10752 посетителя онлайн
1 192 12

Более 2,7 тыс. грузовиков стоят на украинско-польской границе в очередях, - ГПСУ

граница,польша

Польские перевозчики блокируют работу пунктов пропуска на границе с Украиной, поэтому в очереди стоят более 2,7 тыс. грузовиков.

Об этом заявил спикер ГПСУ Андрей Демченко, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Укрінформ.

"По информации польских пограничников, в очередях находятся 2700 грузовиков: "Ягодин-Дорогуск" - 900, "Краковец-Корчевая" - 1200, "Рава Руська-Гребенное" - 600 грузовиков", - рассказал он.

Еще 1300 грузовиков стоят на направлении пункта пропуска Шегини.

Топ комментарии
+5
А оштрафувати за порушення правил ДР, оцю муйню на фото, поліція не може? Чи а Польщі любий дятел може перекрити дорогу і всі будуть тільки дивитися?
Може перекрити дорогу Дуді до хати, хай на вулиці ночує?
показать весь комментарий
22.11.2023 13:04 Ответить
+3
у тому то й воно - ні фіга вони не роблять, є важливіші справи - наприклад, залужного топити...
показать весь комментарий
22.11.2023 13:40 Ответить
+2
українська влада хоч якісь дії проводить ?
показать весь комментарий
22.11.2023 13:05 Ответить
Комментировать
Сортировать:
А оштрафувати за порушення правил ДР, оцю муйню на фото, поліція не може? Чи а Польщі любий дятел може перекрити дорогу і всі будуть тільки дивитися?
Може перекрити дорогу Дуді до хати, хай на вулиці ночує?
показать весь комментарий
22.11.2023 13:04 Ответить
Дуда- ето другоє
показать весь комментарий
22.11.2023 13:43 Ответить
українська влада хоч якісь дії проводить ?
показать весь комментарий
22.11.2023 13:05 Ответить
Їздили в Польщу щось там обіцяли тим вооділам но ті нівяку
показать весь комментарий
22.11.2023 13:13 Ответить
а треба їхати в Брюссель і вимагати виконання законів ЄС її членами .
показать весь комментарий
22.11.2023 13:20 Ответить
Проводить, але поляки ставлять такі умови, що їх неможливо виконати.
показать весь комментарий
22.11.2023 13:20 Ответить
не треба домовлятись з агентами кремля . треба йти в польський суд і вимагати розблокування і компенсації втрат .
показать весь комментарий
22.11.2023 13:34 Ответить
у тому то й воно - ні фіга вони не роблять, є важливіші справи - наприклад, залужного топити...
показать весь комментарий
22.11.2023 13:40 Ответить
Дивно, але ні єрмака ні татарова, на зістрічах з блокувальниками на кордоні, немає!

До США мухою полетів, а тут і не видно того єрмака!!
Мо, само розсосеться !?!?
показать весь комментарий
22.11.2023 13:07 Ответить
Оце ліпші сусіди, оце накращі друзі. Я все більше починає розуміти Ізраіль. Що вони іноді занадто жорстоко поводятся з сусідами. Бо інакше не можна у цьому несправедливому світі. Спробували вони б Ізраілю блокувати дороги. Вже ізраільскі літаки розбомбили би пів Польщі. Вже терпець вривається.
показать весь комментарий
22.11.2023 13:19 Ответить
Надіюсь, що польські гівняні сири та інше лайно теж не попадуть на полиці українських магазинів. Чи односторонній удар по Україні?
показать весь комментарий
22.11.2023 13:37 Ответить
куйло руками "пшеків" і "словаків" закрив границю ЄС України .
показать весь комментарий
22.11.2023 13:42 Ответить