11166 посетителей онлайн
4 729 40

Венгрия блокирует проект решения саммита Евросоюза по Украине, - СМИ

орбан

Страны ЕС до сих пор не согласовали формулировку окончательного решения саммита ЕС о начале переговоров по вступлению Украины, поскольку Будапешт продолжает блокировать вопросы, связанные с поддержкой Киева.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом агентству "Интерфакс-Украина" на условиях анонимности сообщил европейский дипломат.

Он отметил, что постоянные представители стран-членов Евросоюза продолжат обсуждать проект решения Европейского совета о начале переговоров о членстве Украины в ЕС до воскресенья.

"Заседания постоянных представителей будут продолжаться до воскресенья. Венгрия все еще продолжает блокировать (решение о начале переговоров с Украиной о членстве в ЕС. - Ред.)", - отметил дипломат.

Заседание Европейского совета на уровне глав государств и правительств состоится в Брюсселе 14-15 декабря. Лидеры ЕС должны обсудить предложения Европейской комиссии дать "зеленый свет" началу переговоров с Украиной о членстве, которые могут быть начаты после того, как Киев выполнит в полном объеме оставшиеся условия.

Напомним, ранее премьер-министр Венгрии Виктор Орбан написал письмо Евросоюзу, в котором угрожает заблокировать всю помощь ЕС Украине, санкции против России и переговоры о вступлении, пока не состоится "откровенная и открытая дискуссия о реалистичности стратегических целей ЕС в Украине".

Топ комментарии
+12
Цікава логіка пі#орів - їм, по їх версії, пече угорська меншина в Україні. Очевидно що при вступі України в ЕС цій меншині стане жити краще, то чому ж вони не хочуть для "своїх" кращого життя?
показать весь комментарий
06.12.2023 14:11 Ответить
+11
Одна кремлёвская соска поставила раком всю Европу
показать весь комментарий
06.12.2023 14:07 Ответить
+5
Він *********** до того, що закарпатським мад'ярам влаштують тест на знання української мови і тих, хто не здав депортують йому на ***!
показать весь комментарий
06.12.2023 14:26 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Одна кремлёвская соска поставила раком всю Европу
показать весь комментарий
06.12.2023 14:07 Ответить
Значить їх це влаштовує
показать весь комментарий
06.12.2023 14:13 Ответить
Она всегда так стояла. Это её естественная поза.
показать весь комментарий
06.12.2023 15:14 Ответить
Цікава логіка пі#орів - їм, по їх версії, пече угорська меншина в Україні. Очевидно що при вступі України в ЕС цій меншині стане жити краще, то чому ж вони не хочуть для "своїх" кращого життя?
показать весь комментарий
06.12.2023 14:11 Ответить
Тут причина одна, ********** гроші. Мабуть ******* подобалось їх брати, а тепер треба відпрацьовувати
показать весь комментарий
06.12.2023 14:26 Ответить
Бо їм пече не те, щоб цій угорській меншині краще жилося, а щоб заграбастати території, на яких ця меншина живе. А доки не можна заграбастити ці території - їх цікавить, людський ресурс - тому вони вимагають, щоб угорська меншина вчилася у школах угорською, а не українською, щоб коли вивчаться - їхали до Угорщини.
показать весь комментарий
06.12.2023 14:46 Ответить
Додам - для заповнення Угорщини некваліфікованими робітниками
показать весь комментарий
06.12.2023 15:41 Ответить
Або кваліфікованими. До якого ВУЗу може поступити підліток, який вчився угорською? Тільки до угорського ВУЗу.
показать весь комментарий
06.12.2023 16:36 Ответить
Когда же их выгонят из Европы?
показать весь комментарий
06.12.2023 14:16 Ответить
для чого? мадяри грають в ЄС узгоджену роль, відводячи критику з євробюрократів за мільярдні дотації ЄС
показать весь комментарий
06.12.2023 14:24 Ответить
потрібно почати з видалення їх присутності в Рамштайні.
показать весь комментарий
06.12.2023 15:24 Ответить
Не зрозумілий союз де одне щеня може варити воду всім.
показать весь комментарий
06.12.2023 14:20 Ответить
Мне интересно, как сами венгры относятся к тому, что их Орбан только Украиной занимается.
показать весь комментарий
06.12.2023 14:20 Ответить
називайте речі своїми іменами:
не "мадярщина блокує...", а
"ЄС дозволяє мадярам бикувати, щоб мати законну підставу безкінечно динамити Україну".

real politik, дітки!
показать весь комментарий
06.12.2023 14:23 Ответить
Нигерам ноги помыл?
Нас "іпуть" наши, местные. Кто "іпуть" нового американца?
показать весь комментарий
06.12.2023 15:24 Ответить
можна ознайомитися з документами, які дозволяються приймати рішення в ЄС не на основі погодження усіма членами ЄС? Щоб зрозуміти, як ЄС дозволяє мадярам бикувати
показать весь комментарий
06.12.2023 15:43 Ответить
Про купівлю Орбана фсб не знає тільки лінивий. Факт корупції Орбана Могілевичем в кінці 90х зафіксований і орисаний в різних джерелах. справа в тому, що він обраний народом політик в країні-члені ЄС і НАТО і це єдиний його порятунок від брутального арешту і увʼязнення. Обрані політики і бюрократи призначенців це зовсім різні речі.
показать весь комментарий
06.12.2023 14:24 Ответить
Він *********** до того, що закарпатським мад'ярам влаштують тест на знання української мови і тих, хто не здав депортують йому на ***!
показать весь комментарий
06.12.2023 14:26 Ответить
А це давно пора зробити! Бо нацменшини зобов'язані знати державну мову! Це вимога в будь-якій державі. Чого ми носимся з тими мад'ярами? З кацапами вже доносилися. Країни Балтії через незнання державної мови висилають з країни, і ніякі ''чОрбани'' не верещать.
показать весь комментарий
06.12.2023 14:35 Ответить
Яка протидія угорським підарасам? Ніякої. Тому що така протидія не прописана. Висновок? ЄС-ЛАЙНО. За що віддані життя українців починаючи з 2014 року? НІ ЗА ЩО
показать весь комментарий
06.12.2023 14:32 Ответить
Як завжди. За кращу долю.
показать весь комментарий
06.12.2023 15:33 Ответить
подать в суд на них. Венгров в закарпатье зачмарить, закрыть школы и тп. Что нам терять?
показать весь комментарий
06.12.2023 22:33 Ответить
А в нас поспішають ухвалити закон про нац. меншини на догоду орбану і його кліки ,може пора вже якось нестандартно діяти ,а не йти на поступки цього проросійського мерзотника ,який діє за вказівкою з москви.
показать весь комментарий
06.12.2023 14:37 Ответить
Долбойоб, дивись щоб тобі і твоїй країни де що не заблокували!!! Так і лізе на рожон, бо йому все по х...й, за все заплачено монголоїдами, насрати йому на свою країну і на свій народ!!!!
показать весь комментарий
06.12.2023 14:48 Ответить
зєЛЕНА гнида змаронувала надії УКРАЇНЦІВ. І це факт!

у 2019му виборці бездарного *зє* казали - *он научітся, дайтє єму єщо годік", то його навчяння усі ці роки НА КРОВІ УКРАЇНЦІВ?!?!?!

усе що *воно* робіть націлене не на могутність України, а на повну руйнацію нашої держави!

СКІЛЬКИ ЩЕ, ЦЕ МОЖЕ ТРИВАТИ?
показать весь комментарий
06.12.2023 15:19 Ответить
Все від Німеччини залежить - якщо перекриє фінансовий краник, орбан здується.
показать весь комментарий
06.12.2023 15:27 Ответить
Чому його не банять, - навіть призвіще вказує, що потрібно... Кумедний папуга, але завчив слова неправильні й дуже забагато балакає, - можна заспокоїти накинувши тряпку на клітку. АРХ М
показать весь комментарий
06.12.2023 16:10 Ответить
рашисты просто делают как детей все эти демократии чтоб их...
показать весь комментарий
06.12.2023 16:26 Ответить
Якщо балакуча дупа може собі дозволити все так нахабно блокувати. Це означає лише одне. ЄС прогнулося під кацапів набагато раніше. За їхні ж гроші, кацапи залобіювали все що, зручно. Поки кремляді колисали наївних європейців, щупальця проникли у всі сфери впливу, а міф про відсутність корупції в ЄС зробив своє діло. Бікоз жадібні і продажні чинуші, є всюди.
показать весь комментарий
06.12.2023 16:53 Ответить
А стефанішина казала, що з орбаном домовились. І Сич, той, що з радіо нв, радів "оля сказала, що знайшли варіант з угорцями". Саме з фєвочкой олєй, ага - вона така ж дурілка картонна, як усі навколо оп: єрмак усьо порєшал, дурилки щось озвучили. Насправді, що штати, що єс #єр клали на завхоза оп, і ні#єра він не рєшаєт. Хіба що з #уйлом у нього порєшать вийде
показать весь комментарий
06.12.2023 17:15 Ответить
Та нахрена це ес потрібно,европейський срср,Британці показали болт цій гейропі і живуть собі самі по собі і не хтять кормити цих поляків,словаків,угорців і прочу наволоч яка ставить палки в колеса воюючій державі на радість путіну.
показать весь комментарий
06.12.2023 18:12 Ответить
*****, що треба вздовш кордону з Уграми, поставити.бігборди з портретами загиблих героїв українців, які є етнічних угорцями. Й написами: "Угорці які померли від рос. агресії могли б жити й навчати дітей угорської мови, якби Україна була б в ЕС та НАТО"
показать весь комментарий
06.12.2023 18:26 Ответить
гнать этих продажных пидоров из ес и нато засратой метлой!
показать весь комментарий
06.12.2023 18:47 Ответить
Я вважаю, що треба переносити столицю ЄС з Брюсселю в в Будапешт.
показать весь комментарий
06.12.2023 18:48 Ответить