9239 посетителей онлайн

Болезненная некомпетентность нардепа Безуглой несет угрозу для государства, - Гудыменко

гудименко

Некомпетентные политики не вправе вмешиваться в дела военных ради самопиара, ведь это ставит под угрозу дальнейшее развитие войны. История с публичным нападением на Главнокомандующего ВСУ должна закончиться на уголовном производстве по Марьяне Безуглой, чтобы предотвратить масштабирование заразного примера.

Об этом ветеран и глава ОО "Украинское объединение "Мрія" Юрий Гудыменко заявил во время презентации своей книги "Истории и войны" в Ужгороде, передает Цензор.НЕТ.

Он напомнил, что на этой неделе обратился в СБУ с требованием открыть уголовное производство против народного депутата Марьяны Безуглой за разглашение гостайны.

"От народных депутатов Украины сейчас требуется одна вещь – не вредить. Давайте до конца полномасштабного вторжения вы не будете мешать. Госпожа Безуглая вредит – я в этом уверен. Этот человек трагически некомпетентен настолько, что в статусе заместителя председателя комитета по обороне путает, чем занимается Министерство обороны и Генштаб. Ее некомпетентность уже болезненна. Есть такое понятие "окно Овертона", когда ты открываешь какую-то возможность, делаешь окно более широким и то, что казалось совершенно невыполнимым, становится возможным и приемлемым. К примеру, сейчас нереальным кажется возврат к политическому процессу: выборы, ток-шоу, билборды, все поливают друг друга грязью. Проблема состоит в том, что это, скорее всего, убьет нашу страну", - подчеркнул Юрий Гудыменко.

По словам военного, если защитники начнут выяснять, за какую партию кто голосует, а генералы будут выбирать партии, а не военные стратегии, - это угроза для страны. Когда некомпетентные и непрофессиональные политики начинают вмешиваться в дела военных, это открывает "окно Овертона".

"Если политика возвращается тогда, когда не нужна, она вредит. Именно поэтому я надеюсь, что, во-первых, Марьяну Безуглу выбросят из фракции, во-вторых, к ней придет СБУ. Некоторые политики хотят привлечь к себе внимание любой ценой, даже если цена – победа в войне. Я надеюсь, что все закончится на Безуглой, чтобы за ней не потянулись другие. Ведь так прославиться сейчас легче всего. Это классическая логика: чтобы о тебе говорили, нужно идти против течения. Все поддерживают армию, а ты демонстративно на нее плюешь. Надеюсь, что это не масштабируется, впрочем, этот пример может быть реально заразен и его также нужно будет исправлять", - подчеркнул Юрий Гудыменко.

Топ комментарии
+22
А ядумаю, Безуглій дали вказівку вкинути ІПСО з ОП проти Залужного, щоб подивитись реакцію суспільства.
показать весь комментарий
30.11.2023 12:27 Ответить
+20
Загрозу для держави несе той, хто привів її в парламент!
ПреЗедент, його партія, спонсор партії - Бєня, 73% очуманілих, які за них голосували!
показать весь комментарий
30.11.2023 12:30 Ответить
+11
І так зрозуміло що ця особа неосудна, без експертизи.
показать весь комментарий
30.11.2023 12:26 Ответить
Комментировать
Сортировать:
І так зрозуміло що ця особа неосудна, без експертизи.
показать весь комментарий
30.11.2023 12:26 Ответить
Експертиза - це психiчка.
показать весь комментарий
30.11.2023 13:04 Ответить
----
Чому б не запустити петицію проти Безвуглої чи безмозглої хоч би для
..
щоб її виперли з комітету по обороні..
..
всі мовчать..
..
отож бо
...
показать весь комментарий
03.01.2024 12:43 Ответить
А ядумаю, Безуглій дали вказівку вкинути ІПСО з ОП проти Залужного, щоб подивитись реакцію суспільства.
показать весь комментарий
30.11.2023 12:27 Ответить
а я не думаю "щоб подивитись реакцію"... це все ланки одного ланцюга по розхитування Главкома і тиску на нього...щоб він зірвався і пішов, бо якщо з ним так як з Хоренко вчинити буде *****! А так-ну сам пішов...
показать весь комментарий
30.11.2023 13:33 Ответить
Копайте глибше!

Це втілення намагань ФСБ розхитати ситуацію в Україні, що в кінцевому результаті повинно привести людей до виходу на Майдан.

Оцініть ситуацію - Залужного таки знімають, людям це не подобається, і вони, намагаючи захистити Головкома, починають протестувати, ФСБ аплодує.

А робиться все це агентами московії в ОПі!
показать весь комментарий
30.11.2023 13:42 Ответить
Щось Залужний так нічого і не відповів по суті претензій Ьезуглої. Якого дідька обмежено придатних переводять по кілька місяців по відношенням? Якого дідька створюють додаткові бригади, якщо не укомплектовані діючі? На жаль, Залужний так і не перебудував "совок" у ЗСУ((( Можете видаляти мій комент.
показать весь комментарий
30.11.2023 14:37 Ответить
Нестеренко, простіше тебе послати найух.
показать весь комментарий
30.11.2023 15:12 Ответить
Вона дурепку грає. На росії б з такою розібрались на раз-два. Блюзнірствувати можна там тільки на користь держави, як жіріку.
показать весь комментарий
30.11.2023 12:28 Ответить
Загрозу для держави несе той, хто привів її в парламент!
ПреЗедент, його партія, спонсор партії - Бєня, 73% очуманілих, які за них голосували!
показать весь комментарий
30.11.2023 12:30 Ответить
Таких привів до влади янелох
показать весь комментарий
30.11.2023 12:31 Ответить
Протєстую. Вони всі йшли в комплекті.
показать весь комментарий
30.11.2023 12:33 Ответить
хіба ж тільки її?...
показать весь комментарий
30.11.2023 12:31 Ответить
якщо людину суд визначає неосудною то її примусово лікують, а не відправляють у раду *******
показать весь комментарий
30.11.2023 12:31 Ответить
Чувачки, не треба оцих кримінальних впроваджень, бо вони керуються звідти, звідки і ***** безугла. Розтяжечку на машиночку підвісьте, та й по тому.
показать весь комментарий
30.11.2023 12:33 Ответить
"Хвороблива некомпетентність" - це характеристика усієї зеленої кодли, на чолі з її головним "хворобливим некомпетентом" усіх часів і народів.
показать весь комментарий
30.11.2023 12:33 Ответить
начебто сам презедент хоч в чомусь компетентний. навть комік з нього хєровий. не смішний.
показать весь комментарий
30.11.2023 12:36 Ответить
він взагалі не актор, не вміє перевтілюватися, грає одну роль
але бізнесмен непоганий
показать весь комментарий
30.11.2023 21:36 Ответить
Такі як Безугла добра половина в ВР. Крикуни, демагоги всепропальщики і всезнайки потрібні для оперативної підтримки "найвеличнішого". А коли його рейтинг падає то методом обсирання опозиції і патріотів намагаються показати велич, мудрість і незамінність ЗЕ.
показать весь комментарий
30.11.2023 12:36 Ответить
У нас більше половини чиновників і депутатів некомпетентні. Але в них вистачає мізків рота не відкривати і просто красти гроші. У цієї навіть на це мізків не вистачило

Хоча навряд чи, що це її ініціатива
показать весь комментарий
30.11.2023 12:36 Ответить
При вступі в ЗВО людина складає іспит. Туди не візьмуть будь-кого без освіти.
То чому в ВР "набирають по оголошенню"?
Абсолютно всі депутати повинні проходити жорсткий відбір, і щонайменше щорічно підтверджувати свою проф. кваліфікацію. І щонайменше - щомісячно проходити перевірку на "поліграфі".
показать весь комментарий
30.11.2023 15:41 Ответить
по перше у психіатра
показать весь комментарий
30.11.2023 21:37 Ответить
Цікаво, що вона реально впевнена в тому що робить щось корисне для країни.
Такий собі непрямий ефект Даніга-Крюгера...
показать весь комментарий
30.11.2023 12:37 Ответить
Komsomolka Bezugla,sestra pavlika-morozova ,onuka Shwondera.
показать весь комментарий
30.11.2023 14:04 Ответить
- Якщо Едвардс дізнається про це, він використає це у своїй передвиборчій кампанії і постарається довести, що ви некомпетентний президент.
- Я це і сам можу довести, без нього.

(с) Гарячі голови - 2
показать весь комментарий
30.11.2023 12:38 Ответить
вернуть дэушку в госдеповскую поликлинику...бэзвозмэздно.
показать весь комментарий
30.11.2023 12:38 Ответить
Може я щось пропустила - але я не почула реакції СБУ. І реакції президента.

І реакції Лубенца.

ЗА НАЇЗД НА ГЕТЬМАНА ЗАЛУЖНОГО.

зате коли москалька соколова тявкнула про Фаріон - уся влада як з цепі зірвалась в момент на підтримку мови ворога😛😛😛
показать весь комментарий
30.11.2023 12:40 Ответить
Що у безуглой на язику, те у Ермака у думках 😎😎
показать весь комментарий
30.11.2023 12:43 Ответить
Безуглая это говорящая жопа ОП и Банковой . Она сама нечего НЕ решает , она исполняет номер который ей на Банковой написали.
показать весь комментарий
30.11.2023 12:46 Ответить
Та ничого!
Там такой компетентный президент!
Черчилль в политике!
Македонский в военном искусстве!
А какие видосики!
Оскар отдыхает!
показать весь комментарий
30.11.2023 12:47 Ответить
Після стерилізації заспокоїться.
показать весь комментарий
30.11.2023 12:47 Ответить
Так ця, з дозволу сказати клінічна ідіотка, озвучує лише те, що в її тупу голову вклали пройдисвіти з Банкової з метою дискредитації Залужного. Щоправда, як завжди, зробили це вкрай незграбно, приклад тому - її комунікація щодо зриву операції із затриманням найманців вагнера.
показать весь комментарий
30.11.2023 12:49 Ответить
Ти б ще порівняв Агрохімію і Стерненка...
показать весь комментарий
30.11.2023 12:54 Ответить
"У жовтні 2020 року президент України Володимир Зеленський нагородив заступника міністра внутрішніх справ Олександра Гогілашвілі орденом «За заслуги»» III ступеня."
Державні нагороди знецінено такими "подарунками" від найвеличнішого
показать весь комментарий
30.11.2023 15:46 Ответить
Ось ти точно здаєшся на агента Москви
показать весь комментарий
30.11.2023 12:57 Ответить
Вже сподіваюсь на хунту. Це всьому зе-свавіллю та зраді покладе край, та забезпечить порядок. Приклад Піночету та Чаушеску якнайкращий.
показать весь комментарий
30.11.2023 12:56 Ответить
Ну про Чаушеску то ви дарма...!
Така хунта добром не скінчилася...згадайте ще мусоліні...)
показать весь комментарий
30.11.2023 13:02 Ответить
В нас вже з 2019 все добром не скінчилось. Клин клином вибивають... Мусоліні не згадаю, але добрим словом згадаю іспанця Франко. І ще одного південного корейця, шкода ім'я забув...

показать весь комментарий
30.11.2023 13:08 Ответить
А может Безумной просто хочется секеса?
И наш Генерал Залужный ее предмет обожания?
показать весь комментарий
30.11.2023 12:56 Ответить
Швидше в неї така сама дірка ,тільки в мізках...)
показать весь комментарий
30.11.2023 13:00 Ответить
Безугла - це баласт,який обов"язково беруть в корзину повітряної кулі.Прийде час - і баласт скинуть,що дозволить кулі ще трохи протриматись в повітрі...
показать весь комментарий
30.11.2023 12:59 Ответить
Оця "некомпетентна" м'яко кажучи Безугла не тільки шкодить державі а й своїй фракції ...
Бо наші люди та закордонні партнери в шоці від її риторики та неадекватної поведінки...
показать весь комментарий
30.11.2023 12:59 Ответить
ту безмозглую нужно сдать в палату 6 для опытов!!!!!!!!!!!феерическая дура ******** ****......................................................................................................
показать весь комментарий
30.11.2023 13:14 Ответить
в неї обличчя з характерними рисами синдрому Дауна
показать весь комментарий
09.12.2023 15:29 Ответить
нарахунок заофшорити накрадене, зелені далеко не безуглі...
показать весь комментарий
30.11.2023 13:31 Ответить
Ну зачем "под суд"? Вот чуть что, и сразу: "под суд". Мужа ей найдите - она и поуспокоится.
показать весь комментарий
30.11.2023 13:42 Ответить
корисна амбіціотка...
показать весь комментарий
30.11.2023 13:43 Ответить
«Хвороблива некомпетентність нардепки Безуглої несе загрозу для держави»
Вже давно принесла!
показать весь комментарий
30.11.2023 14:05 Ответить
А може струмом? Колись так намагалися лікувати шизофренію.
показать весь комментарий
30.11.2023 15:32 Ответить
й зара так роблять, шокова терапія називається
але під легким наркозом
це приглушує шизофренічні приступи
це краще ніж галоперідол ковтати та слину потім пускати
показать весь комментарий
30.11.2023 21:40 Ответить
Безмозглу - на нари, терміново
показать весь комментарий
09.12.2023 15:28 Ответить
Безмозга -рупор д'єрмака! Треба дивитися в корінь.
показать весь комментарий
19.12.2023 10:30 Ответить