11284 посетителя онлайн
11 922 81

Польские фермеры присоединятся к протесту перевозчиков на границе с Украиной, - СМИ

кордон,польща

Около 100 фермеров из ассоциации "Преданное село" планируют провести трехдневную акцию протеста на пункте пропуска "Медика" в четверг.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Bloomberg.

Об акции сообщил агентству Лукаш Мартын - один из ее организаторов.

"Фермеры были первой пострадавшей группой. Теперь пострадали транспортные компании, вопрос в том, кто будет следующим", – заявил он.

Издание напоминает, что члены Международного союза автомобильного транспорта - отраслевой группы, из Венгрии, Польши, Словакии, Чехии и Литвы обратились в письме к президенту Европейской комиссии Урсуле фон дер Ляйен с просьбой пересмотреть соглашение, разрешающее либерализацию движения с Украиной, срок действия которого истекает в июне 2024г.

В четверг Еврокомиссия заявила, что любое повторное введение разрешений или квот на автомобильные перевозки из Украины юридически невозможно, поскольку это нарушило бы действующее соглашение между ЕС и Киевом.

Топ комментарии
+35
Шкода шо нема можливості перенаправити кацапську агрессію на цих ідіотів...
показать весь комментарий
20.11.2023 19:15 Ответить
+33
Якщо влада цих країн нічого не робить , значить їх все влаштовує. Від України отримали все що хотіли, за свій застарілий металобрухт отримали новітню техніку, отримали мільйони рабів без прав з якими можна робити все що завгодно, отримують компенсації за біженців які в рази перевищують те що вони витрачають, польські товари в Україну йдуть як на внутрішній ринок , кацапи якщо навіть захочуть то не зможуть на когось з нато напасти ще років десять. А тепер всі ці друзі починають піднімати питання Волинської різанини бензопилою, перекривають кордони ітд.
показать весь комментарий
20.11.2023 19:31 Ответить
+32
Пшекі такі ж друзі які бульбаші з ***********. Вони нам допомагали бо всралися що ***** дійде до Польщі і треба буде тікати за Віслу. А як зрозуміли що того не буде то показали все своє братьське ***** пшековське.
показать весь комментарий
20.11.2023 19:28 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Шкода шо нема можливості перенаправити кацапську агрессію на цих ідіотів...
показать весь комментарий
20.11.2023 19:15 Ответить
Ну, якщо вони сильно постараються то матимуть орків у себе на кордоні. Буде тоді їм і "перевезення" і "фермерство".
показать весь комментарий
20.11.2023 19:33 Ответить
Дуда! Як себе почуваешь?!

Ти ще Президент? Або як?
показать весь комментарий
20.11.2023 19:46 Ответить
Я хоч і президент (мі всі зараз президенти, памʼятаєте?), але не Дуда Проте можу сказати, що почувається він норм.
показать весь комментарий
20.11.2023 19:49 Ответить
А як гарно усе починалось…

Тисячи українських біженців були прийняті польськими громадянами з відкритою душею…

Щось скоілось з « владою Польщі»? Підкреслюю- « влада» не е Народом Польщі

Не може сотня проплачених Кремлем польських покидькив блокувати Державний Кордон без «участі або саботажу влади»…
показать весь комментарий
20.11.2023 20:06 Ответить
Що сталося з владою Польщі?
Просто прийшов час вміти ділитися.
А вийшло так, що ділитися поляків ще в ЄС не навчили.
показать весь комментарий
20.11.2023 20:33 Ответить
А простым языком- шо хотят поляки?
показать весь комментарий
20.11.2023 23:17 Ответить
піди запитай.
показать весь комментарий
21.11.2023 08:33 Ответить
зкурвилися
показать весь комментарий
20.11.2023 21:58 Ответить
Якщо їм так не подобаються рішення Європейського Союзу, то, може, їм варто протестувати проти перебування Польщі в ЄС?
показать весь комментарий
20.11.2023 19:26 Ответить
Зрозуміло що то є куплені рашою Свині, дивно що уряд, поліція від цього усунулись, т.т. висновок- саме весь цей світ, дуже гнилосний, дивуватись нема чому !!
показать весь комментарий
20.11.2023 19:28 Ответить
серед поляків довбиків не менше, ніж у нас. не треба шукати чиїсь довгі руки, просто жадібні рила бояться втратити шкварку
показать весь комментарий
20.11.2023 20:01 Ответить
Пшекі такі ж друзі які бульбаші з ***********. Вони нам допомагали бо всралися що ***** дійде до Польщі і треба буде тікати за Віслу. А як зрозуміли що того не буде то показали все своє братьське ***** пшековське.
показать весь комментарий
20.11.2023 19:28 Ответить
Як би це не звучало не гарно,але-хочеться,щоб пару кацапських ракеток прилетіло їм,добряче так!Щоб,курви,на своїй шкуряці відчули те,що зараз відчуває український народ.
показать весь комментарий
20.11.2023 19:29 Ответить
Вони звинувачують Україну що то наша ракета вбила їх громадян
показать весь комментарий
20.11.2023 20:34 Ответить
можем павтарить
показать весь комментарий
20.11.2023 22:00 Ответить
100 штук всього? На більше у кацапів грошей не хватило?
показать весь комментарий
20.11.2023 19:29 Ответить
Сто фермерів, а у кожного фермера десятки, сотні робітників. От тепер і подумай мало це чи не дуже.
показать весь комментарий
20.11.2023 19:32 Ответить
Це де такі фермери з сотнями робітників?
показать весь комментарий
20.11.2023 19:38 Ответить
З нашими заробітчанами
показать весь комментарий
20.11.2023 19:44 Ответить
??? А що нема фермерів у яких сотні працівників???)))
показать весь комментарий
20.11.2023 19:48 Ответить
У Польщі, та і в Європі, зазвичай фермер це ти сам з сім'єю. В сезон наймають робітників. Можуть бути кооперативи фермерські. Колгоспів, з сотнями робітників, там немає. Хоча б тому що зарплату найманому працівнику треба платити цілий рік, а не тільки в сезон...
показать весь комментарий
20.11.2023 19:53 Ответить
Немає.Я колись працював у радгоспі,5600 га орної землі,це дуже велике господарство,працювало більше 1 000людей.Зараз разом з охороною близько 80 працівників.
Не думаю,що у Польщі багато або взагалі є такі господарства.
показать весь комментарий
21.11.2023 01:47 Ответить
вы не нагнетайте, а то еще подтянутся.
сезон вроде закончился.
показать весь комментарий
20.11.2023 19:33 Ответить
Якщо влада цих країн нічого не робить , значить їх все влаштовує. Від України отримали все що хотіли, за свій застарілий металобрухт отримали новітню техніку, отримали мільйони рабів без прав з якими можна робити все що завгодно, отримують компенсації за біженців які в рази перевищують те що вони витрачають, польські товари в Україну йдуть як на внутрішній ринок , кацапи якщо навіть захочуть то не зможуть на когось з нато напасти ще років десять. А тепер всі ці друзі починають піднімати питання Волинської різанини бензопилою, перекривають кордони ітд.
показать весь комментарий
20.11.2023 19:31 Ответить
Надо пару трофейных танков к ним поближе подогнать и холостыми шарахнуть по ясновельможному панству.
показать весь комментарий
20.11.2023 19:31 Ответить
От би наші фермери мали б таку гідність та заповзятість відстоювати свої права, і страйкувати проти трейдерів, латіфундісто-монополістів ригоаналов.
показать весь комментарий
20.11.2023 19:31 Ответить
Близько 100 фермерів з асоціації "Зраджене село" Джерело: Польське село хто зрадив , українці , чи їхня влада .? То чому поляки не протестують проти своєї влади . ? Проти своїх трейдерів .?
Вийшли на протест лише з ідіотською вимогою до українців - забиратись з ринку Європи . Це така " здорова" конкуренція по польськи .!?
показать весь комментарий
20.11.2023 19:41 Ответить
Аха, типу наші збіжжя силомиць впарювали.
показать весь комментарий
20.11.2023 19:46 Ответить
На московий про конкуренцию не рассказывают , теперешняя кремлевская задача найти больше дураков на просторах Полши , чтобы как можно силнее порализовать движение между двумя государствами , чтобы преостановить военую, гуманитарную помощь.
показать весь комментарий
20.11.2023 21:16 Ответить
Цікаво,потім ці ж фермери і первізникибудуть платити іншим полякам виробникам, які матимуть збиткки через судові позовичерез невиконання замовлень, а також самому польському уряду.
показать весь комментарий
20.11.2023 19:32 Ответить
самі собі своїм ж співвічизникам в ногу стрилять.Не говорячипронас звичайно.
показать весь комментарий
20.11.2023 19:33 Ответить
знов фури з човнами та двигунами для морпіхів будуть стояти чотири доби на кордоні.
показать весь комментарий
20.11.2023 19:32 Ответить
Вже стоять і більше діб . Волонтери кажуть що на кордоні застрягли кілька фур з дронами , на які чекають на фронті ..
показать весь комментарий
20.11.2023 19:44 Ответить
І навіть в тих мізках пшековських нічого не смикнулось, що військову доромогу, закуплене обладнання для них, а також гуманітарку можна було б пропустити..
показать весь комментарий
20.11.2023 19:49 Ответить
Продажні спекулянти...
показать весь комментарий
20.11.2023 19:32 Ответить
І ти, Брут...
показать весь комментарий
20.11.2023 19:41 Ответить
Ждемо приєднання до протестів польських промисловців, айтішників, та освітян. Як блокувати, то по-повному. Такий-собі польський антиукраїнський майдан на кордоні.
показать весь комментарий
20.11.2023 19:47 Ответить
На чолі з качинським та дудою а на броневвчку моравєцкій. І всі скандують Польща в жопі економіка йде вниз хто винуватий… ну звістно Україна
показать весь комментарий
20.11.2023 20:31 Ответить
А тим часом - сотни британских фермеров пожертвовали ВСУ свои внедорожники 4х4.

https://twitter.com/PulseOfUkraine/status/1726562311849341360
показать весь комментарий
20.11.2023 19:50 Ответить
А шляхи в Брюссель перекривати не пробували?
показать весь комментарий
20.11.2023 19:51 Ответить
А де ж тоді вони харчуватися будуть?
Польща існує завдяки дотаціям Брюсселя.
показать весь комментарий
20.11.2023 20:28 Ответить
Отож...
показать весь комментарий
20.11.2023 20:36 Ответить
Проблема в тому, шо ніхто не вчить історію. Ні українці, ні поляки.
Свого часу Польша приймала участь в дєрібані Чехословакії, мала мільонну армію і думала шо може розмовляти з Елоїзичем якщо не зверхньо (як вони звикли), то хоч на рівних. Національний польській герой Пілсудський був у Елоїзича ліпшим другом і Елоїзич був на його похоронах (кому там сидівший в концтаборі Бандера муляє?). А потом опа, і мільонної армії вистачило на два тижні. А гарантій безпеки від Британії і Франції на ще менше..
А всього того могло і не бути, якби поляки менше вийобувались.
показать весь комментарий
20.11.2023 19:55 Ответить
Прикормили пшецьких скотів, якісною їжею. Дармовою і дешевою роботою. Забули певно скотиняки, як до нас їздили на закупи, коли самі нічого не мали. А гонору то скільки. Там і кацапів не треба, вони самі пацаваті.
показать весь комментарий
20.11.2023 20:02 Ответить
Так. Було в 90-х, коли Польщу в ЄС приймали. Поляків тоді врятувала західна частина України.
Поляки виносили у нас всі продукти, особливо дитяче харчування та ліки. Поляки праски скуповували в нас тисячами. І щось українці не протестували і кордони не перекривали з Польщею, а просто допомагали полякам у біді.
Скажімо так, українці виявилися сміливішими, благороднішими та цивілізованішими за поляків.
показать весь комментарий
20.11.2023 20:23 Ответить
...а ще наївнішими і любителями вірити в обіцянки цяцянки. Допомагали тоді люди, а "руки гріли" самі здогадуєтесь хто. Якщо ******* біда нас нічого не навчить, то вже нічого не навчить.
показать весь комментарий
20.11.2023 20:34 Ответить
не навчить. поляки, як виявилося, не вміють ділитися. не навчили їх в ЄС, хоча ЄС з поляками ділитися вміє.
показать весь комментарий
20.11.2023 20:37 Ответить
Як би, я в них не був, і не працював раніше, то мабуть мав би рожеві окуляри. Але, я особисто добряче сьорбнув їхньої "доброти". Раз на раз не приходилося, а передузяте ставлення було здебільшого. Я не списую того факта, що попередники понасерають і відповідно потім всіх під одні граблі чешуть. Загалом цього було достатньо щоб зрозуміти, що своє - рідніше. Одне діло коли тебе свої копають, а от коли пшеки собі дозволяють вольності і волають про шибче працьовать, це вже ні в які ворота. Але той, хто хотів грошей, сам це обрав, тепер най терпить.
показать весь комментарий
20.11.2023 20:50 Ответить
Та не тільки Західна Україна. Поляки і в
показать весь комментарий
20.11.2023 22:44 Ответить
Пани квазіаристократи, шляхта гонорова от так розуміють слово ринкова конкуренція. Звиздять про якийсь демпінг з сторони України. А їм ще й піддакує украйонське бидлоїдство, що у всьому винна держава України. При всьому моєму несприйнятті режиму ЗЕлуплених дєрмаків, що в справі з зерном, що в блокуванні прикордонного руху українських вантажівок, Україна не причому. Незацікавленій та чесній людині, яка хоч якось петрає в цих питаннях, само собою зрозуміло, що чого не торкнись, СОБІВАРТІСТЬ українського продукту нижча ніж польського. Поляки програють конкуренцію і, як і повинно бути при ринковій економіці, той, хто не в стані забезпечити конкурентну ціну на ринку, повинний піти на Х.
показать весь комментарий
20.11.2023 20:21 Ответить
путін нанеси удар по полякам зі стороно балтії і не одна страна нато не прийде їм на поміч бо бачать що за йолопи ці пшекі,мати рідну продадуь.
показать весь комментарий
20.11.2023 20:25 Ответить
Такий удар путін вже робив. Коли ****** літак з польським президентом разом з його дружиною і всім урядом ! Полякі тоді вже були в нате, і що ? !
показать весь комментарий
20.11.2023 20:46 Ответить
Косли іпані
показать весь комментарий
20.11.2023 20:27 Ответить
Читаю коментарі і дивуюсь...А хто нам казав, що нам хтось щось винен? Всі турбуються про свої жопські інтереси.
показать весь комментарий
20.11.2023 20:34 Ответить
Прочитав ваш комент і дивуюсь.
А українці щось подібне тому, що ви написали, вимагали від Польщі?
Це де було і коли?
показать весь комментарий
20.11.2023 20:40 Ответить
А чому Україна має вимагати щось від когось? Ми побороли корупцію? Ми живемо хоч за подобою європейських законів? Ми мамо при владі довбойобів під час війни і галасуємо на весь світ, що нам всі щось винні. Рагулізм, ********** і шаурмізм от що нам треба, а не Європа. От така моя відповідь... ДумайТе...
показать весь комментарий
20.11.2023 21:35 Ответить
Так ми і не вимагаємо, особливо від Польщі, котра відзначилася наймасштабнішою корупцією за всі часи існування ЄС

Ми вимагаємо, і маємо на це повне право, від держав-гарантів нашої територіальної цілісності.

Та. вам тут багато відповідей написали на ваш опус, так що - Думайте.
показать весь комментарий
20.11.2023 21:43 Ответить
пошукай корупцію в проплачених страйкарів .
показать весь комментарий
20.11.2023 22:07 Ответить
Є Закон. Є рінкови умови.
Мовою блокувань у світі не борються з конкурентами..... дивно що будучи у США Ви цього так й не зрозуміли.
показать весь комментарий
20.11.2023 20:45 Ответить
Польща має виконувати закони ЄС, які вона добровільно схвалила.

Україна за межі цих законів не виходила.

Саме ЄС надав Україні право в межах асоціятивного членства та у зв'язку з війною.
показать весь комментарий
20.11.2023 21:01 Ответить
Прочитай угоду про Асоціацію між Україною і ЄС та Угоду про "транспортний безвіз" (автомобільні вантажні перевезення) між Україною та ЄС і будеш знати хто і що нам винні.
показать весь комментарий
20.11.2023 22:39 Ответить
Давайте, поляки, відкривайте вже другий фронт.

Допоможіть кацапні.

Чому соромитеся?
показать весь комментарий
20.11.2023 20:58 Ответить
вони вже відкрили
показать весь комментарий
20.11.2023 22:03 Ответить
Дивує що в їхніх так званих вільних медіа ноль інформації, зазвичай роздуваються набагато менші теми. Все дуже подібне на сплановані дії
показать весь комментарий
21.11.2023 04:08 Ответить
з асоціації "Зраджене село" - назва бімба.
показать весь комментарий
20.11.2023 21:17 Ответить
Є такі:
ТОВАРИСТВО ПОЛЬСЬКОЇ КУЛЬТУРИ ЛЬВІВЩИНИ
http://orzelbialy.org.ua/ Orzeł Biały Lwów | Союз Поляків «Білий Орел» - Львів
https://youcontrol.com.ua/catalog/company_details/26474126/ ТОВАРИСТВО ПОЛЯКІВ БІЛОЦЕРКІВЩИНИ
БО «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ТОВАРИСТВО ПОЛЯКІВ УКРАЇНИ ІМЕНІ АНДРЕЯ ПОТОЦЬКОГО"

чому вони мовчать?
бо Земухомори не знають що такі є
показать весь комментарий
20.11.2023 21:52 Ответить
а що зараз заважає цим засранцям з зрадженого села українське зерно в Польщу не їде ? завтра польські хвойди перекриють кордон щоб їхні клієнти не покидали Польщу .
показать весь комментарий
20.11.2023 22:12 Ответить
Фирмы-однодневки на Украине за девять месяцев 2023 года экспортировали зерно неизвестного происхождения на 134 млрд гривен (около $3,7 млрд), что составляет более 20% от общего количества зерна, продаваемого за рубеж. Об этом сообщается на сайте Бюро экономической безопасности (БЭБ) Украины.
Но виноваты, конечно, только поляки. Зеленский и его ручные силовики, совсем не причем.
Как и дипломаты сексологи
показать весь комментарий
20.11.2023 22:20 Ответить
Падлюки блокують гуманітарні вантажі, бензин і вже говорять що навіть військові вантажі. А польський уряд ховає голову і пісок. Контроль і порядок перетину кордону здійснює уряд, а протестувальники мають право стояти на обочині з плакатами і в дудки дудіти.
Дивує позиція української влади. Треба поставити умову польській владі: протягом доби розблокуйте кордон, інакше Волинська бригада наведе порядок. Через добу всіх "протестувальників" покласти на асфальт, проти організаторів відкрити кримінальні справи за тероризм і співпрацю з агресором, і всіх "протестувальників" як вітром здує.
Тим більше, що вимагають від України те що в компетенції Брюсселя. Вимагають ввести дозволи на перевезення в ЄС для українських перевізників. Раніше коли діяли дозволи, а отримати їх було складно, то українські фури везли товар в Польщу, там розвантажували, а потім поляки брали ці вантажі й везли Європою. І заробляли на українцях. У червні Брюссель скасував дозволи,тобто дозволив українським перевізникам протягом одного року працювати на території ЄС без дозволів.
За протестами стоїть антиукраїнська "Конфедерація", і маленька асоціація перевізників, саме та, яка возить вантажі в білорусію і на парашу. Це підтверджує підозру, що за протестами стоять рашисти.
показать весь комментарий
20.11.2023 22:27 Ответить
Підтримую Ваш комент . СБУ мае працювати разом з поляками і словаками Бо кацапи цім країнами горя нароблять
показать весь комментарий
20.11.2023 23:27 Ответить
"протестувальників" покласти на асфальт, в Польщі, нашими війсками... Ви би завязували бухати. І кстаті проблема набагато веселіша, нам ще дозвіл від Польщі на вступ до ЄС потрібен...
показать весь комментарий
21.11.2023 09:55 Ответить
Алкаша видає його мова, про що б він не говорив (писав) все зводиться до випивки. Звернись до нарколога.
показать весь комментарий
21.11.2023 13:15 Ответить
Вже й полякам українське сало поперек горла встало. Невже вони серйозно думають що Україна зможе водноосіб закидати всю Європу харчами і поляків оставлять на задньому дворі, у разі вільної торгівлі з ЄС?
показать весь комментарий
20.11.2023 22:56 Ответить
І тим не менше їх доля зменшиться, навіщо їм своїми руками таке робити. Я думав что в ЄС нам палки буде Венгрія робити, а тут похоже все веселіше малюється...
показать весь комментарий
21.11.2023 09:58 Ответить
Польські спецслужби не працюють
- може там теж фсб окопались
показать весь комментарий
20.11.2023 23:24 Ответить
Оштрафовати польських протестувальників на велики суми і відправити цікошти в Україну.

а ще можно протестувальників посадити на автобуси в звозити під Бахмут
показать весь комментарий
20.11.2023 23:32 Ответить
полякам нехер більше чим зайнятися?
показать весь комментарий
21.11.2023 00:18 Ответить
Хтось очікував від поляків чогось іншого?
показать весь комментарий
21.11.2023 06:20 Ответить