10008 посетителей онлайн
4 799 40

Власти РФ увеличивают выплаты родственникам мобилизованных, чтобы сдержать их протесты, - британская разведка

рф,дружин,мітинг

Российские власти скорее всего обеспокоены протестами семей мобилизованных и пытаются сдержать их различными способами.

Как передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Европейскую правду, об этом говорится в разведывательном обзоре Министерства обороны Великобритании.

После небольших акций протеста в Москве в ноябре 2023 года российские власти, похоже, начали сдерживать следующие такие мероприятия, отмечают в обзоре.

Аналитики отмечают, что расследование негосударственных информационных ресурсов в России, как и комментарии протестующих жен, свидетельствуют о том, что родственникам теперь предлагают большие выплаты в обмен на то, что они будут молчать.

27 ноября одна из групп жен мобилизованных опубликовала манифест против "бессрочной мобилизации", а через несколько дней их начали обозначать как "фейковую организацию".

"Власти, скорее всего, особенно опасаются любых протестов родственников тех, кто мобилизован с сентября 2022 года и сейчас уже больше года на фронте", – отмечает разведка.

Топ комментарии
+11
Російська влада, найімовірніше, стурбована протестами родин мобілізованих

Ви серйозно???
Та їхній владі насрати на це!
Втім, як і нашій.
показать весь комментарий
02.12.2023 13:36 Ответить
+9
фублєй багато, можна і купити мовчання, тим більше що свиноматки зовсім не проти зайвий раз побухати.
показать весь комментарий
02.12.2023 13:34 Ответить
+7
А у нас збільшують утримання Вовіка та жОПи зі слугами наріду. На десяткі міліардів. ЗЕдовбні, то хто барІга как ви, тупа отара баранів блєяли до травня 2019 року виконуючи ІПСО москалів?
показать весь комментарий
02.12.2023 13:50 Ответить
Комментировать
Сортировать:
фублєй багато, можна і купити мовчання, тим більше що свиноматки зовсім не проти зайвий раз побухати.
показать весь комментарий
02.12.2023 13:34 Ответить
показать весь комментарий
02.12.2023 13:44 Ответить
Побухати і зробити помьйот свинособак
показать весь комментарий
02.12.2023 14:17 Ответить
появится каста новейших русских, которые будут запрягать белые лады тройками

дерипаска нервно курит и молча завидует родственникам усопших
показать весь комментарий
02.12.2023 14:30 Ответить
Кацапські суч4и настільки скажені, що скоріше розориться кремль а не купить їх мовчання. Орати будуть на всю іванівську і на весь інтернет коли їх небіж буде лежати вдома із вінками
показать весь комментарий
02.12.2023 14:49 Ответить
Зростає на рашці процент жирності гробових.
Та й "по валу" показники нівроку, бувають дні й до тисячі підходить.
показать весь комментарий
02.12.2023 15:21 Ответить
І враховуючи рабський характер російського стада - це спрацює.
показать весь комментарий
02.12.2023 13:36 Ответить
Скотський характер. Така скотина зробить все щоб врятувати свою шкуру і не здохнути за х#йла та олігахів
показать весь комментарий
02.12.2023 14:51 Ответить
Російська влада, найімовірніше, стурбована протестами родин мобілізованих

Ви серйозно???
Та їхній владі насрати на це!
Втім, як і нашій.
показать весь комментарий
02.12.2023 13:36 Ответить
+
показать весь комментарий
02.12.2023 13:39 Ответить
Насправді ні. Все що руйнує ілюзію внутрішньої стабільності, на це не насрати їм.
показать весь комментарий
02.12.2023 14:20 Ответить
Ні, вони не такі тупі. Використовують різні методи, силу застосовують лише до тих, на кого вже ніщо інше не діє. Згадайте хабаровськ.
показать весь комментарий
02.12.2023 14:35 Ответить
Британська развэдка,зробила такий сильний висновок.......Потужно!
показать весь комментарий
02.12.2023 13:37 Ответить
Не не. Ты не веимательно читал😄

Аналітики зауважують, що розслідування недержавних інформаційних ресурсів у Росії, як і коментарі протестуючих дружин, свідчать про те, що родичам тепер пропонують більші виплати Джерело:

Факты неоспоримы!😄😄😄
показать весь комментарий
02.12.2023 14:20 Ответить
що за проблема в збільшені виплат
-ці кошти швидко повепнуться у бюджет
через акциз на горілку..
все пропьють..
показать весь комментарий
02.12.2023 13:45 Ответить
А якщо ці гроші вони вкладуть в облігації государственного займає? 😂
показать весь комментарий
02.12.2023 15:24 Ответить
А у нас збільшують утримання Вовіка та жОПи зі слугами наріду. На десяткі міліардів. ЗЕдовбні, то хто барІга как ви, тупа отара баранів блєяли до травня 2019 року виконуючи ІПСО москалів?
показать весь комментарий
02.12.2023 13:50 Ответить
ой, ти звідки розходишся. клоун? з під мамкиної спідниці?
показать весь комментарий
02.12.2023 14:05 Ответить
Невзоров розказував не раз як мамки і полу-вдови бігали по Чечні - трупи перевертали і перевіряли на предмет там родимок, в зуби заглядали, стояли на колінах перед командирами повстанців, просячись шоб перевірити - "нєт лі синочка" серед дохлих кацапів.
а зараз.... ну не знаю, мені дико це як пропаганда тупо населенню найб. країни світу, запрограмувала шо НАТО типу хотіла напасти, а напавши на Україну - вони "защіщают сРусь".
у нах ядерної зброї просто вистачає шоб знищити всю планету, а не то шо злобну НАТУ.
просто, Лесь би сказав - їбануті, сер. вялікоскрепні дебіли.
який же жах, вони реально вірять що ........ а, там їм шото з телевізору сказали.
У німців в сто раз було більше причин шоб воювати, а оце лайно - лізе за чемодан з ..... тим самим, путіна.
німці кажуть шо напасти вони хочуть на Європу...... ну, ф-35, тисяча, проти гівно Сцу-35, 100, хотілось би подивитись.
показать весь комментарий
02.12.2023 13:58 Ответить
я ж сказав - Невзоров говорить, він там то був.
показать весь комментарий
02.12.2023 14:26 Ответить
Не один Невзоров розповідав про состав з рефрежераторів у Чечні
показать весь комментарий
02.12.2023 15:27 Ответить
але він 1 зараз проклинає владу рашки.
цінуй це.
оце як раз "хор. рус.", ще є Бабченко.
я не бачу ще когось.
якось так
показать весь комментарий
02.12.2023 15:35 Ответить
Фотка ватосамок - зачот!
Никогда ещё не видел столько 20долларовых шлюх в одном месте
показать весь комментарий
02.12.2023 14:05 Ответить
бабло в черговий раз перемагае усе на світі