12005 посетителей онлайн
7 934 36

Бывшего главу Госспецсвязи Щиголя отправили под стражу. Альтернатива – 25 млн грн залога

щиголь

Высший антикоррупционный суд избрал бывшему председателю Государственной службы специальной связи и защиты информации Юрию Щиголю, подозреваемому в незаконном завладении более 62 млн грн, меру пресечения в виде содержания под стражей. Альтернатива – залог в 25 млн грн.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на НАБУ.

"ВАКС избрал меру пресечения в виде содержания под стражей экспредседателю Госспецсвязи. ... Альтернатива - 25 млн грн залога", - говорится в сообщении.

Решение принял следственный судья ВАКС Виктор Маслов. Прокуроры просили арестовать Щиголя с возможностью внесения залога в размере 50,2 млн гривен. Суд удовлетворил ходатайство детективов частично.

Щиголь будет находиться под стражей по меньшей мере до 21 января 2024 года. Этот срок может быть продлен.

Напомним, по данным НАБУ, руководство Госспецсвязи подозревается в завладении 62 млн грн при закупке программного обеспечения.

Правоохранители считают, что чиновники разработали схему с владельцем группы компаний. Для этого они привлекли две подконтрольные фирмы, а закупку засекретили, чтобы обеспечить их победу.

У Щиголя обнаружили криптовалюты на 1,5 млн долларов.

Ранее сообщалось, что Кабмин уволил руководство Госспецсвязи. Так, с должности председателя Государственной службы специальной связи и защиты информации Украины был уволен Юрий Щиголь, а Виктор Жора - с должности заместителя председателя Государственной службы специальной связи и защиты информации Украины по вопросам цифрового развития, цифровых трансформаций и цифровизации. Зеленский вывел Щиголя из состава Ставки Верховного Главнокомандующего.

Топ комментарии
+12
ВЫ ШО ПДРЫ ВАЩЕ АХЕЛИ !!!??? 62 СПЗЛИЛ А ЗА 25 ВЫЙДЕТ !!!
показать весь комментарий
23.11.2023 09:52 Ответить
+12
показать весь комментарий
23.11.2023 10:53 Ответить
+11
вкрав 62 ляма..
віддай 25 й ди на свободу...
цікаво..
а скільки він за державний кошт намайнив
та скільки від моцкалів отримав!!!
це пробачаємо???
показать весь комментарий
23.11.2023 09:51 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Всє карманниє дєньгі хатят забрать-ізвєргі...
показать весь комментарий
23.11.2023 09:49 Ответить
👍🏼👍🏼👍🏼
показать весь комментарий
23.11.2023 11:53 Ответить
Дайте пів години і він внесе заставу
показать весь комментарий
23.11.2023 14:54 Ответить
вкрав 62 ляма..
віддай 25 й ди на свободу...
цікаво..
а скільки він за державний кошт намайнив
та скільки від моцкалів отримав!!!
це пробачаємо???
показать весь комментарий
23.11.2023 09:51 Ответить
шикарний розмін))віддав купив квиток до Польші і ось ти вільна людина))і це ж заскоріш всього тільки те що знайшли а там може бути багато і подібного))
показать весь комментарий
23.11.2023 10:18 Ответить
...
Україна була і залишається " Полем Чудес"..
....
показать весь комментарий
23.11.2023 10:27 Ответить
Зате він правильно голосував на Ставці Верховного Головнокомандувача
показать весь комментарий
23.11.2023 11:08 Ответить
А може він намайнив за свій кошт ?😏
показать весь комментарий
23.11.2023 11:55 Ответить
егеж
використовивав державне оборудовання
для майнінгу замість того
щоб на цьому оборудованя передавати інфу мацкалям..
прам таки жлобство приводить до херроізму
показать весь комментарий
23.11.2023 17:18 Ответить
Все по честному. Вкрав,плілився і спи спокійно....
https://youtu.be/PDXEsmJL1ns?si=RacX_q6aWThOiTuF Єгор Лупан. Все як покійний Кузьма Скрябін прогнозував.
показать весь комментарий
23.11.2023 21:34 Ответить
а хлопці просто помирають без дронів
https://www.youtube.com/watch?v=o4aEQ-MkDGQ
показать весь комментарий
23.11.2023 23:05 Ответить
А можна відразу всіх слуг шоб 2 рази не вставати? - бо там інших нема
показать весь комментарий
23.11.2023 09:52 Ответить
ВЫ ШО ПДРЫ ВАЩЕ АХЕЛИ !!!??? 62 СПЗЛИЛ А ЗА 25 ВЫЙДЕТ !!!
показать весь комментарий
23.11.2023 09:52 Ответить
Этот будет на свободе, во время следствия. За такой залог. А затем сделка с прокурорами и судьями. Ну добавит столько, сколько нужно, по прайсу. И свобода навсегда. Затем погранцы широко закрытыми глазами не увидят, как он окажется за границей Украины. Это не первый и не крайний такой вот. Кто удивлен? Это схема для них. Зеленая дорожка.
показать весь комментарий
23.11.2023 13:47 Ответить
Пропорця старая-украл 62,залог 25.Сколько отлистал судейским?И это,Юрок,ты не сцы.Хоть кого то за воровство из госбюджета посадили?
показать весь комментарий
23.11.2023 09:53 Ответить
пропорция
показать весь комментарий
23.11.2023 10:30 Ответить
ты воруй, тебя не посодют
показать весь комментарий
23.11.2023 10:05 Ответить
Щигаль дурак, воровал для себя, а не для ермака и зеленского. Резников умный.
показать весь комментарий
23.11.2023 10:17 Ответить
Більше тридцяти років незалежності України державними чиновниками, прокурорами, суддями, правоохоронцями та депутатами призначаються стають як правило в більшості своїй КОРУПЦІОНЕРИ, ЗЛОДІЇ ЯКІ УЗУРПУЮТЬ ВЛАДУ В СВОЇХ ІНТЕРЕСАХ І ОТОЧЕННЯ. ЗАЧАРОВАНЕ КОЛО МОЖНОВЛАДЦІВ ДЕРЕБАНИТЬ БЮДЖЕТ НАВІТЬ ПІД ЧАС ВІЙНИ!!!
ТОМУ
Депутати всіх рівнів, ПРАВООХОРОНЦІ, Державні службовці не повинні мати законного права виходити з СІЗО під заставу. Бо в них хватить накраденого відкупитись в суді. Судді в Україні ще дуже ласі на хабарі. Це треба зробити негайно бо їх накраденні АКТИВИ БЕЗПЛІДНО ЗНИКНУТЬ В ОФШОРАХ а народ і дальше буде ледь ледь "зводити кінці з кінцями" і останню копійку донатити задля перемоги над ворогом.
показать весь комментарий
23.11.2023 10:21 Ответить
Цей щур, очевидно, крав гроші, в тому числі, і фонду Unaited 24. Особисто я шлю донати або перевіреним часом волонтерам, або напряму, як Мадьяру. Якщо в фонді хоча б трішки присутня наша влада, то там присутні і щури.
показать весь комментарий
23.11.2023 10:22 Ответить
Орел літінанта баканова?
Хто його зі Служби із податковим минулим рекомендував на Держспецзв'язок?
показать весь комментарий
23.11.2023 10:36 Ответить
кулінічем, сівковичем та іншими "охотніками" не смердить?
показать весь комментарий
23.11.2023 10:42 Ответить
Ще й як смердить
показать весь комментарий
23.11.2023 11:56 Ответить
показать весь комментарий
23.11.2023 10:53 Ответить
Чому не дивляться, а хто його туди засюнув ?! Чия махната лапа та сторчить? І звідки воно саме ?
показать весь комментарий
23.11.2023 10:57 Ответить
От цікаво, мені після війни з цим армійським бардаком, скільки дадуть?
показать весь комментарий
23.11.2023 11:25 Ответить
Ще до закінчення війни , вони всі втечуть 😊
показать весь комментарий
23.11.2023 11:57 Ответить
Відправили,щоб винирнув за кордоном з діагнозом-геморой,бо дуже важко красти дупою.Навмисно висмикують по одному,щоб народ знудило і сталося у всіх запаморочення для зникнення аналізу ситуації.ОП+дипутати+помічники.......одним пучком судити,місце знайдемо.
показать весь комментарий
23.11.2023 11:56 Ответить
Хай живе наш суд, найкращий суд в світі!...навіть не хочеться матюкатись
показать весь комментарий
23.11.2023 12:05 Ответить
А його зам, особистий комісарик Федорова, шо, відпетляв ? А мали бути на сторожі піз.......жа Гнусавого і його гофмаршала. Найновішу апаратуру в США закупили а по дорозі встигли поцупити маржу. А Федорова практика богата по цій часті.
показать весь комментарий
23.11.2023 14:02 Ответить
Юрію Щиголю, якого підозрюють у незаконному заволодінні понад 62 млн грн, запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Альтернатива - застава у 25 млн грн.
=============================================
тай якось воно так... Це вже, мабуть, якась надвища математика.
показать весь комментарий
23.11.2023 17:17 Ответить
Судячи з уніформи, він цілий бригадний генерал?
показать весь комментарий
23.11.2023 18:36 Ответить
1 201,9 доларів Tether USDT + 265 тисяч доларів біткойн = 1467 тис. дол.
82 тис. євро і 72 тис. дол. готівки. = 158,3 тис. дол. готівки Джерело:

всього - 62 млн у гривнях

ЗП - 4 млн грн на рік - 333 у місяць

щодо іншого майна поки що не повідомляють
показать весь комментарий
23.11.2023 18:55 Ответить
Дійсно, що Україна є країною великих можливостей для різноманітних злодіїв.
показать весь комментарий
23.11.2023 20:09 Ответить
А держспецьзв'язок відноситься до СБУ - це ще хорошковський з ахметовим та з біженцем передали коли приватизовували укртелеком.
показать весь комментарий
23.11.2023 20:17 Ответить
Міністр Федоров і скарби Офісу президента / Без цензури / Цензор.НЕТ
https://www.youtube.com/watch?v=JJU3T6uH5tA