14844 посетителя онлайн
5 663 87

Орбан: Ситуация с венгерским языком и образованием на Закарпатье была лучше во времена СССР, чем сегодня в Украине

віктор,орбан

По мнению премьера Венгрии Виктора Орбана, ситуация с венгерским языком и образованием на Закарпатье была лучше во времена Советского Союза, чем сегодня при независимом украинском государстве.

Об этом он сказал на заседании Венгерской постоянной конференции (MÁÉRT) в пятницу, информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на RTL.hu.

Говоря о положении венгров, живущих за границей, Орбан заявил, что в самой плохой ситуации сейчас находятся закарпатские венгры в Украине. По его словам, политическое руководство страны идет по пути, который ни к чему не ведет, и который Будапешт не может поддержать.

"Я не преувеличиваю, когда говорю, что с венгерским языком и образованием ситуация во времена Советского Союза была лучше, чем сейчас при украинском государстве", - подчеркнул премьер Венгрии.

Он заявил, что Венгрия предоставит всю возможную помощь закарпатским венграм, поскольку Украина, несмотря на войну, "постоянно притесняет закарпатцев".

Он также подверг критике Киев за то, что тот якобы четко не определил свои военные цели.

"Очень тяжело помогать стране, ведущей войну без международно признанной военной цели", - добавил Орбан.

Он отметил, что на последнем заседании ЕС он предложил разработать "план Б" для Украины, который был бы лучше, чем продолжать "нынешнюю безнадежную ситуацию", в которой тысячи гибнут в "христианско-гражданской войне".

Топ комментарии
+31
Дивно що ця свиня Орбан не заявив що у 1956 році червоноармійці зробили усе дуже добре у Будапешті!
показать весь комментарий
17.11.2023 14:17 Ответить
+29
Ще про мароженає за 25 коп. розкажи. І за ковбасу по 2,20.
показать весь комментарий
17.11.2023 14:16 Ответить
+21
як там по-мадярськи " пішов НАХ..й" ?
перекладіть тому уральськом цигану хтось...
показать весь комментарий
17.11.2023 14:16 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Ще про мароженає за 25 коп. розкажи. І за ковбасу по 2,20.
показать весь комментарий
17.11.2023 14:16 Ответить
діти не знають українску
а як було при ссср???
показать весь комментарий
17.11.2023 14:22 Ответить
при СССР маленького Орбана закривали в темній кімнаті і били ссаними шматами. От і має невроз.
показать весь комментарий
17.11.2023 14:58 Ответить
За СРСР їм тупо викладали все російською яку вони завжди добре знали. Потім вільна Україна їм влаштувала таку демократію де вони можуть скрізь послуговуватися лише мадярською. Декілька годин української в школах лише для галочки.
Звичайно, що тепер їм цей закон про освіту та про мову не подобається.
показать весь комментарий
17.11.2023 18:24 Ответить
Орбане, не перегравай. Орківські брудні гроші ти вже і так відпрацював з торицею, так що спробуй розслабитися. Спитай у путлєра, яка там в параші ситуація з угорською мовою...
показать весь комментарий
17.11.2023 15:07 Ответить
В РФ 1560 венгров, в Україні 156 т, офіційні дані перепису.

Та проблема не в кількості.

Проблема в тому, що коли я був в Береговому, там а готелі проводилася якась конференція, декілька днів, все по угорські, і з охоронцями, теж угорцями. І сама атмосфера була , якби, що я а іноземній державі, в Угорщині опинився.

Тож, мова то таке, головна проблема в тому що хтось фінансує та організовує угорців там, мета підозріла, схоже на те щоб забрати кусок території України силою в момент коли це модна буде зробити без того шоб відгребти від ЗСУ.
показать весь комментарий
17.11.2023 19:04 Ответить
і вино їхне не дуже...
показать весь комментарий
28.04.2024 06:50 Ответить
- Одно скажу вам, Швейк, - с тяжким вздохом произнёс поручик Лукаш. - Вы даже не отдаёте себе отчёта в размерах своих проступков. Мне уже самому противно без конца повторять, что вы идиот.
показать весь комментарий
17.11.2023 15:09 Ответить
як там по-мадярськи " пішов НАХ..й" ?
перекладіть тому уральськом цигану хтось...
показать весь комментарий
17.11.2023 14:16 Ответить
baszd meg
показать весь комментарий
17.11.2023 14:43 Ответить
Яке ж в нього противне ібало
показать весь комментарий
17.11.2023 14:16 Ответить
Який противний Орган
показать весь комментарий
17.11.2023 14:20 Ответить
Дивно що ця свиня Орбан не заявив що у 1956 році червоноармійці зробили усе дуже добре у Будапешті!
показать весь комментарий
17.11.2023 14:17 Ответить
Вони тоді його мамку трахнули і в результаті на світ появилося таке чмо
показать весь комментарий
17.11.2023 14:35 Ответить
На допомогу мадярам у 1956 році прийшли кілька сотень добровольців - колишніх воїнів УПА. Так як вони мали найкращий бойовий досвід, то їм доручили виконання найважливіших завдань: охорону Імре Надя; оборону мостів через Дунай; розшук і знешкодження кґбівських аґентів. Багато українців загинули. Але орбани з сіяртами проковтнули навіть відверту брехню про угорську революцію у москальських підручниках з історії ("є деякі питання, які уряд навіть не воліє обговорювати", - пряма мова сіярти). То про боротьбу українців за вільну угорщину вони, мабуть, і не знають.
показать весь комментарий
17.11.2023 14:46 Ответить
Тільки що повернувся знадвору Гуляв Побачив хлопчину років 20-ти з рибацьким спорядженням Лице азіатське - на китайця схожий Звернувся російською - запитав як рибалка? А він мені справжньою українською (не шкільною!) відповідає!!! Я отетерів! Потім вибачився і пояснив у чому справа Це - сьогоднішній Чернігів!!!
показать весь комментарий
17.11.2023 15:05 Ответить
вот оно начинает всплывать на поверхность
показать весь комментарий
17.11.2023 14:18 Ответить
***** 1,2 спочатку зі своєї сторони - не може залишити наризволяще угорськомовних, крок 2 зі сторони угорськомовних - орбан, введи! й обидва бредять совком.
показать весь комментарий
17.11.2023 14:18 Ответить
...ля, всім відомо що свиня рохкає. Навіщо транслювати кожен її хрюк?
показать весь комментарий
17.11.2023 14:18 Ответить
"На думку прем'єра Угорщини Віктора Орбана", за часів срсру все було краще: і морозиво, і ковбаса... Джерело: https://censor.net/ua/n3456185
показать весь комментарий
17.11.2023 14:19 Ответить
За часи срср, в Берегові запитати як пройти до..... українською мовою,
відповіді не отримував, а на москальському , якщо запитував, відповідали
як німці за часи 2-ї світової.
показать весь комментарий
17.11.2023 15:23 Ответить
Это уже оговорка по Фрейду
Дедушка Орбан мечтает об СССР?
Чтобы всем заправляло НКВД?
Ну , знаете - это уже перебор!!!!!
Я понимаю смысл слова ТОЛЕРАНТНОСТЬ
Но нельзя быть толерантным к фашистами
А путин и орбан сегодня
За возврат фашизма
Только слепой этого не видит
показать весь комментарий
17.11.2023 14:20 Ответить
Я там вище написав свої "впечатлєнія" сьогоднішні!
показать весь комментарий
17.11.2023 15:06 Ответить
В Будапешті восени 1956 року також все було "краще"...танки радянськи їздили усюди
показать весь комментарий
17.11.2023 14:20 Ответить
Ну угорським комунякам дійсно стало краще. Просиділи, на совєцьких штиках ще 30 років при владі.
Оце для орбанів найголовніший ніштяк...
показать весь комментарий
17.11.2023 14:27 Ответить
свиномадяр хоче сказати, що за савєцькіх часів в совдепії були школи з викладанням предметів мадярською?
показать весь комментарий
17.11.2023 14:20 Ответить
ні, він констатує факт, що знищуючи все українське, совети могли викладати будь-якою, тільки б ці будь-хто володіли ще й кацапською.
показать весь комментарий
17.11.2023 14:29 Ответить
Майже дослівно по кремлівських методичках! Не вистачає "хунти", "бандерівців" та "укронацистів", але орбанятко тупе - виправиться з часом...
показать весь комментарий
17.11.2023 14:20 Ответить
Цікаво а як цей шморбан міг знати про ситуацію в сирисири, якщо в нас була залізна завіса? Може він з сексотів совка? - тоді пазл складається...
показать весь комментарий
17.11.2023 14:22 Ответить
Орбан сраний і старий мудак. Хай він здохне
показать весь комментарий
17.11.2023 14:24 Ответить
Якого хріна цей боров постійно лізе сюди зі своїми правилами і правами? Як справи з українською мовою і освітою в Угрощині?
показать весь комментарий
17.11.2023 14:24 Ответить
Здохни підарас з пітушачим пробором на черепі.
показать весь комментарий
17.11.2023 14:25 Ответить
Угорскою(мадярською) вільно володіють свині,щури,кози,собакі,короче вся худоба ! Де він побачив дескрімінацію ?!!
показать весь комментарий
17.11.2023 14:26 Ответить
***#н є у#бан і це не лікується!
показать весь комментарий
17.11.2023 14:27 Ответить
А коли у 1956 совєтські танки чавили мадьярів так взагалі зойки були тільки мадьярською мовою!
показать весь комментарий
17.11.2023 14:27 Ответить
Краще? У нього кукуха остаточно поїхала.
показать весь комментарий
17.11.2023 14:27 Ответить
каждое совколизное ссущество должно знать шо при совке его 10000 раз бы отправили в лагерь(за сотню долларов в кармане)
а то и побольше, раз то.
смешно когда, вот, у нас образец - совковый зэк, скучающий за совком, Рабинович, утопающий в роскоши(за 1% такого богатства он бы в совке просто сгнил в лагерях, конц.), ну и чо? - голосуют, нормальненько все. было, бо уже не очень безопасно встречаться с избирателями - дерутся с депутатами в стиле кон-хфу
показать весь комментарий
17.11.2023 14:28 Ответить
До речі, Орбан не хоче розповісти як в Угорщині зараз із українською, чи він вважає що йому "усі винні", а він "не винен" нікому й нічого?! Баш на баш свиня, і ніяк інакше!!!
показать весь комментарий
17.11.2023 14:29 Ответить
А, хіба в Угорщині є Українські території з Українцями, які там проживають?
показать весь комментарий
22.11.2023 08:42 Ответить
Він пропонує депороуват всю ту брудну діаспору в Росію? Мені він стає подобатись…
показать весь комментарий
17.11.2023 14:29 Ответить
цей циган без роду без плеемені просто лярва прокацапська...- це кому як не йому не знати , що зп цасі срср на закарпатті було тільки 1-2 гоини вивчення маярсько- циганської...., менше ніж "расейської"....- кизун гребаний..маніпулятор...
відносно цілей- Україна 1001раз заявляла - в межах границь визнаних ООН....
показать весь комментарий
17.11.2023 14:29 Ответить
Зважаючи на наведене фото, Орбан з писаною торбан відчуває перманентний анальний біль.
показать весь комментарий
17.11.2023 14:30 Ответить
Так, таке враження,що його виебали в жопу і не заплатили !
показать весь комментарий
17.11.2023 14:34 Ответить
👍🏼
показать весь комментарий
17.11.2023 14:41 Ответить
А ти спробуй вимовити ЦЕРЕТЕ - яка у тебе буде мармиза
показать весь комментарий
17.11.2023 14:36 Ответить
Люди , завезіть орбана в мацкву на вднха - най там жиє...
показать весь комментарий
17.11.2023 14:36 Ответить
Для чого мацкву? Краще за Урал на історичну батьківщину. Там, де вже людей немає на тисячі кілометрів.
показать весь комментарий
17.11.2023 14:47 Ответить
До хантів і мансів? До братів по крові?
показать весь комментарий
17.11.2023 14:49 Ответить
Та коли ж це падло вже здохне?
показать весь комментарий
17.11.2023 14:36 Ответить
Так-так, Україна за кошти українських платників податків має ростити та навчати майбутніх заробітчан для Угорщини...
Саме це вимагає цей... (далі нецензурно)...
показать весь комментарий
17.11.2023 14:36 Ответить
а в тебе як завжди: "ви ж самі всі", а ти ні до чого та не займана... За використання української доплатили чи кацапська набридла?
показать весь комментарий
17.11.2023 15:22 Ответить
Які проблеми, забирайте своїх неучів додому, та починайте навчати!
показать весь комментарий
17.11.2023 14:38 Ответить
Ну, по перше, тоді і Угорщина була савєйською - входила до блоку варшавського договору, по друге - то він хоче назад до савєйської окупації? Е ні, дружище, без нас бл@дь
показать весь комментарий
17.11.2023 14:40 Ответить
Чого цей угорський виродок причепився до нашої краіни ,
як репʼях до штанів ?😠

Відробляє кремлівське бабло , не інакше 😕
показать весь комментарий
17.11.2023 14:40 Ответить
Ах ти ж брехлива мадярська свиня!

Щоб ти здох.

Спробував би хтось з мадярів в часи ссср там так підняти хвоста, як це ви робите зараз чи виствити мадярського прапора.

І швидко поїхав би на справжню прабатьківщину мадярів, тобто на Урал.
показать весь комментарий
17.11.2023 14:42 Ответить
А нахрена українцям угорська мова?? Це ж не англійська, не німецька і навіть не японська, якою можна корисно читати й спілкуватись! Що тією мовою прочитаєш??
показать весь комментарий
17.11.2023 14:43 Ответить
А як гарно угорців чавили радянські танки на вулицях Будапешту в 1956. Ех, ностальгія.
показать весь комментарий
17.11.2023 14:44 Ответить
вони хоч виступили проти льядьяньцького-сцайуху
так шо тут варто б заткнутись і не бути совком.
показать весь комментарий
17.11.2023 14:54 Ответить
Це ж не моя ностальгія, а орбана
показать весь комментарий
17.11.2023 15:20 Ответить
критеріїв "краще" і в чому "гірше" він не навів, звісно.
Хоча, можливо, він касапський ізик прирівняв до угорської - то тоді таки да, зараз йому гірше.
показать весь комментарий
17.11.2023 14:44 Ответить
Треба не піддаватися на провокації кацапськіх агентів, і відрізняти Орбана він угорської мови, яка є рівноправною мовою народів ЄС. Ну ви ж хочете в ЄС, то треба поважати насіїв цієї мови і їх бажання отримати освіту на цій мові. Це важливо для них бо це відкриває можливість продовжити навчання в угорськіх вузах. Чиї вузи кращі, угорські чи українські, це тема для іншої дискусії.
показать весь комментарий
17.11.2023 14:48 Ответить
Але ми також хочемо щоб громадяни України розуміли державну мову і мали можливість жити та працювати у нашому суспільстві. Ми не можемо бути тільки безкоштовною фермою по відгодовуванню місцевих *******, які готуються до угорських вузів за наш рахунок та працюють потім там не віддаючи у державу вкладених в них коштів. Як би це цинічно не звучало, але людський потенціал це також гроші.
показать весь комментарий
17.11.2023 14:55 Ответить
нема питань !!! хто хоче отримати освіту на цьому фіно-угорському діалекті є два виходи з ситуації :
1. приватні недільні, субатні, церковно-приходські і тд.тп. школи;
2. чемодан, вокзал, будапешт !!!
А в Україні українці повинні здобувати освіту та послуговуватися на роботі, в громадських місцях виключно державною, українською мовою !!! кацапській окупаційний недо-язік (суржик/діалект/еспіранто) я б також заборонив до використання в Україні навіть на побутовому рівні !!!
показать весь комментарий
17.11.2023 15:43 Ответить
я б також заборонив до використання в Україні навіть на побутовому рівні !!!- могу поспорити на, що такого не буде.
показать весь комментарий
17.11.2023 15:59 Ответить
Ще один любитель совка, ідіот!!! А як в часи совка приїжав наш автобус з туристами,шкрябали цвяхами весь автобус, то закидували каміннями і плювали в людей, це воно пам'ятає,!!!
показать весь комментарий
17.11.2023 14:48 Ответить
Мені цікаво чи закидає Орбан претензії щодо угорських шкіл до керівництва США. Бо там все ж таки живе угорців вдесятеро більше ніж проживає в українському Закарпатті.
показать весь комментарий
17.11.2023 14:51 Ответить
Так воно й окупацію Угорщини СРСР вважає кращою ніж участь в НАТО і ЄС
показать весь комментарий
17.11.2023 14:54 Ответить
Орбан про Венгрию вообще когда нибудь думает? У него все мысли, про Украину. Уже говорит, что Украина напала на рашку.
показать весь комментарий
17.11.2023 14:55 Ответить
Віктор з святом!
Всесвітній день недоношених дітей: встановлений Європейським фондом допомоги новонародженим та партнерами у 2008 році, який відзначається щорічно 17 листопада. Мета дня - підвищення рівня обізнаності про передчасні пологи та проблеми недоношених дітей, їх родин.
показать весь комментарий
17.11.2023 14:56 Ответить
Коли був СОВОК орбан вякнуть нісмел
Гидота
показать весь комментарий
17.11.2023 15:01 Ответить
Танки советские в Будапеште тоже было не плохо?
показать весь комментарий
17.11.2023 15:07 Ответить
Как уже етот кремлевский Холуй за*бал. Только идиот поверит что ему не насрать на меньшину в закарпатье. Да он их лично всех под нож пустит лишь бы путен ему заплатил
показать весь комментарий
17.11.2023 15:10 Ответить
П*здуй нах*й, свиня п*дорастична!
показать весь комментарий
17.11.2023 15:14 Ответить
Будапешт ще це не Орбам і він іншої думки. Ще настане час і Орбама повісять догори ногами
показать весь комментарий
17.11.2023 15:15 Ответить
Как обстоят дела с изучением украинского языка в Венгрии?
показать весь комментарий
17.11.2023 15:24 Ответить
Закарпатські мадяри - це для Угорщини найдешевша робоча сила. А коли ці закарпатці отримають якусь кращу освіту в Україні, то вже буде єнча ґума, котра невигідна орбанам. Але як отримати освіту без знання української?
показать весь комментарий
17.11.2023 15:30 Ответить
Це не дивно що Орбан як і путлер ностальгують по СРСР
Але зараз в Україні є можливості збільшити використання української мови коли при СРСР цього неможливо було зробити
І ще воно каже українці не знають мету
Мета одна звільнити території від кацапів , і отримати свободу від впливу РФ
Ця потвора жодним чином не допомогла Україні а тільки шкодить
показать весь комментарий
17.11.2023 15:42 Ответить
устал спрашивать, почему до сих пор мы не подали на него в суд
показать весь комментарий
17.11.2023 16:03 Ответить
орбан започаткував угорський аналог "Солідарнощчі"
виганяв комуністів
а тепер захотів в ссср
коло замкнулося

цим уральським та зауральським мудярам "всє по жізні должни"
показать весь комментарий
17.11.2023 16:04 Ответить
Ага. Звичайно! Вчили мадярську в школах за рахунок держави, як тепер, а не кацапську? Висіли мадярські прапори, як тепер, а не совєтські? Та Зельониє все там здали. Об'єднали території з різних районів в один мадярський анклав.
показать весь комментарий
17.11.2023 16:07 Ответить
Чего-то я не помню в составе ссср такую как всср, может я что и не знаю можкт украинцы подтвердят учили ли в украине венгерский язык в школе?
показать весь комментарий
17.11.2023 16:14 Ответить
Этот кремлевский жопализ ,неможит болше кого нибудь шантажировать .. хоть Словению , Боснию, Австрию ? зубы очень тупые ,а вот Украину по зубам .... так в методичке из кремля указанно ? За то построют новую атомную ? , и будут имет мину замедленного действия на года в перёд , придачю с русскими "инжинерами" от фсб..... "присматривающими" за роботой електростанций.
показать весь комментарий
17.11.2023 18:24 Ответить
Да во времена Советского Союза вообще все было лучше. Венгрию тогда танками утюжили