13086 посетителей онлайн
6 484 37

Документы по ВВК больше не нужно лично возить в часть, - Минобороны

влк

Раненым военным больше не нужно после решения ВЛК об отпуске или непригодности лично везти документы в воинскую часть. Заведение здоровья может отправить их через систему электронного документооборота.

Об этом сообщили в Министерстве обороны, информирует Цензор.НЕТ.

Сейчас учреждение здоровья может через электронную систему отправить в воинскую часть или ТЦК и СП:

  • справки об обстоятельствах травмы (ранения, контузии, увечья);
  • постановление ВЛК о необходимости отпуска для лечения;
  • постановление ВЛК о непригодности к военной службе;
  • другие документы, необходимые для формирования решения ВЛК.

Так что документы теперь может направить заведение здравоохранения, а сам военнослужащий - сразу ехать в ТЦК и СП. Также учреждение здоровья может отправить в воинскую часть электронный запрос и получить оттуда дополнительные документы, необходимые для формирования заключения ВЛК.

"Цифровизированный процесс позволит сократить время на получение документов и снизит потребность лично ездить лишние километры для военнослужащих после травм, ранений или болезней", - подчеркнула заместитель Министра обороны Екатерина Черногоренко.

Для передачи электронных документов военнослужащий должен дать согласие на обработку персональных данных.

По данным Минобороны, уже сейчас система электронного документооборота развернута в большинстве воинских частей, ТЦК и СП, а также в военных госпиталях и гражданских учреждениях здравоохранения.

Если у учреждения нет системы электронного документооборота, об этом случае можно сообщить на горячую линию Минобороны по номеру 0 800 500 442.

Топ комментарии
+7
гнидотніших зелених клопів в житті не бачив...
тварі огидні до ригачки...
показать весь комментарий
01.12.2023 12:20 Ответить
+5
Ну, тобто, проблема існує, і ніхто так не робить саме тому, що це не законно. Одна справа всп, я взагалі жінку посилав туди на підпис після першої операції, все підписали без питань. А от в частині - треба їхати, навіть якщо ти не ходиш. Вже четверта операція, ось була у середу, і всі ці рази - треба їхати особисто, писати рапорт і як дебіл і раб сидіти і чекати поки бидло підпише той рапорт, аби не загубив по дорозі.
показать весь комментарий
01.12.2023 12:22 Ответить
+4
В середу отримую висновок влк. І я чомусь впевнений, що це буде папірець. І мені доведеться їхати в частину, після операції, щоб написати рапорт на відпустку, і чекати там, на милицях, 3-5 днів.
те, що документи в електронному вигляді приходять на частину, не вирішує самий тупий геморой - раб все одно змушений їхати до частини щоб написати рапорт, потім чекати в частині, поки його підпишуть и прогонять по всьому ланцюгу від командира взводу до командира бригади. Щоб отримати відпускний квиток!
Дуже далекі від реальності.


Тупі мавпи не розуміють, в чому саме бокопорство, роблять аби робити, аби заткнути.
показать весь комментарий
01.12.2023 12:07 Ответить
Комментировать
Сортировать:
потужно
показать весь комментарий
01.12.2023 11:53 Ответить
...і незламно!
показать весь комментарий
02.12.2023 04:03 Ответить
У Словаччині більшисть документів можно отримати не виходячи з дому.

а також записатись на різніприйоми через електронну чергу, що важливо .

даже ДО АВТОБУСУ з документами нашого посольства 😁😁
показать весь комментарий
01.12.2023 11:55 Ответить
а як же електрична Держава?
ми ж у ній жили з восходом сонцесяйного ЗЄ у 19-му році!!!!

брєд повний !
раніше що не можна було так зробити?
як їздив поранений з документами у частину під час Другої світової (Отєчєствєнной) війни?
та ніяк він не їздив, бо був "документообіг", пошта працювала, не електрична, а звичайна бумажная пошта у конвертах
показать весь комментарий
01.12.2023 11:56 Ответить
дія в дії, а паровоз паровозом.
показать весь комментарий
01.12.2023 12:04 Ответить
Шо за маячня? Ніколи особисто не треба було нічого нікуди везти. Сфоткав, надіслав медику, той переправляє в штаб. Штаб робить відпускний квиток за станом здоров'я, відправляє фотку та оригінал ховає в папку.
показать весь комментарий
01.12.2023 12:05 Ответить
А в всп ти показуєш фотку на телефон, вони тобі на телефоні ставлять печатку і потім так само приходиш, і вони тобі її просто витирають, я правильно все зрозумів?
показать весь комментарий
01.12.2023 12:09 Ответить
Усі все прекрасно розуміють. До речі, у нас була ситуація з пораненим побратимом та його місцевим ВСП. Розібралися. Через Київ, сухопутку. Наїхали на начальника так, що, здається його потім звільнили нахєр.
показать весь комментарий
01.12.2023 12:17 Ответить
Ну, тобто, проблема існує, і ніхто так не робить саме тому, що це не законно. Одна справа всп, я взагалі жінку посилав туди на підпис після першої операції, все підписали без питань. А от в частині - треба їхати, навіть якщо ти не ходиш. Вже четверта операція, ось була у середу, і всі ці рази - треба їхати особисто, писати рапорт і як дебіл і раб сидіти і чекати поки бидло підпише той рапорт, аби не загубив по дорозі.
показать весь комментарий
01.12.2023 12:22 Ответить
Висновок влк тобі дають на руки підчас виписки з медзакладу. Щоб не бути в сзч до моменту відпустки ти маєш їхати до частини. Те, що ти написав - хіба що для свого племінника хтось зробить. А так всі їздять до частини, і похій, що в тебе там.
Якщо ти не привіз в стройову частину відпускний квиток, в якому стоїть дата припису до всп за місцем перебування, і не знявся теж з датою, то тебе вжарять.

це дебільний совок. І нікуди він не пішов. Нічого цей електронний документообіг не вирішує, якщо тобі всратому на милицях треба їхати щоб чекати підпису рапорту, і також особисто його писати.
показать весь комментарий
01.12.2023 12:17 Ответить
Не виключаю, що в деяких в/ч є такий ідиотизм, але тільки не у нас. Треба - штаб може відправити оригінал відпускного Новою Поштою.
показать весь комментарий
01.12.2023 12:18 Ответить
В більшості так - по-совковому. Знаю, бо спілкуюся з хлопцями в госпіталі. Лікарі також це прекрасно розуміють.
Добре, що десь там є осередок адекватності, але здається, що це виключення. Не можу похвалити свою теперішню частину. Все робиться за законом, але якщо закон дебільний, то так і роблять.
показать весь комментарий
01.12.2023 12:27 Ответить
показать весь комментарий
01.12.2023 12:07 Ответить
а за бронік який не зелення тобі дало, а сам купив, і який ти віддав побратиму після поранення теж не треба нікуди їхати?
ні, я просто хочу нащюпати зелене дно, а під ногами все та ж каламуть - нічого твердого...
показать весь комментарий
01.12.2023 12:09 Ответить
гнидотніших зелених клопів в житті не бачив...
тварі огидні до ригачки...
показать весь комментарий
01.12.2023 12:20 Ответить
до військової частини або ТЦК та Суспільне Джерело:

я вибачаюсь , а "Суспільне"це що ?
показать весь комментарий
01.12.2023 14:05 Ответить
власти Украиньі хорошо научились вьітирать ноги о лохов украинцев