9400 посетителей онлайн

Если Путин захватит Украину, то он на этом не остановится, - Байден

байден,джо

Президент США Джо Байден призвал Конгресс одобрить пакет дополнительной помощи Украине.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на РБК-Украина.

"Конгресс должен утвердить дополнительное финансирование для Украины. Меня шокирует, что мы дошли до этого времени и республиканцы отказываются его утверждать", - подчеркнул президент США.

Он напомнил, что российские солдаты продолжают совершать военные преступления, а украинский народ защищается уже почти два года. И США должны гордиться, что помогают Украине добиться успеха.

Байден рассказал, что сегодня встречался в онлайн-формате с лидерами "Большой семерки". И на встрече была обсуждена готовность продолжать поддерживать Украину.

"Я не готов от этого отказаться, американский народ тоже. Если Путин захватит Украину, то он на этом не остановится", - добавил он.

Байден считает, что президент РФ продолжит свою атаку и нападет на НАТО. И тогда власти США увидят то, чего не хотят видеть, – войну американцев с россиянами.

"Сегодняшнее голосование будут помнить долго. Повернемся ли мы спиной к делу свободы и воли? Мы не можем дать Путину выиграть. Мы не можем допустить срыва поставок в Украину. Радикальные республиканцы держат в заложниках помощь Украине", - подчеркнул президент США.

Он уточнил, что между демократами и республиканцами есть разногласия, но партийная политика не должна противоречить ценностям и государственным целям США.

"Весь мир смотрит, что делают США. Если мы не будем поддерживать Украину, то что будет делать остальной мир? Я призываю Конгресс защитить свободу. Давайте это сделаем, чтобы Путин не захватил Украину и не продвинулся дальше", - резюмировал Байден.

Топ комментарии
+47
Звісно не зупиниться! І вже за 3-5 років українці,у російській формі,під командуваням рашенофіцерів будуть брати міста від Будапешта до Хельсінки!
Нереально? А "українське м'ясо" з окупованих,яке сьогодні штурмує ЗСУ,це реально чи ні?!
показать весь комментарий
06.12.2023 20:51 Ответить
+22
Легко піде, світ вже показав, на що здатен, просто жує соплі чекаючи світової війни
показать весь комментарий
06.12.2023 21:03 Ответить
+18
Після таких заяв навіть в Зімбабве з'явиться ядерна бомба.
показать весь комментарий
06.12.2023 21:02 Ответить
Комментировать
Сортировать:
А якщо би зупинився, то дати йому захопити Україну???
показать весь комментарий
06.12.2023 20:50 Ответить
вертайтеся та захопите ТЦК ухилянте
показать весь комментарий
06.12.2023 21:13 Ответить
То кацап. Вони чомусь тут бігають з бритським айпі...
показать весь комментарий
06.12.2023 21:39 Ответить
Звісно не зупиниться! І вже за 3-5 років українці,у російській формі,під командуваням рашенофіцерів будуть брати міста від Будапешта до Хельсінки!
Нереально? А "українське м'ясо" з окупованих,яке сьогодні штурмує ЗСУ,це реально чи ні?!
показать весь комментарий
06.12.2023 20:51 Ответить
Не переживайте. Тому один клоун і розказує, що буде воювати до останнього українця.
показать весь комментарий
06.12.2023 21:07 Ответить
Або до останього расяніна.
Як вийде.
показать весь комментарий
06.12.2023 21:14 Ответить
Будапешт зустрічатиме кацапів квітами .
показать весь комментарий
06.12.2023 21:53 Ответить
https://www.politforums.net/historypages/1589106918.html Почему мадяр не брали в плен.
На войне нет места для сантиментов, но венгры своей жестокостью смогли переплюнуть даже немецкое гестапо.

Особенно любили мадьяры сжигать людей. Этот варварский способ убийства пользовался у них большой популярностью и они часто к ним прибегали.
Венгры сжигали деревни десятками. Известен случай, который описывает один из военных преступников в своем дневнике. По его словам, зайдя в очередную деревню они устроили соревнование - кто сожжёт больше домов. Трагедию и горе они делали своим развлечением.
"Там ярко горел костер. Два мадьяра держали за плечи и ноги пленного и медленно поджаривали его живот и ноги на огне. Они то поднимали его над огнем, то опускали ниже, а когда он затих, мадьяры бросили его тело лицом вниз на костер. Вдруг пленный опять задергался. Тогда один из мадьяр с размаху всадил ему в спину штык"

Зная все эти зверства, красноармейцы старались по возможности мадьяр в плен не брать. Тем более сами венгры почти никогда наших пленных солдат не оставляли в живых. Большего ожесточения людей трудно представить.
показать весь комментарий
06.12.2023 22:10 Ответить
не тому ви це розповідаєте ! будинок моєї бабусі спалили мадяри 19 березня 1943 , а мій дід захисник Сталінграду воював саме проти мадярської дивізії тож розповідав що мадяр не брали в полон , а полонених мадяр офіцерів страчували .
показать весь комментарий
07.12.2023 00:53 Ответить
Ви не зрозуміли. Ви написали що "Будапешт зустрічатиме кацапів квітами", а я розкрив чому вони будуть їх так зустрічати. Тому що мадяри діяли так само як зараз діють рашисти, тими ж фашистськими методами.
показать весь комментарий
07.12.2023 02:34 Ответить
я все зрозумів , бо мою родина гарно знає що таке мадярській фашизм .
показать весь комментарий
07.12.2023 03:53 Ответить
Расєяне за Україну,маючи приклад Криму і Донецька, теж так вважали
показать весь комментарий
07.12.2023 11:19 Ответить
може в мадяр армія є ? мадярам подобається як Орбан лиже дупу ***** інакше не голосували б за нього .
показать весь комментарий
07.12.2023 12:52 Ответить
Українці теж голосували за Зє,який не тільки вилизував дупу,а й заглядав у "глаз" *****!
Але обрали,і не зважаючи на бажаня Зє капітулювати,їсти шашлики і дати коцерт 9мая,оргаізували громадянський спротив,поки військові,відведені на захід верховним,проривалися на схід проти навали машин у паніці сунувших на захід.
показать весь комментарий
07.12.2023 13:49 Ответить
На прикладі Венесуели дуже гарно видно куди скатиться такий мир. Але республіканцям пох, в них вибори незабаром. А після виборів може бути уже пізно.
показать весь комментарий
06.12.2023 20:57 Ответить
У Венесуелі МадурА теж переміг на демократичних виборах,як Зеленський! Початок перетвореня у диктатуру поклав Гітлер.
Це так,історична довідка.
показать весь комментарий
06.12.2023 21:19 Ответить
А до чого тут Зеленський взагалі
показать весь комментарий
07.12.2023 10:14 Ответить
До того, що обравши популіста-демагога «какаяразніца» отримали війну у кожну хату, як вас і попереджали у 19-му… погано те, що мені теж все це доводиться ковтати, разом з тими довпойопами, які обрали *******…
показать весь комментарий
07.12.2023 10:30 Ответить
А чим відрізняється Зеленський від інших,які перемогли завдяки демократичним виборам,а потім побудували диктатуру?
Вчить історію!
показать весь комментарий
07.12.2023 11:06 Ответить
А він побудував диктатуру?
показать весь комментарий
07.12.2023 14:27 Ответить
Поки що ні,но стрімко бажає ії відбодувати.
показать весь комментарий
07.12.2023 14:51 Ответить
Хто саме? Гитлер - давно,Мадуро - зараз,Зеленський - добудовує!
показать весь комментарий
07.12.2023 15:04 Ответить
Ще до гітлера до влади прийшли комуняки яки створили узаконену диктатуру для всього срср.
показать весь комментарий
07.12.2023 14:48 Ответить
Ги! Читайте уважно! Обговорюють не хто коли прийшов до влади,а як обрані демократичним шляхом перетворювались на диктаторів!
показать весь комментарий
07.12.2023 15:09 Ответить
Всім диктаторам не потрібно перетворюватися,у них у всіх спрага до влади від своєї природної ущербності.Вони народжуються диктаторами і обставини допомагають їм такими стати.Їм потрібне загальнелідерство над натовпом.Демократію не мождиво перетворити в диктатуру,ії тільки можливо деспотично знищити.
показать весь комментарий
07.12.2023 17:42 Ответить
Історія свідчить що можливо!
Хіба Гілер не став ПЕРШИМ диктатором обраним ДЕМОКРАТИЧНИМ ШЛЯХОМ?!
показать весь комментарий
07.12.2023 19:13 Ответить
Гитлер всему немецкому народу нравился!!! В основном из-за последствий 1й мировой. У него была партия и он действовал по правилам.И за частую он не принимал решения единолично,что свойственно диктаторам.Таким как президенты северной корее,пиночет,мадура,путин,сталин и пр.А то что гитлер также как зе, пришли к власти на основе демократических принципах это без сомненья.А вот гитлер диктатор-это вопрос спорный.
показать весь комментарий
08.12.2023 14:48 Ответить
А вот демократию можно превратить в диктатуру,так тогда её просто не будет.И это не поддаётся никакой логики.Диктатура и демократия несовместимые вещи т.е. понятия.
показать весь комментарий
08.12.2023 14:58 Ответить
Радикальні республіканці тримають у заручниках допомогу Україні" якщо вартість купівлі куйлом , радикальних американських республіканців на чолі з трампоном ,плюс варість купівлі мадярсько, польских і словацьких членососів куйла ,як і частина українських зрадників ,значно нижча,або мізерна в порівнянні із вартістю України ,тоді цілком можливо.що уйло окупує частину України.
показать весь комментарий
06.12.2023 20:57 Ответить
То раніш були Республіканці!, Тепер здається - Хйлобанці, разом зі своїм рудим поцом із Квінсу,(,
показать весь комментарий
06.12.2023 21:58 Ответить
Невже так важко визнати свою дурість, визнати що попередник був у цьому випадку правий, і нарешті припинити випускати порушників кордону всередину Америки?
показать весь комментарий
06.12.2023 21:01 Ответить
Там не все так просто. Латинські в тому числі і ті які колись були нелегалами, голосують за демократів. Якщо кордон прикрити, то деми втратять в голосах зараз і не отримають нових заїжджих. Цинічна політика. Десь зустрічав цифру, що за час президентства Байдена заїхали близько 6-7 млн. нелегалів.
показать весь комментарий
06.12.2023 21:11 Ответить
Нелегали вже всіх дістали за останній рік, включно з мексами які вже легалізувалися. Їх за Байдена стало просто овердохрена. Якщо той же Обама депортував по мільйону в рік, то і Байден може. А ще краще - просто не пускати.
показать весь комментарий
06.12.2023 21:45 Ответить
Не згоден з Президентом Байденом стосовно того, що у разі успіху в Україні х.йло нападе на якусь з країн НАТО. Воно сцикливе чмо і воює лише проти тих, кого вважає слабшими, відтак, далі на черзі підуть всі колишні республіки "совка" крім країн Балтії, які в НАТО) і тих, які розглядає як свої сфери впливу Китай. На НАТО воно не полізе (хіба що переможе Трамп і США вийдуть з НАТО та пообіцяють не втручатися), або разом з Китаєм, Північною Кореєю та Іраном (що теж малоймовірно).
показать весь комментарий
06.12.2023 21:01 Ответить
Легко піде, світ вже показав, на що здатен, просто жує соплі чекаючи світової війни
показать весь комментарий
06.12.2023 21:03 Ответить
Столтенберг зайняв позицію страуса, бо йому так наказав Хабад (кадри вирішують усе).
Столтенберг - це не весь світ.
Поставити на чолі НАТО Бориса Джонсона бояться, премьєрку Естонії Каю Каллас - також.
Ще та кухня ...
показать весь комментарий
06.12.2023 21:46 Ответить
треба ще зауважити, що світ вже немало витратив зброї на допомогу Україні. І запасів вже не так багато. І хоч у НАТО більш точна і ******* зброя, москальня набула досить доброго досвіду, воюючи з нами. Тож мир крихкий зараз як ніколи. Вистоїть Україна - буде мир у всьому світі. Бо наш приклад покаже всім - агресор отримає по зубам. Якби отой абама і шмеркель з компанією не гладили за шерстю кремлівського ідіота, то він би почавши нас там нєт здав би назад. Він саме так і починав - гібридну операцію з козачками, добровольцями, мєнтами-зрадниками. Вивчав реакцію. А та німецька курва наче вихователька в дитсадку: дітки, помиріться і потисніть друг другу ручки.
показать весь комментарий
06.12.2023 23:41 Ответить
да що ви таке кажете? нещасні 3 десятки нових леопардів і абрамсів - і це вже вичерпався? не несіть маячні. у країнах нато тисячі досить ******** літаків ф-15/ф-16/ф-22/ф-35, не кажучи вже про всякі гріпени, єврофайтери та інші рафалі. тисячі! із яких не поставлено жодного. тисячі крилатих ракет. у тих же штатів повно атакамсів різних модифікації. чи ті два десятки протухших атакамсів, шо нам передали шось там вичерпали? он штати тільки в марокко на халяву передають 500 (500, карл) бредлі. ще й абрамси туди накинуть. це по-вашому схоже на вичерпання?
показать весь комментарий
07.12.2023 00:12 Ответить
Про Марокко - це фейк
показать весь комментарий
07.12.2023 10:16 Ответить
ок, можливо. defense arabia не надто надійне джерело
показать весь комментарий
07.12.2023 10:25 Ответить
Те, що у штатах літаків і гелікоптерів у пустині зберігаються тисячі, я знаю і без вас. Питання у ********* обладнанні тих літаків. Леопардів точно небагато ********, якщо читаєш дефензе, то мусиш знати. Злий Одесит розповів пересічним, що ті леопарди, які нам дали - гірше наших т64.
Снарядів таки ж НАТО випускає недостатньо порівняно з рашою чи китаєм. Ніхто при здравому розумі не віддасть останню зброю комусь, аби потім опинитися беззахисним перед агресором.
показать весь комментарий
07.12.2023 16:57 Ответить
Льогко.
При нападу на Балтію, Трамп скаже "ми вам нічо не должни", дєнєг нєт, "ми стоятимемо з Литвою до кінця". І продовжить будувати стіну вже від Техасу...
показать весь комментарий
06.12.2023 21:44 Ответить
Річ не лише в безпеці країн НАТО.
Перемога РФ призвела би до непередбачуваних наслідків у світовому порядку в цілому.

Якщо навіть нікчемна Венесуела раптом почала війну, то уявіть, якщо повоювати захочуть усілякі Індії, Бразилії, Ірани, Китаї!

Хто їм стримуватиме?

Про це й каже Байден. Під загрозою світовий порядок.
показать весь комментарий
06.12.2023 22:00 Ответить
роззуйте очі, ніякого світового порядку вже не існує, просрано. питання лише хто буде нав'язувати новий.
показать весь комментарий
07.12.2023 00:01 Ответить
В нього були плани після України, підкріпившись українськими вояками іти на Литву а далі інші країни Балтії. Так принаймні розказують військові експерти. І поки НАТО, Байден з Макроном висловлювали б серйозні занепокоєння, ***** окупувало б Балтику. Я маю великі сумніви, що французи воювали б. Масово тікали б в Америку, може в Алжир. Як вони "захищали" від гітлера Париж відомо. А ******* німці за роки меркелівщини виховані в симпатіях до параші. Тому воювали б хіба що поляки, литовці, естонці, латиші і українці, які знов створили б УПА.
На щастя американців і європейців Україна вистояла і не здалась.
показать весь комментарий
06.12.2023 22:29 Ответить
Ага, вже бачимо зараз на чиїй стороні воювала б Польща
показать весь комментарий
07.12.2023 10:10 Ответить
Погоджуюся. Наступні кандидати на геноцид Вірменія, Молдова та Грузія. Маленькі переможні війни.
показать весь комментарий
07.12.2023 00:28 Ответить
НАТО не зможе так швидко розгорнутись. Тому так, у ***** є реальні шанси в країнах східної Європ
показать весь комментарий
07.12.2023 10:09 Ответить
Почитайте 5 статтю уставу НАТО. Це така ж фігня, як і Будапештський меморандум
показать весь комментарий
07.12.2023 10:12 Ответить
Після таких заяв навіть в Зімбабве з'явиться ядерна бомба.
показать весь комментарий
06.12.2023 21:02 Ответить
Тупорила шайка з Опи налякала всіх консерваторів з Конгресу , шо вони влаштували демарш...та глибоко розчарувалися до самого... кінця , вже фсьоо прос ..ли , то вовіку можно їти ...за станом здоров'я
показать весь комментарий
06.12.2023 21:06 Ответить
замість 60.1 мільярдів Україна отримає 175 мільйонів військової допомоги. Дуже "потужній" десант бомужватих "слуг" на чолі з Єрмаком спрацював так, що Путін у захваті...
показать весь комментарий
06.12.2023 21:29 Ответить
показать весь комментарий
06.12.2023 21:34 Ответить
Саме тому вони і ''Пороха'' туди не пустили.
показать весь комментарий
06.12.2023 21:56 Ответить
Не всіх консерваторів, а купку оголтілих трампістів. А більшість республіканців підтримує українців.
Тамп зводить рахунки з Україною. Через санкції накладені США на парашу зірвався його проект - будівництво найбільшого в Європі хмарочоса на 110 поверхів «Трамп-тауэр Москва». Втративши такі шалені надприбутки він вважає, що Україна винна що не пішла на капітуляцію.
показать весь комментарий
06.12.2023 22:42 Ответить
Ви уявляєте шо то за Трамп ,який за надприбудкі ,готов був і досі готовий, втопити 40 мільйонів українців у крові ,і шо то за трампісти у цьому варіанті ? Це горе для США ...є друга сторона медалі простіша ...Трамп підофіл ,і нормальні Амеріканці це знають,просто у кремлі є все ,шоб змусити трампа бути переляканим та захищатися ,навіть здачею нац інтересів США
показать весь комментарий
06.12.2023 23:08 Ответить
З 2020 до кінця 2021, два роки, 300$ США виділяло кожного тижня на кожного американця, як допомогу при ковіді, США емітували щодня 6 млрд. $ під це, тобто тобто США на фінансування двох роки війни потратило то саме що воно тратило на 16 днів життя при ковіді... а лицеміри розказують нам про "величезну допомогу" гроші "платників податків" , і рідко від Пентагону перелік зброї, яка за ці гроші була передана, бо реально цей перелік є мізерним відповідно наших потреб і масштабів війни.... і якщо цей перелік озвучити в конгресі і в цілому в США, то нам дають мізер, яким війну проти РФ не виграти...
показать весь комментарий
06.12.2023 21:15 Ответить
А якщо врахувати,що 80%-90% від ції суми заишається у США на заміну озброєня на зберіані,та варість логістики доправленя?!
показать весь комментарий
06.12.2023 21:26 Ответить
А він не захопив? 20% контролює. Не можна бути *нємножечко бєрємєнной*, воно або є, або нема. Ящо в США хтось захопить 10 штатів, це захоплення США чи ні?
показать весь комментарий
06.12.2023 21:18 Ответить
Ну, хоч у Джо э повне розуміння можливих наслідків. Чого не скажеш про деяких американських високопосадовців.
показать весь комментарий
06.12.2023 21:33 Ответить
Джо Байден, добре знає, що ***** МОБІЛІЗУЄ усіх в Україні, як покарання за зрив його ПАРАДУ в Україні, і відправить їх «защіщать срускагаварящіх' у ЄС, у підрозділах ШТУРМ z!! Штрафників…
показать весь комментарий
06.12.2023 21:38 Ответить
Тебе теж Окурок мобілізує?
Хіба ти не заріжеж кацапського воєнкома?
показать весь комментарий
06.12.2023 22:02 Ответить
Можливо на розмінування єврокордонів
показать весь комментарий
06.12.2023 23:47 Ответить
Сон разума рождает чудовищ.
показать весь комментарий
06.12.2023 21:40 Ответить
CNN

Очікується, що Сенат проведе голосування в середу, намагаючись просунути допомогу Україні та Ізраїлю, але республіканці готові заблокувати цей крок через зіткнення щодо безпеки кордонів.

Республіканці в Сенаті наполягають на тому, що іноземна допомога повинна поєднуватися з серйозними змінами в політиці безпеки кордонів, і хоча тривають двопартійні переговори, щоб спробувати знайти консенсус, обидві сторони залишаються далекими одна від одної.
показать весь комментарий
06.12.2023 21:48 Ответить
Провалили голосування.
показать весь комментарий
07.12.2023 00:18 Ответить
Це не вони провалили голосування. Це іуди з Банкової гроблять Україну і Армію і ведуть країну до капітуляції.
показать весь комментарий
07.12.2023 09:47 Ответить
Ні, це вони провалили голосування. Їм начхати на внутряки в Україні
показать весь комментарий
07.12.2023 10:05 Ответить
Чесно. Я дуже вдячний США за допомогу, але цей "Брєжнєв" продрочив час дії закону про ленд-ліз, а зараз за голову хапається, звинувачуючи республіканців, хоч облажався сам.
показать весь комментарий
06.12.2023 22:00 Ответить
Зебздюк облажався, а не Байден.
показать весь комментарий
07.12.2023 04:52 Ответить
Нє. В нього все рівно. З Патрушевим.
показать весь комментарий
07.12.2023 20:35 Ответить
Опять одно бла-бла-бла.. Дайте Украине сотню Ф-16 и ракеты - и Украины остановит фашиста, в чём вопрос?
показать весь комментарий
06.12.2023 22:04 Ответить
Ну, ви ж бачите, одна людина там нічого не вирішує... А українська дипломатія не працює взагалі, я вже мову про бункерного ідіота Зебзда, яке похерило міжнародну політику (його прямий і основний обов'язок) і займається зачитуванням чужих текстів у вечірніх гундосиках для внутрішнього глядача.
показать весь комментарий
07.12.2023 04:55 Ответить
ФЕЙК!
https://www.youtube.com/watch?v=PRAAwTCojRY

показать весь комментарий
06.12.2023 22:45 Ответить
Штати допомагають в першу чергу собі.

Завдяки виготовленню зброї для України оборонна промисловість Сполучених Штатів отримала близько $27 мільярдів інвестицій від уряду. Якщо Конгрес ухвалить додаткову для Києва, ці гроші повернуться до США, створять нові робочі місця та гарантують безпеку для світу, - глава Пентагону Ллойд Остін.
показать весь комментарий
06.12.2023 22:51 Ответить
Якщо путлер захопить Україну, то копійка ціна в базарний день США та ЄС, але нам від цього не легше.
показать весь комментарий
06.12.2023 23:54 Ответить
Такі хитрод..пі переймання , винуваті будуть з першу США,Німеччина та Франція ,а вже після от ті 73% українських довбодятлів, які були згодні шоб х.йло захватив Україну
показать весь комментарий
07.12.2023 01:38 Ответить
Стопудово так, і слідуючими будуть Угорщина і Словакія, без всякого опору... АРХ М
показать весь комментарий
07.12.2023 01:59 Ответить
"Мы не можем допустить срыва поставок в Украину. Радикальные республиканцы держат в заложниках помощь Украине"

Осталось выяснить, почему республиканцы предложили лендлиз до начала войны, и установили срок действия - пока не решится конфликт?

Почему управляемые демократы, поддержали лендлиз после начала войны, при этом убрали отчетность президента, и сократили срок закона до 1 октября 2023?

Почему демократы, помогли 8ми радикальным республиканцам, снять предыдущего спикера, после того как он поставил на голосование помощь Украине?

Принимайте закон об оборонном бюджете США, там республиканцы внесли поправку - продлить лендлиз для Украины на 2024 год
И проблема с поставками оружия решится

В чем проблема для демократов?
показать весь комментарий
07.12.2023 09:06 Ответить
Да не боїсь Джо. Ні дюйма територій, пекельні санкції, стільки скільки потрібно ми вже чули. Стрельнути по рашці ні-ні також. І тепер глибокий висновок-московити не зупиняться... Та вам то до лампочки-живете за окіяном, паркан побудуєте і все буде ок. І дальше будете повчати з-за паркана, як потрібно "захищати демократію". Єдиний сумнів, чи хтось взагалі вже це лайно буде слухати
показать весь комментарий
07.12.2023 09:15 Ответить
Між кордоном США і ерефії всього 4 км. Земля кругла, не пласка
показать весь комментарий
07.12.2023 09:52 Ответить
Так де ж ленд-ліз ...?
показать весь комментарий
07.12.2023 09:34 Ответить
його дія закінчилася, ворог розбит, можна святкувати.
показать весь комментарий
07.12.2023 11:18 Ответить
....
показать весь комментарий
07.12.2023 11:46 Ответить
Ясно. Вони попросили Зеленського відступити, щоб дід Байден попіарився. Дякую хоч на цьому
показать весь комментарий
07.12.2023 09:50 Ответить
Если Путин захватит Украину, то он на этом не остановится, - Байден это он кому говорит?
Как сказал его колега А. Линкольн - Можно все время дурачить некоторых, можно некоторое время дупачить всех, но нельзя все время дурачить всех.
показать весь комментарий
07.12.2023 10:18 Ответить
Що там у США? Всі пересварилися, чи тільки здалося?
https://www.youtube.com/watch?v=QFbNXNAJaPE
показать весь комментарий
07.12.2023 11:13 Ответить
Якщо ***** захопить Україну він буде шантажувати ЕС і поставить їх на коліна ,спочатку доб'ється відміни санкцій а потім відновлення поставок газу та нафти, потім продовжить накопичувати ресурси виснажуючи захоплені колонії для наступних військових компаній. Дико, але факт, все це відбувається у 21 сторіччі ,ми є свідки !
Навіть нічого вигадувати непотрібно, імперії мають розширюватися постійно,якщо цього немає розвалюються на частини.
показать весь комментарий
07.12.2023 11:14 Ответить
Зупиниться. Років на 5-10.
показать весь комментарий
07.12.2023 11:29 Ответить
Політика Байдена, і взагалі Заходу, в цій війні стоїть на 2-х китах.

а) так ослабити росію, щоб вона не змогла загрожувати Заходу. Тобто щоб вона понесла такі втрати, що буде змушена зупинитися (це Байден сформулював на самому початку цієї війни)

б) росія не повинна виграти а Україна програти. Але якщо Україна програє а пункт а) буде реалізовано, то це теж добре.

В цій стратегії ясно видно, що захід не розумів, не розуміє і напевно ніколи не зрозуміє росію. Звідси і ростуть всі проблеми для нього. Вони не розуміють, що єдиний шлях існування росії був, є і буде це війна і війна загарбницька. До цієї війни її завжди готував Захід (Ленінський тезис-буржуа нам продадуть шнурок, на якому ми їх повісимо.). Ніякі втрати в людях не зупинять росію оскільки в росії ціна життя = 0. А тому якщо Україна програє, то росія, з допомогою Заходу, підкопить сили і вдарить по них. Тим більше, як ми побачили, НАТО абсолютна немічна організація. Помилка путіна була в тому, що він не з тих розпочав. Якби він вдарив по НАТО, то вже зараз він реалізував би свої плани: всі бувші республіки знову в СРСР, всі бувші країни соцлагеру знову в сфері впливу росії. США викинуте з Європи в всі інші країни Европи слухають голос кремля.
показать весь комментарий
07.12.2023 11:37 Ответить