6231 посетитель онлайн
3 866 16

Рада приняла закон о признании образования, полученного на оккупированных территориях

освіта

За соответствующий законопроект № 9591 проголосовали 264 народных депутата.

Об этом сообщил в телеграм-канале нардеп "Европейской солидарности" Алексей Гончаренко, передает Цензор.НЕТ.

"Рада приняла важный законопроект о признании результатов обучения лиц, проживающих на оккупированных территориях (№9591)", - написал он.

Согласно законопроекту, предусматривается:

1) возможность аттестации для признания образовательных результатов лиц, обучавшихся на временно оккупированных территориях Украины;
2) признание до 75% образовательных кредитов ЕКТС для получения высшего образования;
3) особые условия аттестации для некоторых специальностей и уровней образования.

"Важно, чтобы молодые люди с временно оккупированных территорий могли учиться в Украине", - отметил Гончаренко.

Топ комментарии
+17
Альоо, а те що це освіта кацапською мовою і ще й ворожа то це нічого????
показать весь комментарий
21.11.2023 17:19 Ответить
+12
Знання історії та літератури теж будуть враховувать? На мою думку - Тут саме й потрібні обмеження для вступу до гуманітарних ВУЗів - педагогічних та юридичних наприклад
показать весь комментарий
21.11.2023 17:08 Ответить
+12
Чисельність " знатоків російської історіє і неучів української історії" збільшується , да і "велич" росії в них вже в дипломаї і в голові.
показать весь комментарий
21.11.2023 17:09 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
21.11.2023 17:19 Ответить
Покидьків, що голосували за це ганебне неподобство, треба судити, як ворожих диверсантіа.
показать весь комментарий
21.11.2023 17:55 Ответить
Якусь блювоту видавили з себе депутатіки. Більшість викладачів переїхала на підконтрольну, там у ЛДНРах заповнили посади профанами, вони чому навчили, а нічому, тільки любити сРасію. І ці лікарі і інженери будуть працювати у нас ? Ви що, треба закріпити персонально за кожним проголосувавши лікаря з вишів ЛДНРа. Якщо серйозно, якщо ви не контролюєте навчання там, то яке може бути автоматичне признання, вони там намалюють собі професорські знання, а українському народу знов їм зарплати платі.
показать весь комментарий
21.11.2023 18:21 Ответить
Непогано б було щоб агрохімії або безуглій з Корнієнко такий бамбасівський лікар добряче (з душею) геморой пролікував та нові імпланти до рота припи.дячив…..
показать весь комментарий
21.11.2023 18:41 Ответить
За словами лугандонівців «хохли вже 10 рік ******** бамбас» за цей час ціле покоління дітей «шахтарів та трактористів» закінчили рашистськи середні школи де вони не вивчали ні українську мову ні літературу ні історію ні культуру. І що далі? Зєля вже мав спробу будувати на кордонах з кримом та бамбасом дороги, мости, хаби, медичні пункти та банківськи установи, шо з цього вийшло знає кожен українець…. Чи це тільки в мене таке дежавю???
показать весь комментарий
21.11.2023 18:36 Ответить
Так би переживали за українців які живуть в Україні і особливо хто з прифронтових тереторій ,багато з тих лднр воюють проти України до того вони так зомбовані "русским миром"до речі, а як перевірка знаня української мови і історії України ? чергова дурість яка нічому не вчить невже мало того що вісім років платили пенсії жителям терористичних лднр і що невже вони патріотичніші стали ?
показать весь комментарий
21.11.2023 18:40 Ответить
Та це ще квіточки! Скоро в нас зʼявиться ціла когорта дистанційних лікарів, інженерів, технологів, пілотів боїнгів та штурманів морських судів….Оце буде весілля…..
показать весь комментарий
21.11.2023 18:45 Ответить
👎👎👎

собачье дерьмо, принятое подонками, приспособленцами и предатeлями
показать весь комментарий
21.11.2023 19:08 Ответить
2023 рік. Посадити Фаріон і визнати документи окупантів. Бінго!
показать весь комментарий
21.11.2023 19:11 Ответить
Лягушку варят медленно.
Ждём признание трудового стажа на оккупированных территориях.
показать весь комментарий
21.11.2023 19:59 Ответить
Мало в нас диверсантів-треба ще більше.Депутати-ідіоти разом з Гончаренком.
показать весь комментарий
21.11.2023 20:04 Ответить
тобто, десять років, діти вивчали кацапську програму і вона в нас на рівних з українською?
це той гончаренко, із команди пороха?
показать весь комментарий
21.11.2023 20:21 Ответить
Наступне голосування за визнання рузьких пашпортів,ви там чо в дуб вмазалися.
показать весь комментарий
21.11.2023 20:48 Ответить