6785 відвідувачів онлайн
5 702 87

Орбан: Ситуація з угорською мовою та освітою на Закарпатті була кращою за часів СРСР, ніж сьогодні в Україні

віктор,орбан

Про це він сказав на засіданні Угорської постійної конференції (MÁÉRT) у п’ятницю, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на RTL.hu.

Говорячи про становище угорців, які живуть за кордоном, Орбан заявив, що в найгіршій ситуації нині перебувають закарпатські угорці в Україні. За його словами, політичне керівництво країни йде шляхом, який ні до чого не веде, і який Будапешт не може підтримати.

"Я не перебільшую, коли кажу, що з угорською мовою та освітою ситуація за часів Радянського Союзу була кращою, ніж зараз за української держави", - наголосив прем'єр Угорщини.

Він заявив, що Угорщина надасть всю можливу допомогу закарпатським угорцям, оскільки Україна, попри війну, "постійно утискає закарпатців".

Він також розкритикував Київ за те, що той нібито чітко не визначив своєї військової мети.

"Дуже важко допомагати країні, яка веде війну без міжнародно визнаної військової мети", - додав Орбан.

Він зазначив, що на останньому засіданні ЄС він запропонував розробити "план Б" для України, який був би кращим, ніж продовжувати "теперішню безнадійну ситуацію", в якій тисячі гинуть у "християнсько-громадянській війні".

Топ коментарі
+31
Дивно що ця свиня Орбан не заявив що у 1956 році червоноармійці зробили усе дуже добре у Будапешті!
показати весь коментар
17.11.2023 14:17 Відповісти
+29
Ще про мароженає за 25 коп. розкажи. І за ковбасу по 2,20.
показати весь коментар
17.11.2023 14:16 Відповісти
+21
як там по-мадярськи " пішов НАХ..й" ?
перекладіть тому уральськом цигану хтось...
показати весь коментар
17.11.2023 14:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ще про мароженає за 25 коп. розкажи. І за ковбасу по 2,20.
показати весь коментар
17.11.2023 14:16 Відповісти
діти не знають українску
а як було при ссср???
показати весь коментар
17.11.2023 14:22 Відповісти
при СССР маленького Орбана закривали в темній кімнаті і били ссаними шматами. От і має невроз.
показати весь коментар
17.11.2023 14:58 Відповісти
За СРСР їм тупо викладали все російською яку вони завжди добре знали. Потім вільна Україна їм влаштувала таку демократію де вони можуть скрізь послуговуватися лише мадярською. Декілька годин української в школах лише для галочки.
Звичайно, що тепер їм цей закон про освіту та про мову не подобається.
показати весь коментар
17.11.2023 18:24 Відповісти
Орбане, не перегравай. Орківські брудні гроші ти вже і так відпрацював з торицею, так що спробуй розслабитися. Спитай у путлєра, яка там в параші ситуація з угорською мовою...
показати весь коментар
17.11.2023 15:07 Відповісти
В РФ 1560 венгров, в Україні 156 т, офіційні дані перепису.

Та проблема не в кількості.

Проблема в тому, що коли я був в Береговому, там а готелі проводилася якась конференція, декілька днів, все по угорські, і з охоронцями, теж угорцями. І сама атмосфера була , якби, що я а іноземній державі, в Угорщині опинився.

Тож, мова то таке, головна проблема в тому що хтось фінансує та організовує угорців там, мета підозріла, схоже на те щоб забрати кусок території України силою в момент коли це модна буде зробити без того шоб відгребти від ЗСУ.
показати весь коментар
17.11.2023 19:04 Відповісти
і вино їхне не дуже...
показати весь коментар
28.04.2024 06:50 Відповісти
- Одно скажу вам, Швейк, - с тяжким вздохом произнёс поручик Лукаш. - Вы даже не отдаёте себе отчёта в размерах своих проступков. Мне уже самому противно без конца повторять, что вы идиот.
показати весь коментар
17.11.2023 15:09 Відповісти
як там по-мадярськи " пішов НАХ..й" ?
перекладіть тому уральськом цигану хтось...
показати весь коментар
17.11.2023 14:16 Відповісти
baszd meg
показати весь коментар
17.11.2023 14:43 Відповісти
Яке ж в нього противне ібало
показати весь коментар
17.11.2023 14:16 Відповісти
Який противний Орган
показати весь коментар
17.11.2023 14:20 Відповісти
Дивно що ця свиня Орбан не заявив що у 1956 році червоноармійці зробили усе дуже добре у Будапешті!
показати весь коментар
17.11.2023 14:17 Відповісти
Вони тоді його мамку трахнули і в результаті на світ появилося таке чмо
показати весь коментар
17.11.2023 14:35 Відповісти
На допомогу мадярам у 1956 році прийшли кілька сотень добровольців - колишніх воїнів УПА. Так як вони мали найкращий бойовий досвід, то їм доручили виконання найважливіших завдань: охорону Імре Надя; оборону мостів через Дунай; розшук і знешкодження кґбівських аґентів. Багато українців загинули. Але орбани з сіяртами проковтнули навіть відверту брехню про угорську революцію у москальських підручниках з історії ("є деякі питання, які уряд навіть не воліє обговорювати", - пряма мова сіярти). То про боротьбу українців за вільну угорщину вони, мабуть, і не знають.
показати весь коментар
17.11.2023 14:46 Відповісти
Тільки що повернувся знадвору Гуляв Побачив хлопчину років 20-ти з рибацьким спорядженням Лице азіатське - на китайця схожий Звернувся російською - запитав як рибалка? А він мені справжньою українською (не шкільною!) відповідає!!! Я отетерів! Потім вибачився і пояснив у чому справа Це - сьогоднішній Чернігів!!!
показати весь коментар
17.11.2023 15:05 Відповісти
вот оно начинает всплывать на поверхность
показати весь коментар
17.11.2023 14:18 Відповісти
***** 1,2 спочатку зі своєї сторони - не може залишити наризволяще угорськомовних, крок 2 зі сторони угорськомовних - орбан, введи! й обидва бредять совком.
показати весь коментар
17.11.2023 14:18 Відповісти
...ля, всім відомо що свиня рохкає. Навіщо транслювати кожен її хрюк?
показати весь коментар
17.11.2023 14:18 Відповісти
"На думку прем'єра Угорщини Віктора Орбана", за часів срсру все було краще: і морозиво, і ковбаса... Джерело: https://censor.net/ua/n3456185
показати весь коментар
17.11.2023 14:19 Відповісти
За часи срср, в Берегові запитати як пройти до..... українською мовою,
відповіді не отримував, а на москальському , якщо запитував, відповідали
як німці за часи 2-ї світової.
показати весь коментар
17.11.2023 15:23 Відповісти
Это уже оговорка по Фрейду
Дедушка Орбан мечтает об СССР?
Чтобы всем заправляло НКВД?
Ну , знаете - это уже перебор!!!!!
Я понимаю смысл слова ТОЛЕРАНТНОСТЬ
Но нельзя быть толерантным к фашистами
А путин и орбан сегодня
За возврат фашизма
Только слепой этого не видит
показати весь коментар
17.11.2023 14:20 Відповісти
Я там вище написав свої "впечатлєнія" сьогоднішні!
показати весь коментар
17.11.2023 15:06 Відповісти
В Будапешті восени 1956 року також все було "краще"...танки радянськи їздили усюди
показати весь коментар
17.11.2023 14:20 Відповісти
Ну угорським комунякам дійсно стало краще. Просиділи, на совєцьких штиках ще 30 років при владі.
Оце для орбанів найголовніший ніштяк...
показати весь коментар
17.11.2023 14:27 Відповісти
свиномадяр хоче сказати, що за савєцькіх часів в совдепії були школи з викладанням предметів мадярською?
показати весь коментар
17.11.2023 14:20 Відповісти
ні, він констатує факт, що знищуючи все українське, совети могли викладати будь-якою, тільки б ці будь-хто володіли ще й кацапською.
показати весь коментар
17.11.2023 14:29 Відповісти
Майже дослівно по кремлівських методичках! Не вистачає "хунти", "бандерівців" та "укронацистів", але орбанятко тупе - виправиться з часом...
показати весь коментар
17.11.2023 14:20 Відповісти
Цікаво а як цей шморбан міг знати про ситуацію в сирисири, якщо в нас була залізна завіса? Може він з сексотів совка? - тоді пазл складається...
показати весь коментар
17.11.2023 14:22 Відповісти
Орбан сраний і старий мудак. Хай він здохне
показати весь коментар
17.11.2023 14:24 Відповісти
Якого хріна цей боров постійно лізе сюди зі своїми правилами і правами? Як справи з українською мовою і освітою в Угрощині?
показати весь коментар
17.11.2023 14:24 Відповісти
Здохни підарас з пітушачим пробором на черепі.
показати весь коментар
17.11.2023 14:25 Відповісти
Угорскою(мадярською) вільно володіють свині,щури,кози,собакі,короче вся худоба ! Де він побачив дескрімінацію ?!!
показати весь коментар
17.11.2023 14:26 Відповісти
***#н є у#бан і це не лікується!
показати весь коментар
17.11.2023 14:27 Відповісти
А коли у 1956 совєтські танки чавили мадьярів так взагалі зойки були тільки мадьярською мовою!
показати весь коментар
17.11.2023 14:27 Відповісти
Краще? У нього кукуха остаточно поїхала.
показати весь коментар
17.11.2023 14:27 Відповісти
каждое совколизное ссущество должно знать шо при совке его 10000 раз бы отправили в лагерь(за сотню долларов в кармане)
а то и побольше, раз то.
смешно когда, вот, у нас образец - совковый зэк, скучающий за совком, Рабинович, утопающий в роскоши(за 1% такого богатства он бы в совке просто сгнил в лагерях, конц.), ну и чо? - голосуют, нормальненько все. было, бо уже не очень безопасно встречаться с избирателями - дерутся с депутатами в стиле кон-хфу
показати весь коментар
17.11.2023 14:28 Відповісти
До речі, Орбан не хоче розповісти як в Угорщині зараз із українською, чи він вважає що йому "усі винні", а він "не винен" нікому й нічого?! Баш на баш свиня, і ніяк інакше!!!
показати весь коментар
17.11.2023 14:29 Відповісти
А, хіба в Угорщині є Українські території з Українцями, які там проживають?
показати весь коментар
22.11.2023 08:42 Відповісти
Він пропонує депороуват всю ту брудну діаспору в Росію? Мені він стає подобатись…
показати весь коментар
17.11.2023 14:29 Відповісти
цей циган без роду без плеемені просто лярва прокацапська...- це кому як не йому не знати , що зп цасі срср на закарпатті було тільки 1-2 гоини вивчення маярсько- циганської...., менше ніж "расейської"....- кизун гребаний..маніпулятор...
відносно цілей- Україна 1001раз заявляла - в межах границь визнаних ООН....
показати весь коментар
17.11.2023 14:29 Відповісти
Зважаючи на наведене фото, Орбан з писаною торбан відчуває перманентний анальний біль.
показати весь коментар
17.11.2023 14:30 Відповісти
Так, таке враження,що його виебали в жопу і не заплатили !
показати весь коментар
17.11.2023 14:34 Відповісти
👍🏼
показати весь коментар
17.11.2023 14:41 Відповісти
А ти спробуй вимовити ЦЕРЕТЕ - яка у тебе буде мармиза
показати весь коментар
17.11.2023 14:36 Відповісти
Люди , завезіть орбана в мацкву на вднха - най там жиє...
показати весь коментар
17.11.2023 14:36 Відповісти
Для чого мацкву? Краще за Урал на історичну батьківщину. Там, де вже людей немає на тисячі кілометрів.
показати весь коментар
17.11.2023 14:47 Відповісти
До хантів і мансів? До братів по крові?
показати весь коментар
17.11.2023 14:49 Відповісти
Та коли ж це падло вже здохне?
показати весь коментар
17.11.2023 14:36 Відповісти
Так-так, Україна за кошти українських платників податків має ростити та навчати майбутніх заробітчан для Угорщини...
Саме це вимагає цей... (далі нецензурно)...
показати весь коментар
17.11.2023 14:36 Відповісти
а в тебе як завжди: "ви ж самі всі", а ти ні до чого та не займана... За використання української доплатили чи кацапська набридла?
показати весь коментар
17.11.2023 15:22 Відповісти
Які проблеми, забирайте своїх неучів додому, та починайте навчати!
показати весь коментар
17.11.2023 14:38 Відповісти
Ну, по перше, тоді і Угорщина була савєйською - входила до блоку варшавського договору, по друге - то він хоче назад до савєйської окупації? Е ні, дружище, без нас бл@дь
показати весь коментар
17.11.2023 14:40 Відповісти
Чого цей угорський виродок причепився до нашої краіни ,
як репʼях до штанів ?😠

Відробляє кремлівське бабло , не інакше 😕
показати весь коментар
17.11.2023 14:40 Відповісти
Ах ти ж брехлива мадярська свиня!

Щоб ти здох.

Спробував би хтось з мадярів в часи ссср там так підняти хвоста, як це ви робите зараз чи виствити мадярського прапора.

І швидко поїхав би на справжню прабатьківщину мадярів, тобто на Урал.
показати весь коментар
17.11.2023 14:42 Відповісти
А нахрена українцям угорська мова?? Це ж не англійська, не німецька і навіть не японська, якою можна корисно читати й спілкуватись! Що тією мовою прочитаєш??
показати весь коментар
17.11.2023 14:43 Відповісти
А як гарно угорців чавили радянські танки на вулицях Будапешту в 1956. Ех, ностальгія.
показати весь коментар
17.11.2023 14:44 Відповісти
вони хоч виступили проти льядьяньцького-сцайуху
так шо тут варто б заткнутись і не бути совком.
показати весь коментар
17.11.2023 14:54 Відповісти
Це ж не моя ностальгія, а орбана
показати весь коментар
17.11.2023 15:20 Відповісти
критеріїв "краще" і в чому "гірше" він не навів, звісно.
Хоча, можливо, він касапський ізик прирівняв до угорської - то тоді таки да, зараз йому гірше.
показати весь коментар
17.11.2023 14:44 Відповісти
Треба не піддаватися на провокації кацапськіх агентів, і відрізняти Орбана він угорської мови, яка є рівноправною мовою народів ЄС. Ну ви ж хочете в ЄС, то треба поважати насіїв цієї мови і їх бажання отримати освіту на цій мові. Це важливо для них бо це відкриває можливість продовжити навчання в угорськіх вузах. Чиї вузи кращі, угорські чи українські, це тема для іншої дискусії.
показати весь коментар
17.11.2023 14:48 Відповісти
Але ми також хочемо щоб громадяни України розуміли державну мову і мали можливість жити та працювати у нашому суспільстві. Ми не можемо бути тільки безкоштовною фермою по відгодовуванню місцевих *******, які готуються до угорських вузів за наш рахунок та працюють потім там не віддаючи у державу вкладених в них коштів. Як би це цинічно не звучало, але людський потенціал це також гроші.
показати весь коментар
17.11.2023 14:55 Відповісти
нема питань !!! хто хоче отримати освіту на цьому фіно-угорському діалекті є два виходи з ситуації :
1. приватні недільні, субатні, церковно-приходські і тд.тп. школи;
2. чемодан, вокзал, будапешт !!!
А в Україні українці повинні здобувати освіту та послуговуватися на роботі, в громадських місцях виключно державною, українською мовою !!! кацапській окупаційний недо-язік (суржик/діалект/еспіранто) я б також заборонив до використання в Україні навіть на побутовому рівні !!!
показати весь коментар
17.11.2023 15:43 Відповісти
я б також заборонив до використання в Україні навіть на побутовому рівні !!!- могу поспорити на, що такого не буде.
показати весь коментар
17.11.2023 15:59 Відповісти
Ще один любитель совка, ідіот!!! А як в часи совка приїжав наш автобус з туристами,шкрябали цвяхами весь автобус, то закидували каміннями і плювали в людей, це воно пам'ятає,!!!
показати весь коментар
17.11.2023 14:48 Відповісти
Мені цікаво чи закидає Орбан претензії щодо угорських шкіл до керівництва США. Бо там все ж таки живе угорців вдесятеро більше ніж проживає в українському Закарпатті.
показати весь коментар
17.11.2023 14:51 Відповісти
Так воно й окупацію Угорщини СРСР вважає кращою ніж участь в НАТО і ЄС
показати весь коментар
17.11.2023 14:54 Відповісти
Орбан про Венгрию вообще когда нибудь думает? У него все мысли, про Украину. Уже говорит, что Украина напала на рашку.
показати весь коментар
17.11.2023 14:55 Відповісти
Віктор з святом!
Всесвітній день недоношених дітей: встановлений Європейським фондом допомоги новонародженим та партнерами у 2008 році, який відзначається щорічно 17 листопада. Мета дня - підвищення рівня обізнаності про передчасні пологи та проблеми недоношених дітей, їх родин.
показати весь коментар
17.11.2023 14:56 Відповісти
Коли був СОВОК орбан вякнуть нісмел
Гидота
показати весь коментар
17.11.2023 15:01 Відповісти
Танки советские в Будапеште тоже было не плохо?
показати весь коментар
17.11.2023 15:07 Відповісти
Как уже етот кремлевский Холуй за*бал. Только идиот поверит что ему не насрать на меньшину в закарпатье. Да он их лично всех под нож пустит лишь бы путен ему заплатил
показати весь коментар
17.11.2023 15:10 Відповісти
П*здуй нах*й, свиня п*дорастична!
показати весь коментар
17.11.2023 15:14 Відповісти
Будапешт ще це не Орбам і він іншої думки. Ще настане час і Орбама повісять догори ногами
показати весь коментар
17.11.2023 15:15 Відповісти
Как обстоят дела с изучением украинского языка в Венгрии?
показати весь коментар
17.11.2023 15:24 Відповісти
Закарпатські мадяри - це для Угорщини найдешевша робоча сила. А коли ці закарпатці отримають якусь кращу освіту в Україні, то вже буде єнча ґума, котра невигідна орбанам. Але як отримати освіту без знання української?
показати весь коментар
17.11.2023 15:30 Відповісти
Це не дивно що Орбан як і путлер ностальгують по СРСР
Але зараз в Україні є можливості збільшити використання української мови коли при СРСР цього неможливо було зробити
І ще воно каже українці не знають мету
Мета одна звільнити території від кацапів , і отримати свободу від впливу РФ
Ця потвора жодним чином не допомогла Україні а тільки шкодить
показати весь коментар
17.11.2023 15:42 Відповісти
устал спрашивать, почему до сих пор мы не подали на него в суд
показати весь коментар
17.11.2023 16:03 Відповісти
орбан започаткував угорський аналог "Солідарнощчі"
виганяв комуністів
а тепер захотів в ссср
коло замкнулося

цим уральським та зауральським мудярам "всє по жізні должни"
показати весь коментар
17.11.2023 16:04 Відповісти
Ага. Звичайно! Вчили мадярську в школах за рахунок держави, як тепер, а не кацапську? Висіли мадярські прапори, як тепер, а не совєтські? Та Зельониє все там здали. Об'єднали території з різних районів в один мадярський анклав.
показати весь коментар
17.11.2023 16:07 Відповісти
Чего-то я не помню в составе ссср такую как всср, может я что и не знаю можкт украинцы подтвердят учили ли в украине венгерский язык в школе?
показати весь коментар
17.11.2023 16:14 Відповісти
Этот кремлевский жопализ ,неможит болше кого нибудь шантажировать .. хоть Словению , Боснию, Австрию ? зубы очень тупые ,а вот Украину по зубам .... так в методичке из кремля указанно ? За то построют новую атомную ? , и будут имет мину замедленного действия на года в перёд , придачю с русскими "инжинерами" от фсб..... "присматривающими" за роботой електростанций.
показати весь коментар
17.11.2023 18:24 Відповісти
Да во времена Советского Союза вообще все было лучше. Венгрию тогда танками утюжили