показать весь комментарий
05.11.2023 09:18 Ответить
Тут одне з двох. Або намагаються обманути і ніхто нічого не готує, або пистливі дебіли.
Х.з. що краще...
показать весь комментарий
05.11.2023 09:22 Ответить
Вже про контрнаступ болтали. Чомусь до 2019 року дії Генштабу ніхто не знав, а зараз зібрали дебілів-генералів, які ні на що не здатні окрім болтовні.
показать весь комментарий
05.11.2023 09:24 Ответить
Ви ще карти викладіть!А краще Лукашенко поштою вишліть , він в них розбирається!
показать весь комментарий
05.11.2023 09:28 Ответить
Тай пуйло пречудово карти читає, особливо 17 століття
показать весь комментарий
05.11.2023 10:20 Ответить
Так Лукашенко проффессор по картах , куд до нього пулу!
показать весь комментарий
05.11.2023 10:24 Ответить
Це дійсно супер, алескажіть мені - роzzіяни теж такі оголошення у пресі роблять? Яка ціль подібних камінг-аутів?
показать весь комментарий
05.11.2023 09:46 Ответить
Цензор вже можна публікувати, ТСН опублікувало. https://kyiv.tsn.ua/u-kiyevi-policeyskiy-zhorstoko-pobiv-viyskovogo-u-viddilku-policiyi-socmerezhi-video-2443930.html https://kyiv.tsn.ua/u-kiyevi-policeyskiy-zhorstoko-pobiv-viyskovogo-u-viddilku-policiyi-socmerezhi-video-2443930.html


Приділить трішки уваги резонансній справі. З власним баченням.
показать весь комментарий
05.11.2023 09:53 Ответить
Дебіли бл….ь
показать весь комментарий
05.11.2023 10:07 Ответить
Шановні - війна це брехня і маніпуляції. Раз кажуть, значить так треба. Хай кацапи тепер думають, гадають ))
показать весь комментарий
05.11.2023 10:07 Ответить
Це що --звіт фсб,згідно оманських домовленостей? Ідіот і базіка.
показать весь комментарий
05.11.2023 10:08 Ответить
Ермак уничтожает ССО / Заговор против Залужного / Cтатья NBC / №603- Юрий Швец
показать весь комментарий
05.11.2023 10:08 Ответить
Когда во главе страны артист, все превращается в шоу... А для любого шоу пиар очень важен.
Таков путь.
показать весь комментарий
05.11.2023 10:15 Ответить
"Умный учится на своих ошибках, мудрый учится на чужих, а дурак не учится никогда"
показать весь комментарий
05.11.2023 10:29 Ответить
Це якраз той випадок, коли прізвище характеризує його власника
показать весь комментарий
05.11.2023 10:50 Ответить
Зимова атака! Лижи у fischersports покупаете? ( зимой же только на лыжах).
показать весь комментарий
05.11.2023 11:00 Ответить
Того нічого не буде, бо з сьогоднішнього ранку вони вже почнуть готуватися до зустрічі.
показать весь комментарий
05.11.2023 11:07 Ответить
Це як коли прилетіли дрони під Тверью и ізинищи скількись там ІЛів. Так потім різного рода ікспьорди ледь не 2 тижні розказували які тепер Україна має вумні т точні дрони, ледь не вся Расія тепер в небезпеці.
І шо? Пройшло вже ледь не 3 місяці, хтось чув про нові успіхи цих дронів? В тебе може бути навіть супер-пупер зброя, яка хоч самого Пуйла знищить точково, але якщо вона успішно застосовується раз у півроку, то майже ніяк не допоможе у війні.
показать весь комментарий
05.11.2023 11:31 Ответить
Якісь барани просто... нау*я триндіти?
показать весь комментарий
05.11.2023 12:34 Ответить
Минуточку! Будьте добры, помедленнее. Я записываю!

показать весь комментарий
05.11.2023 12:58 Ответить
Навіщо це висвітлювати? Щоб росіяки заздалегідь підготували РЕБ та ППО для приземлення БПЛА від ЗСУ?
показать весь комментарий
05.11.2023 13:06 Ответить
Ну ну, цікаво коли у росії на повну запрацюють заводи з виробництва шахедів, ви теж будете трубити що це не страшно 🤦🤦🤦