11426 посетителей онлайн
4 574 28

Поручил 9 декабря провести заседание Государственной комиссии по техногенно-экологической безопасности и чрезвычайным ситуациям из-за ситуации в киевском метро, - Шмыгаль

метро,тунель

Премьер-министр Украины поручил провести 9 декабря заседание Государственной комиссии по техногенно-экологической безопасности и чрезвычайным ситуациям относительно чрезвычайной ситуации, возникшей на "синей" ветке Киевского метрополитена.

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом он написал в телеграм-канале.

Шмыгаль отметил: "Во время полномасштабной войны Киевский метрополитен имеет двойное стратегическое значение – как транспортная артерия и как бомбоубежище, где находят убежище тысячи людей.

Из-за действий или бездействия городских властей возникла угроза затопления и разрушения тоннелей "синей" ветки столичного метро. Это будет оказывать непосредственное влияние на безопасность киевлян.

Поручил 9 декабря провести заседание Государственной комиссии по техногенно-экологической безопасности и чрезвычайным ситуациям с участием вице-премьер-министра Александра Кубракова, министра внутренних дел Игоря Клименко, главы Минстратегпрома Александра Камышина, временного исполняющего обязанности главы ГСЧС Владимира Демчука, начальника Киевского метрополитена Виктора Брагинского. Ожидаем также присутствие главы КГГА Виталия Кличко с детальным докладом по этому вопросу.

Наша задача – оперативно оценить ситуацию и принять меры, чтобы не допустить ее развития по негативному сценарию. Самое важное – обезопасить жизнь и здоровье людей и избежать транспортного коллапса в столице".

Топ комментарии
+21
А хто з завпрошених дармоїдів розбирається у будівництві? що ви там навирішуєте, дібіли?
Є профільний інститут ДНДІБК, є проектний інститут, в якого є всі креслення і виконавча документація, там є інженери, конструктори, геологи, що можуть встановити причини і прийняти технічне рішення.
хоч не позорьтесь, чмошники срані.
показать весь комментарий
08.12.2023 22:52
+15
пахолок "єрмака", шмиґаль, вимовив ключову фразу: ...Через дії чи бездіяльність міської влади постала загроза...

Саме для цієї фрази все це й робиться. Адже Кличко відкрито виступив проти блаЗЄнських. Тепер на нього хочуть повісити недоброякісне будівництво метро, яке відбувалося задовго до головування в Києві Кличка.

Те, що через дії чи бездіяльність блаЗЄнського окуповано весь південь України, шмиґаля не хвилює.

А от метро, яке будувалося черновецким-януковичем-поповом, тут уся провина на Кличкові.

Ненавиджу це блаЗЄнське кодло!
показать весь комментарий
08.12.2023 23:00
+5
Доручив... якось так совком тхне, хоч би не нагородили когось непричетного, чи як там буває.
показать весь комментарий
08.12.2023 22:57
Комментировать
Сортировать:
Правильно!
Засідання - то найперша справа!
І остання...
показать весь комментарий
08.12.2023 22:48 Ответить
Як правило, справа цім і закінчується
показать весь комментарий
08.12.2023 23:00 Ответить
знайшовся Шмигаль
показать весь комментарий
08.12.2023 22:51 Ответить
А хто з завпрошених дармоїдів розбирається у будівництві? що ви там навирішуєте, дібіли?
Є профільний інститут ДНДІБК, є проектний інститут, в якого є всі креслення і виконавча документація, там є інженери, конструктори, геологи, що можуть встановити причини і прийняти технічне рішення.
хоч не позорьтесь, чмошники срані.
показать весь комментарий
08.12.2023 22:52 Ответить
Доручив... якось так совком тхне, хоч би не нагородили когось непричетного, чи як там буває.
показать весь комментарий
08.12.2023 22:57 Ответить

Ненавиджу це блаЗЄнське кодло!
показать весь комментарий
08.12.2023 23:00 Ответить
Питання не в метро, а в будівництві в поймі річки Либідь монструозного Оушен Молу - прямо над тунелями метро, в тих, насичених водою ґрунтах. А ще й поруч купу "свічок" продовжують будувати - на будь-якому вільному клаптику.
А "кормляться" з того усі - в тому числі й зелена "ОПа".
показать весь комментарий
08.12.2023 23:49 Ответить
Єрмаки могли тупо пошкодити тунель і звалити вину на Кличка, щр виступив проти Зе.
показать весь комментарий
09.12.2023 05:01 Ответить
Синю гілку метро будували за хабарі та відкати під річкою Либідь яка в цьому місці за часів Петра була судоходною….

а ще на її березі і в аккурат над станцїєю м Либідська(яку і підтопило) будується не добудуеться оушенплаза із російськими власниками…. Чого нас ***** топить …? а…? громадо..? треба розібратися(освоїти кошти)…
показать весь комментарий
08.12.2023 23:01 Ответить
І ще трохи фантазій… - а може знести купу бетону «оушен плаза» за 200 метрів недобудову кацапомонастир і просадка ґрунтів припинеться…. І не будемо гроші киян закопувати у щілини тунелів і латати дірки…,
показать весь комментарий
08.12.2023 23:12 Ответить
Оушен Молл там будують. Ще більший за Оушен плаза, вона там поруч, але трохи збоку.
показать весь комментарий
08.12.2023 23:44 Ответить
Знайшли привід показати бурхливу діяльність і притиснути Кличка, ще навішають на нього, що це він спеціально зробив такі тунелі під річкою і плавунами, які потріскають і просядуть, щоб заблокувати місто і зробити держпереворот. За коки треба брати і конструкторів, які безтолково запроектували складний сам по собі об'єкт в складних грунтових умовах, і будівельників, які скоріше за все гарно "нагрілись" на будівництві, тирячи матеріали, чим посприяли швидкому руйнуванню об'єкта.
показать весь комментарий
08.12.2023 23:03 Ответить
та причому там Кличко, ці станції задовго до нього будувалися і не він же їх екусплуатував.
показать весь комментарий
08.12.2023 23:10 Ответить
Ці станції відкрито у кінці 2013 року.
показать весь комментарий
09.12.2023 02:32 Ответить
Ну то й що?!!
Чи ти не знаєш, що в нас станції метро будують ДЕСЯТЬОЛІТТЯМИ?
показать весь комментарий
09.12.2023 10:20 Ответить
Теремківські станції дуже мілкі, особливо Васильківська.
Їх будували 2 роки.
Це не те метро, що будувалось у 60-ті на випадок атомної війни.
показать весь комментарий
09.12.2023 10:52 Ответить
на заглавному фото - це поліція застукала київських діггерів?
показать весь комментарий
08.12.2023 23:03 Ответить
Кличко, журнашлюхи й дядьки, що на Бога вказують))
показать весь комментарий
08.12.2023 23:33 Ответить
Там набудували різної потворної ***** з бетону,на поверхні,забудовники ******
показать весь комментарий
08.12.2023 23:31 Ответить
Коли Глобус побудували - перестала користуватись метро..стрьомно..ще романом про техногенну катастрофу "Мутант-59" - такі жахи навіювало..
показать весь комментарий
08.12.2023 23:39 Ответить
Тепер треба пустити метро над річкою крізь "OCEAN-PLAZA".
Бачили очі, що будували - тепер переробляйте ту кляту "плазу".
По той бік річки на місці Деміївського ринку нічого нема - от і добре.
показать весь комментарий
09.12.2023 02:39 Ответить
ЦАХАЛ помилково не в тунель воду закачав.
показать весь комментарий
09.12.2023 03:20 Ответить
Якби проектанти були розумні, то просто пустили б річку під лінією метро.
А метро ішло би зверху, над колектором, і було б і швидше, і дешевше, і надійніше.
показать весь комментарий
09.12.2023 05:50 Ответить
І знову у них претензії до столичної влади...як зручно робити крайніми або Кличка в столиці або Залужного на фронті...а самі ну просто ангели у владі...
показать весь комментарий
09.12.2023 07:51 Ответить
при водонасыщенных грунтах в радиусе километра от тоннеля нельзя ничего строить, не заложены эти нагрузки, метробуд не причём, если идиоты разрешили завалить сверху и сбоку на километр миллионы тонн бетона, перекрыв естественные пути оттока подземных вод
показать весь комментарий
09.12.2023 09:11 Ответить
Там же построен мост для автотранспорта - НАД речкой, над ж.д. путями - и этот мост стоит.
Рядом надо было сделать мост и для метро - никаких проблем.
показать весь комментарий
09.12.2023 10:56 Ответить
ППР...