10738 посетителей онлайн
1 552 11

Блинкен обсудит ситуацию в Украине с главами МИД стран НАТО

блінкен

Государственный секретарь США Энтони Блинкен 27-29 ноября будет находиться с официальным визитом в Брюсселе, где состоится заседание министров иностранных дел стран НАТО.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом сообщает Госдеп США.

"Блинкен подчеркнет непреклонную преданность НАТО Украине в ее борьбе против российской агрессии, подчеркнет нашу поддержку демократии и региональной стабильности на Западных Балканах и обсудит приоритеты Вашингтонского саммита НАТО в июле 2024 года", - отмечается в сообщении.

Топ комментарии
+2
Обговорювати треба було тоді, коли Зеленський на шашлики збирався, а зараз потрібна постійна військова допомога і щодня
показать весь комментарий
26.11.2023 09:35 Ответить
+2
огидно бачити накиди невігласів на Блінкена, уж до кого а до нього претензій не має бути. На своєму фронті він робить все можливе і не можливе. А особливо "обдарованні" ще й шашликі Зєлі сюди приплели....
показать весь комментарий
26.11.2023 13:11 Ответить
+1
А ці все балакають.
показать весь комментарий
26.11.2023 08:59 Ответить
Комментировать
Сортировать:
А ці все балакають.
показать весь комментарий
26.11.2023 08:59 Ответить
Скоріш за все, не просто балакають. А штатівці "переконують" інших, ренегатів, всіма доступними способами.
показать весь комментарий
26.11.2023 12:28 Ответить
І в результаті отримаємо чергову ''дуже глибокууу стурбованість''.
показать весь комментарий
26.11.2023 09:26 Ответить
Обговорювати треба було тоді, коли Зеленський на шашлики збирався, а зараз потрібна постійна військова допомога і щодня
показать весь комментарий
26.11.2023 09:35 Ответить
Птица Говорун.
показать весь комментарий
26.11.2023 09:50 Ответить
З кожним обговорюванням, все менше допомоги.
показать весь комментарий
26.11.2023 10:09 Ответить
І завтра обговорюватиме, і післязавтра обговорюватиме і післяпіслязавтра обговорюватиме...
Ааааааааааааааааааааа!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
показать весь комментарий
26.11.2023 10:49 Ответить
язиком плескати, як дехто тут ******** не не воза світового порядку тягти та й ще відповідальність нести за той порядок. і світове майбутне.
кожен баче світ зі своєї дзвіниці.
показать весь комментарий
26.11.2023 11:20 Ответить
Та ти що, який ти розумний.
показать весь комментарий
26.11.2023 11:55 Ответить
огидно бачити накиди невігласів на Блінкена, уж до кого а до нього претензій не має бути. На своєму фронті він робить все можливе і не можливе. А особливо "обдарованні" ще й шашликі Зєлі сюди приплели....