14386 відвідувачів онлайн
4 860 40

Влада РФ збільшує виплати родичам мобілізованих, щоб стримати їхні протести, - британська розвідка

рф,дружин,мітинг

Російська влада, найімовірніше, стурбована протестами родин мобілізованих і намагається стримати їх у різні способи.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Європейську правду, про це йдеться у розвідувальному огляді Міністерства оборони Британії.

Після невеликих акцій протесту у Москві в листопаді 2023 року російська влада, схоже, почала стримувати наступні такі заходи, зазначають в огляді.

Аналітики зауважують, що розслідування недержавних інформаційних ресурсів у Росії, як і коментарі протестуючих дружин, свідчать про те, що родичам тепер пропонують більші виплати в обмін на те, що вони мовчатимуть.

27 листопада одна з груп дружин мобілізованих опублікувала маніфест проти "безстрокової мобілізації", а за кілька днів їх почали позначати як "фейкову організацію".

"Влада, найімовірніше, особливо побоюється будь-яких протестів родичів тих, хто мобілізований з вересня 2022 року і зараз уже більш як рік перебуває на фронті", – зазначає розвідка.

Топ коментарі
+11
Російська влада, найімовірніше, стурбована протестами родин мобілізованих

Ви серйозно???
Та їхній владі насрати на це!
Втім, як і нашій.
показати весь коментар
02.12.2023 13:36 Відповісти
+9
фублєй багато, можна і купити мовчання, тим більше що свиноматки зовсім не проти зайвий раз побухати.
показати весь коментар
02.12.2023 13:34 Відповісти
+7
А у нас збільшують утримання Вовіка та жОПи зі слугами наріду. На десяткі міліардів. ЗЕдовбні, то хто барІга как ви, тупа отара баранів блєяли до травня 2019 року виконуючи ІПСО москалів?
показати весь коментар
02.12.2023 13:50 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
фублєй багато, можна і купити мовчання, тим більше що свиноматки зовсім не проти зайвий раз побухати.
показати весь коментар
02.12.2023 13:34 Відповісти
показати весь коментар
02.12.2023 13:44 Відповісти
Побухати і зробити помьйот свинособак
показати весь коментар
02.12.2023 14:17 Відповісти
появится каста новейших русских, которые будут запрягать белые лады тройками

дерипаска нервно курит и молча завидует родственникам усопших
показати весь коментар
02.12.2023 14:30 Відповісти
Кацапські суч4и настільки скажені, що скоріше розориться кремль а не купить їх мовчання. Орати будуть на всю іванівську і на весь інтернет коли їх небіж буде лежати вдома із вінками
показати весь коментар
02.12.2023 14:49 Відповісти
Зростає на рашці процент жирності гробових.
Та й "по валу" показники нівроку, бувають дні й до тисячі підходить.
показати весь коментар
02.12.2023 15:21 Відповісти
І враховуючи рабський характер російського стада - це спрацює.
показати весь коментар
02.12.2023 13:36 Відповісти
Скотський характер. Така скотина зробить все щоб врятувати свою шкуру і не здохнути за х#йла та олігахів
показати весь коментар
02.12.2023 14:51 Відповісти
Російська влада, найімовірніше, стурбована протестами родин мобілізованих

Ви серйозно???
Та їхній владі насрати на це!
Втім, як і нашій.
показати весь коментар
02.12.2023 13:36 Відповісти
+
показати весь коментар
02.12.2023 13:39 Відповісти
Насправді ні. Все що руйнує ілюзію внутрішньої стабільності, на це не насрати їм.
показати весь коментар
02.12.2023 14:20 Відповісти
Ні, вони не такі тупі. Використовують різні методи, силу застосовують лише до тих, на кого вже ніщо інше не діє. Згадайте хабаровськ.
показати весь коментар
02.12.2023 14:35 Відповісти
Британська развэдка,зробила такий сильний висновок.......Потужно!
показати весь коментар
02.12.2023 13:37 Відповісти
Не не. Ты не веимательно читал😄

Аналітики зауважують, що розслідування недержавних інформаційних ресурсів у Росії, як і коментарі протестуючих дружин, свідчать про те, що родичам тепер пропонують більші виплати Джерело:

Факты неоспоримы!😄😄😄
показати весь коментар
02.12.2023 14:20 Відповісти
що за проблема в збільшені виплат
-ці кошти швидко повепнуться у бюджет
через акциз на горілку..
все пропьють..
показати весь коментар
02.12.2023 13:45 Відповісти
А якщо ці гроші вони вкладуть в облігації государственного займає? 😂
показати весь коментар
02.12.2023 15:24 Відповісти
А у нас збільшують утримання Вовіка та жОПи зі слугами наріду. На десяткі міліардів. ЗЕдовбні, то хто барІга как ви, тупа отара баранів блєяли до травня 2019 року виконуючи ІПСО москалів?
показати весь коментар
02.12.2023 13:50 Відповісти
ой, ти звідки розходишся. клоун? з під мамкиної спідниці?
показати весь коментар
02.12.2023 14:05 Відповісти
Невзоров розказував не раз як мамки і полу-вдови бігали по Чечні - трупи перевертали і перевіряли на предмет там родимок, в зуби заглядали, стояли на колінах перед командирами повстанців, просячись шоб перевірити - "нєт лі синочка" серед дохлих кацапів.
а зараз.... ну не знаю, мені дико це як пропаганда тупо населенню найб. країни світу, запрограмувала шо НАТО типу хотіла напасти, а напавши на Україну - вони "защіщают сРусь".
у нах ядерної зброї просто вистачає шоб знищити всю планету, а не то шо злобну НАТУ.
просто, Лесь би сказав - їбануті, сер. вялікоскрепні дебіли.
який же жах, вони реально вірять що ........ а, там їм шото з телевізору сказали.
У німців в сто раз було більше причин шоб воювати, а оце лайно - лізе за чемодан з ..... тим самим, путіна.
німці кажуть шо напасти вони хочуть на Європу...... ну, ф-35, тисяча, проти гівно Сцу-35, 100, хотілось би подивитись.
показати весь коментар
02.12.2023 13:58 Відповісти
я ж сказав - Невзоров говорить, він там то був.
показати весь коментар
02.12.2023 14:26 Відповісти
Не один Невзоров розповідав про состав з рефрежераторів у Чечні
показати весь коментар
02.12.2023 15:27 Відповісти
але він 1 зараз проклинає владу рашки.
цінуй це.
оце як раз "хор. рус.", ще є Бабченко.
я не бачу ще когось.
якось так
показати весь коментар
02.12.2023 15:35 Відповісти
Фотка ватосамок - зачот!
Никогда ещё не видел столько 20долларовых шлюх в одном месте
показати весь коментар
02.12.2023 14:05 Відповісти
бабло в черговий раз перемагае усе на світі